December 15. Valér névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

18/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
27969ABBOTTSATISFACTIONMOGUL20142463592662580.12360.062.562.851.622.766.73.8
ACCURATEFLAMESUPERSONIC201425226581363650.05510.031.50.620.492.758.34.2
ACTUALLYSILVERMCCUTCHEN20152498655799770.17350.042.132.071.622.637.74.6
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201426427501401710.07580.052.242.591.412.698.55.4
ADMINMUSCADETMERIDIAN201524025701357550.02440.012.22.460.6837.53.4
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201525976561279540.02520.052.492.461.742.627.74.8
28923ADVICE *RCOLYMPIAN *RCMOGUL20142366554155747-0.04510.011.772.130.792.768.44.3
29075AFTERBURNERFLAMEMOGUL20142456616483550.13410.11.611.350.912.76.94.9
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142236395354180.02140.012.072.941.562.757.54.9
AGRIDAYMODESTYSILVER201625957731072720.11460.051.842.581.93.025.45
AIKATOWN-REDRAPTOWN *RCBAXTER20142112392-465500.25150.111.591.80.852.767.92.5
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142434595626660.15380.071.982.50.552.947.42.6
AKYOL-REDBREKEM *RCALCHEMY *RC20142182354712320.02320.041.641.510.862.777.62.7
ALARMMODESTYPURE201624926921302730.09430.011.72.311.132.986.84
28618ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN20142298433121446028-0.032.592.681.852.825.51.8
32039ALCOVEDUKEMVP2016279790417021130.17700.062.11.91.312.978.84.1
28609ALEXISBOMBEROMOGUL201424166172016780.0152-0.031.8320.432.977.82.2
ALL IN ONESUPERSONICSHOTTLE20122095370351380.09140.010.820.540.22.898.42.7
ALLCLASS1STCLASSDOORMAN20152437575576480.1290.042.873.61.332.536.54.2
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525185761317560.02430.013.242.831.42.686.92.8
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201626117411090640.08520.071.71.341.592.5486.1
AMAZON-REDDRAKE-REDPITBULL *RC201721582917188-0.07240.012.572.851.632.758.12.6
AMERIXMODESTYBOMBERO201625827111219720.09480.042.261.922.173.037.44.4
30708ANAKINJEDIPURE20162571649211561-0.06720.032.22.170.723.068.33.1
32190ANKARAMONTANAMONTEREY201626497701338850.12520.042.622.121.542.847.34.8
ANTICIPATIONMACKSUPERSONIC20142397550866520.07290.012.541.621.052.87.44.6
ANTIGUAFLAMESUPERSONIC20142419613531530.12260.041.050.980.142.567.45.4
APACHE-PPOWERBALL-PMOGUL20152488585830610.11460.072.52.460.713.066.81.9
APOGEE *RCOLYMPIAN *RCMAN-O-MAN2014234849177724-0.02390.061.161.930.362.767.94.3
APOLLO-REDSUNFISH *RCSAVAGE *RC2016204124263712-0.04300.042.222.310.582.849.71.7
26045APPEALNUMERO UNOPLANET20122248488841460.05300.021.20.73-0.252.717.93.8
APPLETONDEDUCTIVESUPERSONIC20142365581801460.06290.021.61.570.662.646.25
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152463571671610.13340.053.083.552.272.78.13.7
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526577931385640.04490.022.042.11.132.645.76.6
APPSAPPLICABLESUPERMAN201724815941407620.03490.023.233.221.742.778.53.6
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142515652781630.12440.072.152.531.722.656.64.7
28355ARCHWAYTANGOMAN-O-MAN201424496211559710.05550.031.380.93-0.062.98.62.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162583685617650.15420.081.951.570.942.666.75.3
27067ARKANSASSUPERSIREMAN-O-MAN201423476081303480480.030.820.86-0.212.875.15.1
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142500619846620.11380.041.841.140.752.625.83.6
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726908291845930.08660.032.231.630.82.8484.5
ARTHUROPURENUMERO UNO20142378520178731-0.1239-0.052.092.741.123.145.84
28969ASTRALTANGOMOGUL201424596161462550460.011.461.951.672.836.23.7
ATEAMSILVERANTON201624405971152750.11430.033.272.782.033.0883.1
ATHABASKAEUCLIDMVP20162645767987740.13440.052.051.950.912.67.26.1
ATLANTISDRAFTPICKMONTEREY201625177051312740.09560.061.61.091.212.9174.1
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132458713483670.18310.060.61.320.782.764.96.2
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172558750928620.12701.822.121.632.585.17.4
AVATARSPRINGDEFENDER20152455554800570.1400.062.533.311.382.966.92.2
AVIATORSUPERSIREFREDDIE20132461653561570.13310.050.71.21.982.685.86.8
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201626217631183700.09560.071.781.631.122.656.75.5
BALLISTICBALISTONUMERO UNO20142415624483830.24460.112.051.21.262.737.92.9
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142431609822700.14600.131.620.81.462.766.63.3
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE201425367441072890.17670.121.240.370.682.757.34.2
BANCOVERIFYSILVER20162684774705870.22380.062.613.211.082.777.34.2
BARDOFLAMEMOGUL2014242559327760.28270.12.11.891.052.917.33.2
BARITONEBOMBEROMOGUL201425526681048580.073302.263.11.912.37.45.7
30813BARONCAPITAL GAINSUPERSIRE20152425582212875-0.0159-0.022.841.390.252.7471.6
BATTLEJACEYNUMERO UNO20142443548843400.03350.031.791.641.272.477.65.1
BAUTISTAENTAILDOORMAN20152132290131335-0.0538-0.013.242.681.282.97.10.5
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152547737911810.17460.071.481.890.872.797.35
BEDFORDJETTPULSAR201625227011566670.03510.011.541.90.52.917.34.9
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201627347981367540.01520.042.122.61.622.667.27.6
BENETTONJEDIPULSAR20162628685159532-0.1520.012.442.480.842.68.47.2
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201626587821359620.04580.061.662.160.982.697.26.4
BERINGFLAGSHIPDENVER201726598011736750.04600.022.242.60.52.627.95.8
28734BERLIN-REDOLYMPIAN *RCSUPERSIRE2014227247989917-0.062801.552.330.672.668.16.8
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152506637830580.1440.072.462.151.52.774.7
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201627919141775750.03610.021.61.941.642.577.28.2
BIGPICTUREBANDARESDENVER201727868661268980.18540.052.572.940.952.819.14.6
BILLIKENIMAXDENVER201726688002079990.07670.012.612.440.772.928.83.7
BINXCLASSICDOORMAN20172378462872430.04320.023.543.691.862.736.22.8
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152737842151950.33240.072.372.881.262.677.75.9
BLOOMINGTONO-COSMOPOLITANDIGGER20132324523-33360.14110.041.332.110.452.566.65.6
BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER201728469081780820.055302.712.780.842.437.57.1
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162602819773920.23390.061.612.241.232.926.65.7
BLUETOOTHJACEYMAN-O-MAN20143820.010.068.2
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162691797200665-0.0355-0.022.342.511.292.785.96.5
BOASTENTAILNUMERO UNO20152480631360700.21260.052.191.91.522.745.64.4
BODACIOUSBANDARESDENVER201726567601822740.02570.012.092.390.732.699.84.8
27109BOMBADOORMANSUPER20132213261140180.05290.093.322.651.262.778.52
BONESJOSUPERSHAN201527098942206830800.041.641.33-0.242.816.86.6
BOOMERLITTLETONNUMERO UNO20152543687842850.19400.051.30.690.082.69103.7
BOREALISIMAXDRACO 15006201727598841749830.06590.022.12.090.732.687.46.4
BOTANISTBOURBONDAMARIS201726488111506750.07560.041.511.91.192.826.96.3
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN20162387473751300.01310.033.222.980.872.827.94.3
BRAINWAVEIMAXDENVER2017281994820301130.13720.032.22.470.6384.2
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152591754666820.21400.072.072.181.042.817.45.3
30240BRIDGEOCTOBERFESTMASSEY201524916331209580.05460.031.441.211.192.488.45.8
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162656749191351-0.07630.022.142.231.172.886.66.3
BRODEURAIRINTAKEROBUST201422675231553640.0227-0.072.232.3312.925.73.5
BRONZEMERJACKBOOKEM20162409450663330.03370.063.172.921.132.718.72.9
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152758903242088-0.0166-0.031.982.131.762.888.56.7
BUCHANANJEDIPULSAR20162602684153934-0.08550.032.032.530.52.747.36.6
BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201726487811862830.05590.012.522.480.672.458.65.1
BUDWEISERFEDEXSPRING201626938361341730.08480.032.132.931.692.636.26.9
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152591688817620.11390.052.412.521.042.827.64.6
31736BULLPENJETTKINGBOY20162467613238351-0.1361-0.041.431.850.062.897.33.6
BUSINESSSUPERSHOTMOGUL201523875471356550.024202.282.341.052.6483.4
BUSTOPSUPERSIREDORCY20132338529101510.17180.061.42.41.612.628.44.4
BUTTERFLYMONTANAPULSAR201625977261018760.14470.0621.880.962.8174.4
BYHEARTBOMBEROROBUST201424686211300670.07510.042.011.521.282.817.74
29527BYTESKINGBOYSUPERSIRE201525096341869740.02650.032.571.390.172.927.32.3
BYTHEWAYBOMBEROSUPERSIRE201425507101170720.1510.051.691.740.252.626.84.7
27814BYWAYMERIDIANG W ATWOOD2012198096589-6-0.110-0.033.393.231.072.97.51.4
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152651743779810.19420.072.353.221.732.698.34.6
CABALSUPERMANHALOGEN20152404617950630.1310.011.31.110.682.777.34.6
CADILLACMONTROSSMCCUTCHEN201423535161049550.06460.051.511.651.013.116.32.1
CALEB-PBOMBEROCASTAWAY201424636991510580.0138-0.031.051.560.122.5976.6
CALVONBOMBEROMORGAN201426457801443720.06510.021.781.870.552.5376.2
CAMERONPENMANSHIPYODER201626237601467660.04630.061.60.920.992.866.15.5
CANCUNBAYONETGALAXY201524466471546810.08530.021.871.240.7337.63
26717CANDLE-P *RCDESTINED *RCLAWN BOY P-RED20132173381472-3-0.07270.051.592.230.492.847.44.7
CAPEMAYOCTOBERFESTSUPERSIRE201525768261447760.08550.040.670.750.252.577.17
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152640754878820.18360.032.452.571.712.86.64.3
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162634728516640.16380.082.462.850.912.767.65.8
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525816931246680.08440.022.282.031.342.727.94.2
CASPERMONTEREYMOGUL201624895641334560.02460.023.332.981.873.027.82.3
CASUALEUGENIOYODER20172646748194558-0.05620.012.251.851.372.816.65.1
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162626717864650.12590.121.932.151.462.727.34.7
CENTERBOMBEROMOGUL201426117971190920.17460.031.761.7212.756.55.4
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162550754956950.21490.071.661.721.22.827.54.3
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172879100613321060.2530.042.243.060.472.687.47.8
CHAMONIXEUGENIOSILVER201726708031677800.06570.022.52.131.032.837.55.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER201727358111859730.01660.032.131.651.022.996.54.7
CHAPLINCHAPMAN-O-MAN20122119335117350.11220.071.871.490.982.957.81.5
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152567673169451-0.04620.041.631.360.782.975.13.3
31733CHARMERJEDIMARDI GRAS20162519628184944-0.09690.041.651.850.752.88.14.4
CHECKERSPREDESTINEFREDDIE20132298585-789400.2610.10.70.971.012.745.27.4
CHEMISTRYEPICFREDDIE20121999283254110.01200.040.70.920.783.16.22.9
CHILLAXMODESTYJACEY20162557660537570.13400.092.142.461.62.838.55.2
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172664740917760.15520.092.022.120.752.858.44.1
26723CINDERDOORDOORMANIOTA20132099228698250340.052.891.471.192.718.20.1
CINNAMONALLTIMEYODER20162650745859650.12430.061.662.451.152.757.25.8
CLARKSUPERMANMULTIPLY201526037671419780.09550.041.710.81.312.76.25.6
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152310413587380.06270.033.053.251.672.756.11.6
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201425176021207730.1500.052.692.060.892.548.12.9
COATICOOKCAPITAL GAINGILLESPY20152345488172662-0.01560.012.892.020.762.78.50.9
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152311431150400.13160.042.913.811.242.657.52.4
28737COMEOVERLANCOMEDORCY201423595521004460.03430.041.682.010.412.727.94.4
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152642775849770.16400.051.761.971.152.697.35.7
COMPLEXCAMAROMOGUL20142297527-262480.22210.111.471.661.442.65.95.2
CONCORDMARDI GRASROBUST20142444625468580.15260.041.582.121.212.827.14.8
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626027172039820.02740.042.571.970.92.838.93.3
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142378593570420.08320.050.892.040.462.625.65.9
CONTROLLERMAIN EVENTMOGUL2014232746389570.2130.042.442.591.832.78.53.1
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142619749209566-0.0455-0.032.432.030.852.676.26.2
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162588726464760.21400.091.482.190.792.637.84.8
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152609684939660.11350.022.553.321.692.748.75.4
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201525657291905730.015701.862.141.362.736.94.5
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152388540307370.09260.061.482.221.352.856.84.8
CREATIONMODESTYJACEY20162580704349630.18300.071.632.361.722.836.75.5
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142425538486530.13240.032.582.171.472.8583.6
CROWNROYALDAVINCIG W ATWOOD20142367502569670.17350.062.852.181.732.677.63.2
32914CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017231735781426-0.02280.014.143.582.242.757.72.2
30232DAGGERDOORSOPENNUMERO UNO20152539686681680.15340.052.242.510.872.338.95.6
DAIQUIRIFRAZZLEDMONTROSS20172687810246689-0.01770.011.971.970.562.87.13.4
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY201625926901277830.13460.033.163.310.742.827.53.7
DARESILVERDAY201525407211397790.09480.021.782.161.232.774.8
DARTAGNANEUGENIOSPRING201726527461396650.05480.022.632.771.372.887.15.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201727358121180850.15480.042.512.961.362.717.45.3
DAYTONAGRANITEKINGBOY201726056911561680.03500.013.072.831.642.757.44.4
DEALMAKERUNIXHUNTER20142290443649430.072102.463.110.632.716.82.2
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA201626838261174750.11550.071.431.921.012.627.16.1
DEFRAYMONTEREYKINGBOY20162384490115936-0.03370.013.433.241.692.885.83.8
DELFINOBOMBERODAY20142565725198350-0.0845-0.051.771.860.572.597.47.1
DENIMFLAMESNOWMAN20142356492571470.09280.042.482.340.952.637.22.7
DENMARKJEDIKINGBOY20162602677174058-0.02600.022.822.90.952.877.94.7
DESIGNERJACEYSUPERSONIC20142419523162133-0.1520.011.751.140.82.58.95.4
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152347537123443-0.0139022.241.042.867.44.5
DIABLOABBOTTBOMBERO201626307661029740.13440.052.482.61.322.626.16
DIAGOLINCOLNKINGBOY20162539540556300.03350.073.563.531.882.568.84.4
31734DIMITRIJEDIREFLECTOR20162526580185019-0.17580.012.362.321.052.757.36.6
DISCUSSIONPURENUMERO UNO20142397574153851-0.02490.011.891.91.022.9773.8
DOCFLAMESUPERSIRE20142415591443730.21260.051.681.580.412.518.63.6
31394DOCKSIDEDOORSOPENDEFENDER20152406495653490.09340.052.562.721.232.778.73.4
DOCTORSUPERHERODELTA201727358911390750.08550.041.842.090.882.618.18.2
DODGEDIAMONDNUMERO UNO20142207386258360.1150.032.312.21.042.438.23.7
DOTCOMSATISFACTIONOBSERVER20144000.10.066.6
DRAFTPICKMAIN EVENTMOGUL20142306506228430.13280.081.331.191.252.885.74.4
DRAGONDICTATEBOOKEM20142440509985530.06500.071.841.81.112.8110.12.1
DREAMEREXPANDERKINGBOY20172349388111927-0.0529-0.023.583.170.732.698.22.7
DRYDENSUPERHEROKINGBOY201725536621315570.0337-0.012.812.660.932.6675.9
31627DUDLEYAFTERBURNERDELTA201625987161315680.07580.062.181.831.62.628.15.5
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY20172578660180565-0.015603.092.510.652.77.64.1
DUNFEEYODERNUMERO UNO201526588192021050.36370.111.51.141.082.918.14.1
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172774805923690.12430.052.872.861.252.666.85.8
DYNAMOMONTEREYSUPERSIRE201524726371262640.06520.052.611.761.12.936.53.7
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172776872619750.19380.071.952.461.232.6377.4
EDIFYDOORMANIOTA20132369564173800.27290.091.751.820.792.816.32.3
EDMONDKINGBOYMUNITION201524946421549610.01540.022.071.5412.776.83.6
EDWARDDEFENDERMAYFIELD20142186352397420.1250.052.12.31.192.986.30.8
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201525497832024810.026101.431.290.653.1165.2
ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201628009282010890.056102.221.890.922.666.37
ELITISTKINGBOYMOGUL201524265711239630.06440.022.062.021.052.8271.7
ELTOROFEDEXSUPERSHOT201626909041788850.06620.031.82.121.262.755.77
EMAILMONTROSSFREDDIE2014515-0.08-0.027.3
EMBELLISHFORTUNERUBICON2017286595813401010.18590.062.192.031.542.628.46.6
EMERALDFORTUNERUBICON201728939201743760.04620.032.472.642.162.718.46.9
31721EMERITUSJETTSUPERSHOT201626377672072790.01690.021.81.691.082.97.84.5
EMERONUMERO UNOROBUST20122346501601510.1330.051.981.030.772.677.53.4
EMOJIOUTLASTDELTA2017269387412081030.21500.052.021.60.822.617.46.6
ENCROACHLOTTOMAXSNOWMAN20142317554147144-0.0439-0.021.441.650.652.896.13.6
ENERGIZEFLAGSHIPPURE20162569695818490.07370.042.22.791.142.866.46.2
ENTAILMCCUTCHENSNOWMAN201322444671336540.01440.012.371.691.522.95.71.7
29529ENTIREKINGBOYMUNITION201524655761493640.03540.032.681.930.772.617.92.3
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152443600736640.13370.052.232.372.112.96.73
ENTRANCE1STCLASSMCCUTCHEN20152386601407560.15200.031.962.880.782.696.24.6
30529ENZOOCTOBERFESTSUPERSIRE20152508798244491065-0.030.830.430.22.817.65.5
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN20142437598899560.0820-0.032.782.591.442.726.64.9
ESAKISUPERHEROSILVER201627048231643770.06570.022.242.311.052.696.95.9
ESTABLISHPULSARMOGUL2014237353043640.23210.072.031.841.232.717.52.8
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152373567142242-0.04510.031.341.190.112.798.24.4
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152554685185962-0.0349-0.032.191.90.922.827.14.9
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525437071649670.025102.051.770.852.746.95.2
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152591717166358-0.0146-0.022.352.391.162.725.45.4
EVERTONLITTLETONMOGUL20152458659177455-0.0451-0.011.431.650.572.797.74.6
EWANJEDISUPERSHOT20162601742146348-0.02610.061.541.90.762.766.96.3
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142373534281480.14390.111.751.771.162.666.53.6
EXCALIBURJACEYNUMERO UNO20142390502707380.04340.042.041.260.972.599.74.8
EXCELLOTTOMAXMCCUTCHEN201424035631164560.0433-0.012.51.971.272.917.83.8
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162623741902870.19450.062.262.170.872.538.44.4
29528EXERCISELITTLETONMOGUL201523875931603810.07530.011.881.750.223.056.30.6
30814EXPANDERHIGH OCTANENUMERO UNO20152226311100826-0.0429-0.012.962.440.132.7810.62.2
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL20152518714802690.14320.031.822.691.272.577.96.5
EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201728068791588820.08520.012.242.461.92.716.36.5
26726EXTASY-PMCCUTCHENMITEY-P *RC20132250434100640.22270.091.860.941.522.947.81.6
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201727548511153730.11480.052.061.960.772.547.37
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN20132369640162458-0.01550.021.131.460.832.946.74.5
FALCONDEDUCTIVEMOGUL20142354569694600.12320.041.72.231.182.786.74
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL201525787671039800.1529-0.011.982.351.242.635.56.1
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201525056361296480510.042.081.71.252.755.84.6
FERGUSSILVERHALOGEN20152487613394420.1320.072.192.891.512.717.85.5
FIELDTRIPJEDIPROFIT20172774810176357-0.03730.072.252.690.712.87.36.1
31845FINCHJEDIHALOGEN20162513561111321-0.07420.031.982.611.252.626.85.6
29178FINNEGANPOWERBALL-PMASSEY20152543651111639-0.01420.032.092.671.242.766.35.2
FIREWALLJACKMANSHAMROCK20132337558513420.08320.060.551.56-0.32.516.55.4
FIRSTPICKDRAFTPICKPULSAR20162452596643640.14420.082.051.681.292.848.14
FLAGDAVINCINUMERO UNO201424686521148700.1460.041.781.890.822.838.14.5
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172717784864810.18400.052.72.822.042.767.44.6
FLUTESUPERSHOTMCCUTCHEN201525066701816670600.021.61.050.722.856.33.6
FOCUSSILVERDAY20152529677526690.18330.062.152.361.312.758.25.6
FOLKLORISTBOMBEROMOGUL201424536351206510.0232-0.021.842.470.662.716.75.4
FOOTPRINTJEDIRODGERS20162485612145048-0.02480.011.791.980.572.757.14.9
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO201527157621323730.08480.032.472.421.52.4996
FOUNTAINJETTMCCUTCHEN201626006871121600.06440.042.012.381.322.677.25.2
FOXABBOTTSUPERSHOT20162397527144551-0.01500.022.752.211.222.946.93.1
FRANCOTANGOBREWMASTER201424135971686880.09620.041.851.370.922.917.20
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626127731467680.05530.031.711.671.532.815.66
FRESHAIRJEDIPROFIT20172785829203363-0.04800.062.592.520.872.898.45.6
FROSTBITEIMAXPROFIT201727378351500830.1640.062.212.291.422.867.45.4
31729FUELDUKEKINGBOY201627027552019990.08690.032.752.250.932.9392.2
GAELICSUPERMANJACEY201525126831055730.12500.061.711.280.812.878.85.1
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152474583648470.08470.12.041.341.292.666.95.1
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL20142494636883550.08360.031.82.10.852.7375.6
32037GALORESILVERCAMARO20162566691881740.15450.072.741.931.912.847.25.1
GALWAYCONSTABLETANGO20152492638631740.18430.091.591.210.542.6883.9
GATSBYCAPITAL GAINMOGUL20142318459132748-0.0135-0.022.471.941.152.787.73
GEMSTONEHOTRODST-LOUIS201525036091250570.04440.022.512.731.212.796.74.3
GENDARMEBAYONETJACEY201625746341151480.02420.022.562.741.412.78.36.1
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014247367248720.26300.111.592.061.012.687.94.8
26728GENTLEMERIDIANBEACON20132350535194457-0.0548-0.042.712.141.63.027.32.8
GEOGRAPHY1STCLASSSUPERSIRE20152365586602680.17350.061.951.770.152.77.43.7
GIANTLOTTOMAXGRAFEETI20142362555861620.11340.031.731.60.632.846.13.1
GLOVERMUSCADETGRAFEETI20152353524110339-0.01460.041.772.030.522.786.13.3
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152422537145636-0.06490.022.72.532.422.997.23.1
28247GOVERNORFLAMESUPERSONIC20142396552-330410.270.061.231.830.572.527.76
GRADUATERACERMOGUL2014240151690931-0.01350.032.062.461.472.7663.9
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201726187411312640.05540.052.322.491.512.976.95.1
GRANDPRIXFORTUNESPRING201728388841405850.11520.033.073.62.072.598.96.5
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201526487671236840.13500.042.422.131.283.015.93.8
GREATLAKESOUTLASTDELTA201726487571844860.065502.572.181.392.87.24.7
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162565614543520.12440.12.632.671.882.628.34.5
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152565718187964-0.025701.831.890.762.7574.9
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142298474440590.16280.0522.112.173.035.61.7
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162631829998720.12510.070.710.950.052.536.57.2
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727468752138890.03790.051.561.280.692.718.85.8
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625596821292570.03460.021.962.031.372.835.95.2
GUNMETALJEDITANGO20172536693217261-0.07760.031.10.88-0.162.8174.1
GUNNERFACEBOOKGOLDWYN20122046210643450.08290.032.020.550.812.797.2-1.3
GUNPOWDERMODESTYTANGO201624426391179610.06420.021.711.631.392.916.74.4
GUTENBERGKINGBOYSHAMROCK20142484668217361-0.0754-0.041.71.431.493.0564.5
GUYBAYONETJACEY20162589629667490.09470.12.782.492.652.8695.1
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201526096971234680.08510.052.321.931.012.627.85.7
GYPSYCAPITAL GAING W ATWOOD20162094237128334-0.0521-0.063.422.161.192.868.40.6
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625657441444650.044401.811.871.152.825.75.8
HALCYONALCORACER201624746561007690.11340.011.831.361.012.665.84.9
HAMILTONKINGBOYNUMERO UNO201424305281132460.01480.052.021.330.582.6382.6
HAPPYDAYHARMONYDENVER201727848851894790.03630.021.521.760.812.667.75.7
29340HARMONYSUPERSHOTOAK201525917411759740.03630.031.741.450.512.667.84.9
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL201525596891145610.07500.051.62.420.362.7963.3
HATTRICKMODESTYJABIR20162481611160348-0.0447-0.011.941.591.762.97.14.4
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727909051348810.11530.041.792.060.912.6267.3
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152395524843520.07310.022.862.331.062.727.13.2
30241HEATHCLIFFSPARKST-LOUIS20152485636138846-0.02470.021.772.10.312.736.55.7
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN201423596011093770.13590.091.590.711.252.726.72.9
HEBDOJABIRSUPERSONIC20132301511459490.121500.860.790.232.655.64.3
HEISENBERGFORTUNEJEDI201727818401353710.07520.042.122.140.642.558.67.4
HELIANTHUSIMAXJEDI20172711837216478-0.01740.031.892.130.492.957.35.5
30195HELPMONTEREYMODENA20162555648825530.08440.072.692.271.92.757.13.9
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728588912124840.026502.742.290.942.667.46.1
HENNESSYFORTUNEJEDI20172716746164958-0.01560.022.322.481.192.648.25.8
HERALDBAYONETRACER201525636971323690.07480.032.252.560.652.935.75.3
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162486617783580.1440.072.221.971.272.527.24.1
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132211322135336-0.0530-0.043.072.710.772.768.61.6
HIMALAYAFORTUNEJEDI201727617681836750.02590.012.962.571.282.579.95.5
HITECHFORTUNEJEDI201727868341782710.02610.022.222.571.062.636.66.1
HOBBSFORTUNESILVER2017281592611131050.23540.071.812.590.832.717.95.8
31842HONEYCOMBLIVEWIREHALOGEN20162508624604410.07230.022.262.671.132.596.36
HONEYMOONSILVERJACEY201526006901090870.17450.042.832.831.942.768.13.3
HORACIOSUPERSHOTOAK201525137101577730.05550.021.140.730.052.585.94.5
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS20172607751198672-0.01680.032.182.161.312.867.64.7
30243HOUSTONMONTEREYOAK201524645881171530.03470.042.772.451.252.856.73.1
HUDSONEXTREMEMOGUL201523936321001600.08360.021.431.920.192.825.94.5
ICARUSMODESTYMOGUL20162587785610870.23350.062.022.591.872.897.45.7
29923IMAXSPRINGMOGUL201527048181699860.08570.022.562.831.653.0374.7
INCREDIBULL-REDDRESSER *RCAPPLEJACK-RED2015223132590922-0.04300.012.912.551.812.959.62.2
27069INFORMANTENFORCERDEMPSEY20142304469184280.08260.081.441.361.012.6953.6
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE20132250370-559450.25-40.052.543.21.762.547.82.1
28109INTRA-P-REDBREKEM *RCCOLT P-RED20142366601386450.11380.10.91.070.552.87.75.5
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152493608213068-0.046502.492.111.372.917.52.2
ISAAKSILVERMUNITION201524346431355710.0739-0.011.682.41.912.957.34.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162414590599460.09340.061.882.081.062.788.66.3
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142404588757690.15430.071.82.411.382.867.23.2
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152478723180649-0.0646-0.030.641.130.212.656.17.3
JOVIALBALISTOROBUST201424766481660650.01620.041.890.781.252.757.94.2
29533KANEBOMBEROMOGUL20142586726194970-0.015801.922.160.942.634.94.6
KARTINGENTAILSUPERSIRE20152414619180962-0.0247-0.032.121.920.712.755.93.8
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT20162544696148747-0.03520.021.311.391.242.767.36.7
32631KENDALJACOBYHIGH OCTANE20172222295254370.1903.813.391.652.648.31.9
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425817151426710.06510.032.111.870.712.728.24.7
KEVINELUDEALTA5G2015225140188031-0.0125-0.012.442.061.582.826.33.1
KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201625536651644740.04580.032.322.160.932.76.43.2
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626798191520740.06600.051.682.370.92.756.45.9
32994KICKOFFBOURBONSUPERSHOT20172595673172752-0.04600.031.991.780.912.846.54.6
KIPPERHIGH OCTANEALTA5G2016216327399631-0.022903.322.741.132.889.31
KNOWLEDGESUPERSTARSUPERSHOT201625957601768750.03620.031.261.75-0.432.628.44.9
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN201624796431162620.073402.562.841.972.8464.8
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172711787215872-0.03780.042.11.980.762.747.84.8
KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201626427691689690.02600.032.132.021.282.676.45.3
KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726687821710720.03590.022.052.171.042.8565.2
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625646581079590.07480.052.532.121.972.876.53.8
KYOTOMODESTYYODER201726478341145890.16480.051.731.861.912.857.95.4
27108LABIRINTOENFORCERFEVER20142266473666450.07310.041.16-0.310.412.977.43.7
LAMINATORCARAMINATORPLANET20132240458402480.12280.061.761.60.672.737.22.6
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162570700933590.09440.061.922.271.072.786.86.1
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162375445443530.13310.063.342.121.582.788.11.3
32285LEGACYJETTYODER201626798181257830.13480.031.782.650.262.7875.2
28978LEGOLASKINGBOYSHOTGLASS20142492608162153-0.03520.011.881.661.012.757.13.7
LICORICESUPERHEROKINGBOY201727638351204810.13540.062.361.690.592.577.56
LIGHTERPURENUMERO UNO20142373618167050-0.0449-0.011.411.840.443.1864.5
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152656685967610.09410.042.653.221.352.77104.8
LIMITLESSPOSEIDONMAN-O-MAN20121874190-13120.0340.031.211.61-0.572.848.72.6
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122367483379400.09240.052.43.691.762.6572.1
LISANDRODEDUCTIVEFREDDIE20142325516159500.16160.041.662.670.972.766.84.2
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132363617252468-0.0960-0.061.140.8-0.812.887.62.8
LIVELONGJETTBOMBERO201626227611166710.1470.041.472.580.652.756.45.7
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132305437131840-0.0337-0.012.582.021.342.638.91.8
LOCHLANBOMBEROSARGEANT201424976241633660.02580.032.22.110.592.727.33.6
27854LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525747041501860.114702.722.891.312.88.23.1
LORIGINALDOORMANMAN-O-MAN20132167372393440.11300.072.251.370.412.696.71.4
26900LOTTOMAXNUMERO UNOSUPER20122399584576550.121702.152.281.082.757.45.5
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162568679739450.06370.052.022.71.632.837.16.6
29921MACADAMSILVERMUNITION201525797491220860.14420.022.372.541.892.846.44.9
MACHINISTJEDIBOMBERO201627198361738720.03650.041.481.40.252.6886.7
31386MAFIASOLOMONG W ATWOOD2016223332462440.15130.044.122.652.312.869.21.9
MAGICITYHALOGENMOGUL20142328584117038-0.0220-0.060.932.110.362.595.24.6
MAINSTAYMAIN EVENTPREDESTINE20142402566421420.1360.080.991.391.22.5894.6
MALAWIDUKEMEGASIRE201626206881541790.08620.053.112.81.962.918.73.3
MALCOMSUPERSHOTPREDESTINE20152507666184744-0.095701.281.670.32.627.65.5
28620MANDATEDAYROBUST201325457851732890.09560.011.651.06-0.852.76.63.8
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201626457951493650.03540.031.591.930.52.676.66.1
MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152544613158134-0.09500.012.111.851.12.646.14.6
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201626136881105500.03460.043.242.521.32.656.35.3
MARINEBOURBONBOMBERO201726928021647780.06560.021.982.250.912.677.15.9
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627899331923750.01740.051.261.770.452.76.47.5
MARQUISAFTERBURNERBOMBERO201626797971057780.14520.071.851.910.862.5476
MARSHALLKINGBOYSUPERSIRE201524025681204720.1530.061.841.341.062.927.51.5
MATTERSOCTOBERFESTMOONRAY201527038511512810.09540.031.181.191.182.657.36.3
MAURICEEUGENIOPROFIT20172746877185564-0.02600.011.552.050.622.76.38
MAVERICKJEDIDELTA20162722782161543-0.06580.031.82.220.552.667.27.9
MAXISEUGENIODEFENDER201625946511205470.01440.032.332.311.332.737.25.3
MECHANICGRANITEDEFENDER201727238031178770.12550.072.482.411.412.875.65
MEGAHERTZJEDITATUM20162551622160145-0.05600.042.632.40.642.678.64.2
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172658802189363-0.0356-0.011.811.650.582.845.96.1
MERJACKMAIN EVENTMCCUTCHEN20142375472243340.09230.062.482.641.592.727.93.9
MESACRACKSHOTMONTROSS20162648764197267-0.026102.012.380.922.667.45
MESMERMOGULPLANET201222794961229510.023701.771.970.893.025.61.9
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152656814252489-0.0271-0.022.61.830.92.836.44.4
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN20172189374150937-0.0738-0.032.512.21.172.917.32
METHODGRANITEPENMANSHIP201726987841091740.12520.071.851.671.042.755.55.3
MIAMILINCOLNSILVER201726086791314760.1460.023.42.532.212.718.54.7
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162682841214963-0.06690.011.331.880.382.667.47.6
MICROVOLTPUREOBSERVER20142331509141448-0.024302.312.50.523.216.32.4
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626006821608760.06670.062.462.021.243.0582.6
29392MILFORD-POHIO STYLE PSNOWMAN20142295522829380.03340.031.521.871.042.825.63.5
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162794933289394-0.05900.011.521.340.332.6285.8
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142394590201161-0.0549-0.041.431.60.92.756.84
MINECRAFTMODESTYBOMBERO201625627801127660.09440.030.791.61.332.746.16.4
MINSTRALHIGHWAYOBSERVER20122088397-75270.1130.021.181.470.562.835.74.1
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152524644999870.18440.052.752.661.922.958.22.1
MISSIONGRANITEDELTA201727498471173890.16490.052.262.131.652.875.85.1
MODULODUKEDEFENDER201625596701364830.11560.051.942.340.852.917.52
MOMENTGRANITEDELTA20172736862713840.21380.062.482.781.242.886.46.2
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER201525496211439780.09610.062.451.731.232.9381.6
MONTGOMERYPULSARPREDESTINE20142379570407430.1280.061.191.280.682.7185.3
MONTREALMOGULFREDDIE201223335771270720.0936-0.011.482.390.823.376.62.6
MOOSEEUGENIOPROFIT201727398441083770.13480.051.872.031.152.837.46.6
MORAYMAIN EVENTPREDESTINE20142468643754470.07350.041.041.510.762.696.85.4
MORIARTYPUREMCCUTCHEN20142293468147531-0.0841-0.012.032.031.312.967.43.1
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142445546205553-0.08650.012.442.770.822.937.71.5
MOVIEINKWICKHAMMCCUTCHEN20142236397150653-0.0139-0.022.932.071.542.837.70.4
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO201524726341308660.06460.021.831.921.222.97.54.4
MUSCADETMOGULJEEVES20122336533691440.07400.071.681.771.062.896.73.8
MUSKETEERJETTDELTA20162635781948770.15440.051.72.450.612.876.86
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525526731171600.06460.041.611.790.772.75.64.5
MYSPACEMOGULPLANET201224226891491780.0843-0.010.971.350.282.955.43.6
30140NABOBSILVERSUPERSIRE201624897091605810.07560.021.111.420.862.927.64.2
NAPOLEONHALOGENNUMERO UNO20142269408-247250.1340.0422.250.772.697.43.9
NEPTUNEARMOURJACEY20152619719838680.13470.081.931.331.542.627.85.8
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152550690982730.13440.052.322.440.822.986.83.4
NEVER AGAIN-PP *RCSIFTER P *RCCAPITAL GAIN20162379474504460.1230.032.451.91.742.668.24.1
NEWSBREAKJETTCAMARO20162608730860600.1470.072.12.151.292.776.56.3
NICETYDEDUCTIVEKOOL20143840.110.066
NOBLEHUNGERSUPERSONIC20142395544102480.16200.061.942.260.122.738.44.5
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201526547671123640.08540.071.882.191.562.77.46
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625897301015770.14450.051.561.711.012.697.74.9
30250OASISSILVEROAK20152601772964800.16420.051.992.131.752.757.26.3
OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172710854254990-0.02860.0321.730.862.997.74.1
ODYSSEYDUKESUPERSHOT20162668845239083-0.02760.010.981.08-0.142.6885.4
OFFERSILVERSUPERSIRE20152499689836810.18440.071.461.931.062.927.73.4
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152561798749780.18350.041.251.320.632.717.77.4
OLIVERMODESTYSPRING201626728401065790.14490.062.063.141.642.895.35.4
OMNIUMAFTERBURNERRACER20162511596985550.07520.082.262.210.682.678.33.9
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201525387061273870.14490.042.532.81.182.957.63.4
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152487657671820.21350.051.481.781.112.6584.1
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142528615170055-0.0342-0.032.972.631.362.736.44.1
OTHELLOMODESTYSPRING201626507491247820.13510.052.923.361.753.078.24.2
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152484618660610.13350.052.442.531.592.617.84.7
30255OUTLASTDOORSOPENOAK201526147621312750.09470.022.272.150.72.418.36.3
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525137741557770.07510.011.071.090.532.945.25.7
OVERSEA *RCALCHEMY *RCFREDDIE20122314552717430.06360.050.681.17-0.152.696.85.5
OVERWING *RCHIGH OCTANEMOGUL20162126269169540.18140.033.272.871.6937.8-0.5
PACIFICJETSETNUMERO UNO20132246446-181420.18170.081.160.990.112.655.73.4
30895PADAWANJEDIENFORCER20162672698160629-0.11650.061.681.820.922.7476.3
PALACEPENMANSHIPDEFENDER20152315420562280.03380.081.931.811.192.915.62.7
PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162583683224045-0.13700.011.921.40.252.787.65.6
PARACHUTESUPERHERORUBICON2017280090914891030.17580.042.412.111.032.774.9
PARAMOUNTJOYRIDENUMERO UNO20142356530-58460.18260.11.651.350.992.557.15
PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172737802206864-0.0460-0.012.651.941.012.617.76.6
PASSPORTJEDIENFORCER20162623685196340-0.11660.021.711.670.362.668.15.8
PAVLOVGRANITERUBICON20172796868813960.24480.082.682.51.392.957.34.9
PEMBROKEDAVINCINUMERO UNO20142413599-169690.28290.131.761.631.012.566.84.4
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132362542472350.06430.11.070.880.492.834.84.6
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162516663645650.15340.052.172.471.362.839.24.5
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON2017280491210821020.22570.091.671.461.112.738.15.7
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525636861294700.08480.031.711.951.982.718.54.1
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524666031213490.01510.052.121.490.662.8874
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152636750614640.15490.111.871.70.992.635.15.5
PHOENIXMODESTYYODER201726118291384760.09480.021.9221.63.016.36.3
32040PHONEDUKESUPERSHOT20162788893257787-0.03870.032.192.310.642.848.25.1
PIANISTENFORCERCAMERON20132271442164529-0.11540.011.450.94-0.283.056.83
PICASSOENFORCERNUMERO UNO20132275452241290.07270.071.490.980.412.756.63.8
31399PISTONJEDIBALISTO201626797651394700.06600.062.311.950.542.687.45.9
PIZZAZZMODESTYSILVER201726458361501980.15610.052.131.931.783.147.64.1
24919PLANNERLAUTHORITYPLANET20112077299113834-0.03380.012.061.691.673.0380.7
PLATUSPUREPLANET20152397565189666-0.0256-0.012.412.120.963.038.42.6
29734PLEDGEPULSARSHAN20152467570636570.12310.042.362.31.022.796.63.3
PLENTIFULIMAXRUBICON2017274286213561100.21540.042.62.21.493.017.23.9
PLUTOFORTUNEDELCO201727738451606850.09590.042.072.031.332.728.35.2
POLOJABIRCAMERON20132364551715510.09330.040.710.39-0.082.667.24.6
POPSTARIMAXDELCO201728179171941960.08650.022.232.551.332.927.45.1
POPULARMODESTYRUBICON20162642841639870.23360.061.381.81.942.8866.1
28769PORTERBOMBEROMOGUL201426307091134690.1360.012.592.661.612.647.65.2
PORTRAITIMAXRUBICON2017277988914031060.19570.052.382.111.632.9474.5
POSITIVEDUKERUBICON2016285397817761210.19720.062.282.130.792.98.54.3
POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525707341650840.08550.022.141.941.022.9663.8
PRESCOREPURESUPERSIRE201424516541946740.0154-0.021.892.230.543.156.93.2
28610PRESENTBOMBEROMOGUL20142456649172960-0.0251-0.011.351.420.72.517.65.5
30582PRESSUREDOORSOPENSUPERSIRE20152398553856600.1430.062.541.981.332.818.94.3
PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162670772268457-0.14840.011.781.020.352.787.46
PRETENDEREUCLIDRUBICON201627858961184980.19530.062.341.971.372.676.95.6
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172772850786940.23480.092.412.440.92.777.55.8
28622PRINCIPALTEACHEREPIC20142297459178520-0.1646-0.032.061.771.592.77.44.4
PROSPECTUSIMAXPROFIT201728118981708880.08680.062.512.261.122.827.76.1
PROSPERODOORMANPLANET20132228399110729-0.04410.032.761.661.392.767.52.8
PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727388461880790.03690.042.072.190.532.4385.8
PROUDDEDUCTIVECAMERON20142315529105233-0.0230-0.011.181.640.872.66.95.6
QUALITYBEEMERALTA5G2015194011643613-0.01230.043.22.721.113.147.6-0.5
30239QUICKWORKLITTLETONNUMERO UNO20152396541179938-0.148-0.021.831.74-0.012.668.84.3
QUINCYBAYONETTROY20162626840853780.17430.061.561.731.292.966.37.3
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162434572201642-0.1153-0.031.91.970.932.87.34.4
RAILROAD1STCLASSSUPERSIRE20152446657606700.17340.062.082.830.492.828.75.2
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE201525236961242780.11520.051.911.450.672.977.74
RAINMETERGRANITESILVER201727619061409970.16580.052.242.542.062.87.25.4
RAMPARTSBALISTOBREWMASTER201425517091100730.11560.081.971.151.772.645.54.5
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO201524766161116480.02360.012.142.111.192.636.85.5
31765RAVJEDIALRIGHT201625917051255520.02520.052.131.940.622.647.66
REALBOYSKINGBOYMOGUL201525146261402680.06480.022.642.690.82.717.22.7
REDROCKMODESTYDELTA201727199051504880.11510.021.762.461.52.956.36.4
31735REESESJEDIMCCUTCHEN20162491587180342-0.095401.892.010.192.688.44.4
REGGAEBANDARESRACER20162629688110432-0.03430.032.092.431.892.727.26.3
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172677819747760.17380.052.342.552.412.926.15.8
RHYSKINGBOYSUPERSIRE201525546531536590.01500.012.541.830.752.637.33.9
RICOJACEYEPIC20142377470113718-0.09470.041.180.811.692.546.94.2
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162412534368520.14290.072.182.091.552.817.63.6
RIPROARCRACKSHOTSILVER201626637571648690.03550.022.312.512.122.6474.6
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT201726747611662750.05600.032.391.960.982.547.85.4
ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162714834208267-0.04690.022.092.451.842.716.95.9
ROCKODUKESUPERSHOT201626738091717800.06650.041.692.031.052.7595.7
ROCKWELLPULSARDOORMAN20152380443-133400.17140.073.032.971.572.77.52.5
RODEOPURENUMERO UNO2014232052414395304301.631.540.833.187.73.2
RODNEYHOTSHOTREFLECTOR201624956611039610.08490.061.431.220.812.736.75
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201625276681159540.04430.031.912.331.122.737.36.3
ROWENLOTTOMAXSUPERSIRE201424956831089710.11380.021.991.890.562.727.65.2
ROZBOYDEDUCTIVEMAN-O-MAN2014230742166716-0.0318-0.012.383.170.62.6484.7
30251RUGBYMONTEREYSTERLING201524385591089520.04410.032.892.241.022.847.83
RUNAWAYLOTTOMAXSUPERSIRE201425307571654890.146-0.021.391.460.42.917.45
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162375489110129-0.04450.042.582.511.172.768.34.6
SAGARD *RCPULSARNUMERO UNO20142377507187630.21170.042.732.471.052.97.62.9
SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727598841691740.04550.012.182.41.12.56.17.3
SALVATOREDEDUCTIVEO MAN20142445701626470.09370.060.141.50.262.795.56.8
SANDBARSILVERSUPERSIRE201524816781091730.12420.031.992.421.122.787.84.3
30812SANTIAGOMUSCADETOAK201523885941328520.01490.031.821.3912.964.2
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162708770190061-0.03690.041.981.780.492.78.56
SARATOGABOMBEROSUPERSIRE201425667321411720.07510.031.51.520.192.636.95.3
31846SARGEVOFRANCHISEMONTROSS20162482655185252-0.0653-0.011.821.712.9865.5
SAVAGE *RCSUPERSHOTCASHCOIN201525387011437630.03540.041.892.33-0.042.646.35.2
SAXO-REDOLYMPIAN *RCEPIC20142186473127226-0.0830-0.030.712.150.042.847.25.1
SAYONARASATISFACTIONMOGUL20142425552563400.07310.051.952.481.452.717.33.9
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525917191622680.03560.021.732.170.792.718.45
SCORPIONMUSCADETOAK201526057481036590.07500.071.952.51.242.755.75.6
SCOTCHMONTANASUPERSHOT201626206721200660.08420.022.92.761.952.656.54.9
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162609724953960.22460.062.411.880.242.828.13.7
SECTORTAPESHOTTLE20122164413103126-0.0427-0.021.271.550.912.876.53.2
SECUREMONTANASILVER201626527531305840.13500.042.081.861.222.857.64.6
SEEGER *RCAVALANCHE *RCALTA5G20162197282-300230.13-10.033.453.261.952.5692
30235SEQUENCEMONTEREYMOGUL20152463599739620.12390.062.682.721.842.955.32.4
SERGIOMONTEREYOAK201525616671577590550.022.331.561.232.847.94.4
32406SHARINGFRANCHISESPRING201727057911233560.04410.012.252.671.922.696.67.9
SHARKNADOFORTUNESPRING201728448741202880.15520.052.552.61.292.517.56.4
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142378535858480.062602.522.891.372.537.14.3
SHURIKENDRAFTPICKSUPERSHOT20162454655155743-0.0542-0.021.551.361.142.7756.8
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162374441201440.13210.053.673.392.152.746.62.3
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162571699913710.13480.071.71.240.72.78.34.5
31678SILVIOABBOTTDOORMAN20162455561-159590.24200.092.933.411.792.577.53.8
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152475658785750.16410.061.842.091.722.876.93.9
31847SKYDOMEDRAFTPICKSUPERSIRE201624566281371750.08540.041.881.310.982.987.34
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132398596623420.071901.521.451.272.4777
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142455577867490.06370.041.71.571.352.827.63.6
31763SOUNDTRACKSILVEROAK20152555728948580.08350.021.82.181.462.618.37.2
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142210402193367-0.0244-0.052.32.021.252.938.50
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142433581156546-0.0442-0.022.22.11.032.935.64.3
SPIELBERGDELTASUPERSIRE2015258880211281010.21490.051.311.690.892.787.64.1
SPORTSCARFORTUNESPRING201727658571449880.12540.032.292.541.552.787.85.6
SPOTIFYGRANITEPROFIT201727108592014820.02640.011.931.390.862.926.96.3
SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201727899011892840.05710.051.591.610.82.598.67.4
SPRINGSTEENIMAXSUPERSHOT201727588741890720.01660.032.322.621.372.867.36.9
27403STARLIGHTSHOTGLASSSHAMROCK20142200443934400.022900.920.950.582.745.73.6
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525417571521950.13580.041.460.640.512.917.64.6
STUDIOMONTANASUPERSHOT20162527658165049-0.0443-0.032.292.511.232.796.66.1
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525507471339620.04470.021.261.891.042.796.35.8
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC20152411593149023-0.1136-0.031.462.22.642.693.85.5
31796SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162708770190061-0.03690.041.981.780.492.78.56
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627678522277880.0167-0.012.462.690.922.788.15.4
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN201325137901899960.09660.0310.21-0.082.925.34.5
26560SUPREMACYSUPERSIRESNOWMAN20132369676210174-0.01670.0111.340.622.836.93.7
SURFERSHANROBUST201325657631622920.11640.051.481.42-0.062.827.24
SURPASSINGDUKESUPERSHOT20162707872239287-0.01850.041.481.70.582.97.64.8
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT20162440650163358-0.015001.231.240.82.8775.1
SWANKINGBOYSUPERSIRE201525306701680810.06530.012.431.951.032.778.42.6
27992SYNCROBOMBEROEPIC201425176881271610.05410.011.531.880.582.66.86.2
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526417921296920.15500.0422.341.282.76.84.3
32041TAKEOFFELUDEALTA5G20152255399795360.02300.022.712.191.613.068.22.6
TAKEOVERBRODIETROY201626308181540690.04610.051.571.471.612.776.6
TANGOSTARTANGOEPIC201423944971165630.07510.062.591.551.842.898.81.8
31843TECHNICACROBATETANGO20162494581756530.09400.062.061.381.672.588.53.9
31389TELEFAXMODESTYNUMERO UNO20162481582741500.08340.042.652.541.862.887.93.7
TESTIMONYMODESTYTROY20172673889672900.23400.071.92.431.612.836.27
THANKFULCASHCOINNUMERO UNO20142398623598640.15360.061.842.060.852.887.63.5
THOMASLANCOMENUMERO UNO20142235462346440.11310.071.621.120.542.856.42.9
TICKETSILVERTANGO20152615714820790.17480.082.272.321.532.810.23.7
TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172860941219270-0.04730.022.352.920.972.826.47.1
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162803862176362-0.01670.052.192.581.122.666.37.9
28971TOUCHDOWNLOTTOMAXSUPERSIRE20142385621921640.11360.031.841.760.642.796.44.4
TOUCHUPMODESTYTROY20172671844494710.19340.071.632.51.922.856.67.8
TOULOUSESPRINGHALOGEN201524866401064670.1450.041.422.090.612.826.62.9
TRADEMARKDENVERNUMERO UNO201625737181243860.14430.021.772.10.922.769.93.5
32874TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162704844549660.17330.062.182.862.112.868
32038TRAMWAYMODESTYLOTTOMAX20162548708725600.12430.081.761.92.022.966.35.3
30810TREMENDOUSJEDITANGO20162571634222551-0.11700.012.022.051.122.878.53.5
TRIMMINGLOTTOMAXSUPERSIRE20142418660644710.17280.031.5720.542.826.34.8
TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162606726637560.12340.051.982.211.422.626.86.7
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162606715266756-0.1568-0.042.182.241.522.757.35.9
TUCUMCARIFORTUNESILVER201727849051360920.15490.031.852.351.292.688.46.6
TUTORBAYONETMUNITION20152480681199466-0.036101.761.340.622.937.74.3
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527338381057920.19480.062.071.281.252.577.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615720600600.14370.071.312.091.252.657.95.5
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142347509359480.13240.051.532.041.582.828.13.4
27854UPPERCUTUNIXSUDAN20142435554664510.09360.062.642.340.962.886.83.4
30253UPRIGHTKINGBOYNUMERO UNO20142466624932690.12430.051.911.79-0.272.777.63.1
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152519684761620.12510.11.611.770.762.895.63.1
USEFULYODERCAMARO20152654796445930.28440.1121.741.552.937.14.3
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201526317861451830.1500.021.992.061.392.99.15.4
VICTORKINGPINLIQUID GOLD20162453497434450.11410.13.022.441.442.748.32.7
VIEWERFLAMEMOGUL20142406549467600.16390.091.711.931.182.917.72.6
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201526087751276820.12490.041.982.471.372.786.55.3
28612VILLAGERDEFENDERSUPERSIRE20142292453594450.08310.051.722.111.212.985.41.8
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162534692198152-0.0850-0.0421.581.422.815.96.1
VOLUNTEERHALOGENSUPERSIRE20142295447277340.09130.021.52.040.482.678.44.1
VORTEXJEDIGREENWAY20162519637167354-0.03600.032.051.811.072.827.34.5
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201726637681440640.04560.042.572.481.552.916.25.6
WEEKENDMODESTYSILVER201626328001009710.12420.042.012.51.82.816.86.2
WELLINGTONMODESTYDENVER2017269990513651000.17570.051.641.870.833.077.95.4
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201725957392119890.03700.022.371.91.062.987.83
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162575654157548-0.04550.022.162.750.872.856.85.3
26715WHITESIRESUPERSIRESNOWMAN20132208481146449-0.0241-0.010.810.610.292.697.43.3
27338WICKHAMMOGULSNOWMAN201222714841452590.0241-0.011.891.541.252.796.51.4
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA201726057101077630.08480.052.062.11.292.726.45.4
WILDWOODCAPITAL GAINDOORMAN201525596381007530.06440.052.641.940.732.456.54.4
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA201624946111451530570.042.432.230.882.837.13.8
WIMBLEDONROBSONDENVER201728519905381130.34540.141.631.741.132.667.96.5
WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526497411340690.07560.052.481.920.982.435.95.1
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726837641491660.04590.052.632.411.532.618.35.3
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201524006231540600.01490.010.771.090.682.8564.4
WOODSTOCKJEDIDELTA20162658751192258-0.05740.052.22.160.542.897.85.6
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162696813732850.21540.1121.731.872.87.65.3
YEARROUNDJETTYODER201626027621922880.06660.031.551.140.712.947.44
ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725307351531760.07490.012.022.091.762.746.34.8