Február 25. Géza névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2020/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30242TWITTERENTAILJABIR20151469650.1540.051.981.440.54-0.850.04-0.091234
2020/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACTUALLYSILVERMCCUTCHEN20152497360332580.16170.021.611.121.32.762.31.7
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE20142584450944420.02380.031.451.950.672.742.53.7
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192690559623710.16300.041.751.381.12.711.83.8
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152562366666380.04330.041.872.121.082.832.12.1
AIRBNBIMAXJEDI20182710569846540.07340.031.121.630.472.761.85.3
32039ALCOVEDUKEMVP2016274460512791030.18530.051.161.20.163.031.91.5
ALERTFORTUNEDELTA20172663513303610.17340.091.351.33-0.152.72.23.7
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192664484209490.14310.091.741.340.832.731.92.4
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525783461079490.033302.732.220.812.842.10.1
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182643521-47550.2240.090.921.530.52.761.74.1
AMERIXMODESTYBOMBERO201624973991037550.05360.011.410.870.943.221.90.8
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182775685617780.19490.11.031.250.222.881.84.8
30708ANAKINJEDIPURE20162620447195248-0.09720.041.51.5-0.853.132.41
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152415239-409300.1730.062.42.742.162.732.21.6
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142442328255400.11220.051.532.061.342.7122.2
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142538433459500.11260.040.750.350.12.591.73.3
ARTMONTOYAFRANCHISE20182740579654660.14520.111.31.580.172.711.63.4
ATHABASKAEUCLIDMVP20162622498555620.14260.031.341.240.472.7223.9
AUDIEMBELLISHDYNASTY20192830713535730.18340.061.021.720.12.7126.3
AURAIMAXAFTERBURNER20172699536898610.09490.071.781.521.32.911.82.6
AVANTGARDEKING ROYALPURE20172676497891780.15400.042.352.240.943.22.70.4
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162568453863540.07460.070.980.320.492.771.92.3
BANCOVERIFYSILVER20162646498183780.25230.061.672.10.012.9120.9
BANKSYMARIUSIMAX201828717421281760.09620.080.751.14-0.072.742.15.8
BAROMETERSKYWALKERROBSON20192666609856730.14460.070.530.82-0.432.911.33.8
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192823712653910.23400.071.511.840.452.861.84.4
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152539448350590.16300.070.60.860.652.922.2
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS20162664528967360420.040.891.410.492.851.75
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO20182675542441480.11370.081.021.46-0.072.811.64.5
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS20162626526991400.01470.060.590.750.272.81.94.7
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927476331676740.03640.041.311.64-0.12.931.83.5
BENZ-PWINFRED-P *RCTOPNOTCH20192640514783560.09430.061.121.220.22.782.13.4
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162698587138249-0.014400.931.331.292.781.75.6
BIGPICTUREBANDARESDENVER20172607499420750.21320.071.482.150.062.942.51.2
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927416351196820.12570.070.730.34-0.263.0523.1
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192772699519850.23330.061.111.660.592.71.85.1
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192808705565830.21380.070.931.440.442.841.55
BLACKTIELAWSONMODESTY20192674597-7880.31390.141.080.85-0.012.9323
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152660540-511850.3840.071.61.920.192.752.23.2
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828737611068910.17440.041.21.10.652.422.46.8
33295BLUEDEVILFORTUNEJOSUPER20172634522860490.062801.421.67-1.062.511.34.9
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162681544175151-0.0542-0.041.661.790.812.911.64.6
33273BONESJOSUPERSHAN20152751665194566-0.03740.050.780.58-0.812.861.95.1
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201929247911254910.15520.041.251.910.232.991.64.9
BRAINWAVEIMAXDENVER201726996141505990.14570.030.971.47-0.333.11.60.8
BREEZECHALLENGERJEDI20182690585801500.07360.040.851.5-0.252.821.75.5
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927836951004720.12370.020.891.49-0.032.772.15.9
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162697532173141-0.095401.511.530.83.021.84.4
BROOKLYNLAWSONPROPHECY20192661565197560.17350.10.990.920.363.021.85
BRUTUSPOSITIVEROBSON20182725653928960.21460.061.261.140.012.912.13.5
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152591523157457-0.0135-0.050.71.420.512.942.64.8
BUGATTILAWSONIMAX20182743649386780.22430.110.711.010.212.922.54.7
BUZZFEEDMARIUSDETOUR20182850705205074-0.026501.141.54-0.182.7525.4
BYLAWMAVERICKMODESTY20182630494114925-0.07410.020.981.41-0.462.821.85.1
34956CALVONBOMBEROMORGAN201426445491134560.04390.010.951.20.132.651.94.1
CAPPUCCINOLAWSONFORTUNE20192666559-391480.23220.120.580.590.072.5326.4
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152415350897400.022800.470.290.122.762.22
34110CASUALEUGENIOYODER20172612469171938-0.0948-0.021.451.280.672.8723.6
CATEGORYHOUSESPRING20182680560398820.23340.081.351.631.012.811.92.4
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162563409349390.09430.111.111.11.112.721.91.9
CESSNAROBERTPROPHECY2019281067489690.23350.111.21.160.632.681.55.9
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162565510408830.24340.070.760.490.462.752.12
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172751640548750.19280.041.282.24-0.222.762.14.8
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726885371393660.044302.021.50.672.92.23.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172699549159654-0.02530.011.080.870.383.121.63.2
CHAPTERCHALLENGERJEDI20192809629998660.1410.031.92.29-0.032.81.74.8
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192799622558740.18350.061.421.231.052.622.24.7
31733CHARMERJEDIMARDI GRAS20162496376157929-0.11600.040.951.02-0.272.942.32.8
CHARTPOSITIVEROBSON201927456311008830.15510.071.221.33-0.212.81.94
CHASEDISCJOCKEYADORABLE20192688489201540.16290.082.352.760.642.6923.4
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192844691676990.25380.061.381.680.322.852.33.6
CHILLAXMODESTYJACEY2016251039484480.16250.080.951.360.682.912.92.3
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172536431337560.15290.070.771.04-0.22.852.42
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192671482433500.12300.062.192.520.432.622.23.9
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828746801969870.04660.021.861.6-0.142.812.33.5
CNTOWERFORTUNERUBICON20172684581856560.08380.040.960.81-0.552.811.14.8
COCKPITPOSITIVEDELTA20182857701740930.22400.061.881.790.282.792.14.6
COCKTAILCHALLENGERFORTUNE20192715573342510.13220.041.292.31-0.012.552.25.4
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192708605-14670.24250.091.231.440.422.71.85.2
CONCEPTCHALLENGERJEDI20192841660800780.16400.051.572.160.022.771.74
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142611491202944-0.1151-0.041.581.170.322.941.93.7
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727856041718700.015401.851.70.62.821.94
CREATIONMODESTYJACEY2016254744432510.18160.050.391.340.932.8822.9
DARESILVERDAY20152538443728600.11280.021.191.131.052.791.92.7
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182722606833670.1224-0.011.51.71-0.052.892.15
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827636211246650.06410.011.592.060.092.682.35.7
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726324601166520.02390.011.952.010.812.9923.1
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172654482546600.14280.041.812.040.672.8422.6
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182730649553530.11460.10.260.82-0.032.731.65.8
32992DEFINITEAFTERBURNERDELTA20162738584922590.08490.070.780.450.712.642.14.3
DELFINOBOMBERODAY20142515441175123-0.1531-0.080.950.670.032.5925.7
DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA2019262740657530.18240.082.972.6812.722.62.9
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172710496188530.16270.072.252.80.052.722.73.7
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172658528575660.15260.031.471.710.872.923.9
33442DOCTORSUPERHERODELTA20172633549764430.05340.041.071.40.432.712.26.2
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017265460662610.21200.060.310.880.282.731.96.2
34867DRACAENAGUARANTEEDUKE201827416221074490.03460.040.890.92-0.232.512.36.7
34861DREAMBOATMARIUSDUKE201827846911557650.02540.020.631.01-0.272.651.86.7
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172603389-70360.14170.072.332.62-0.042.662.13
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172612448-3400.14200.071.71.9-0.482.731.83.6
EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192814747813800.17370.040.480.940.62.621.46.9
35296EASTWARDDELTASUPERSIRE201826555931310590.034101.081.410.22.821.85.7
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201525966032152920.0358-0.030.460.7-1.713.081.72.1
EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828907211121850.14560.071.331.85-0.222.722.55.1
ELECTRONPOSITIVEIMAX201827646441019850.16460.051.62.230.112.971.93.6
32604ELIOSIMAXMONTROSS201726665881433660.04500.020.681.25-0.162.9624.7
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192829703174258-0.03590.021.472.1-0.382.811.66.2
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON20172677593533700.17370.070.980.94-0.542.692.44.2
33274EMERALDFORTUNERUBICON20172692560955430.02390.031.261.540.052.762.55.3
ENDGAMEMARIUSMODESTY2018275167287690.23360.120.61.06-0.053.041.75.1
EPOXYPOSITIVEMODESTY201828857959371210.29480.070.961.24-0.042.92.13.8
ESPNHOTJOBHELIX201929487351034890.17510.071.731.831.572.822.54.6
ESTHETICENTITYGRANITE201928907981521980.13560.031.081.580.683.031.64.7
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152670512188353-0.0640-0.061.961.480.82.791.84.1
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201526325261654700.0241-0.031.420.970.682.91.83.4
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152682504162152-0.0339-0.042.041.961.062.791.73.7
EXECUTIVEIMAXJEDI201827015521390660.04480.021.611.880.522.851.73.6
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182782630979890.18450.051.811.670.363.011.92.6
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172649560127843-0.02540.050.540.48-0.22.72.35.1
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192743697-319830.34180.10.520.831.022.81.46.2
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726685501129420500.050.70.68-0.362.782.45.5
EXTRATIMECHALLENGERRESOLVE20192802667401550.14350.081.181.8202.651.76.6
FABIOPOSITIVEFORTUNE20192700566696640.13350.051.621.81-0.122.742.44.4
FAIRFAXPOSITIVEFORTUNE201928556901012890.17470.051.781.502.772.24.1
FAIRMONTPOSITIVEFORTUNE201827496461234800.11400.011.171.6-0.22.911.83.9
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182719550500620.15420.091.591.680.892.812.13.1
FASHIONIMAXJEDI201726765441674640540.011.461.09-0.013.022.23.3
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182862716221371-0.0556-0.041.261.721.052.792.46.2
FINISHLINEFORTUNEMONTANA20172623470723420.05320.031.251.44-0.532.671.54.7
FLAWLESSMARIUSMAGNUS20182762669818720.14460.070.711.27-0.062.591.94.9
FLETCHERIMAXJEDI201727326091313760.09540.051.031.21-0.143.0223.6
FORBESCASPERDUKE201827205351407640.03530.032.112.4-0.022.922.12.3
FORECASTFRAZZLEDDELTA201827316351786780.0343-0.041.031.5202.751.95.2
FORTRANIMAXJEDI201726115401424720.06610.060.760.66-0.513.031.92.5
FORTYNINERPROPHECYJEDI201727595981366660.05540.041.450.96-0.742.882.14.4
FRANKFURTBLOWTORCHJEDI20172607492195350-0.0858-0.010.890.52-0.252.881.73.2
FRASERIMAXJEDI201726295391376640.04510.030.760.65-0.322.9623.7
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625985301354540.01440.010.580.90.312.991.44.2
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172710526153438-0.07650.061.721.93-0.322.932.33.9
FROSTBITEIMAXPROFIT20172664532951630.09480.061.141.490.542.9223.2
31729FUELDUKEKINGBOY201626864861674930.15202.11.63-0.0432.2-0.5
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON20172653524386430.1260.051.211.290.092.662.25.9
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182621505-115400.16200.081.231.8-0.292.461.95.8
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182649527142338-0.06500.020.470.45-0.012.841.85.1
GAFAGLITZOUTSIDERS201927916641306780.09590.060.7910.212.8524.2
GALWAYCONSTABLETANGO20152482360-8530.19230.080.940.51-0.212.682.21.7
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER20172684603991790.14420.040.610.610.222.992.13.7
GATHERINGGRANITEJEDI20172634549872690.12400.040.590.80.12.891.73.7
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA20172737650634670.15490.10.570.7-0.222.841.65.2
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172654525859610.1460.071.230.930.062.871.73.2
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING20172631491570510.1300.041.82.33-0.032.632.13.9
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201527235801039820.14420.031.461.250.783.21.32.2
34958GREENWICHGUARANTEEJEDI20172802677934790.15470.060.740.62-0.722.5925.3
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162641603346510.13340.08-0.050.14-0.932.561.76.3
GUIDEGUARANTEEPROFIT20172731604590560.12450.090.750.5-0.022.572.15.2
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172660544562320.04350.061.171.340.022.71.86
HALIFAXFASCINATORDELTA201827545971079580.06390.021.622.360.462.881.44.6
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727216341412750.0739-0.020.681.27-0.062.611.95.1
HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192870698656850.21320.042.332.691.042.881.74.8
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER20172664547138447-0.02450.010.590.680.182.742.44.7
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN20142426378911660.11530.091.01-0.30.562.751.70.2
HEDGEHOPEUGENIOSILVER201727385221194770.113602.592.271.043.041.81.5
HELIANTHUSIMAXJEDI20172678571173264-0.01600.020.941.16-0.412.991.84.1
HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927266441189580.043601.111.180.392.721.56.4
30195HELPMONTEREYMODENA20162471331276300.07240.052.011.31.022.8922.1
33269HERZSAM-PPSAMMY-PSUPERHERO201825063661076420450.041.671.41-0.412.932.52
HILLTOPCHALLENGERJOSUPER201828547011328780.09490.031.61.870.132.781.85.1
HISTOGRAMIMAXJEDI201726335151258520.01550.051.131.62-0.132.992.13.4
33441HOBBSFORTUNESILVER20172680577300740.22320.080.771.46-0.812.742.13.6
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172620473257450.12370.11.551.44-0.532.741.73.5
HURRICANELAWSONIMAX20192675560249660.2340.091.241.290.422.771.93.9
ICARUSMODESTYMOGUL2016250649046620.21190.060.771.190.712.91.93.5
ICECOLDTIMBERLAKEPROPHECY201928287011603690.03600.031.181.4-0.4931.75.4
IGLOOMARIUSMODESTY20182719634812500.07410.050.741.890.112.891.76.2
29923IMAXSPRINGMOGUL201526315481218820.12430.021.191.480.533.11.92.5
IMMERSIONMAVERICKMODESTY20182703591835510.07370.040.971.23-0.092.8425.7
34111IMPERIALIMAXJEDI201727586301698850.07580.021.361.250.552.981.73.4
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201826966121142730.1410.021.222.05-0.043.021.43.5
INFINITIIMAXDELTA20172639549797780.16420.061.181.16-0.222.9523
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172673582180763-0.02590.010.920.950.362.9624.1
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT201726976121852770.025801.010.670.022.952.14.2
INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201928978125561150.33400.080.691.41-0.182.92.24.1
INTERVIEWMARIUSMODESTY201828007061238710.08580.070.891.350.152.941.75.4
JAMBOREEJEFRIDUKE201827615601357540.01530.041.721.83-0.452.622.54.5
JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201827436481049610.07440.040.830.88-0.352.691.95.8
JUPITERPOSITIVEFRAZZLED201828136781038910.18470.051.641.880.612.772.14.2
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172641540191461-0.04610.011.310.920.853.082.13.4
29533KANEBOMBEROMOGUL20142489394191432-0.1446-0.041.331.6-0.642.781.32.2
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172698566638600.12450.091.61.90.342.861.73.5
34600KATMAIFORTUNEABBOTT20182638517371560.15310.071.221.58-0.492.661.63.9
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425164221156540.03430.020.920.93-0.092.792.41.1
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626004991112510.03480.050.841.31-0.032.861.52.7
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P20172661479651560.11470.091.871.990.753.132.41.4
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT20172613483142853-0.014501.231.350.1731.52.9
LAMBEAUPURSUITDOC201929046931008980.2550.082.11.570.462.782.43.4
LARAMIEIMAXYODER20172773648935910.19460.061.331.590.862.932.22.6
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162494410406450.1300.060.731.070.322.7622.8
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172684516575560.12360.061.451.14-0.082.6723.3
LIGHTWAVEMODESTYDELTA20172655629362880.26330.080.321.290.23.191.23.3
LIMOCARFORTUNEDELTA20172645522442590.15340.071.491.52-0.452.572.14.7
33271MACHINISTJEDIBOMBERO201626425351172450440.030.880.8-0.652.7725.3
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201928236511446640.03600.051.881.680.532.681.74.9
MAESTROIMAXDUKE201728686971228790.11500.041.661.850.752.832.15.2
MAILBOXIMAXMODESTY20172626536660550.1240.011.131.871.182.9825
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201928827541386730.07540.040.991.530.112.62.26.9
MALABARFORTUNEJEDI20172600524849430.04410.050.350.84-1.142.651.75.5
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162553500758460.06330.030.510.59-0.492.851.94.9
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO2016256641882126-0.02340.032.311.920.482.71.94
34688MARBLEGUARANTEEDUKE20172806690843790.16430.060.440.65-0.252.5725.7
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627416321373530560.050.651.12-0.382.81.85.7
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727425851446580.0142-0.011.311.180.442.821.75.1
31939MARQUISAFTERBURNERBOMBERO20162641506474540.13350.071.120.690.692.6323.6
MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201828486811354630.04660.081.191.25-0.252.711.95.2
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172723648740570.1360.050.741.39-0.282.741.46
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172746610146651-0.02470.010.951.40.022.811.75.6
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201828686821269830.12620.081.51.250.422.82.24
MCGILLTOPNOTCHMODESTY20182624533306460.12290.071.171.710.223.041.95
MECHANICGRANITEDEFENDER20172767574884720.13470.071.611.710.7931.22.6
MEMBERSHIPPOSITIVEMODESTY201827776521315880.13440.011.461.610.272.9824
MENDELGUARANTEEDUKE201828146791240840.12540.051.120.96-0.452.672.64.4
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152632523228270-0.0660-0.041.670.910.352.871.92.4
METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192733638209710.22400.120.850.90.362.761.95.5
33009METEORCHARLEYMODESTY20172603532136441-0.044300.841.390.842.792.25
34106METROPOLISCHARLEYDUKE20172780653234464-0.0967-0.020.860.870.212.852.14.9
MEZZOFORTEPOSITIVEGUARANTEE201928867381195880.14470.031.41.5802.725.6
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626844851001800.14560.091.741.310.53.122.10.5
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162730618245473-0.0773-0.010.880.8-0.322.661.64.1
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192852690890830.17500.081.10.830.612.812.35
MISSIONGRANITEDELTA20172751599771780.17370.051.41.291.093.071.33
MODULODUKEDEFENDER20162628470820880.2440.061.151.47-0.222.951.90.1
33443MOMENTGRANITEDELTA20172716604287740.22260.061.531.690.513.061.83.9
MOMENTUMMODESTYDUKE20172618542997780.14450.050.811.280.393.151.42.4
MONETGUARANTEEJEDI201727947071317700.07520.040.640.98-0.272.592.36.4
MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019286276617011120.16650.041.31.48-0.093.031.63.1
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172742562761650.12360.041.421.420.672.942.33.7
MOTIVATEDPADAWANDUKE201828616891720670730.070.870.92-0.652.812.35
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192798638288540.15340.091.522.090.242.851.96.2
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO20152384337949440.032800.740.750.562.962.12.8
MUSTHAVEFORTUNEJEDI20172610473112041-0.01440.031.131.08-1.052.751.73.8
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182694525145433-0.084601.441.390.792.692.25.7
NEPTUNEARMOURJACEY2015253440673450.15250.080.760.560.52.572.43.6
NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192766619147653-0.01560.031.341.380.052.7925.4
NEXUSCABOTFRAZZLED20192823722930630.09410.040.360.990.262.551.57.3
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172671573211077-0.01720.021.020.67-0.013.032.52.3
ODOMETERCABOTOUTSIDERS201928247511168700.09460.030.311.180.372.751.46.3
ODYSSEYDUKESUPERSHOT20162552504187959-0.0455-0.010.260.31-0.962.7323.7
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152552411511650.16290.051.851.951.143.012.20.7
ORIGINSUPERHERODENVER20172617513820800.17340.031.361.35-0.112.932.42.1
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142572404141050-0.0130-0.052.072.120.182.821.92.4
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182672600224459-0.0964-0.020.740.68-0.052.7825.2
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525365211225510.013700.40.30.122.961.54.5
OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192940751343900.27290.061.62.120.392.672.26.1
OXYGENIMAXMUSCADET201726926101197830.13430.021.251.580.13.0123.8
OZONEROBERTOUTSIDERS20192803669594780.19340.050.670.690.952.911.75.1
34687PANAMERAOUTLASTYODER201727086171023800.14410.030.740.740.132.752.33.8
PARACHUTESUPERHERORUBICON20172608513715670.14330.041.431.360.22.851.82.9
PATHFINDERCHALLENGERFORTUNE20192691581552610.14340.061.041.15-0.562.71.84.8
PATRIOTIMAXPROFIT201727506151417750.07550.041.091.160.52.881.93.7
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726855701166630.06420.021.11.34-0.052.722.54.1
PAVLOVGRANITERUBICON20172738591370800.23320.071.711.580.643.111.73.1
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182720547520550.12340.061.792.040.532.632.44.3
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192913708898880.18430.051.592.30.192.922.14.3
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172695580536740.19370.070.90.550.482.872.63.7
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182696563117741-0.01530.060.631.29-0.532.6725.3
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172767691795660.12400.050.640.91-0.192.641.76.5
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201728267081062620.07520.070.560.55-0.382.632.27
PINBALLCHALLENGERIMAX20192892722988840.16370.021.572.080.92.7325.9
PINTERESTMARIUSSUPERHERO20182744597713520.09390.061.041.40.362.651.85.5
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182804664537580.13360.070.821.310.432.651.36.2
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192885702594800.2400.081.932.380.822.811.85
PLATOONMARIUSFORTUNE20182721637493530.12400.090.380.86-0.592.671.66
PODCASTGUARANTEERUBICON20172679607277660.2310.080.420.41-0.172.71.85.2
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172780667342720.21330.080.750.920.472.641.95.9
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192708589272770.23310.081.361.351.022.951.73.9
33291POPSTARIMAXDELCO201727656321567800.07530.011.161.50.373.021.83.2
PORTALGUARANTEEMODESTY20172636564994390370.020.580.990.252.871.86.2
35587PORTAMENTOTOPNOTCHGRANITE20182798588826710.14510.092.172.210.553.031.72.6
28769PORTERBOMBEROMOGUL20142583447505580.14190.011.621.680.542.772.22.4
PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192811697632890.23400.071.131.270.552.791.64.2
PORTRAITIMAXRUBICON20172669574784860.19390.051.081.110.583.021.82.4
POSEIDONGUARANTEERUBICON2017270660975820.28310.10.570.560.332.871.93.5
31983POSITIVEDUKERUBICON2016283271713431080.19560.051.51.49-0.172.912.13.3
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172609455204310.08370.110.991.52-0.372.652.13.8
31898POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525294461139660.08390.011.271.160.023.021.51.3
PRACTICALQUANTUMRUBICON201726905301024630.08530.071.40.830.142.962.32.9
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182756693900800.16430.050.610.820.32.871.95.2
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172618510-283710.29220.110.880.46-0.62.732.23.1
PRESTIGE-PDRASTIC-PIMAX201926225201003630.08430.041.291.38-0.12.971.32.3
PREVIEWSUPERHERORUBICON2017261449192610.2260.081.31.4102.882.13.7
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192774633176820.27320.091.472.30.362.692.44.3
PROFILEPURSUITGUARANTEE20192865697330580.16340.081.131.260.712.641.87
PROMPTLYFABULOUSEXPRESSO201826965431321650.05470.021.41.080.222.91.93.1
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727726291131760.11550.071.391.250.212.861.83.8
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201726885531381600.02540.041.261.430.012.542.13.6
PROTOCOLPURSUITROBSON20192752629190750.24380.110.870.740.72.761.95.1
PUBLICMARIUSMODESTY201827776771166750.1560.070.720.880.223.032.24.6
PULITZERJEDIRUBICON20172612489695530.09410.071.151.21-0.42.872.23.6
PULLMANIMAXMODESTY20172709612257790.24290.071.160.931.012.991.74.1
33627PURSUITIMAXPROFIT201728426891278690.07530.051.231.010.552.726.3
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172800694313710.21370.10.690.720.142.761.66
32996QUINCYBAYONETTROY20162610562203600.18270.070.911.120.5531.75.5
RADIOSTARSKYWALKERROBSON20192678560174630.2390.120.690.90.322.831.64.1
RAINFORESTMARIUSROBSON20192812652515760.2540.131.010.730.212.81.34
33282RAINMETERGRANITESILVER20172756637926810.16430.051.321.411.442.921.93.7
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO20152509376106033-0.0330-0.011.491.140.982.641.82.9
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192756577533580.13410.091.421.110.742.8224.6
35523RAPIDLYPOSITIVEIMAX201928057011910930.075901.251.73-0.153.131.84.2
31765RAVJEDIALRIGHT2016251739291229-0.02380.031.410.98-0.222.672.13.8
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827186311168670.08430.021.111.530.82.961.84.6
REDCARPETIMAXMONTANA20182707591451700.18370.081.121.710.452.871.73.9
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182612430641450.07230.012.362.071.242.851.93.5
REGLAWSONPROPHECY20192718550337660.19470.131.51.090.632.882.13.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA201927486109490.17190.071.41.710.522.6226.6
REGISTER-PKENOBIFRAZZLED20192725601651620.13390.071.131.21-0.022.771.74.6
RELAYPOSITIVEFRAZZLED201928547201928860.046001.841.910.282.752.55.8
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192679621939590.08320.010.90.980.872.621.56.2
REUTERSPOSITIVEMODESTY20182830672485790.21360.071.451.740.822.881.84.8
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182712628244530.15270.070.761.25-0.312.512.16.7
RHAPSODYAURAIMAX20192803619603700.16500.111.91.660.92.921.83.3
RHUMIMAXDELTA201726705821545670.034901.031.190.472.992.24
RICKYMANPOSITIVEBANDARES20182817729605970.26440.091.021.890.553.071.74
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182694592945630.09330.011.232.1402.812.54.7
35293RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182778632837510.07480.081.21.290.622.8926
RIVERGUARANTEEMONTANA20182734639607610.13360.060.650.69-0.472.531.65.9
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019282566580630.21300.11.351.21.182.672.17
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626525331355690.06510.030.931.260.22.82.53
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192896740814860.19460.071.171.140.872.721.95.4
ROLETZZAREKFRAZZLED201928597201138780.12450.031.371.720.542.691.45.9
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182731662496660.16430.10.261.050.282.921.14.9
RPMMARIUSMODESTY20182744651386550.14440.110.341.430.252.821.24.9
30251RUGBYMONTEREYSTERLING20152546412997450.02390.031.861.210.072.742.22.3
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172651562145352-0.0140-0.021.161.140.092.5725.3
SAMSONIMAXPROFIT201726665791029660.09470.050.690.830.262.842.23.9
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172754669682630.13260.021.281.790.632.631.67.2
35517SCOOBYGYMNASTSUPERSHOT201726815321221630.06430.021.311.40.142.712.13.2
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192804601317540.15280.062.122.490.392.712.25.3
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162633476797760.16350.041.71.410.122.972.11.5
32598SELTZFORTUNEMONTROSS20172572436754450.06400.061.040.98-1.212.792.13.4
SERGIOMONTEREYOAK20152526403121242-0.02410.011.160.530.652.912.22.6
SHAZAMMARIUSDUKE20182732634197057-0.06640.010.581.12-0.842.721.85.8
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182750590454540.13330.071.081.820.042.831.75.1
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162328130-618210.16-20.063.262.810.992.811.9-0.4
SIGNATURE *RCPOSITIVEIMAX201827686351374870.12540.041.321.60.352.972.12.9
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172608502196153-0.0758-0.011.291.380.843.011.93.7
SINCLARIMAXBURNER2017271360559760.26250.081.281.890.482.741.84.5
SKIRESORT *RCPOSITIVEFORTUNE20182770654824770.16440.061.271.54-0.212.91.94.4
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182572490320550.15260.060.951.05-0.432.881.83.6
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172694563710640.13290.021.581.330.782.6324.9
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172759642358810.24360.091.171.380.432.741.73.9
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192626496752540.09360.041.341.310.382.761.73.7
33617SPIRITTOPNOTCHDUKE201827436061482730.05520.021.451.50.372.782.14.8
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201727686431706740.03550.011.260.670.363.041.74.3
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201726155271054500.03510.060.410.44-1.092.652.24.7
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826945891350620.034101.111.33-0.262.711.95.6
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201827996611417810.09530.031.391.66-0.092.782.24.7
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192685553528630.15220.021.791.731.432.82.15.3
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525134591212720.09450.030.69-0.26-0.723.022.52
33453STICK-PP-REDLUCKY PP-REDAPOLL P RED20172160152-61-8-0.02140.060.581.140.682.851.73
STORYLAWSONMODESTY20192705644548720.18440.090.740.810.023.021.74.6
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC201522542131065-11-0.1814-0.070.491.212.392.790.93.6
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162715578189271-0.0153-0.021.621.91-0.062.841.74.1
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN201324874891562770.06550.020.33-0.3-0.913.011.61.5
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172609513841450.0423-0.011.61.550.982.671.75.6
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR2018270160470610.21240.080.491.360.472.761.45.1
TAFTPOSITIVEBANDARES20182851714768980.24420.061.591.580.552.822.14.5
33730TAKEOVERBRODIETROY20162520502717490.07390.060.630.560.682.791.74.5
TESTIMONYMODESTYTROY20172604582-2710.25200.070.921.580.662.941.74.7
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172694587166950-0.05550.011.071.81-0.382.921.44.5
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182609526100390.12190.0611.650.252.811.75.9
TONICNOTETOPNOTCHYODER20182695645883860.18400.040.611.27-0.342.932.14.2
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172685607613840.21310.040.790.80.322.732.23.5
35588TORRANCEALCOVEJEDI20182784603653630.13360.051.172.320.212.761.64.8
34105TOURNAMENTFRAZZLEDTROY201727497001203790.11450.030.280.31-0.042.532.66.6
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182791662493690.18260.041.232.090.12.671.96.5
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER20172613543521620.15260.030.541.11-0.522.752.14.3
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172640469454470.1340.071.521.760.492.931.32.8
TWILIGHTIMAXJEDI201726595551356510500.030.861.070.132.792.35.4
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO2015257647542640.22210.070.890.430.482.612.13.7
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152529434532470.09400.080.591.06-0.262.941.61.1
USEFULYODERCAMARO20152650575-40720.26320.120.760.480.652.851.84
VERSACEJEBSILVER2018280668311271040.21510.051.591.1-0.193.081.42.6
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152654510975560.06380.031.522.071.822.911.93.3
VILLAGEPADAWANSILVER20182606425123837-0.04480.031.842.050.472.972.12.4
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON2018266353411400.14340.121.091.51.592.852.45.1
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162551465184346-0.0844-0.041.10.40.532.91.63.6
34866WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201827406581180660.07530.060.690.48-0.552.751.75.2
WATSON *RCIMAXDELTA201726705781055700.1500.061.381.430.4632.24
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192831736429690.18400.090.591.81-0.422.661.56.1
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA20172619482968440.02420.041.711.960.473.021.33.5
WELLINGTONMODESTYDENVER20172630595946760.14420.040.530.96-0.063.212.43.2
35161WILDCARDROBSONDENVER20182661584-2830.3300.110.580.410.062.812.33.7
WIMBLEDONROBSONDENVER20172679599-618730.35270.170.510.590.182.761.94.8
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526324781169510.02450.031.931.380.282.531.73.9
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162704561370760.22490.1310.380.742.912.42.4
ZANGOFABULOUSDUKE2018282364713141030.18550.051.421.350.172.932.31.7
ZASBERILLACASPERDUKE2018288969110301030.22590.091.792.11-0.032.842.62.2
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172683538196849-0.0956-0.021.191.540.152.781.64.1
32326ZENITH-PANSWER POSILVER201727105601318940.15450.011.51.88-0.182.982.51.3
ZINGERDISCJOCKEYDUKE2019290770110041020.22550.081.981.9-0.212.912.63.4
ZONEMARIUSDUKE2018290878010951070.22600.090.770.83-0.472.931.84.3
ZURICHMARIUSDUKE201828987481530870.1680.070.871.07-0.242.882.34.8