Január 17. Antal névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGIkplszneveeaneveaanevszuldtetejtezsitezsztefehtefsztvegptogyilaabirt2sctecal8telonphgi
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.31126930242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
2021/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192665639548690.17280.041.751.421.032.721.94.2
AIRBNBIMAXJEDI20182683651869550.07340.021.051.610.242.761.94.8
32039ALCOVEDUKEMVP2016277969415531050.15610.041.31.40.493.12.31.3
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192742595455620.16360.082.051.60.832.692.31.9
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182770812512840.23460.111.091.570.252.911.74.3
APPSAPPLICABLESUPERMAN20172420291654320.02260.022.322.081.22.822.81.5
32908AROMASHARMONYMONTEREY201727677111540850.09550.021.621.110.852.892.42.3
35569ARTMONTOYAFRANCHISE20182695659626660.15520.111.321.60.142.751.72.9
ASPECT-REDSHIMMER*RCESCOBAR-P-RED202026576381290510.0134-0.021.81.891.272.741.74.9
ATHABASKAEUCLIDMVP20162692588817650.12290.011.431.190.652.572.14.4
ATOMIC-REDANNUITY-REDDELTA20182519488864480.05290.011.82.080.922.782.13.1
AUDIEMBELLISHDYNASTY20192758800382690.19290.061.041.750.092.782.25.5
AURAIMAXAFTERBURNER201727406681016670.1520.071.881.61.422.941.82.6
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027327271357750.08490.021.71.350.242.662.13.7
BALLGAMEFASTBALLHUEY202029198041639820.06560.022.12.241.372.842.64.2
35521BANKSYMARIUSIMAX201828878971277810.11630.080.911.440.152.792.15
BARRINGTONHIGHJUMPMILKTIME2020292894213991130.2650.071.531.89-0.032.822.54.3
BATTALIONHIGHJUMPDATELINE20202739635916810.16440.052.072.420.022.852.52.2
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192844846683940.24410.071.562.090.322.831.73.6
35691BENNIETIMBERLAKEROBSON201927657701800790.03670.041.261.48-0.192.9123.1
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927357691193850.13600.080.610.16-0.283.062.12.5
BINXCLASSICDOORMAN2017227775395190.01150.012.92.780.842.821.80.4
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192767815535890.24340.060.981.840.372.671.94.4
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192812845598870.22390.070.821.630.252.791.54.2
BLUEBLACKZAZZLEPOSITIVE20202915887769990.24500.091.841.60.312.8524.9
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828518911029950.19460.050.911.050.562.436.8
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER20172548471657400.05230.011.231.74-1.252.521.54.2
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162720657212345-0.1246-0.071.752.050.782.81.74.9
BONAPARTEDISCJOCKEYFABULOUS20192658431131339-0.044002.92.540.382.812.52.6
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201928719421263960.16510.040.931.72-0.112.971.84.5
BRAINWAVEIMAXDENVER2017270667314621020.16570.041.191.58-0.293.171.80.3
BREEZECHALLENGERJEDI20182710752797530.08360.040.871.72-0.252.821.85
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201928058261056730.11390.021.031.620.062.761.95.1
35962BRUCHNERROBERTFABULOUS20192714647733560.1420.071.441.70.632.82.14.5
BRUNSWICKMAESTROJARED202029031012818710.14490.080.541.340.212.661.97.8
35687BRUTUSPOSITIVEROBSON20182669752816960.22430.061.091.16-0.092.92.33.2
BUGATTILAWSONIMAX20182738765320840.25470.130.550.740.112.952.73.9
CATEGORYHOUSESPRING20182657663338810.24330.081.451.791.22.811.92.2
CESSNAROBERTPROPHECY20192780760-200660.26310.131.031.140.952.661.85.8
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172828798674820.2330.041.282.59-0.22.6724.5
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726926291225660.06430.021.751.270.662.792.44.1
CHAPTERCHALLENGERJEDI201928467911113720.1440.032.022.410.022.781.64.1
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192762692542730.18350.061.41.160.752.622.24.4
35752CHARTPOSITIVEROBSON20192724758866840.18480.071.121.39-0.182.81.84
CHASEDISCJOCKEYADORABLE2019263747137470.16280.12.412.750.632.742.32.9
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928477766711030.27400.071.241.710.252.812.63.5
CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20202863863686950.24380.061.612.090.352.6525.5
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192640436268460.13290.072.342.650.492.622.63.1
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828397661993900.05660.011.921.630.042.812.83.3
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182762763561900.24350.061.741.930.112.812.94.3
COCKTAILCHALLENGERFORTUNE20192704621335520.14220.041.242.47-0.112.572.34.9
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192720689-12700.25260.091.151.580.412.681.84.8
CONCEPTCHALLENGERJEDI20192818754772810.18390.051.422.19-0.042.731.73.3
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727546611824720.0154-0.011.81.60.352.851.93.1
CULTIVARCOCKPITHELIX202028429921138990.19530.060.490.9-0.22.982.15.4
DAILYAPPLICABLEMONTEREY20182444318126400.12140.042.472.91.422.912.41.2
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827577041273640.05430.011.522.230.162.692.25
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172697508899690.12370.031.521.910.672.882.22.1
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192762822889600.09470.070.881.30.752.711.86.1
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA20162716737801530.08480.080.720.471.012.582.24.6
DELUXEDROPKICKTOPNOTCH202027716241141700.09500.052.692.130.422.922.63
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192552359-162450.18210.092.92.470.922.762.82.4
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172655584663690.15270.021.51.750.762.92.13.5
DISPLAY-PPMONUMENT-PMEGA-DUKE20202663711375810.23240.041.041.74-0.352.82.23.4
35856DISTRICTDISCJOCKEYDELTA20192743607971530.05540.082.922.411.262.932.72.6
DITTOPLINKODYNASTY20202864101413701040.17550.040.560.83-0.222.791.75.8
DJDISCJOCKEYBANDARES20192631488664350.03280.032.152.750.092.652.34.2
DOPAMINEFASTBALLDYNASTY2020285510121936900.0552-0.030.651.080.252.682.46.5
34867DRACAENAGUARANTEEDUKE201826857391028430.01450.050.791.01-0.412.532.56.2
DRESSCODERNRFABULOUS202027407791017660.09490.061.11.230.512.712.25.2
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172553397-143340.14140.072.052.59-0.452.7122.9
EARLYBIRDEINSTEINRENEGADE20203009979638960.25510.111.412.050.542.812.45.7
EARLYRISEREPOXYRENEGADE2020291788212371040.19560.061.841.750.482.892.23.4
35818EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192799869746810.18360.040.671.390.782.611.46.2
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE20182790781880800.16500.081.061.68-0.292.732.64.9
ELECTRONPOSITIVEIMAX20182744780861880.19440.061.52.31-0.072.962.13.8
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202846869660940.24510.110.320.95-0.462.642.15.1
ELEVATOR P *RCSHIMMER*RCSIMPLICITY-P-RC202027326111035730.11420.032.631.761.612.752.33.4
32604ELIOSIMAXMONTROSS201726567161408650.04500.020.81.380.012.992.13.9
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192831889180064-0.02610.021.231.97-0.552.821.85.8
35958ENCOURAGEMILESTONEHELIX201927598431026820.15520.071.461.72-0.552.862.33.9
ENDGAMEMARIUSMODESTY2018275677382720.24370.120.941.590.333.091.74.2
35653EPOXYPOSITIVEMODESTY201828008777601180.31440.070.861.26-0.232.912.13.6
35708ESPNHOTJOBHELIX20192800701785800.17450.071.631.821.222.893.82.9
35860ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192769767535530.11380.071.571.970.212.7926
38237ESTHETICENTITYGRANITE201927968831507920.12520.021.11.650.633.11.84.3
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152661595186851-0.0737-0.071.841.420.762.761.84.6
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201526906361760720.0245-0.031.360.930.772.842.14.6
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152696618160255-0.0238-0.041.891.841.112.771.94.3
EVENTEINSTEINMARIUS202028749111185840.13580.070.741.33-0.012.622.35.8
EXECUTIVEIMAXJEDI201827086491517720.05510.011.642.050.392.871.62.8
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182739685879860.18440.061.861.630.273.0422.5
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192738838-459850.37200.120.490.820.942.751.55.8
EXTRATIMECHALLENGERRESOLVE20192823810437580.14370.081.021.95-0.12.621.86.3
FAIRFAXPOSITIVEFORTUNE20192804775791890.2430.061.741.57-0.232.822.33.6
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182701589421610.16410.11.911.961.282.82.12.4
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182800851205067-0.0452-0.041.091.680.92.832.46.1
FATEMAESTROTOPNOTCH202028918301238690.07540.052.072.212.782.55.5
FELLOWSHIPHIGHJUMPMARIUS2020298899315721080.16620.042.332.510.312.922.14
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182867735742770.17400.062.292.350.432.842.74.6
FINALISTCRIMSONMARIUS20202835880724990.25500.10.80.680.72.752.14.3
FIREFLYMAESTRODYNAMO202028779711169940.17570.070.911.120.562.852.35.3
FLAWLESSMARIUSMAGNUS20182757804780750.16460.081.011.570.192.641.93.9
FLETCHERIMAXJEDI201727087441261780.1520.040.971.19-0.163.012.23.4
FLOATTROPICTOPNOTCH20202863621526640.15450.12.752.781.712.782.13.9
FLORIDALAWSONMARIUS20192876922342850.25480.130.820.930.432.921.54.4
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192737556604550.11380.072.462.080.782.812.43.2
35859FORBESCASPERDUKE201826706051361630.04530.041.962.32-0.242.932.11.5
FORECASTFRAZZLEDDELTA201827047881651760.0441-0.030.911.4602.752.15.4
FORTYNINERPROPHECYJEDI201727347711361720.07550.041.160.75-0.672.912.34.3
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172661596147938-0.06630.061.671.96-0.582.92.32.9
FROMAGEEPOXYCHALLENGER202029519409561280.31430.052.062.40.362.862.24
31729FUELDUKEKINGBOY2016271251816801010.1249-0.012.4320.573.012.30
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927096961127750.11530.060.931.120.172.862.13.3
35916GIOVANNIPURSUITGUARANTEE202028978931272950.16520.041.220.650.892.812.35.2
GOLDMININGCASPERFORTUNE2019249337297210.06270.091.832.010.352.62.33.4
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING20172569485464480.11270.041.562.31-0.242.692.33.2
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE20152686632955800.15390.031.411.070.883.211.42.8
34958GREENWICHGUARANTEEJEDI20172728789785770.16440.070.560.58-0.812.62.34.7
GREYCUPZAZZLECRIMSON2020297011388921040.24550.090.160.37-0.252.711.86.9
35854HALIFAXFASCINATORDELTA20182693677948560.07350.021.732.440.342.971.83.6
HANDELEPOXYDELTA20202788706539950.26280.042.062.280.542.852.13.6
HANDPICK-PLUSTER-PBANDARES20182687525170600.19260.072.112.580.742.822.12.3
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192877825703880.21330.042.272.750.832.851.74.3
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER20172676666130248-0.01450.020.560.790.252.632.54.6
38235HEDGEHOPEUGENIOSILVER201727275911177770.1135-0.012.642.220.893.0221.7
HELIANTHUSIMAXJEDI201727487651943750690.030.841.21-0.542.991.93.6
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927168321088570.053500.881.080.162.711.56.7
35747HILLTOPCHALLENGERJOSUPER201828898261356820.1510.031.622.050.182.752.14.4
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202808761225720.22290.081.922.020.382.711.95
HOLYSMOKESHIGHJUMPRENEGADE2020305497012921000.17630.081.781.981.022.662.55.6
HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029069361018930.19500.061.11.9-0.492.782.45.7
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172533409151410.12340.11.391.34-1.112.781.93.1
HOROSCOPEHEROICACHIEVER201928329929851180.28370.020.670.840.182.771.74.6
HURRICANELAWSONIMAX20192682659220680.21370.111.221.180.572.792.23.6
ICECOLDTIMBERLAKEPROPHECY201928469171754780.04640.031.011.25-0.662.9924.9
IGLOOMARIUSMODESTY20182735786792530.08420.060.942.250.332.951.85.1
34111IMPERIALIMAXJEDI201727957821789920.08600.021.391.340.562.971.93
INSPIREZAZZLEPOSITIVE202028989001218920.15510.051.792.090.122.924.7
35753INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201928709074721160.34390.090.651.5-0.222.922.23.3
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828258891229760.1590.071.111.730.482.951.64.4
JALAPENOHIGHJUMPSPECTRE20203005107215921130.18690.070.910.81-0.562.751.95.1
JAMBOREEJEFRIDUKE20182707605133549-0.01520.041.641.92-0.492.662.84.2
35518JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201827067491035620.08440.040.80.94-0.432.691.74.6
JUPITERPOSITIVEFRAZZLED20182742739749880.21420.071.611.990.442.792.34.3
35565KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172590531367520.13380.091.642.010.372.891.82.8
34600KATMAIFORTUNEABBOTT20182603558353540.14310.071.031.5-0.742.711.73.6
35622KODIAKSOUNDCLOUDWINDMILL20192796781946700.12470.061.591.650.512.511.84.7
LARAMIEIMAXYODER20172776717963950.2470.061.421.620.732.912.12.4
LIMOCARFORTUNEDELTA20172584529304570.16300.071.341.43-0.722.622.34.1
35880LUGNUTALCOVEEUGENIO201928978611515980.13660.061.321.321.1932.23.5
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201927947531507610.01610.051.711.650.462.612.14.5
34630MAESTROIMAXDUKE201728238041178770.11490.041.571.770.792.842.34.7
MAHOMESELDORADOMILKTIME201928799121226710.08510.040.841.650.262.71.26
MAINSTREETROBERTPOSITIVE2019278484966650.22270.090.61.090.482.691.87.2
35524MAJORDOMOMARIUSGUARANTEE201928248661240720.08500.041.121.70.352.642.36.1
MALACHITEROBERTPADAWAN20192706646277490.14350.090.811.320.942.722.14.6
34688MARBLEGUARANTEEDUKE20172721755718740.16400.060.380.72-0.222.572.15.1
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727176611357540.0140-0.011.371.230.562.841.75.2
35740MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201828728541284660.06650.091.491.720.12.721.84.6
MAUIPOSITIVEACHIEVER2020289595714151250.24530.031.411.730.182.982.53.4
32910MAURICEEUGENIOPROFIT201726997791446610.0243-0.010.71.110.082.941.85.1
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201828857781248880.14620.081.791.760.892.822.42.9
MAYFAIRCOCKPITRANDALL20202711552854860.18320.022.741.90.482.682.42.2
35961MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192760654568780.2430.091.641.770.142.672.33.5
MELVILLEFASTBALLPOSITIVE202029239501642970.11560.021.32.020.722.792.25.6
35709MEMBERSHIPPOSITIVEMODESTY201827177031156850.14400.011.531.770.252.972.33.7
35978MENDELGUARANTEEDUKE201827467351200820.12530.051.261.06-0.452.692.83.6
MERCYALCOVEEUGENIO201927546761158840.14500.051.431.330.32.982.22.8
35883METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192725767132700.23410.130.850.870.492.712.35.1
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172741806225562-0.0866-0.010.710.780.62.852.44.4
MICROSOFTHONDAMARIUS20192786803652800.19500.11.041.140.782.821.74.2
MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20202979875206970.32420.131.812.070.922.712.24.9
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162663766259563-0.1274-0.020.240.68-0.382.621.94.6
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028729441051650.08480.050.961.790.162.661.86.9
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202794798800940.22500.090.571.4-0.372.82.34
MINDSETBLIZZARDPADAWAN201927786781163690.08580.071.311.740.262.762.12.9
35957MINEBUSTERFULLMARKSMAVERICK20192789798697690.15370.051.031.47-0.262.62.95.9
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO201929059061003900.18550.081.210.780.92.832.44.5
MINTJULEPELDORADOMILKTIME20202736739139341-0.04530.030.952.060.712.751.74.7
MISSIVEMOTIVATEDPOSITIVE202028939311580970.12680.060.941.290.122.812.33.7
MISTLETOEHIGHJUMPTOPNOTCH202028319531011990.21520.070.41.17-0.242.682.15.7
MONETGUARANTEEJEDI201727228131185660.07480.040.591-0.372.62.35.3
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192736766210740.23350.11.091.90.042.7124.8
35707MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019279481014761100.18590.041.291.71-0.163.011.62.6
MOOKIEZASBERILLAROME2020299694210961090.23600.091.81.990.132.732.54.2
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172693612640680.15320.041.431.380.852.952.53.3
MOVIESTAREINSTEINPOSITIVE20202892887956950.2530.081.162.080.12.751.74.5
35920MOVIOLACRIMSONPOSITIVE20192809926643800.19420.080.420.72-0.332.5926.6
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192656631-107370.15260.11.521.970.182.882.25.5
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH2019275875815570.2340.120.460.490.872.711.85.7
NASHVILLETROPICDOC20202731466853610.1390.043.812.992.582.911.81.6
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182639568137430-0.08450.011.231.550.72.72.35
38236NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192753759145554-0.01560.041.321.230.282.8224.8
NEWGLENNFASTBALLCHALLENGER202029309311305970.16590.061.41.66-0.022.822.34.8
35749NEXUSCABOTFRAZZLED20192707774751550.09360.040.180.910.162.521.77
NIKONHIGHJUMPLAWSON20202866921449810.22530.141.031.510.012.752.15.9
35819ODOMETERCABOTOUTSIDERS201927768561076650.08450.040.251.240.362.751.65.8
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182708801226662-0.0864-0.020.931.090.232.8324.9
35744OZONEROBERTOUTSIDERS20192731737304690.2280.070.50.71.012.921.94.7
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202028959031097910.17520.061.11.510.082.6325.6
PANTHERMAESTROCHALLENGER20202914905799880.2460.0711.810.642.832.25
PAPARAZZIEINSTEINMILKTIME202027807871190610.05550.061.091.580.022.742.25
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER201928598749771040.23490.060.710.690.072.742.34.6
PASSWORDELDORADOMONTOYA20202835817996590.07620.111.051.13-0.082.891.85
PATHFINDERCHALLENGERFORTUNE20192741713680660.14400.071.011.46-0.532.691.74.2
PATRIOTIMAXPROFIT201727617381564800.07610.041.111.020.632.8823.1
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182748582596580.12370.061.952.270.612.62.63.7
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192907752886900.19430.051.62.410.422.922.43.7
PEDROEINSTEINACHIEVER20202921949610900.23490.10.851.670.482.851.85.4
PEGASUSDROPKICKFABULOUS202027777171344660.05480.022.412.17-0.22.852.74
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182639639118339-0.02520.050.651.31-0.782.692.14.7
PERMALINKBLIZZARDGUARANTEE20192768793190900.29470.150.60.85-0.162.852.23.6
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172680791735620.12370.050.530.79-0.512.691.95.6
35955PHENOMENONCRIMSONMARIUS20192876951657760.18510.110.380.740.172.681.96.6
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201728068501200630.06580.070.540.5-0.252.642.36
35656PINBALLCHALLENGERIMAX201929258791086900.17400.021.52.120.862.691.95.4
PINTERESTMARIUSSUPERHERO20182766724747550.09400.061.21.670.622.681.94.6
35750PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192892794629830.21410.071.92.580.842.7924.8
PIXELROBERTGRANITE20192744724-305720.3290.140.881.071.432.911.94.4
POLARISEPOXYPROSPEROUS202029208909331190.29510.081.481.69-0.392.732.13.6
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192795850623810.2520.110.790.880.032.8124.7
33291POPSTARIMAXDELCO201727327231451820.09490.011.131.530.153.022.33
35919PORSCHEDANTEGRANITE201928918391634830.07610.031.831.80.2432.35.5
35817PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192753728623890.23390.0711.410.172.7623.4
31983POSITIVEDUKERUBICON2016271175510821050.22500.061.381.6-0.453.042.33.2
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172605502274360.09390.111.191.56-0.352.642.33.7
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028798521082980.19550.071.782.130.482.9223.6
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182774864850830.17420.050.681.190.642.8924.7
PREMIEREEINSTEINMARIUS202028057811002590.07480.061.72.30.842.752.15.3
35690PRIMETIMEMARIUSIMAX20182854884577870.23380.070.881.670.542.851.64.9
PRISMEINSTEINACHIEVER202028858851097890.16520.061.261.630.342.862.14.8
35959PRIUSRNRACHIEVER20192814878708820.19410.070.920.930.532.851.65.3
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192827761275880.27370.11.732.550.312.652.73.8
38238PROFILEPURSUITGUARANTEE20192868830427630.16380.091.221.180.652.661.76.2
35956PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029489299111140.27500.081.431.790.632.872.34.1
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727857381325790.1620.071.481.160.212.8223.5
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727416421507650.02590.041.642.010.482.512.33.5
PROTOCOLPURSUITROBSON20192813795342840.25440.120.880.610.862.751.85
PROVERBEINSTEINPOSITIVE20202862860704890.22520.11.292.07-0.022.862.35.2
PUNCHBALLFASTBALLPOSITIVE202028728291102950.18470.041.681.791.212.872.34.6
33627PURSUITIMAXPROFIT201729229351551790.07610.041.330.840.82.752.16.2
PUSHUPZASBERILLAACHIEVER202029428315001200.35510.121.881.980.472.872.22.1
35960PYLONRNRACHIEVER20192775826476910.25380.080.860.720.212.731.95.2
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172721753231700.22350.10.670.66-0.142.781.95
PYTHAGORASCHALLENGERFORTUNE20192796753470640.16360.081.071.93-0.12.521.95.5
RAINFORESTMARIUSROBSON20192834812527800.21540.131.3310.652.821.53.4
33282RAINMETERGRANITESILVER20172710706793790.17380.051.331.431.492.942.13.9
RALLYCRIMSONACHIEVER2020282293053990.34290.10.460.860.52.81.95.4
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192658583159450.14340.11.221.120.812.82.24.3
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202872900738710.15380.051.721.531.222.642.16.9
35523RAPIDLYPOSITIVEIMAX201927318181821900.075601.191.84-0.293.1723.7
REAL-REDSWINGMAN-REDRUBICON20192709715683490.08300.031.061.391.172.61.86.9
REDCARPETIMAXMONTANA20182740735439770.21400.091.261.810.282.881.84
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182672526747490.07290.022.472.141.422.822.23.4
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927237601099630.073501.41.390.022.622.46.2
REGLAWSONPROPHECY20192724682271720.22510.151.40.940.762.932.33.1
REGENERATEZAZZLELAWSON20202942973959880.18530.081.41.450.412.582.36.3
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192736686-71490.18200.081.551.80.442.632.26.3
35742RELAYPOSITIVEFRAZZLED201927718131715820.05560.011.681.910.142.792.75.4
RELENTLESSCIRCUSYODA20202883875931870.18530.081.61.5-0.182.6225
RELEVANCEDISCJOCKEYALCOVE20192721578772600.11440.071.961.910.322.832.22.7
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192657723856570.08300.010.820.960.872.631.86.3
RESOLUTEDISCJOCKEYFABULOUS20192638444449430.09310.062.442.640.122.762.62.8
RETROLOOKMAESTROALCOVE20192876899976900.18600.10.711.10.542.872.35.1
35686REUTERSPOSITIVEMODESTY20182729711302740.22320.081.311.850.552.91.94.4
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182719748195530.16290.080.91.42-0.372.532.36.3
RHAPSODYAURAIMAX20192848733656770.18530.112.111.80.912.941.93.4
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928809551741790.04600.021.10.780.222.741.85.7
RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202887959660950.24400.070.921.030.732.72.27
RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029009159351020.23420.041.451.580.982.752.54.8
RICKYMANPOSITIVEBANDARES201827688344931000.28440.10.861.830.213.081.93.3
35293RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182782767752500.07470.081.541.730.852.912.15.4
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028478021057770.13510.061.431.761.062.832.34.8
RIVERGUARANTEEMONTANA20182716754580630.14380.070.730.78-0.642.561.95.3
ROCHESTERFULLMARKSFABULOUS20192735657241500.14240.061.92.190.272.732.25.6
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019283581890670.23340.111.311.091.062.722.16.4
38544ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192838768553750.19440.091.21.570.822.822.34.8
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192817784615780.19420.081.21.370.782.772.14.2
ROCKSONGSBLIZZARDALCOVE20192872763827750.15470.071.682.350.832.762.34.9
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928458561058770.13430.031.31.950.52.681.75.9
ROZTACZASBERILLADELTA-LAMBDA202028927701032760.13560.082.353.121.192.862.12.9
RPMMARIUSMODESTY20182749825311560.16420.110.661.850.62.8614.4
35882RUBLECRIMSONPROPHECY2019284088112321030.19650.090.880.13-0.062.912.74.1
35581RUGOSA-REDMARK *RCSALVATORE RC201927206581033670.093101.31.311.012.782.15.5
SAMSONIMAXPROFIT201726467001010670.1460.050.610.950.12.842.43.4
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172755759641620.13250.021.351.930.612.6427.3
35517SCOOBYGYMNASTSUPERSHOT201726936201233640.06440.021.521.560.292.72.32.9
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE201927066095450.16230.081.912.37-0.052.722.24.6
SHAZAMMARIUSDUKE20182737787201361-0.05650.010.811.51-0.482.771.95.1
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202829963899790.15430.050.761.540.272.721.76.2
SIBELIUSMOSALAHCHALLENGER2020286791149780.27340.120.9820.482.91.65.9
SIGNATURE *RCPOSITIVEIMAX201827056921220870.14510.041.191.610.122.992.22.4
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172633653204457-0.0760-0.011.261.410.573.012.13.7
SILVERCHAIRPOSITIVEGATEDANCER20182797859580990.27460.10.610.96-0.772.891.93.6
SINCLARIMAXBURNER2017269269278780.27250.081.231.930.332.781.83.6
SKYTREEMAESTROPOSITIVE2020285886915501000.14520.011.641.50.562.932.34.6
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182509505208530.16220.050.720.99-0.692.9323.1
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172719715274800.25350.091.281.510.232.741.93.2
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192595534610530.1330.051.271.210.32.7623.3
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201727518021769750.02580.011.130.270.43.0424.5
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201825575691127570.053400.821.24-0.62.781.74.4
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201826786581113700.09440.031.41.660.192.792.43.9
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192651594532680.17220.021.611.450.772.762.45.3
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028688591230650.06550.061.752.030.242.762.15.6
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172600634717430.052101.421.420.812.661.76.3
TAFTPOSITIVEBANDARES20182762747584980.26380.071.531.750.442.842.13.9
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172713775181959-0.045700.881.71-0.622.871.64.6
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182833796566760.19290.041.192.270.122.651.86.1
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182497578113500.16140.040.270.730.132.841.54.5
VERSACEJEBSILVER201827608149931030.22480.061.641.1-0.053.091.42.1
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152664557981590.07390.031.712.421.52.8622.7
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182612547-179350.15300.131.141.591.492.823.13.8
VINTAGEHIGHJUMPCRIMSON2020292010039991250.3480.061.471.140.192.82.14.5
34866WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827047851198660.07540.060.730.55-0.642.761.94.9
WATSON *RCIMAXDELTA201727027271112750.11530.061.511.480.593.032.33.4
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192815892393700.19400.10.51.77-0.722.641.85.9
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201727096781153510.02520.061.761.830.882.961.53.5
WHATSOEVERHIGHJUMPACHIEVER202029379186491130.31530.111.531.590.042.981.84
35161WILDCARDROBSONDENVER20182737769149880.29360.110.610.440.362.7823.4
33935WIMBLEDONROBSONDENVER20172798826-383760.33360.170.540.610.432.7325.1
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162705655414720.2540.141.590.751.012.992.52.7
ZAIDCOCKPITHOUSE202029157758001020.25500.092.232.090.672.813.13.8
35855ZANGOFABULOUSDUKE2018280771312501030.19560.061.561.640.092.912.61.6
35520ZASBERILLACASPERDUKE201828497649081010.23600.111.832.17-0.112.842.61.7
32326ZENITH-PANSWER POSILVER201726986231333960.15450.011.451.74-0.232.982.71
ZINGERDISCJOCKEYDUKE20192839689774950.23530.12.081.98-0.132.932.92.9
ZOLTONEINSTEINHOUSE20202873741623950.25430.082.012.390.272.772.53.8
33275ZOOM-REDSALVATORE RCRUBICON201725515571063520.0428-0.021.711.531.572.781.74
35741ZURICHMARIUSDUKE201829269291485940.13680.071.211.590.132.892.34.3