December 12. Gabriella névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2019/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
27969ABBOTTSATISFACTIONMOGUL20142442590187600.2270.082.762.931.452.716.74.3
ACRONYMMARIUSMODESTY201826969121256870.14580.071.22.161.22.885.26.5
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201425466951344610.04520.042.292.891.452.628.45.6
33930ADONISSUPERHEROSILVER201726067932159890.03690.012.142.230.812.917.74.1
AEGISFORTUNEMODESTY201725727211319680.07490.032.112.990.562.836.45
AIRBNBIMAXJEDI201827168271300700.08500.042.262.721.412.716.77.4
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142384581596650.16390.081.672.570.332.97.32.4
32039ALCOVEDUKEMVP2016273189817371230.2700.062.052.050.992.987.94.1
ALERTFORTUNEDELTA20172685781952820.17500.082.42.41.412.627.45.7
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525045701327580.03420.013.513.41.692.76.82.5
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182655816516770.21420.11.772.520.972.77.46.6
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201625307181102650.09530.071.590.961.42.558.16.1
34107AMBASSADORFORTUNESILVER201725938111724980.12580.021.782.130.712.757.74.2
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201525947861714690.02560.011.721.870.492.615.66
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142505664993730.13430.051.771.110.872.525.94.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201725897701637870.09630.052.241.730.72.838.24.9
28969ASTRALTANGOMOGUL20142365550972390.01340.021.452.252.622.6363.9
ATHABASKAEUCLIDMVP201625767551007780.14440.051.921.980.782.627.46.1
ATOMIC-REDANNUITY-REDDELTA201825347141398730.07470.022.572.981.492.696.75.5
AURAIMAXAFTERBURNER201727118111313740.09610.072.782.742.272.836.95.2
AVANTGARDEKING ROYALPURE201726067251292880.14490.0333.141.733.058.53.4
BABYLONIMAXAFTERBURNER201726508021465790.09690.092.152.341.42.8174.9
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625017071176700.09560.071.651.211.012.676.55
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142375575586710.18590.151.710.621.372.776.63
BANCOVERIFYSILVER20162636778688940.25390.072.613.250.812.827.34
33631BATMANIMAXJEDI2017277690510431000.22660.122.482.241.242.857.16
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626307591303500.01490.032.032.511.512.665.87.4
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO201827298611029720.12570.091.932.360.742.725.97.2
BENETTONJEDIPULSAR20162514621161829-0.11520.012.282.530.552.598.56.4
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201625667401308560.03580.061.561.830.922.776.3
BERINGFLAGSHIPDENVER201725327731647760.05560.021.772.57-0.52.616.65.5
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201626948751747670.01590.021.652.091.692.626.18.5
BIGPICTUREBANDARESDENVER20172617773827890.21440.072.383.030.752.818.84.7
BILLIKENIMAXDENVER201725297281987960.08660.022.412.380.692.968.33.2
BLAZON-PSIMPLICITY-P-RCJEDI201825417391603630.01550.021.62.11.412.767.15.9
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER201828029041344970.17600.072.493.21.012.627.75.9
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO201526988782781060.35280.072.242.890.792.757.55.9
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER201726678041479700.054502.622.90.372.476.8
BLUEJAYYODADELTA201827178591276750.1540.052.682.470.942.6467.5
BLUESFESTTOPNOTCHDENVER20182682791221471-0.04740.022.232.49-0.082.77.35.1
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162643796208865-0.0457-0.022.352.671.282.815.86.8
33273BONESJOSUPERSHAN201527049152293870.01850.051.621.47-0.292.826.86.8
BOOMERLITTLETONNUMERO UNO20152509666831850.19390.051.540.940.432.689.83.4
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201726338261624820.08580.031.912.10.692.737.35.8
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725507811637780.06590.031.161.510.612.836.96.3
BOULEVARDROUTERAFTERBURNER20172689769969690.12520.082.482.271.442.537.65.7
BRAINWAVEIMAXDENVER2017267686518591090.14690.042.132.430.583.017.83.7
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152537719579780.2380.071.992.181.142.777.25
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162654770203655-0.07670.022.212.371.222.916.96.5
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL201525817891834720.0152-0.011.442.491.212.828.37
33436BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201725767511984840.03620.012.372.40.372.468.64.5
BUDWEISERFEDEXSPRING20162502714989570.07380.031.872.731.152.585.86.8
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162510709901800.17420.051.7220.742.87.64.9
BYLAWMAVERICKMODESTY20182688805162450-0.04570.031.932.490.242.676.77
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152575710719800.19410.072.313.331.462.678.64.2
CALTHROPTOPNOTCHSPARK201827228421434610.03620.062.562.641.232.545.88.2
CALVONBOMBEROMORGAN201426358081515750.07530.021.671.840.632.486.76.4
CAMBRIDGESLAMDUNKJETT20172532721957670.11400.041.572.3102.488.35.9
CAMERONPENMANSHIPYODER201625477221574620.01630.051.540.910.982.8565.3
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162555712290690.21320.082.072.790.662.767.16.1
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525146601323680.07460.022.171.891.162.737.93.4
34110CASUALEUGENIOYODER20172609747215559-0.076702.221.991.182.86.75.4
CATEGORYHOUSESPRING20182683844894960.22510.092.362.781.712.757.25.3
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162515663805620.12580.121.811.81.432.77.24.2
CENTERBOMBEROMOGUL2014258081912861020.19500.041.531.610.422.756.35
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162506751944960.22490.071.661.781.132.817.34.5
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER201727659311094950.19480.052.053.220.282.677.47.7
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726668121820840.06620.022.752.341.042.817.65.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172628773200672-0.01690.031.841.290.773.015.84.9
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172558695820740.16460.081.812.050.612.818.34.6
26723CINDERDOORDOORMANIOTA2013198513177319-0.04340.043.111.531.292.778.5-1.6
CINNAMONALLTIMEYODER20162530677745570.11380.061.462.520.972.727.35.8
34632CIRCUSHARDROCKDUKE2018278490019751020.1700.032.652.510.942.777.85.9
CNTOWERFORTUNERUBICON201726968421400780.09530.042.141.910.782.735.86.1
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152545726706740.17380.061.651.971.122.676.55.3
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142536726233566-0.0762-0.032.111.820.52.795.55.3
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727628462114840.02700.022.842.651.642.756.25.3
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162508692326710.22360.11.462.30.752.657.64.9
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152581682942640.1360.032.523.41.412.7395.3
28579CRAYOLAPULSARMOGUL2015221843874260.09210.071.211.960.792.866.74.1
CROSSWORDBANDARESJETT2017257981389890.32330.111.42.560.412.658.36.6
30232DAGGERDOORSOPENNUMERO UNO20152507688641720.17330.052.232.650.782.358.85.3
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER201827419121386910.14440.012.232.520.62.887.1
DARKSPACETOPNOTCHDAMIEN20182747920762820.19470.091.62.690.622.74.77.2
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827729171777890.08610.022.312.90.572.617.78
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726597671595720.04570.032.842.81.162.897.15.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201726537641021790.15460.052.533.011.352.757.35.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA201827169011134730.11630.11.251.830.792.76.37.3
DAYBOOKTOPNOTCHDUKE20182667820203367-0.03680.022.072.160.762.637.87.4
DECORUMIMAXMODESTY201726258381436850.11600.062.142.881.513.096.35.1
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA201625787631136700.1540.071.371.660.812.66.65.6
DENMARKJEDIKINGBOY20162509623174954-0.04600.022.742.850.632.846.94.3
DETROITFRAZZLEDMODESTY2017259790919931090.12670.021.211.5202.787.36
DIABLOABBOTTBOMBERO20162603766824790.17420.062.62.651.192.626.35.9
DIGITALHOTLINEDUKE201826687631914870.05610.013.112.741.592.726.34.1
DILLINGERFORTUNEMODESTY201725487841767800.05660.041.791.9512.8865
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172701760750720.16410.073.24.031.22.618.15.9
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172630765969770.15400.042.632.992.052.826.95.9
33442DOCTORSUPERHERODELTA201725938011179640.07510.051.692.150.52.627.97.9
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY20172637891709840.21400.071.081.820.772.676.38
DRACAENAGUARANTEEDUKE201827298821623730.04630.051.841.880.472.517.97.9
DREAMBOATMARIUSDUKE201827589762068890.04710.031.311.820.322.576.48.4
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY201725936651117580.06490.053.322.970.932.77.85.1
DUNFEEYODERNUMERO UNO2015258179382990.35330.111.270.950.792.97.75
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172629673563580.13350.063.433.741.452.567.15.1
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172614718601590.13360.062.642.970.692.6265.9
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172629785389640.18320.071.712.420.782.6167.2
EASTWARDDELTASUPERSIRE201826848961832840.05600.011.962.311.012.736.57.5
ECLIPSE-PPYODA-P *RCDUKE201826067721443830.1600.061.751.970.672.837.35.5
30613EFFUSIVEPUREMORGAN2015257285624131050.057301.471.22-0.022.985.84.5
34736EINSTEINTOPNOTCHDUKE20182880100117901020.12730.062.082.50.72.627.18
31937ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201625527521507670.04480.012.081.750.452.625.86.7
32604ELIOSIMAXMONTROSS201726378381816810.05650.031.642.330.762.876.96.4
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON201726978711178910.17530.0621.990.922.597.56.4
33274EMERALDFORTUNERUBICON201727598541573680.03560.032.342.581.592.687.77
EMOJIOUTLASTDELTA2017254880210201030.23440.051.791.490.362.66.85.8
ENDGAMEMARIUSMODESTY20182741960640900.24540.121.271.710.492.916.27.8
ENDURANCEOUTLASTDELTA201726628511413860.12480.022.172.640.32.566.56.5
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN201425076761136670.0926-0.033.032.91.522.666.25.4
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152655784224571-0.0459-0.032.552.131.252.786.46.1
ETYMOLOGYGUARANTEEJEDI20172674773166254-0.03610.042.292.40.492.676.76.4
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525707721971800.0258-0.011.971.780.932.8275.5
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152681808207370-0.0260-0.012.472.5812.665.56.3
32411EWANJEDISUPERSHOT20162531705151247-0.03620.061.491.940.492.737.36.2
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162500700813890.21460.081.971.970.032.538.14.1
EXECUTIVEIMAXJEDI201826858061757790.05610.032.462.971.352.755.85.7
EXOTICFABULOUSGRANITE2018269286814081030.18600.062.552.31.062.9474.9
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172653830181466-0.01720.061.491.460.62.657.76.6
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726878191636650.01680.061.661.650.462.757.97
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201727058521729850.075402.052.261.382.725.76.4
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201726368131066760.13430.041.891.870.492.556.67
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162567712190165-0.025902.543.141.262.686.74.6
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182692820980810.16570.12.382.611.462.727.25.7
FASHIONIMAXJEDI20172624773206775-0.01680.022.42.070.812.957.85.2
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172650737164351-0.04710.072.242.730.432.767.15.9
FINISHLINEFORTUNEMONTANA201726107241236620.06450.032.322.610.892.626.26.5
29178FINNEGANPOWERBALL-PMASSEY20152484624124339-0.03440.021.812.460.942.736.44.9
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172571760384760.23380.11.832.481.122.757.46
FIVESTARIMAXMODESTY201726608231322800.11620.082.172.6823.0564.7
FLAWLESSMARIUSMAGNUS201827409441476910.13660.071.452.150.472.56.77.1
FLETCHERIMAXJEDI201726498231683840.07660.051.932.110.642.987.35.8
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN201726227721013880.18440.052.442.361.82.8374.8
34109FOOTSPEEDIMAXPROFIT201726578091383690.06580.062.162.881.452.767.76.8
FORESIGHTFABULOUSYODER2018270595114551030.17620.061.061.650.292.746.76.4
FORTITUDEFORTUNEMODESTY20172602831287760.24300.081.512.631.052.556.37.2
FORTRANIMAXJEDI201725337581810800.04730.061.721.710.322.977.14.5
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO20152496622919500.06370.032.282.530.692.467.55.9
FORTYNINERPROPHECYJEDI201727428601887810.04710.052.491.9302.797.36.6
FRANCHISEPROPHECYJEDI201726718051946770.02650.022.772.040.672.776.66.4
FRANKFURTBLOWTORCHJEDI20172634755235966-0.077201.941.450.672.836.55.5
FRASERIMAXJEDI201725677451785730.02650.041.821.640.582.8975.1
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172656751189156-0.05780.072.582.630.542.848.15.4
FROSTBITEIMAXPROFIT201726177661351760.09620.072.32.451.432.867.25.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016260571821011050.09690.022.792.370.72.9981.6
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON201727128131067660.09450.042.262.371.62.587.97.8
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182666789546630.15370.072.43.031.212.386.97.9
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182653781181659-0.03650.031.431.390.922.796.36.4
GAMEFACEIMAXMODESTY201726368461698880.09590.031.641.971.782.96.55.3
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201726428441447900.13560.041.621.750.962.937.46
GATHERINGGRANITEJEDI201725988191417870.12590.061.51.20.572.755.86.5
GENDARMEBAYONETJACEY201625005991181490.02440.032.612.981.242.698.15.3
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA201726097921772710.02580.012.012.871.132.7276.4
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA201726758731145830.14630.11.41.660.52.8466.6
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER201726558011417830.11640.072.131.8812.874.6
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725327261306670.06540.051.972.371.092.996.64.9
GRANDCRUFASCINATORMONTANA201826739021107910.18510.061.061.950.592.686.67.1
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING201726737911191730.1470.042.883.531.482.5786.2
GREENWICHGUARANTEEJEDI201727399031560950.13650.061.61.440.032.567.46.9
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL201525257121663650.015202.012.070.762.7175.6
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO201625868051002690.11510.070.981.2-0.072.546.76.7
GUESTLISTIMAXMODESTY201826407681669670.02570.022.822.712.263.045.65.1
GUIDEGUARANTEEPROFIT201726738221137730.11610.091.761.360.752.547.76.4
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727519072259960.04840.051.691.390.842.729.16.1
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI201726958171211550.04550.062.12.410.962.626.87.7
GUYBAYONETJACEY20162520595644470.08470.12.772.662.472.8595.1
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201525456831204700.09510.052.262.030.942.657.55.3
HALLMARKJEDISILVER20172669767158555-0.01600.042.142.620.432.597.46.5
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST201726027371053700.11470.052.231.751.522.526.35.8
HAMONDFRAZZLEDSILVER201726909031711920.1550.011.532.260.622.567.16.9
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY201827018551130700.1470.041.892.650.772.796.38.3
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER201726808301780720.02610.021.461.780.72.677.96
HAPPYHOURFABULOUSMODESTY201826538431455910.13550.042.363.281.382.8465.3
HARDWAREIMAXDOORSOPEN201725757161623750.05540.022.882.741.582.87.44.5
33729HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727348951413840.11540.041.692.010.762.616.57.1
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI201827188281452590.02590.051.552.280.382.596.88.1
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN201423476181287820.12640.091.710.491.52.686.12.9
HEDGEHOPEUGENIOSILVER201727138171652970.12560.023.252.871.322.946.34.3
33296HEISENBERGFORTUNEJEDI201726437591200610.06470.042.092.220.12.467.77.2
HELIANTHUSIMAXJEDI20172618796213977-0.01740.031.852.20.422.936.55.5
30195HELPMONTEREYMODENA20162508632762510.08430.072.772.341.832.7474.3
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI2017265577618336905702.582.30.332.656.46.3
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172576659148647-0.03510.022.292.60.662.587.45.6
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162406570794540.09450.072.231.571.222.497.23.5
33269HERZSAM-PPSAMMY-PSUPERHERO201825336471631630.01640.052.422.280.352.868.54.2
HEXAGONFORTUNEJEDI201725306411517700.05530.022.672.310.482.568.14.4
HI-SPEEDJEDISILVER201726658251498790.08610.051.732.30.132.647.56.1
HIMALAYAFORTUNEJEDI201726176901614650.02530.012.782.590.512.528.95.6
HISTOGRAMIMAXJEDI201725817361605660.02670.062.022.580.732.947.35
33290HITECHFORTUNEJEDI20172621733160357-0.01560.032.162.670.622.595.65.8
33441HOBBSFORTUNESILVER20172702860875940.22470.071.772.660.532.6676.1
HOMEGROUNDHOUSEJEDI201826807891074760.13500.062.642.841.332.666.65.9
HONEYMOONSILVERJACEY201525426701107870.16440.042.632.721.862.777.93.3
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172671763887660.12540.12.632.671.082.646.85.8
HYPERLINKPADAWANJEDI20182689753222360-0.08780.042.41.680.662.656.75.5
ICARUSMODESTYMOGUL20162527791588900.25360.071.722.521.452.916.85.6
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201827459521666940.11710.071.551.670.412.8476.9
29923IMAXSPRINGMOGUL201525837691554870.1540.022.412.841.643.076.64.6
IMMERSIONMAVERICKMODESTY201827078711333730.08530.041.952.240.592.77.27.7
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY2018271796113741000.17500.031.432.010.612.75.96.7
34111IMPERIALIMAXJEDI2017272688221051000.07730.032.272.081.52.916.85.4
IMPROMPTUTOPNOTCHMODESTY201827008681498740.06580.042.163.060.442.765.97.2
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201826959151635940.12580.031.932.960.612.935.76
INFINITIIMAXDELTA201725937991277930.16570.062.042.060.652.897.25
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172626830212375-0.01720.031.81.921.032.896.86.2
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT201726708662223920.03720.011.991.670.652.857.16.1
INTERVIEWMARIUSMODESTY201827479761743920.09740.071.612.060.692.8467.1
JAMBOREEJEFRIDUKE201826897791702710.03660.052.42.50.232.68.55.8
JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201827188861572800.08610.051.831.990.622.656.86.7
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172633807231277-0.03750.022.21.991.593.0375.6
29533KANEBOMBEROMOGUL20142532708249261-0.1166-0.031.992.5-0.222.664.84.7
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR201726468191273740.09610.082.272.821.122.745.96.3
31838KATALYSTHIGH OCTANEDOORMAN2017208516673015-0.04250.013.733.161.292.718.90.3
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425377241713770.05610.031.731.750.182.7383.9
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625647491379650.05580.061.592.30.682.776.15.5
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P201726337391140730.11610.092.592.761.612.989.14.3
KNOWHOWFABULOUSDETOUR201826758471870820.04650.032.442.791.012.726.46.1
KOMATIKKING ROYALSUPERSHOT201727348512019860.04720.042.312.251.082.986.94.1
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172584733233572-0.05810.031.751.63-0.042.768.84.7
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625657401526680.04550.032.212.241.012.6765.6
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201725287191842690610.021.831.850.542.896.15.1
34635KUDOSTOPNOTCHJEDI20182752856272357-0.158402.22.341.012.566.28.1
30261KUNZEMONTEREYMODENA201624876161035590.07480.062.572.211.742.886.33.7
LARAMIEIMAXYODER2017270787213551010.18590.062.252.511.732.887.64.6
32285LEGACYJETTYODER201625097271246770.11480.041.612.86-0.152.857.24.2
LENNYTOPNOTCHRUBICON201827829469371050.25570.11.721.560.442.546.67.6
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY201726927841043750.13530.082.241.920.392.577.25.6
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152610673884590.09400.052.573.191.32.769.45
LIGHTWAVEMODESTYDELTA201726509348261080.28490.091.222.310.993.094.86.2
LIMOCARFORTUNEDELTA201726688041051820.15500.062.62.631.132.487.26.8
29396LOCKHEEDSPRINGMOGUL201525487001514860.14602.732.951.192.88.23.1
LOGINFORTUNEDELTA201726127471365720.07490.032.662.631.252.597.36.3
33271MACHINISTJEDIBOMBERO201626548151752700.02650.041.521.490.072.677.36.8
34630MAESTROIMAXDUKE201728429581675940.11650.052.642.811.822.797.97.2
MAGAZINEJEDIMODESTY20172543743188656-0.05590.011.552.080.542.816.47
MAGNETICIMAXMODESTY201725818171723810.065301.632.491.82.8965.9
MAILBOXIMAXMODESTY201726157901087700.11390.022.142.961.862.887.37
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY201826708221451730.07500.022.462.971.092.786.27.5
MALABARFORTUNEJEDI201726468101517680.04600.051.512.040.582.566.57.1
MALAWIDUKEMEGASIRE201625726901658840.08650.052.982.791.692.937.63.5
28620MANDATEDAYROBUST201325628241881950.09610.011.771.26-0.362.686.64.3
34636MANDOLINTOPNOTCHDUKE201827318742101940.05720.032.062.290.72.748.76.1
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625857831278620.05500.041.592.020.362.736.26.9
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201625907001091510.04460.053.262.721.252.666.66
34688MARBLEGUARANTEEDUKE201727659411481980.15620.061.251.560.682.577.47.2
MARINEBOURBONBOMBERO201726247901631820.07560.021.791.980.362.76.65.9
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627439181947750.01750.051.371.850.252.695.97.7
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727168571792780.04570.012.042.150.882.765.67.3
MARTINIFORTUNEDELTA20172601729790600.11330.032.372.710.882.665.96.7
MASTERMINDJEDIMODESTY20172559728161949-0.04540.021.532.030.612.726.26.9
MASTERSGUARANTEEMODESTY201727409251339800.11550.051.552.340.392.656.27.8
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172704868195867-0.02650.021.692.260.352.7177.7
31727MAVERICKJEDIDELTA20162669761157338-0.07590.041.912.310.342.646.68.3
MCGILLTOPNOTCHMODESTY201826698411001700.12490.072.082.670.962.926.57.6
MECHANICGRANITEDEFENDER201726607861297810.12600.072.472.191.162.894.94.7
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172556757198761-0.0458-0.011.531.490.242.835.75.9
MENDELGUARANTEEDUKE2018277093018651040.12730.061.931.720.442.658.55.8
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152554774237389070-0.012.381.710.782.826.34.4
33009METEORCHARLEYMODESTY201726088271700660.01590.031.432.361.392.677.27
METHODGRANITEPENMANSHIP201726027501185770.12550.071.741.310.922.784.95.1
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172769942265688-0.04830.011.511.730.692.786.96.8
33286MIAMILINCOLNSILVER201725266431320720.08430.013.382.562.282.717.84.5
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162606812220363-0.07690.011.371.930.212.667.47.4
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625676751627830.08680.062.662.151.143.067.52.7
MIDWINTERFABULOUSMAGNUS2018278091915081010.16670.072.172.580.892.536.95.7
MIGGYFORTUNEMODESTY201726388051181700.09430.021.962.561.072.687.37.1
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162739923289998-0.03910.011.671.460.282.637.36.2
MISSIONGRANITEDELTA201726868461217930.17530.062.241.831.482.945.55.5
MITSUBISHITOPNOTCHDUKE2018271688316671070.16780.091.931.890.162.887.35.5
MIXOLOGYTOPNOTCHDUKE201827888921903940.08720.052.392.671.022.747.36.2
MODULODUKEDEFENDER201625226641400930.14580.052.112.490.82.937.21.8
MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201828038941730800.05660.052.352.560.922.645.27
33443MOMENTGRANITEDELTA20172663852763880.21420.072.392.481.022.936.66.5
MOMENTUMMODESTYDUKE201725988351573970.13630.051.662.161.173.066.15
MONETGUARANTEEJEDI201727449371929910.07710.041.51.830.582.557.77
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP201725856851340510570.061.851.631.482.635.85.6
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182734853201258-0.06660.022.242.661.052.725.67.9
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172555807928910.2360.031.752.050.852.586.76.4
MOONLITCHARLEYMODESTY201725758091651820.07550.021.191.880.862.756.15.6
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201727168391251810.12540.062.152.181.012.837.46.6
34735MOTIVATEDPADAWANDUKE201828379512203870.02900.081.681.660.12.767.56.7
MOVEMENTQUANTUMMODESTY201726448631094790.14560.081.021.810.572.725.96.2
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY201826218001110640.08420.031.642.751.232.7867
MUSEUMFORTUNEJEDI20172648765742610.12450.082.172.490.722.527.17
MUSTHAVEFORTUNEJEDI201726237431708640590.022.142.010.092.656.25.6
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182722775191956-0.05630.022.442.291.52.627.56.6
NEPTUNEARMOURJACEY20152586722893740.15500.081.851.351.532.567.95.8
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201525467101113550.05520.061.82.11.562.687.45.9
30250OASISSILVEROAK20152596798943800.16470.071.862.21.922.696.86.6
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172605803240988-0.01820.031.991.740.782.987.74.2
ODYSSEYDUKESUPERSHOT20162600827242488-0.01770.0111.07-0.312.77.95.6
OLIVERMODESTYSPRING20162538790936760.15450.061.633.031.12.924.85.2
ONEGAMODESTYDENVER201726047911489770.08560.042.22.581.623.027.25.4
33727OPTIONFORTUNEDELTA20172688833970750.14450.061.942.061.682.597.48
ORIGINSUPERHERODENVER2017265081114301020.17560.042.272.380.42.828.64.3
29073ORIONKINGBOYMOGUL201425876911896740.0149-0.032.862.581.062.726.34.2
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182667880261282-0.058101.351.520.62.76.77
32284OTHELLOMODESTYSPRING201625206981158810.13490.052.443.231.123.117.93.9
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525167871686780.05550.011.291.170.82.945.35.8
OXYGENIMAXMUSCADET201726788731613960.13570.032.372.960.952.937.16
30895PADAWANJEDIENFORCER20162593648163926-0.12650.051.741.870.692.76.46
34687PANAMERAOUTLASTYODER201726758801458990.16550.041.721.830.72.667.15.9
PARACHUTESUPERHERORUBICON201726678201283890.15540.052.252.130.842.76.65.2
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172576701184252-0.0654-0.012.542.010.452.596.96.3
PASSPORTJEDIENFORCER20162541633198738-0.12660.021.721.730.162.685.1
PATRIOTIMAXPROFIT201726768211769830.06670.052.162.161.192.837.45.8
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726488201583840.09580.031.942.220.742.688.15.4
PAVLOVGRANITERUBICON20172715841882950.22500.082.592.181.252.9975.1
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172671839868930.22520.091.591.520.892.748.66.1
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525446941318740.09500.031.731.981.992.78.54
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI201826988101714650690.061.692.140.472.6376.6
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152582721782580.1500.091.961.771.052.614.85.8
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON201727199211364860.12570.051.511.770.532.617.17.6
PEWTERFORTUNERUBICON20172624781389740.22400.11.921.790.752.637.36.5
PHOENIXMODESTYYODER201725198061370770.09470.021.571.931.173.026.36.4
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201727479061580760.06680.071.481.490.152.598.28.2
32597PINKLINGFORTUNEMONTROSS201725707781956790.02660.021.51.780.212.856.65.8
PINTERESTMARIUSSUPERHERO201827518741297710.08580.071.762.170.812.546.67.6
PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER201827538961076770.13520.071.772.361.22.635.47.5
31399PISTONJEDIBALISTO201626097341409700.06610.062.311.910.462.645.85.3
PIZZAZZMODESTYSILVER201725478081416960.15590.061.761.811.283.127.44.5
PLATOONMARIUSFORTUNE201827529231161750.11570.081.171.770.222.545.98.2
PLAYLISTIMAXDELCO2017266284217061050.14640.042.112.421.442.957.83.7
PLENTIFULIMAXRUBICON2017261979912251070.22510.052.442.171.413.027.84
33628PLUTOFORTUNEDELCO201726257541405700.06540.041.922.130.972.737.45.1
PODCASTGUARANTEERUBICON20172658853848850.19480.081.261.270.52.637.36.5
POETACHIEVERJETT201825777881186940.18480.041.651.780.962.836.54.7
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172757915944910.2510.081.651.791.152.67.47.4
33291POPSTARIMAXDELCO201727128691845920.08630.022.172.551.372.947.35.3
32995POPULARMODESTYRUBICON20162511772444800.23310.061.071.761.492.917.76.3
PORTALGUARANTEEMODESTY201726288341586620.01550.021.331.991.052.826.47.7
PORTAMENTOTOPNOTCHGRANITE201827328291417880.12680.092.832.921.012.936.24.7
28769PORTERBOMBEROMOGUL20142622747967790.15360.022.492.651.62.697.45.5
PORTRAITIMAXRUBICON201726448201207990.19530.062.182.031.462.9574.6
POSEIDONGUARANTEERUBICON201726708596921010.27500.11.511.431.212.847.35.3
31983POSITIVEDUKERUBICON2016281598318851300.21750.062.392.180.612.9184.6
POTPOURRIFORTUNERUBICON20172651800376740.22370.091.792.491.052.636.56.3
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172635701574470.09500.122.072.510.572.567.56.1
PRACTICALQUANTUMRUBICON201726978051455840.1650.072.231.770.852.868.14.7
PRECIOUSMARIUSMODESTY2018271995513291010.18580.061.21.690.862.776.87
PREDATORTOPNOTCHJETT201826147711644680.02660.061.942.040.942.815.96.1
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172631791443940.28410.11.951.50.72.638.25.3
PREFER-REDSUCCESSOR *RCALLTIME20182517631193360-0.04630.012.292.340.572.748.44
33285PRETENDEREUCLIDRUBICON201627108621204970.18520.052.3821.292.737.85.9
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172661787658840.22460.092.222.340.542.778.46.3
PROMENADEIMAXPROFIT201725757241123710.1540.072.522.620.972.9275.1
PROMPTLYFABULOUSEXPRESSO201826478021709840.07610.032.031.710.962.866.95.2
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727098441575850.09670.072.562.291.142.817.55.8
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201726788261867820.04700.052.092.310.572.478.45.6
PULITZERJEDIRUBICON201726257591234750.1590.082.021.990.372.788.25.3
PULLMANIMAXMODESTY20172657849698900.23420.072.171.841.712.895.76.4
33627PURSUITIMAXPROFIT201727608871578740.05630.052.252.021.242.617.38.1
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172781938889890.2530.091.671.680.882.736.77.3
33264QUARTZGRANITEPROFIT201726368201485820.09520.022.432.541.52.965.65.2
32996QUINCYBAYONETTROY20162564814740780.18420.071.6321.272.956.47.3
RACETRACKMARIUSDELTA201827439162033880.04810.071.712.040.842.936.35.3
RADIATORACHIEVERDELTA2018264793719971000.096201.111.740.842.767.76.7
33282RAINMETERGRANITESILVER201726808771397980.16590.062.082.131.962.826.95.7
34075RAMJETMODESTYDELTA201725418071724850.07540.011.082.030.93.067.55.3
31765RAVJEDIALRIGHT201625376771330500530.042.141.980.392.617.65.9
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827379411623870.09590.031.992.551.622.896.77.1
REDCARPETIMAXMONTANA20182677835895830.18520.092.092.91.22.86.56
REDROCKMODESTYDELTA201726068681452870.12500.021.412.471.072.996.46.3
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172574798807780.17400.061.912.351.812.965.95.7
RENEGADETOPNOTCHDRACO 15006201827588881358770.09620.071.962.730.722.6377.8
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182708878852740.15450.071.722.360.382.4788.3
RHUMIMAXDELTA201726918742012860.04650.011.982.331.492.936.86
RIDGELINETOPNOTCHDELTA201828339171685730.04640.042.693.141.532.686.67.2
RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827309001519880.11540.032.043.210.592.738.26.9
RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY201827639101398740.08660.081.892.041.172.827.18.4
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201625286981628630.014902.242.572.132.686.55
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT201726207471738770.04620.032.372.120.882.597.75
RIVERGUARANTEEMONTANA201827208881141800.13520.061.631.740.192.496.77.4
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162621799220263-0.07690.011.952.441.742.76.96.2
ROBUCHONMARIUSDELTA201827009442420940.017401.362.170.652.756.26.4
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626148041844890.07690.041.692.040.822.88.95.3
ROLLSROYCECHILLAXDELTA201726248031183860.15530.061.932.211.052.6895.8
RPMMARIUSMODESTY201827539571033770.14620.110.982.420.732.724.87.4
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201726738551876780.03590.011.972.160.632.516.26.5
SAMSONIMAXPROFIT201726188131397780.09600.061.681.881.262.787.65.8
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162577696188059-0.04670.031.951.760.232.687.45.3
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC201727489571070850.16430.042.022.671.22.535.59.3
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525697211651710.03570.021.862.020.892.748.35
SCOOBYGYMNASTSUPERSHOT201726597931453800.09570.042.212.40.612.627.65.5
SCORPIONMUSCADETOAK201525247201129560.05520.061.952.611.162.775.45.8
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT20162524642991670.11350.022.662.871.552.626.35.5
SCRABBLEFORTUNEMORAY201827028641042910.19520.071.471.820.562.637.76.3
SEASONALJEDISUPERSHOT20172635769255447-0.1675-0.012.022.041.042.766.27.7
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162525665830840.19420.062.592.070.622.846.94.1
32598SELTZFORTUNEMONTROSS201726077121384680.06570.052.32.080.462.687.25.1
32406SHARINGFRANCHISESPRING201726307821246570.04410.011.962.811.52.685.57.8
33440SHARKNADOFORTUNESPRING20172639754902730.14430.062.282.510.652.486.66.2
34689SHELBYMAVERICKDETOUR201827998831041760.13510.072.142.90.672.716.17.2
34597SHERPAPERSEUSSPRING201727008031091620.08570.082.222.411.532.566.16.6
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172602768235270-0.067302.272.511.742.967.15.5
SINCLARIMAXBURNER20172709889545910.26420.092.283.311.352.686.26.7
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182614793972790.15430.051.982.090.912.786.66.4
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132383596705430.06230.011.691.71.182.476.96.5
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA201726668291220850.14460.032.552.531.232.547.46.7
SPARKLE-PTOPNOTCHDUKE201826107471783750.03560.012.092.780.72.778.35.9
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172690882876970.23520.092.022.251.072.696.75.9
33617SPIRITTOPNOTCHDUKE201827378932075960.06710.032.222.210.982.76.87
33629SPORTSCARFORTUNESPRING201726137691153780.12470.042.162.640.982.776.95.3
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201726118182064830.02670.011.890.960.622.946.46.2
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201726157851669680.02660.051.521.510.192.567.76.8
SPRINGSTEENIMAXSUPERSHOT201726228101819690640.032.112.691.012.97.16.7
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826978732004870.046101.962.340.732.677.47
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525017401626950.12610.041.510.630.382.947.83.9
33453STICK-PP-REDLUCKY PP-REDAPOLL P RED2017226853282529-0.01390.051.452.31.282.8265.3
STOXXINDEXPADAWANMORAY201827148141338590.03600.071.641.711.122.666.27
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY201726858911147850.15510.061.271.590.612.556.47.2
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162578696188059-0.04670.031.961.770.242.687.45.3
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627128642368910.017102.462.720.662.85.86.1
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN201324417482020970.07700.031.090.26-0.322.9853.3
SURFERSHANROBUST201325317661577960.13640.061.51.30.152.797.33.9
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726508391337720.08430.012.412.61.572.615.67.4
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182713892725810.19430.081.462.341.262.655.27.6
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525017161044850.16460.051.992.521.082.756.33.7
TAKEOVERBRODIETROY201625337761445660.04590.051.531.451.582.776.66.8
TESTIMONYMODESTYTROY20172586870546890.25370.071.62.351.362.835.77.4
TICKETSILVERTANGO20152610730673840.21520.112.222.021.632.76103.6
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172736889212867-0.04710.022.172.940.692.846.27.1
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE201826598161440970.15540.042.172.540.892.657.65.2
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182674825746610.12390.061.942.820.892.655.68.1
TOPCHRONOOUTLASTYODER2017262583710201010.22450.051.721.780.892.6685.2
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162690799171257-0.02650.042.132.660.782.666.27.4
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY20182702824125543-0.01480.031.772.61.52.5959
33936TOPSECRETFORTUNEJEDI201725957511178650.07540.061.872.050.532.576.85.9
TOUCHUPMODESTYTROY20172571814282700.22300.081.282.341.472.886.28.1
34105TOURNAMENTFRAZZLEDTROY201727189851739980.12630.030.880.950.72.57.98.4
TREND-PMAVERICKDUKE20182586703170552-0.04550.011.611.740.712.747.26.9
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162529685651540.11340.051.91.931.272.66.46.1
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162547696271756-0.1570-0.042.122.241.162.76.65.7
TROUBADOURFORTUNEJEDI201726107751392650.05550.041.782.180.112.646.36.3
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER201726468261114830.15420.031.792.360.972.667.66.6
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172557685844600.1480.082.222.290.842.85.75.2
TURBOJETFORTUNEJEDI201725696651377530.01590.062.452.360.712.567.65.2
TWILIGHTIMAXJEDI201726257951746640630.031.912.31.052.737.47
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152672821970910.2490.0721.311.192.57.36.2
UNICORNSPRINGTANGO20152542675456530.13350.081.242.090.992.647.55.2
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152507702978650.1560.091.461.680.382.875.33.4
USEFULYODERCAMARO20152633819452920.27440.111.921.721.372.96.35.5
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201525527411315770.1460.021.812.021.172.938.45.3
VERONAGUARANTEEJEDI201726838241246580.04550.061.362.170.362.665.47.5
VERSACEJEBSILVER2018275091215431110.19680.072.622.150.813.015.54.9
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525287431119780.13450.041.862.451.32.816.45.5
VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182788939819880.21550.112.012.582.362.757.57.2
WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827119201716860.08700.061.531.460.182.726.87
WATSON *RCIMAXDELTA201726398281472840.1650.072.242.491.292.956.85.8
WAVELENGTHIMAXDOORSOPEN20172664804888940.22570.111.911.980.842.8584.8
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201726007551413650.04570.052.392.621.152.895.25.4
WELLINGTONMODESTYDENVER201726168771373980.17580.061.391.840.523.18.25.6
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201725177051989850.04680.032.21.770.812.957.33.7
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA201725077151018700.11460.051.451.930.082.716.15.3
WIKTIONARYROBSONDENVER20172747895556970.28490.121.921.390.592.797.57.1
WILDCARDROBSONDENVER201827719688941160.3550.11.621.541.022.717.56.4
33935WIMBLEDONROBSONDENVER201728109693331070.35520.151.711.731.232.687.37.4
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201525637171298650.06560.062.371.960.82.475.45.9
WINDSORACHIEVERJEDI2018272193612921100.22570.061.911.90.932.756.16.5
33435WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201725887191417610.03570.052.582.481.252.6185.6
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162611786704870.22550.121.831.321.622.797.34.8
ZANGOFABULOUSDUKE2018271588817771160.17690.052.052.090.882.9184.5
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172667799219771-0.046802.072.590.692.746.95.6
32326ZENITH-PANSWER POSILVER2017262579616481080.16590.032.092.310.682.958.43.8
33275ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725107391503780.08480.012.322.222.062.7165.5