Április 20. Konrád, Tivadar névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

(kattintson a logóra további infókért)

Sexxed - szexált csomagunk azokat a tenyészállatainkat foglalja magában, melyek szaporítóanyaga nemcsak hagyományos, hanem szexált formában is elérhető. Válassza Ön is a Semex szexált kínálatát, ha még több minőségi, kíváló genetikával rendelkező üszőt szeretne látni tenyészetében!

Kérjük, hogy a szexált szaporítóanyag elérhetőségével kapcsolatban, minden esetben egyeztessen Kollegáinkkal!


Szexált szaporítóanyag ajánlatunk

2019. április TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ALBUMEPICMAN-O-MAN2012226247084429-0.01380.041.441.181.032.584.63.5
32039ALCOVEDUKEMVP2016279692716221210.21710.082.111.951.242.9984.3
ALLCLASS1STCLASSDOORMAN20152409568577480.1290.042.753.51.122.546.64.2
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201524765521238540.03420.023.192.851.392.696.82.8
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142498628795680.14380.051.831.190.742.525.83.1
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625527261095680.1550.081.561.251.092.6475.4
31797BEDFORDJETTPULSAR201624596721556630.02500.011.372.060.152.947.44.7
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626867841336540.01500.031.932.461.482.656.77.8
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152718847158970.34250.072.382.851.222.667.86.4
26429EL BOMBERONUMERO UNOSUPER201225156681457670.0440-0.021.9520.432.57.75.1
BRAINWAVEIMAXDENVER2017276792119711110.13710.042.192.430.54384.3
BREKEM *RCBOOKEMMAN-O-MAN20122280471738290.01470.091.310.980.832.9173.8
CALVONBOMBEROMORGAN201425977501390700.06500.031.71.880.482.5575.7
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER201323324781888760.0249-0.032.781.550.532.758.41
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152621758764790.18340.042.342.511.682.786.25.2
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER2017282696912591030.2510.042.243.040.462.6987.6
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152533656174851-0.05630.031.581.320.662.9653.3
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142598741206265-0.0456-0.022.342.020.772.685.65.8
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152592673935660.11360.032.573.371.592.729.15
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL20152513706190670053-0.021.782.121.312.746.65.1
32914CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017228233677324-0.02270.014.033.632.162.757.62.1
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY201624996231065750.13410.033.163.340.752.827.23.6
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726217261300630.05470.032.632.771.262.856.85.8
DEALMAKERUNIXHUNTER20142323486742530.09250.012.263.230.32.686.92
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152306513123940-0.023801.982.260.942.897.34.5
DODGEDIAMONDNUMERO UNO20142239417321390.1190.032.232.290.972.518.23.9
25056DOORMANBOOKEMSHOTTLE2011230137326370.13260.093.512.621.762.547.82.2
DRYDENSUPERHEROKINGBOY201724946281237550.0335-0.012.732.580.842.676.95.7
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201524707351960800.026001.421.350.613.096.14.6
31937ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201627238651835850.065702.241.871.012.657.36.9
27337ELUDEMCCUTCHENSNOWMAN201322154541297500.0139020.781.843.027.32.9
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON201728129321261980.18570.072.22.051.472.628.16.6
33274EMERALDFORTUNERUBICON201728549061666740.04600.032.472.642.082.718.17.1
31721EMERITUSJETTSUPERSHOT201625687272043770680.021.751.870.752.928.74.2
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN20132342628164955-0.02560.021.131.520.692.966.84.8
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162657762181466-0.01570.012.53.11.292.667.35.8
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL20152517728832770.172502.012.321.322.635.46
FITZDOORMANSNOWMAN20142234342769320.01340.043.152.582.192.618.11.7
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO201526697401209690.08460.032.472.411.412.518.46
FROSTBITEIMAXPROFIT201727058211435810.1640.072.232.331.372.867.45.5
31729FUELDUKEKINGBOY2016265774619561040.11690.032.72.270.682.968.82.2
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152435555640470.08450.092.121.291.462.666.84.6
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162616811948710.13510.080.961.180.042.546.36.5
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132199316135136-0.0530-0.043.132.780.782.768.61.9
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE20132203326-724440.27-70.062.523.191.812.557.81.1
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162378552570410.07330.061.952.181.072.799.66.2
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142351578630690.16380.071.622.41.312.867.33.7
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172663763214770-0.03770.041.991.920.612.757.84.9
LAUTRUSTSUDANMAN-O-MAN201223405611104630.08480.051.591.361.232.867.42.3
32285LEGACYJETTYODER201626097881225800.12470.031.572.79-0.122.797.15.3
LICORICESUPERHEROKINGBOY201727348131153810.14540.072.331.670.592.587.75.7
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152639685923610.1410.052.653.261.382.759.64.9
29921MACADAMSILVERMUNITION201525537281184850.15410.022.392.571.892.816.34.8
MARINEBOURBONBOMBERO201726347671524760.07520.021.92.240.742.687.55.8
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172706856177463-0.01590.021.542.140.532.696.17.9
31727MAVERICKJEDIDELTA20162702783164843-0.06600.031.762.260.42.677.18.4
MERLOTMERIDIANBAXTER20122316460867520.07310.022.522.31.322.817.42.2
METROPOLISCHARLEYDUKE20172797943265789-0.03830.011.311.550.672.787.86.3
33286MIAMILINCOLNSILVER201725816711299760.1440.023.372.532.32.698.44.9
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625676811512820.09670.072.372.0213.067.92.8
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162790937281199-0.02910.021.571.350.272.648.76
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142362579195859-0.0547-0.041.381.630.832.746.54.5
MISSIONGRANITEDELTA201727228411108900.17480.052.322.191.622.875.75.3
MR JOHNSONSNOWMANGOLDWYN20112038322147824-0.1138-0.021.481.411.482.856.41
MUSKETEERJETTDELTA20162561743872740.15420.061.572.560.222.888.36.3
MYSPACEMOGULPLANET201223846781453780.084300.921.330.172.985.43.7
NEPTUNEARMOURJACEY20152594710798710.15470.081.951.351.512.617.85.4
NEVER AGAIN-PP *RCSIFTER P *RCCAPITAL GAIN20162368476461470.11230.032.391.941.692.678.24
30707NOMINEENUMERO UNOMASSEY201224156101393520500.030.970.40.442.636.55.3
30250OASISSILVEROAK20152577764914810.17410.051.972.131.752.7476.3
ODYSSEYDUKESUPERSHOT201626488502328880760.020.971.09-0.292.77.55.6
32284OTHELLOMODESTYSPRING201626097401171830.14510.052.763.31.533.068.14.2
30255OUTLASTDOORSOPENOAK201525877621251770.11460.032.182.180.622.427.96.4
OVERWING *RCHIGH OCTANEMOGUL20162106261134550.18130.033.342.921.643.018-0.4
30895PADAWANJEDIENFORCER20162633678160727-0.11650.061.621.860.82.756.66.3
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172686771197662-0.0458-0.012.661.940.922.627.46.3
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152633750659640.14490.11.981.741.232.634.65.5
31399PISTONJEDIBALISTO201626497601412710.06620.072.322.050.482.676.85.9
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727388291547820.09590.042.082.061.32.737.95.2
28769PORTERBOMBEROMOGUL201425936951107690.13402.532.611.592.657.65
31983POSITIVEDUKERUBICON2016284899217401280.22730.072.272.110.632.928.44.5
26426PRESIDENTNUMERO UNOMILLION20122287515117739-0.023701.471.140.052.777.63.4
33285PRETENDEREUCLIDRUBICON201627468701145940.18520.062.361.991.252.6875.8
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727098381877820.04700.042.072.140.482.457.85.6
33627PURSUITIMAXPROFIT201728799611720790.05660.052.312.011.282.597.68.9
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162309469206470.14260.071.971.771.552.817.63.4
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162369484101330-0.03440.052.632.621.182.788.14.6
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727318751684750.04560.022.162.421.062.56.27.4
30812SANTIAGOMUSCADETOAK201523385631311520.01480.031.841.440.982.936.13.7
32406SHARINGFRANCHISESPRING201726527651133540.04390.022.112.751.752.676.47.7
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162348433-37450.17170.073.743.522.122.736.72.5
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525177371263610.05460.031.261.90.962.796.56.1
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162651744192361-0.04690.041.911.830.372.78.35.9
SUPERSEDESUPERSONICMAN-O-MAN2012227345187926-0.02350.031.592.040.552.896.23
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726918441168700.09410.022.562.871.972.615.57.7
32041TAKEOFFELUDEALTA5G20152245397777340.02300.022.712.191.593.088.43
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162748834174461-0.01670.052.182.631.052.686.37.8
TOURNAMENTFRAZZLEDTROY20172765100118411020.12680.040.890.810.932.567.98
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN20122377497928480.05310.013.163.291.072.856.12.2
USEFULYODERCAMARO20152631793392910.28440.121.831.711.42.916.74.9
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525937721188800.13480.041.972.481.362.796.45.8
WIMBLEDONROBSONDENVER201728129803931110.35520.151.591.711.132.677.67.2
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526057131302660.06560.062.421.930.972.455.85.2
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162622775627850.22530.121.721.351.762.87.54.9