Május 13. Szervác névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

(kattintson a logóra további infókért)

Sexxed - szexált csomagunk azokat a tenyészállatainkat foglalja magában, melyek szaporítóanyaga nemcsak hagyományos, hanem szexált formában is elérhető. Válassza Ön is a Semex szexált kínálatát, ha még több minőségi, kíváló genetikával rendelkező üszőt szeretne látni tenyészetében!

Kérjük, hogy a szexált szaporítóanyag elérhetőségével kapcsolatban, minden esetben egyeztessen Kollegáinkkal!


Szexált szaporítóanyag ajánlatunk

2021/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152562370624390.05320.041.862.11.062.822.32.4
32039ALCOVEDUKEMVP2016280364414481080.18620.061.41.350.313.12.31.4
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192673498288520.14340.091.721.240.672.712.22.2
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182699559-48610.22290.111.161.720.542.791.93.8
BANKSYMARIUSACHIEVER201829307831301840.12640.080.931.37-0.062.742.25.6
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192809707614930.24390.071.521.830.282.861.94.1
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927746511686770.04650.041.381.69-0.172.9323.4
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828837741080970.19460.041.081.080.542.433.26.5
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201929327991246960.16520.051.31.910.182.981.74.7
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172724625514740.19280.041.152.09-0.422.762.24.5
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192766606508730.19340.061.391.231.042.632.44.4
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192813682620990.26370.061.31.60.192.842.43.4
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182846706717950.23400.061.771.860.342.782.54.5
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172645481540610.14290.041.721.990.632.832.22.4
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192598385-35500.18220.082.992.641.012.752.82.6
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY2017266146341480.17240.082.232.75-0.032.752.93.4
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY20172550357566360.05290.042.52.060.372.832.92.3
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172548355-196320.14140.072.272.59-0.242.692.12.8
EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192859787798860.19380.050.661.320.532.61.46.9
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828436981000840.16530.081.271.79-0.192.732.64.9
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192836710171361-0.02590.021.392.09-0.462.811.86.1
EPOXYPOSITIVEIMAX201828918179111230.3490.070.941.30.012.892.23.9
ESPNHOTJOBHELIX20192926711997900.18500.071.761.831.52.842.84.1
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152673508182551-0.0639-0.061.961.570.82.781.94.2
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152687508153053-0.0236-0.041.961.961.022.831.94.1
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182706542389640.17400.11.721.830.912.822.12.6
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182877670788770.16420.062.12.030.382.852.54.7
31729FUELDUKEKINGBOY2016277355817531060.13570.012.411.80.252.992.4-0.3
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE20152735596975830.16410.041.51.270.943.181.52.4
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192843692589840.21310.042.232.610.922.881.84.7
INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201929118285321180.34410.090.751.45-0.162.892.23.9
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828507391232780.1590.071.031.580.222.921.85.2
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172649538536580.13420.091.581.860.242.861.83.3
35622KODIAKSOUNDCLOUDWINDMILL20192812667946720.12470.061.431.510.662.511.94.8
LAMBEAUPURSUITDOC2019293472810731050.22580.082.051.530.42.82.63.4
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928937141437980.15650.071.351.261.073.022.13.4
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201928556791443650.03620.061.881.80.522.641.85
MAESTROIMAXDUKE201728877131218840.13510.051.651.810.832.822.25
MAHOMESELDORADOMILKTIME201929557971260770.1530.050.941.680.512.691.16.6
MAJORDOMOMARIUSGUARANTEE201929107731355800.1540.041.121.660.092.612.46.6
35740MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201829137301371720.07680.091.371.46-0.232.72.15.1
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201829237261297910.14640.081.661.520.432.772.43.9
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192763662164720.23410.130.980.950.452.732.15.5
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172803666230166-0.0768-0.010.860.890.372.842.44.9
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192866705924870.18520.081.050.80.662.812.54.8
MISSIONGRANITEDELTA20172723580667770.18350.051.421.331.313.071.52.9
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019286377416111140.18640.051.281.64-0.0531.73
MOVIOLACRIMSONPOSITIVE20192920825968900.18490.070.410.64-0.082.582.16.8
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192924745312900.27280.061.541.970.262.662.46.1
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182704542508540.12340.061.632.040.362.632.64.2
PHENOMENONCRIMSONMARIUS20192961849964830.16540.080.450.730.362.661.97.3
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201728397271095640.08550.070.60.59-0.252.632.36.8
PINBALLCHALLENGERIMAX201928877171001850.16380.021.521.950.842.722.15.7
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192879707577810.21400.081.862.340.812.7924.9
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182893758651900.23420.080.891.570.322.821.75.4
33627PURSUITIMAXPROFIT201728707131359750.08560.051.20.970.622.712.26.1
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172815716329740.22390.10.780.790.122.7625.9
REDCARPETIMAXMONTANA20182750628392770.22390.091.321.880.42.861.83.7
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927096191127620.063501.481.420.132.652.46
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192675624923580.08310.010.851.010.922.621.76.4
RHAPSODYAURAIMAX20192826645591760.19510.112.011.730.932.921.93.2
RIVERGUARANTEEMONTANA20182749653487640.16370.080.820.77-0.52.551.95.5
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192635503728560.1360.051.421.310.392.761.93.6
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826645731240610.053901.041.34-0.242.731.75.4
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162703557176669051-0.011.71.910.072.821.94
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172569496770420.0421-0.011.421.420.892.71.85.8
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152650512954560.07380.031.662.281.742.8723.2
WIMBLEDONROBSONDENVER20172700622-639740.36280.170.550.690.162.742.24.7
WISHLISTPURSUITACHIEVER20192920811533990.27410.090.981.220.72.681.96.1
ZASBERILLACASPERDUKE201828576769051010.23590.111.792.14-0.012.842.62
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172689551197350-0.0957-0.011.121.502.791.84.5
33275ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725484711063510.0428-0.021.61.521.682.761.74
ZURICHMARIUSDUKE201829598011540970.13700.081.091.3-0.22.872.54.8