Február 6. Dóra névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
2022/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACHIEVEWHEELHOUSELIONEL20213109115217881220.18640.030.961.9-0.022.622.15.8
ACTIONMANALLIGATORIMPRESSION20202300109-143290.12-30.012.611.931.092.722.60.5
ADAMADMIRALDOLMAN20121723-317240-10-0.070-0.030.61-0.070.073.23.1-3.6
40928ADIDASMONTBLANCPURSUIT2021295910088521080.26600.121.151.390.52.851.94.6
ADMINMUSCADETMERIDIAN2015241037799130-0.033201.661.730.0232.21.8
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192587569532620.15250.031.771.321.022.7123.8
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL201422841553400-3-0.011.622.132.612.892.33.2
AGRIDAYMODESTYSILVER20162377421412410.09230.040.551.30.963.221.71.2
AIRBNBIMAXJEDI20182701701984560.06360.021.051.640.222.761.95.1
41003AKENOHIGHJUMPEISAKU2020292185012941030.18540.052.371.760.412.922.53.7
AKIMUSCADETSNOWMAN2016218921446310.1160.051.040.70.412.942.20.6
AKONMUSCADETSNOWMAN2016213025392020-0.05330.020.140.090.132.962.10.3
ALCATRAZCOCKPITDELTA-LAMBDA20212644554540680.17240.031.992.130.732.852.73.1
ALERTFORTUNEDELTA20172637619228640.2370.110.831.17-0.832.792.22.9
ALGEBRAPOSITIVEJEDI201927727581008940.19510.071.071.58-0.132.881.82.7
ALLCLASS1STCLASSDOORMAN20152308268273230.04120.012.133.230.042.782.10.1
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192748605583630.14390.072.171.690.872.662.11.7
ALLEYOOPCRUSHABULLRAMBO20182406128132220-0.133-0.033.962.981.582.982.7-0.9
39432ALLGAUDALLIGATORGYMNAST20212527430159850-0.0437-0.041.931.880.782.762.50.8
ALMAMATERALCOVEMONTANA2018265558883600.2300.10.981.530.62.8123
ALONGSIDESIDEKICKJACOBY20182128-136-4680.03-203.242.91.442.882.8-1.7
34107AMBASSADORFORTUNESILVER201725455521059760.12380.020.490.97-0.932.852.30.9
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182738784623840.21470.11.021.670.022.921.73.6
ANCHORTARRINOJEDI201826646851352800.1450.011.121.40.343.41.42
ANDREFABULOUSMODESTY201826316561697700.0251-0.011.481.640.612.931.82.2
ANDREWADMIRALBAXTER20121861-2628270.09-5-0.020.14-0.060.293.072.8-2
ANDYADMIRALBAXTER20121823-12-546310.19-27-0.04-0.5-0.63-0.13.062.6-1.4
41004ANGLECONWAYLEGACY202128879198471010.24450.061.651.190.892.752.44.5
ANTARES PHESEKIEL PPHOTSPOT202127776811309680.06630.081.491.270.722.882.22.5
ANTELMANDATEMOGUL20162402544207975-0.0239-0.080.440.5-0.273.022.10.2
ANTOMANDATEMOGUL20162408430184651-0.0743-0.050.880.250.32.922.20.7
ARGOSBAXTERMORTY20081901-1397-10-0.092-0.040.480.660.352.962.9-0.2
27067ARKANSASSUPERSIREMAN-O-MAN20142258347115230-0.05380.010.050.02-1.331.71.3
ARLAND SG REDARGO *RCBREWMASTER20182520500742700.14290.021.460.830.722.8431.9
ARMADADELTA-LAMBDACRUSHABULL2021239624643616012-0.012.752.751.152.832.62.1
35569ARTMONTOYAFRANCHISE20182662624646620.13520.111.21.60.112.761.62.2
ASCENDZAZZLEACHIEVER2020292410593791060.32350.080.841.180.522.750.95.2
38475ASHTONALLIGATORUNIX20202436370592420.07220.011.631.760.212.812.10.6
ASPECT-REDSHIMMER*RCESCOBAR-P-RED20202639616137245-0.0336-0.021.831.91.572.771.64.7
ATOMIC-REDANNUITY-REDDELTA20182501487908460.04300.011.762.040.872.82.22.7
AUDIEMBELLISHDYNASTY20192653707171620.2260.070.861.3-0.282.772.34.3
AURAIMAXAFTERBURNER20172716692958660.1480.061.811.721.252.941.72.8
AUSTENFABULOUSMODESTY201826316561697700.0251-0.011.481.640.62.931.82.2
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027157381341720.07470.021.581.350.132.642.13.8
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172445509522360.068-0.030.840.881.022.661.85.9
39571AVENGER PPHESEKIEL PPHOTSPOT202126766411205530.02620.080.970.940.292.951.82.7
AVIATORSUPERSIREFREDDIE20132356344112340.11160.04-0.10.260.742.851.73
AYDINADMIRALJET STREAM20121866-43-1013200.22-220.04-0.57-0.610.1432.5-0.4
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202845915392980.29340.080.771.470.512.841.74.7
BABYLONIMAXAFTERBURNER201727197491201710.09620.081.321.20.512.9122.7
39210BALLGAMEFASTBALLHUEY202028968021667800.05550.011.992.131.252.852.64
40936BALLOTBRAVEPURSUIT2021305311471524950.12650.060.991.780.292.661.35.4
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142343290195510.15460.140.74-0.260.352.92.10.2
BANCOVERIFYSILVER2016245729740690.24180.061.461.98-0.632.942.2-1.4
35521BANKSYMARIUSIMAX201828368661346790.09630.070.911.55-0.12.82.14.5
BARITONEHIGHJUMPCRIMSON2020287290215921040.14600.041.211.7-0.042.92.14.3
35739BAROLO SGSIDEKICKANDRE20182477279-80540.2220.092.842.40.212.772.40.4
BAROMETERSKYWALKERROBSON20192633700746740.16450.080.580.88-0.472.991.43
30813BARONCAPITAL GAINSUPERSIRE2015222394168551-0.0542-0.031.930.72-1.042.92.2-3.7
BARRINGTONHIGHJUMPMILKTIME2020292091014411150.2660.071.662.030.152.872.52.8
BATTALIONHIGHJUMPDATELINE202027916551080860.15500.062.222.620.12.842.51.2
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192829810651900.23420.081.562.040.292.821.83.1
31797BEDFORDJETTPULSAR20162199240116934-0.0434-0.010.30.93-0.673.142.2-1.5
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO20182648577490490.11360.071.121.89-0.042.841.62.9
35691BENNIETIMBERLAKEROBSON201928408442055850.02730.031.271.85-0.062.892.12.8
BENZ-PWINFRED-P *RCTOPNOTCH20192534559513500.11360.070.921.10.082.782.22.7
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152327303160320.09230.061.551.240.42.812.21.6
BIGLIMITBIGGELOTOPNOTCH20192855874976960.2540.081.271.49-0.222.712.44.3
BILLBOARDLAWSONBOURBON201926597251171830.13590.080.54-0.08-0.473.092.11.7
BINXCLASSICDOORMAN20172305102478230.02170.012.972.810.832.811.90.4
BISTRO-PPMENDEL-PBILLY2021276594012801120.21560.060.050.76-0.613.031.82.5
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192758778514850.23350.071.051.830.372.6624
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192795818571830.21400.080.851.580.232.771.63.8
BLACKTIELAWSONMODESTY20192636695-129900.34410.161.090.480.042.9922.3
BLAZON-PSIMPLICITY-P-RCJEDI20182531578138546-0.024300.540.750.512.852.13
39609BLUEBLACKZAZZLEPOSITIVE202028768386681000.26480.11.821.670.212.892.13.9
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828268951093940.18460.040.8910.312.412.96.5
BLUEJAYYODADELTA20182713673447620.16310.061.81.750.212.671.84.4
BLUESFESTTOPNOTCHDENVER20182493483133138-0.04480.021.151.52-1.142.8422.1
BLUETOOTHLONE RANGERTRAJECTORY20192407593863410.03280-0.10.74-0.472.941.73.1
BODACIOUSBANDARESDENVER20172453448792490.06310.020.941.62-0.682.792.92
BOMBERLITTLETONBOMBERO20162079136152713-0.1518-0.10.340.58-0.392.962.80.4
BONAPARTEDISCJOCKEYFABULOUS20192539313105928-0.04350.012.542.330.362.812.42
BONUSBLIZZARDROBSON201927827366431070.29450.091.271.27-0.132.662.82.4
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201726977941460760.07490.010.781.1-0.232.792.13.5
BOSATIMBERLAKEACHIEVER20192952102315591010.14580.030.972.050.122.961.74.3
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725316271165540.03420.020.040.66-0.22.982.24.1
BOULEVARDROUTERAFTERBURNER20172709608711520.09460.081.350.910.992.632.33.6
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN201622271462750-0.04901.891.97-0.392.92.62.5
BOXOFFICECALLENBANDARES20182252106-383250.14-80.011.932.160.382.831.60.8
BRAVETIMBERLAKETRAJECTORY2019302911262205880.01800.040.752.04-0.272.841.45
BRAVEHEARTBRAVELEGACY2021291310061442700.05540.031.122.34-0.012.791.86.3
BRAYDEN-P *RCMIRAND *RCABBOTT20202429293569340.0416-0.012.642.230.442.821.7
BREEZECHALLENGERJEDI20182675696743490.07350.0411.72-0.242.831.84.3
39444BREVILLECHALLENGERSUPERHERO201927947791024690.1380.021.171.770.242.7524.3
BRIDGESTONELIGHTHOUSEABBOTT20182426326100616-0.08380.022.112.240.362.882.61
BROOKLYNLAWSONPROPHECY2019256968355560.19380.130.750.530.193.1223.6
35962BRUCHNERROBERTFABULOUS20192662615708540.09400.061.251.470.652.772.14.5
BRUNSWICKMAESTROJARED20202749860647550.11440.080.341.02-0.122.661.76.7
35687BRUTUSPOSITIVEROBSON201826937417531020.25430.071.191.360.082.932.12.2
BUCHANANJEDIPULSAR201622882527505-0.08280.020.721.2-0.692.8622.4
BUGATTILAWSONIMAX20182664722258820.25450.130.590.550.0932.73.3
BULLSEYEDELTA-LAMBDAUNIX20212499339851520.072503.182.690.712.892.10.6
BUMBLEBEEMONTBLANCBATMAN202129058636501120.3490.11.251.35-0.082.751.64.2
27814BYWAYMERIDIANG W ATWOOD20121856-318440-30-0.16-5-0.072.332.20.052.962.5-1.5
39646CALLAN-PLOGISTICSCHARL202128436961149820.13530.062.181.951.252.842.52.9
34860CALTHROPTOPNOTCHSPARK20182548574577230380.071.611.680.122.61.75.2
CAMBRIDGESLAMDUNKJETT20172509564420440.1240.040.891.43-0.472.572.63.9
CAPPUCCINOLAWSONFORTUNE20192625618-482510.25260.150.350.28-0.112.62.15.1
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152312270-269360.1710.031.321.620.12.921.90.7
CARUSOSTOL JOCALBERTO20090-178329-8-0.07150.020003.093.9-3.2
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152360387803350.012500.460.33-0.092.852.51.8
CATEGORYHOUSESPRING20182651651389810.23340.081.411.811.22.811.81.3
CELEBRITYEINSTEINSKYWALKER202028588771366780.09610.060.851.4102.732.45.2
CESSNAROBERTPROPHECY20192754747-269620.26300.141.080.981.062.641.75.6
35952CHAMPION-REDHOTJOBGUARANTEE20192780649954660.1440.052.272.330.782.9423.1
CHAPTERCHALLENGERJEDI201929178211257770.1480.032.332.630.452.781.73.6
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152372395185026-0.1555-0.010.150.02-0.853.081.40.4
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192743679496690.18330.061.341.230.712.612.24.3
35752CHARTPOSITIVEROBSON20192736726838890.2490.081.21.630.172.851.92.9
CHASEDISCJOCKEYADORABLE20192546371-247380.17230.112.252.780.692.762.32.3
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192819724544980.27380.071.31.790.372.82.62.5
CHERJARDINDUNDEE20080-18800-0.0300.06000030
CHEROKEEMUSCADETBOMBERO20162091238669-5-0.1111-0.03-0.320.41-0.732.882.12.5
CHIEFLITTLETONKINGBOY20162331312141738-0.0631-0.040.920.77-0.552.92.50.7
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172484390278520.15280.070.71.09-0.532.832.61.7
40931CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20202895868764960.23400.061.692.210.322.624.9
CHUNGPULSARJEROD20162192144-291180.11-40.020.680.830.452.932.11.7
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE2019256432952370.12270.092.12.670.622.632.52.5
26723CINDERDOORDOORMANIOTA20131957-292366-7-0.07190.032.550.970.92.912.7-4.7
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828217302067900.04660.011.961.660.062.822.52
40003CLAROPARFECTCLARITY202029137521135650.07440.0322.291.182.812.45.4
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN2015225876337150.01150.022.262.240.552.892-0.6
CLAYBOSAFUTURE20212993108418821020.1640.021.31.77-0.092.752.35.6
CLIFF-PP *RCSIMPLICITY-P-RCSILVER20182548488862550.08330.022.051.850.952.942.51.9
CLUSTER-PSPEEDUP-PMIRAND *RC20212430282472260.0313-0.012.782.281.32.92.32.4
35751COCKPITPOSITIVEDELTA20182754726508910.25340.061.772.110.362.8532.9
COCKTAILCHALLENGERFORTUNE20192689580378500.12240.041.342.49-0.152.572.44
COGNACCOCKPITMARIUS2020298793615391070.16600.041.982.17-0.032.762.44.5
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192718654-52680.25270.11.411.680.522.6824.1
COLLISIONCRUSHABULLDELIGHT20192228-43-26440.0500.033.783.371.812.992.8-0.3
CONCEPTCHALLENGERJEDI20192879772907860.18430.051.762.440.362.721.82.6
CONCORDMARDI GRASROBUST20142275316-209370.1670.050.350.840.383.112.11
CONNOR PPHULK PLUSTER-P20212770612245630.19320.092.42.340.762.622.74.1
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142223267-278100.0790.06-0.090.51-0.172.741.83.6
CORONAALLEYOOPDOC202025713631046590.063303.52.391.823.072.50.7
40004CRACKERMEZZOFORTERENEGADE202129719247531210.32500.091.171.460.672.682.24
CROCKETMANHATTANRENEGADE202129748476171110.3510.111.811.750.392.842.13.4
CRONKBRAVECRIMSON2021300911142218980.04750.020.621.45-0.612.71.76
CROSSWORDBANDARESJETT20172545604-325780.33200.110.311.54-0.362.762.62.9
CULTIVARCOCKPITHELIX202028119381125980.19520.060.510.96-0.1332.24.4
DAILYAPPLICABLEMONTEREY2018240125719300.1130.042.52.871.642.92.31.2
DANJOBERTANDANTE20090-125-175-17-0.0400.020003.222.3-0.8
DANTERIDGELINEACHIEVER20202710729385880.26360.081.431.420.462.722.53.1
DARK KNIGHTMR ROSCOSIDEKICK20212140-88-665150.15-30.062.72.090.962.972.1-0.9
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182623584782650.1218-0.021.451.66-0.192.912.53.9
DARKSPACETOPNOTCHDAMIEN20182626653-5540.19250.090.691.57-0.132.781.24.4
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827396661314620.04440.011.742.260.22.682.44
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182756894622570.12530.120.220.93-0.012.761.75.4
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192730793776560.09440.070.811.160.712.671.85.9
DAYTIMEHAILEDCRIMSON202128279701551760.06660.060.010.9-0.212.932.15.4
DAYTRIPEPOXYOPTION202029489386991060.28400.061.452.090.962.761.94.6
DEBONAIRMUSCADETDEDUCTIVE20162243343253210.04150.030.230.93-0.572.8922.4
DEBUSSYMARIUSMODESTY20182791810996880.17410.031.221.50.493.071.62.6
DECMUSCADETFLAME20162272338-519320.1990.090.70.21-0.052.9921.6
DECORATORLITTLETONFLAME201621732541141510.0227-0.030.12-0.29-0.743.082.1-1.2
DEFLAMEMUSCADETFLAME20162186299-450240.1590.080.05-0.23-0.653.0321.8
DELUXEDROPKICKTOPNOTCH202027175421168640.07500.052.742.110.162.8732.3
DEVRIESEXTREMEMOGUL2015222628255312-0.031601.121.47-0.382.972.22.2
DIALCODEZAZZLEDYNASTY2020282190214311010.16530.031.161.130.012.941.94.4
DIAMONDDIAGOBANDARES201923291560190.07150.052.162.140.562.892.30.9
DIGITALHOTLINEDUKE201825443881550640.0246-0.012.091.810.612.881.6-1.1
DILLINGERFORTUNEMODESTY201725516091388610.03560.040.540.49-0.253.011.81.4
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192475278-467360.2170.112.732.490.982.752.32
31734DIMITRIJEDIREFLECTOR201623343151638-14-0.2643-0.031.551.59-0.732.812.14.5
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172653606729680.14290.021.411.780.612.892.13.6
DISPLAY-PPMONUMENT-PMEGA-DUKE20202653713513830.22260.041.021.54-0.532.772.23.1
35856DISTRICTDISCJOCKEYDELTA20192664525680430.06490.12.682.441.272.932.22.2
DITTOPLINKODYNASTY2020280496813461020.17520.030.460.77-0.362.821.84.9
DJDISCJOCKEYBANDARES20192566419454280.04260.041.962.70.212.652.24
DOCFLAMESUPERSIRE20142347267126520.17120.030.80.630.152.682.71.6
33442DOCTORSUPERHERODELTA201726597381029460.02400.030.971.370.522.72.34.8
DOORSTEPZAZZLEDYNASTY2020276682917606905401.421.320.022.8624.7
39375DOPAMINEFASTBALLDYNASTY202027829471808840.0545-0.040.651.040.32.692.55.8
DOTNETMOONRISECRIMSON20212917101812991050.19560.050.91.06-0.032.881.75.8
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017261072521650.23170.060.070.7102.711.94.8
34867DRACAENAGUARANTEEDUKE201826587421015450.02450.050.610.84-0.672.512.55.5
DRAFTPICKMAIN EVENTMOGUL20142190307-278230.12160.09-0.07-0.30.292.911.81.6
34861DREAMBOATMARIUSDUKE201827387871661650540.010.651.38-0.172.711.74.7
DRESSCODERNRFABULOUS202027177931169650.07510.050.891.070.172.72.24.7
DRIVEMERRICKDOORMAN20161998-2201731-0.02402.981.790.792.713.4-1.8
39818DROPBOXHIGHJUMPCASPER20202934740787760.16460.073.233.081.342.712.33.9
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172529533-375370.19120.090.471.3-0.882.771.64.3
39070EARLYBIRDEINSTEINRENEGADE20203033988643970.25520.111.542.210.692.792.65.3
39213EARLYRISEREPOXYRENEGADE2020289985112041010.19560.061.91.870.732.922.12.7
35818EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192766835835820.17380.040.61.480.432.631.35.1
35296EASTWARDDELTASUPERSIRE201826267051198540.033801.211.470.222.832.14.8
ECHELON-PP *RCDELSON PSIMPLICITY-P-RC20202505496-48470.17250.091.031.070.42.972.43
ECLIPSE-PPYODA-P *RCDUKE20182599611936700.12410.040.81.34-0.532.8422.8
ELECTRONPOSITIVEIMAX20182777772889900.19440.061.532.540.452.9923.1
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202853867746930.22520.10.421.02-0.32.625
ELEGANTHULK PLUSTER-P2021288575210841010.2510.062.62.280.742.852.71.6
ELEVATOR P *RCSHIMMER*RCSIMPLICITY-P-RC202027576331188700.08450.032.791.991.912.762.33.3
32604ELIOSIMAXMONTROSS201726477331489650.03510.020.761.34-0.092.992.13.8
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192921986209066-0.05670.011.312.42-0.262.811.65.9
ELNINOEINSTEINYODA2020287694813201050.19610.071.041.49-0.652.7623
EMERONUMERO UNOROBUST20122263191238300.07180.041.010.31-0.192.762.31.8
35958ENCOURAGEMILESTONEHELIX20192750842991850.16500.071.361.83-0.52.862.43.6
END-ALLZASBERILLAREASON2020298489912891180.23650.092.032.15-0.092.82.62.2
ENDGAMEMARIUSMODESTY20182717739166700.23370.110.91.680.093.081.73.5
ENHANCED-P *RCMONTBLANCSIMPLICITY-P-RC20212813785909980.22480.071.371.450.742.951.92.9
35653EPOXYPOSITIVEMODESTY201827808258251150.29450.070.961.460.162.921.82.5
ERNIE-PPLIMELIGHT-PPADAWAN202026626471310740.08570.061.521.21-0.062.931.91.5
ESAKISUPERHEROSILVER201626776151489590.014501.51.630.472.723
ESCAPE-P *RCZAZZLEEINSTEIN202128127938021060.26490.081.371.45-0.22.92.63.3
35708ESPNHOTJOBHELIX20192715624589750.18410.081.411.631.042.993.82.1
ESSENCE-P *RCCHAMPION-REDEINSTEIN202127376421274730.08520.041.91.750.382.92.62.3
35860ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192718735360490.12370.091.361.65-0.192.7925.3
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152342394126026-0.084000.260.13-0.392.992.52.4
38237ESTHETICENTITYGRANITE201927658521404920.13500.021.271.490.833.11.83.3
EVENTEINSTEINMARIUS202029039191339860.12600.060.931.45-0.092.562.25.3
40932EVERGIVENZAZZLEMILESTONE202129028771067920.18560.081.872.240.072.9723.4
EVITEPURSUITMAVERICK201928628931304770.09600.071.281.090.392.7225.7
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162435376189680.22250.071.211.04-0.912.582.50.1
EXECUTIVEIMAXJEDI201827246851623730.04530.011.62.010.342.871.73
EXODUSMARIUSFORTUNE20192658693402460.11390.0911.7-0.332.711.84.7
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182702650927820.16440.051.71.470.243.0122.1
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172659740153144-0.05600.040.630.73-0.12.722.34.2
EXPEDITIVEPLINKOFASTBALL20212867112813431210.24540.04-0.61-0.08-0.772.871.65.1
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192691810-500850.38200.130.440.620.712.781.55.1
EXPERTPURSUITREASON201928698001028520.04510.071.681.981.272.72.35.1
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL2015235938983400.1340.010.922.050.522.672.53.6
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT20172678715138945-0.03570.050.630.99-0.432.812.34.7
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI20172705752712630.12320.030.90.720.172.681.94.9
EXTRATIMECHALLENGERRESOLVE20192825790447540.13370.081.182.090.012.61.96.2
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN2013220332193722-0.053000.350.93-0.583.1221.8
EZEKIELESPNRIVETING20212815816633800.19340.051.712.081.442.652.95.2
FABIOPOSITIVEFORTUNE20192661590525650.16310.051.522.01-0.012.822.53.4
FAIRFAXPOSITIVEFORTUNE20192808747780930.22430.071.751.710.022.862.22.5
FAIRMONTPOSITIVEFORTUNE201826786561107800.13360.011.121.83-0.0131.91.7
FAIROAKSHOUSEMODESTY20182679558462610.15430.11.821.841.142.821.5
FASHIONIMAXJEDI20172628636167661-0.015101.411.140.043.012.32.8
FASTLANEFASTBALLSKYWALKER20202900973951990.22530.080.951.350.282.781.84.6
39126FATEMAESTROTOPNOTCH202028247701210620.05550.061.911.950.632.762.44.7
FEDERERMANDATELANCOME20162394592643650.14250.02-0.74-0.15-0.652.841.91.8
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL20152337454168380.11-4-0.030.561.22-0.12.681.74.8
FELIXMUSCADETLANCOME2016225237476723-0.02340.04-0.070.98-0.273.091.81.5
39389FELLOWSHIPHIGHJUMPMARIUS2020299999016871110.16640.042.462.630.432.962.13.3
FERANMANDATEDAVINCI20162494435508510.11370.071.111.210.122.892.20.9
39013FERRAROCHALLENGERBURLEY20182808639613710.17380.072.372.390.442.832.83.4
FINALISTCRIMSONMARIUS20202782842802980.23500.090.650.960.292.782.13.8
FINDLAYFABULOUSDUKE201825614301770680580.012.482.32-0.542.912.6-0.6
FINISHLINEFORTUNEMONTANA20172564503740420.05310.030.781.34-0.862.681.63.4
FIREFLYMAESTRODYNAMO202028679751314930.14620.070.710.980.422.812.14.8
FIVESTARIMAXMODESTY201726857111019720.11530.071.11.790.673.141.62.6
FLAMINGOMONTEREYSUPERSIRE201508173211-0.0617-0.020002.992.90
FLAWLESSMARIUSMAGNUS20182733794935770.14490.070.951.61-0.132.651.93.4
FLETCHASTOL JOCALBERTO20090-443-446-34-0.06-60.030003.163.6-4.3
FLETCHERIMAXJEDI201727057781257750.09500.040.991.3-0.152.982.23.8
FLETCHERMUSCADETLANCOME20162331391459410.08360.080.160.620.163.051.80.8
FLINDERJARDINFABULON20090-119-977180.2110.120003.062.4-2.5
39374FLOATTROPICTOPNOTCH20202741475267520.15380.112.682.731.642.782.23
FLORIANOCTOBERFESTHALOGEN20152405377655380.042100.590.640.772.752.32.6
39379FLORIDALAWSONMARIUS20192815893398840.24490.130.820.790.22.951.53.8
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172643551521660.16240.031.61.611.492.9422
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192723565556520.11360.072.322.180.612.782.63.1
35859FORBESCASPERDUKE201826425731412610.02540.031.892.29-0.482.952.21
FORECASTFRAZZLEDDELTA201826958051605740.0441-0.030.781.38-0.042.7525
FORESTERMAGNITUDEFABULOUS20202722600579490.09270.031.562.490.042.72.44.4
FORTITUDEFORTUNEMODESTY20172520557-477540.26110.090.151.36-0.882.681.73.5
FORTRANIMAXJEDI201725676781438720.06590.050.730.73-0.443.022.12.1
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO20152338278112260.08190.060.260.86-2.582.632.32.2
FORTYNINERPROPHECYJEDI201726807391297670.06530.041.170.85-0.762.912.33.5
FORWARDBRAVESOHOT20213095124215491160.19660.060.381.29-0.112.741.36.7
FOUNDATIONGOLDWYNSTORMATIC20080-332000.030000002.60
FRANCOMUSCADETLANCOME2016217627861714-0.03300.040.110.29-0.233.121.91.2
FRANELITTLETONLANCOME20162319340108538-0.0123-0.040.390.6-0.253.051.71.4
FRASERIMAXJEDI201725826461387630.03500.020.520.74-0.382.932.33.5
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172667604162141-0.07650.051.632.01-0.522.882.62.5
FRISCOFASCINATORYODER20182681754576960.26450.090.721.08-0.662.922.21
FROMAGEEPOXYCHALLENGER202029028549181230.3420.052.152.490.532.862.12.6
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182561565-169390.16170.080.871.67-0.722.4624.7
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182616667164641-0.08570.020.10.49-0.152.871.84
FUTURITYMILKTIMEDELTA20182566629181546-0.0849-0.020.781.37-0.012.712.23
35746GAFAGLITZOUTSIDERS20192664655945700.12500.071.011.170.32.8823
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL20142376382367280.05150.010.790.87-0.012.862.12.3
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182523520-319300.15180.11.161.90.332.91.64
GAMEFACEIMAXMODESTY201726387641201690.08410.010.631.070.432.961.84.1
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201727137931255860.13490.030.50.610.053.032.13.1
GATHERINGGRANITEJEDI20172579607575660.15340.060.690.810.422.851.82.8
GENERATORCRIMSONTOPNOTCH201926777281016830.15520.070.440.59-0.642.942.23.9
GENIECHIEFG W ATWOOD20182115-271012-0.0170.012.261.970.952.922.50
GILBERTOGUARANTEEJEDI201726838041513620.01540.020.490.73-0.612.8124.7
35916GIOVANNIPURSUITGUARANTEE202029119221277940.15510.041.270.81.192.82.35.4
GLACIERDISCJOCKEYQUALITY201922785767180.05170.052.362.690.153.092.2-0.5
GLADEFACEBOOKRACER20162214182826490.0621-0.020.64-0.03-0.731.6-1.2
GLASONFACEBOOKRACER20162254167562280.021700.80.36-0.322.811.80.5
GLENROWANFACEBOOKRACER20162170103106822-0.0720-0.051.040.59-0.562.962.6-0.4
GLENVILLEFACEBOOKRACER20162327271587460.081900.640.22-0.622.921.90.2
GLOVERMUSCADETGRAFEETI201522302337017-0.07300.030.71-0.412.961.81.3
GOCHIMANDATEBALISTO201624725541121520.03480.050.790.42-0.642.911.51.7
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA20172705825638680.15510.110.390.6-0.462.821.74.2
GOLDMININGCASPERFORTUNE20192520389171220.05310.091.782.090.152.592.43.1
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172562566824570.09450.071.270.86-0.262.91.91.8
GOTYEMANDATEBALISTO201624265061314590.034100.850.33-0.342.891.70.7
28247GOVERNORFLAMESUPERSONIC20142189151-1108160.22-180.060.310.74-0.552.592.31.4
GOYAMANDATEBALISTO201623734551024510.04390.020.7-0.09-0.452.91.90.8
GRAMMOGULIOTA20132353319121510.16501.481.491.073.162.10.2
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP20172468475639400.05330.051.151.450.43.1221.5
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182603681646680.15360.06-0.010.92-0.262.791.83.2
GRAZIANOZAZZLECRIMSON2020294510961381190.4390.120.260.78-0.52.6826.4
GREYCUPZAZZLECRIMSON2020292610889321030.23530.080.080.52-0.652.733.46.6
GUESTLISTIMAXMODESTY20182634607144653-0.0143-0.011.751.711.053.121.62.8
GUIDEGUARANTEEPROFIT20172682714598560.12470.10.740.4302.592.24.6
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172619652536310.04350.060.971.37-0.352.71.95
GUNMETALJEDITANGO20172492578169741-0.08590.020.40.2-1.472.841.82.5
35854HALIFAXFASCINATORDELTA201826956501082530.04380.021.922.510.332.951.82.9
HALOGENRIDGELINEFABULOUS20202826754582550.11380.072.232.380.322.741.94.6
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST20172665576683550.1340.041.320.970.532.611.93.7
HAMONDFRAZZLEDSILVER201725596611076660.083200.20.63-0.242.572.24.3
HAMPSHIREPARFECTPOSITIVE20202827636580780.19410.082.922.961.72.982.42.8
HANDELEPOXYDELTA20202789673605930.24300.042.232.40.842.8722.8
HANDPICK-PLUSTER-PBANDARES20182732568314630.18290.072.252.680.842.82.12.7
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182563539221340.09210.050.981.83-0.312.861.54.8
HANDYMANHANLEYDOC202128307081170900.15450.032.852.51.092.832.12.9
35857HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192877774718860.2350.042.462.810.892.841.63.6
HAOYUNMUSCADETALTA5G2016212835226-7-0.06230.061.51.6-0.323.052.30.4
HARBORBAROLO SGDOC20212544418782550.09350.042.972.121.0332.81.2
39349HARRISDELTA-LAMBDATATOO202121894454-15-0.06302.722.970.782.842.51.7
HAVENOFEARDELTA-LAMBDADOC20212808652164747-0.05610.033.293.120.982.9623.9
HAWKINGHAWKEYEBASIC202029239126471000.26350.051.992.310.142.762.24.8
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152279239182290.08140.031.581.38-0.342.782.20.8
HEADSETCOCKPITPOSITIVE20202805736949910.19390.032.32.670.672.922.83.7
HEADSUPEINSTEINJARED20202890890786860.19470.081.21.84-0.222.761.74.8
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI20182584588739290360.050.471.11-0.712.662.25.5
38235HEDGEHOPEUGENIOSILVER201726875441162750.132-0.012.62.190.862.982.11.2
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201926607971100490.0232-0.010.90.950.192.691.56.8
HELMETRIDGELINEREASON20202800694114634-0.03500.052.291.840.52.612.45.7
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162510446383350.07320.071.790.810.682.532.12.3
33269HERZSAM-PPSAMMY-PSUPERHERO20182448372947410.02420.041.661.37-0.722.943.11.2
HI-SPEEDJEDISILVER20172574622867610.1390.040.491.05-0.992.652.13.2
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132129-15611238-0.1215-0.072.492.150.732.862.8-1.4
HIGHENDHIGHJUMPLEGACY202028958958471000.23480.081.622.090.242.852.24.1
HIGHLIFE-REDLATENITE REDMARK *RC202126715641402570.0140-0.012.362.321.072.952.53.5
HIKEBOSATAHITI20213117121513581160.22620.071.272.060.492.8425.2
HILLTOPCHALLENGERJOSUPER201828948021375800.09520.031.782.210.192.741.83.8
HINDSIGHT-REDLATENITE REDSWINGMAN-RED20212588394157550-0.0434-0.053.242.341.232.862.62.1
HISTOGRAMIMAXJEDI201726506681521610.01610.050.91.63-0.492.982.33
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202826789238740.23320.091.831.840.142.711.74.9
HOLLIMAN-REDREDEYE-PHAWAI *RC20212745647786560.09360.042.312.411.422.752.33.7
39211HOLYSMOKESHIGHJUMPRENEGADE2020306495913111000.17640.081.962.131.292.712.84.9
HOMEGROUNDHOUSEJEDI20182690545563650.15340.061.942.040.862.741.82.1
39373HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029389361121960.18520.061.192.03-0.312.772.34.9
HOMESTEADMAESTROREASON20202890908882670.11540.091.211.320.582.612.25.5
HOOLIGANPOSITIVEDELTA2018282482813481010.17450.012.082.450.743.0622.6
HOOSICKSPARTACUSDELTA20202811688482690.18290.052.732.461.123.041.93.4
33105HORACIOSUPERSHOTOAK20152378409929460.042800.27-0.05-0.982.761.62.9
HOROSCOPEHEROICACHIEVER201928439958501130.28340.030.810.840.322.732.25.2
39672HORSESHOEHIGHJUMPVERONA2020299392315531070.16650.062.181.740.692.942.53.2
HOTLINE-PP *RCHOTSPOTMILFORD-P20182473333-82450.17230.091.621.880.333.021.70.2
HUMDINGERRIDGELINEPOSITIVE202028037471555690.03590.042.181.920.712.922.13.6
HUMMERPLANETSHOTTLE20090-64577-0.043-0.040.370.95-0.843.0700.1
HUMORISTHEROICSKYWALKER20202799842690780.18410.070.841.40.062.791.95.1
40930HUNKYDORY-P *RCREDEYE-PMARK *RC202128127801282910.14430.011.951.440.812.822.34.1
HURRICANELAWSONIMAX20192647648282680.2380.11.210.960.562.832.23.2
HYPERLINKPADAWANJEDI20182661590173940-0.09610.021.441.2-0.352.772.13.7
35160HYPERLOOPPOSITIVEJEDI201828338341298900.14630.081.31.3-0.472.941.83.6
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201828159331248860.13600.070.380.7-0.632.982.33.7
ICECOLDTIMBERLAKEPROPHECY201929079822053820.01700.020.91.56-0.522.981.94.3
IGLOOMARIUSMODESTY20182704753862530.07410.050.862.280.192.961.73.9
IMMERSIONMAVERICKMODESTY20182618634649480.08310.041.131.450.12.862.13.6
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY201827468971051850.15370.010.340.95-0.392.771.63.9
34111IMPERIALIMAXJEDI2017283188622201090.086801.120.740.553.081.92.9
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201826946831167770.11440.031.242.3-0.053.061.61.9
INFINITIIMAXDELTA20172648698905810.16450.061.181.32-0.432.952.12.7
INITIATIVEIMAXSUPERSHOT20172647757199064-0.046100.721.040.122.932.13.5
INSPIREZAZZLEPOSITIVE202028388271099910.17470.041.662.1-0.042.9423.6
INSTAGRAMIMAXSUPERSHOT20172687756207078-0.0161-0.010.850.9-0.262.942.13.4
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE20132121-136-980240.23-210.031.742.031.032.652.5-1.5
INTERNETEINSTEINPROPHECY2020291191612881010.18630.081.021.07-0.132.922.33.9
35753INTERSTATEBRAINWAVEGUARANTEE201928339192331130.37340.090.511.43-0.422.941.93
INTERVIEWMARIUSMODESTY201827648271358730.07570.051.011.760.22.921.53.2
28109INTRA-P-REDBREKEM *RCCOLT P-RED20142392448-9330.12280.10.060.21-0.182.872.32.7
IPASS-PILLUSTRATOR-P *RCDOC20212423251124634-0.0525-0.053.062.560.972.922.81.3
IPSOS-P *RCILLUSTRATOR-P *RCDOC202125274001178470.0133-0.012.611.2912.962.72.1
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS2016212175-42230.07-10.040.851.02-0.262.8642.7
JACUZZIYUKONLAUDAN20090-178-586-10.08-110.030003.13-1.9
JAKEROUMARESHOTTLE20080-177000.0300.0300002.90
JAKERSALLEYOOPDOC20202551396105234-0.02360.012.832.691.342.952.51.6
39127JALAPENOHIGHJUMPSPECTRE20202998104916151120.17700.071.071.04-0.382.771.94.2
JAMBOREEJEFRIDUKE20182738614148253-0.01570.041.651.97-0.622.622.73.4
JAVELINGAMEDAYTORRO2021290710312013900.04650.010.950.670.112.851.95.8
JAZZBANDMONTBLANCSPECTRE2020287495417751210.18710.050.860.61-0.422.891.52.9
JEFFERSONMONTBLANCSPECTRE2021285594716191230.21630.040.460.68-0.572.911.22.7
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152344437125021-0.0919-0.07-0.090.7-0.012.821.74.4
JINPULSARJEROD20162234151-357230.1350.060.720.580.112.982.30.9
35518JUMPSTARTGUARANTEEJEDI201826667431041610.07430.040.570.65-0.722.691.74.7
JUPITERPOSITIVEFRAZZLED20182726693646880.22380.061.722.230.772.852.33.3
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172668712215664-0.0665-0.011.20.980.573.082.13.4
KARLMUSCADETALTA5G2016223624134130.04120.040.931.4-0.082.992.11.5
31838KATALYSTHIGH OCTANEDOORMAN20172028-255328-11-0.08902.942.310.682.793-1.7
34600KATMAIFORTUNEABBOTT20182617578459580.14350.070.821.39-0.922.721.72.8
KAYAKFABULOUSDETOUR20182676594595730.18330.051.642.480.142.731.82.6
KILIAMUSCADETSNOWMAN2016221629866022-0.01250.020.410.5-0.032.931.81.2
KINGSMANIMAXJEDI201725956831349620.034300.951.510.262.761.63.5
KIPLINGCRUSHABULLEXPANDER20192226-67328-1-0.05130.012.92.430.942.973.1-0.5
39433KOCHAKA PKODIAKCHARL202128578541330880.13530.041.681.530.162.811.73.6
35622KODIAKSOUNDCLOUDWINDMILL20192763747797650.12430.061.571.730.512.521.84.3
KOUFAXPARACHUTEDELTA-LAMBDA202026816171232670.073801.82.12-0.032.8422.9
34635KUDOSTOPNOTCHJEDI20182637679201029-0.1660-0.011.271.31-0.132.681.95.5
KUNGFUBOMBAFABULOUS20202169-1203161-0.041002.612.230.062.912.8-0.2
LABYRINTHHIGHJUMPRENEGADE20202904834916910.19440.051.7321.212.762.14.4
LAFONTAINEESPNLEGACY202128778227211050.27450.081.31.320.32.8533.7
35754LAMBEAUPURSUITDOC2019299390810131040.22580.092.371.740.792.822.64.5
LANDSCAPEHIGHJUMPDISCJOCKEY20212864739495740.19450.12.42.340.842.792.34
LARSONHIGHJUMPHELIX202029178091210910.15450.032.562.431.192.91.83.6
LASTCALLHIGHJUMPEXCALIBUR202029569177161050.27490.092.32.220.812.823.7
LASVEGASDEMPSEYDOORMAN20181959-231520.0180.032.651.571.582.893.1-2.2
LATAYOPARFECTTROPIC20212772557998680.1480.062.261.991.692.962.52.5
LAVABOYGOLDWYNSHOTTLE20101817-214-797-120.07-2501.070.390.262.92.5-0.5
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162174-66-475290.1760.082.581.230.772.972.6-1.9
LEGISLATEZAZZLEACURA20212988102510351010.21580.091.471.510.152.9125.1
40000LEMAGICCHIEFIMPRESSION20212343135277390.1160.032.521.730.912.823-0.3
LEMIEUXHIGHJUMPLEGACY2021299397211451140.24540.062.032.30.252.752.44.4
35566LENNYTOPNOTCHRUBICON20182593576-41690.25290.110.920.54-0.42.622.34
LENO REDACHILLES-REDARVIS *RC20192327149375310.06220.042.22.450.672.913.4-1
LEOPOLDBOMBEROLEVI20142501578919490.05390.040.30.5-0.352.721.73
LIFEGUARDIMAXDELTA201827428061839770.0252-0.021.241.550.333.052.14.4
LIGHTERPURENUMERO UNO20142301454126025-0.0835-0.010.190.78-0.393.261.52.5
LIGHTWAVEMODESTYDELTA20172612720246860.27310.080.31.270.093.181.32.5
LIMMYO MANANDANTE20090-308-623-60.07-130.020003.171.7-3.5
LIMOCARFORTUNEDELTA20172578526391590.15330.071.141.34-1.042.612.33
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122221186-137120.0660.041.532.480.752.812.40.4
LINKEDINMANHATTANRENEGADE2020283472310281000.21520.072.111.730.862.942.42.2
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132136192177637-0.133-0.070.380.07-1.033.062.6-1.4
LIVENLIVE NOWLUSTER-P20212793856872940.21300.011.221.750.322.782.24.1
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN2013222111380913-0.0618-0.021.31.110.382.762.80.2
LOBSTERCHAMPION-REDLEGACY202129519178421050.25500.081.941.671.032.821.84.8
29396LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201526245971329760.0836-0.021.822.020.252.852.71.1
LOCKSMITHTOPNOTCHRUBICON20182497506156360.11260.080.931.18-0.112.742.13.8
LOOKUPGAMEDAYACURA2021303210736281250.35490.11.611.130.462.862.75.5
LUCK-PP-REDLUCKY PP-REDPOWERBALL-P20182195226-894-60.1-50.080.421.120.122.771.53.7
35880LUGNUTALCOVEEUGENIO2019286882715791000.13660.061.41.231.092.972.42.5
LUSTERUNIXSOLOMON20182118-9212130.022-0.022.041.61-0.432.912.6-0.7
M-KARLMUSCADETALTA5G20162158118394150240.041.160.90.133.012.2-0.4
MAASTRICHTBRAVEPYRAMID2021305611631280950.16570.060.891.89-0.212.641.97.2
MACBETHZAZZLEROADY2021289910206011060.29430.090.670.5-0.372.671.95.6
35689MACHONEMILKTIMEROMERO201927787331598620620.041.781.720.322.652.23.8
MACKINACZAZZLEROADY202128749717851020.25470.080.591.16-0.322.672.34.7
31386MAFIASOLOMONG W ATWOOD20162038-84-505210.15-130.012.361.451.052.93-0.3
MAGAZINEJEDIMODESTY20172452537124830-0.0635-0.010.441.26-0.582.881.84
MAGICEINSTEINROLAN202029138841033790.14550.081.211.860.612.712.14.9
MAGNIFYBRAVECABOT20212944110216021020.14650.050.141.02-0.412.811.65.6
39011MAHOMESELDORADOMILKTIME201928849171260730.08510.040.981.650.242.731.55.4
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182512546425360.07200.021.452.080.012.924.5
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192763813-17650.23250.090.641.140.712.681.66.3
35524MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201927608201286690.07490.031.011.730.032.651.75.1
MALABARFORTUNEJEDI20172553615841450.04410.05-0.150.62-1.592.721.84.1
MALACHITEROBERTPADAWAN20192690631321470.12350.090.881.290.892.6824.2
39817MALIBUZASBERILLACABOT20202944854830940.22580.111.842.170.332.781.93.9
MAMMOTHROBERTPADAWAN20192685652-83610.23400.150.370.520.272.7523.7
MANCHINMAHOMESLEGACY20212918998875830.17510.080.751.210.372.761.55.9
MANCHUMUSCADETALTA5G20162202182-43200.08160.061.251.470.233.182.1-0.1
34636MANDOLINTOPNOTCHDUKE201825525571309530.01450.011.191.49-0.522.782.93.1
35688MANHATTANPOSITIVEGUARANTEE20192791733733890.21390.061.31.8-0.172.671.94
MANSIONBRAVECABOT20213016111711851040.2610.080.641.480.362.712.15.7
MAPLELEAFSESPNSOHOT202128959888191060.26520.090.731.050.362.862.14.3
MAPLEWOODCOCKPITRANDALL202026986031062780.13410.031.971.470.392.842.61.8
41006MARASCHINOZAZZLEROADY2021288710256671110.3430.080.530.65-0.142.762.15
MARAUDERBRAVEPYRAMID2021296010041910730750.051.651.870.022.832.55.7
34688MARBLEGUARANTEEDUKE20172692751906750.14430.050.160.59-0.722.5624.4
MARCHANDMANHATTANRENEGADE20202868690-161040.37330.1221.990.512.742.33
MARCHBREAKHIGHJUMPRENEGADE20202972878422930.27400.091.912.51.112.772.14.8
MAROON SG PPA2P2-PPLUSTER-P20212707609545740.19310.052.262.220.912.8521.4
35740MASTERCARDMARIUSEXPRESSO201828798531452680.04690.081.381.82-0.182.711.84
MASTERMINDJEDIMODESTY20172468536107623-0.063300.571.3-0.332.861.84.2
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172704793819620.11350.030.841.37-0.462.721.64.9
MATCHLESSALLIGATORRANDALL20212636462931720.13390.032.261.480.672.792.7-0.3
MAUIPOSITIVEACHIEVER2020290595213971290.26550.041.321.820.362.993.42.7
MAXIMMARIUSBANDARES201827497251223670.07500.041.732.090.113.012.23
35525MAXWELLMARIUSEXACTLY201828337161355870.12630.071.611.80.72.832.51.9
MAYFAIRCOCKPITRANDALL20202691507832850.18310.022.681.910.582.672.61.5
35961MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192742644372810.23400.11.561.71-0.212.622.23
MCGILLTOPNOTCHMODESTY20182464528-8290.1200.070.961.590.093.022.23.7
MEASURE-PZAZZLEDELSON P20212718744552840.22410.081.421.25-0.662.812.33.3
MEDALISTROZUMESIDEKICK20202429231194500.15100.012.582.390.892.722.60.7
MEGAHERTZJEDITATUM20162420377112023-0.07400.021.831.62-0.482.792.62.1
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172505591159932-0.139-0.040.70.65-0.32.851.63.9
39376MELVILLEFASTBALLPOSITIVE202029079431583970.12520.011.332.120.812.812.25.1
35709MEMBERSHIPPOSITIVEMODESTY201827256771123880.15400.021.631.950.4132.22.5
39208MERCYALCOVEEUGENIO201927586711245870.13520.051.541.320.392.972.31.7
MERRITTWHEELHOUSEROADY20212923106613721170.22700.090.270.480.072.862.23.4
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN2017213261118616-0.123-0.051.631.710.423.052-0.9
35883METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192704768148720.24420.130.630.860.112.692.24.1
33009METEORCHARLEYMODESTY20172550655130939-0.044100.561.120.742.82.24.3
METHODGRANITEPENMANSHIP20172677613699630.13390.060.90.760.642.931.42.5
35743MEZZOFORTEPOSITIVEGUARANTEE201927717661052880.16440.041.171.670.062.761.73.5
MICROCHIPZASBERILLAROME202029158571573870.09570.031.42.18-0.252.681.95.1
MICROSOFTHONDAMARIUS20192684714761730.15490.090.951.190.342.871.73
39390MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20203004882293960.3450.132.052.270.912.742.14.6
35294MIDWINTERFABULOUSMAGNUS20182777739987800.15510.071.542.06-0.032.652.22.6
MIGGYFORTUNEMODESTY20172508510451440.09210.020.631.28-0.92.882.33.8
MILANOSIDEKICKALLIGATOR20182252134-106270.1180.042.151.240.692.821.90.5
35655MILEPOSTJOSUPERTOPSHOT201927157671991840.02690.020.820.81-0.622.942.62.9
MILLBAYGAMEDAYCABOT2021298910291026940.19510.071.741.590.362.8226.2
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142279321145322-0.1128-0.060.50.77-0.092.832.12.6
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028679391129660.08490.050.851.730.052.611.96.7
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202813802924970.21520.080.591.45-0.432.772.33.3
MINDSETBLIZZARDPADAWAN201927576571074720.11550.071.271.74-0.222.72.12.5
35957MINEBUSTERFULLMARKSMAVERICK20192735746726680.14370.050.791.39-0.652.582.85
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192908922981870.17530.081.330.991.122.832.44.5
MINTCREAM *RCSINBA-PLN-REDMILKTIME20202123120179130.02150.030.270.630.012.991.80.4
MINTJULEPELDORADOMILKTIME20202741759146743-0.05550.030.972.050.642.791.84.3
MINTMARK *RCSINBA-PLN-REDMILKTIME20202158243485-6-0.09220.020.070.580.382.921.42.6
MISSIVEMOTIVATEDPOSITIVE202028609031739980.1700.050.861.32-0.132.832.22.8
MISTERGAMEDAYALTACABOT2021298910291026940.19510.071.741.590.362.8226.2
MISTLETOEHIGHJUMPTOPNOTCH2020283192610441000.21540.070.471.23-0.142.682.14.8
34865MITSUBISHITOPNOTCHDUKE20182551558741730.15510.11.071-0.632.942.91.2
35295MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201826025471011420.01420.041.61.790.192.751.92.9
MONETGUARANTEEJEDI201727438661303740.08510.040.370.94-0.532.562.35.1
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192678696101740.25320.11.121.820.242.771.93.6
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP2017259252498636-0.01440.050.910.860.592.771.42.9
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182703724169433-0.115201.451.790.482.852.25
35707MONTBLANCPOSITIVEMODESTY2019277577214761120.19590.041.281.76-0.073.051.51.5
MONTEVERDIZAZZLEPOSITIVE2020294896611921050.2510.051.241.760.232.771.54.7
MONTGOMERYPULSARPREDESTINE20142404485227300.08190.040.12-0.020.242.862.24.1
MONTREALZAZZLELAWSON20202835873877820.17570.11.061.13-0.382.8124.7
MOOKIEZASBERILLAROME2020298891913011090.2630.081.92.1-0.092.732.93.6
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172559602269680.2150.020.890.830.342.6924.1
MOONLITCHARLEYMODESTY201725386111182540.0335-0.010.520.660.572.871.82.3
MOONRISEDETROITTOPSHOT20192807943991980.21440.050.630.68-0.122.742.95.8
MORAYMAIN EVENTPREDESTINE2014244447011290.1180.060.050.5702.872.13.3
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192589562-33450.17260.10.730.760.682.742.14.6
34735MOTIVATEDPADAWANDUKE20182728752192359-0.05750.050.760.98-0.822.852.13.2
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142260155156421-0.1345-0.011.411.92-0.453.052.3-1.9
MOUNTFUJIMONTBLANCCRIMSON2020286088613951060.18580.051.051.77-0.162.981.82.7
MOVIESTAREINSTEINPOSITIVE202029188891059980.2550.081.252.260.162.721.73.9
35920MOVIOLACRIMSONPOSITIVE20192758872552800.21390.080.331.02-0.462.641.65.8
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192561524-410270.15220.131.321.90.252.862.24.7
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY20182423491187290.08150.030.761.690.582.941.83.9
MULTIPLEXJOSUPERTOPSHOT201927117931644960.11620.040.370.27-0.92.9122.9
MURANO-P *RCMIRAND *RCDOORMAN2020231791122280.08180.053.042.150.732.962.7-0.3
MUSEUMFORTUNEJEDI20172574536-70390.15250.10.871.5-1.012.692.14.1
MUSTHAVEFORTUNEJEDI201726005811135500.02430.030.810.87-1.512.831.92.6
MYBOOKCHALLENGERMODESTY20182751758384560.15320.071.172.150.142.91.85.1
MYSPACEMOGULPLANET20122294454931470.0424-0.02-0.040.4-0.833.061.61.2
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192716731-10570.2340.120.370.20.662.671.85.3
NASHVILLETROPICDOC20202645365665520.09320.043.742.932.72.891.81.1
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182663578144931-0.084601.411.680.72.72.24.7
38236NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192745757142151-0.01540.031.471.470.382.8224.9
39009NEWGLENNFASTBALLCHALLENGER202029129151282940.15570.061.461.560.062.82.44.4
35749NEXUSCABOTFRAZZLED20192665723444490.11300.060.21.060.322.531.66.4
40933NIKONHIGHJUMPLAWSON20202894923513870.24560.141.251.50.272.7925.1
NISSAN-PMIRAND *RCFRAZZLED20202576443456480.11210.022.0920.742.832.42.6
NOMADEINSTEINYODA2020289694710101130.26550.081.311.25-0.612.692.74.2
NONAEBOWSERO MAN2010201041-13840.0380.04-0.5-0.9-0.23.051.81.3
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201626936741111760.11470.040.690.410.342.822.52.4
NOUGATZAZZLESAMARITAN202029749607711070.27590.121.821.50.232.982.33.7
NOVELTYSILVERCHAIRNOBLE20212896104513111020.18500.030.21.27-0.722.911.84.9
35953OBSIDIANMERRIMACGRANITE201929288725551030.29380.071.551.871.332.71.54.9
33292OCEANUSIMAXSUPERSHOT20172744844261685-0.058101.130.77-0.173.062.62.2
35819ODOMETERCABOTOUTSIDERS20192737796814610.1400.050.231.360.52.761.75.5
OFFICIALHIGHJUMPBRASS2020295987211331100.23530.062.32.070.842.752.53.4
39999OPINIONHIGHJUMPHUEY202029889499701070.24600.11.431.650.72.9124
39377ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182689780241164-0.0965-0.030.861.2-0.132.8424.1
OUT-THEREOUTCOMEALPHABET2021305110371921840.03710.041.261.910.662.811.95.7
39819OVERDOHIGHJUMPGRANITE2020307910595981190.34460.11.52.071.072.671.65.1
OVERPASSZAZZLECRIMSON2020282891416941100.15580.020.760.84-0.642.752.63.8
35951OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192975835347900.27320.071.892.280.852.642.75.4
35744OZONEROBERTOUTSIDERS20192703705187670.21250.070.610.661.132.91.94.4
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202029269001267920.15550.051.271.71-0.012.612.24.8
PAGEVIEWLAWSONYODA20192778867264960.3450.130.670.56-0.072.852.24.1
PAINTERTRIBUTEFASTBALL2021301910501501980.14590.040.891.340.412.731.96.2
PANACHEMEZZOFORTEACHIEVER2020287886110421090.24430.041.221.740.282.921.93.3
PANTHERMAESTROCHALLENGER20202874858819840.18470.071.031.630.642.792.14.5
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019280481210231040.22500.060.610.78-0.32.762.53.4
PARTNERMAHOMESEINSTEIN202129689221410920.13590.051.411.941.042.931.84.1
40926PARTYTWITCHDELTA-LAMBDA202029298421150920.16470.042.422.61.252.942.23.7
PASSWORDELDORADOMONTOYA20202833836994600.08620.110.91.12-0.172.91.74.6
39673PATENTZASBERILLARENEGADE202028957821247880.14630.081.992.080.572.872.31.8
PATHFINDERCHALLENGERFORTUNE20192768695735660.13420.071.191.61-0.312.631.93.6
PATHWAYALLIGATORDOORMAN20212352201127534-0.0535-0.022.11.670.412.92.60
39998PATTERNZAZZLECHALLENGER2021296698414581080.18590.051.351.830.152.822.24.6
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201725946321083580.06400.020.791.04-0.272.712.64
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182760595636600.12390.071.982.280.522.622.73.8
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192914724938870.18460.061.742.460.752.921.83
39442PEDROEINSTEINACHIEVER20202903934624850.21500.110.761.680.362.811.85.2
39068PEGASUSDROPKICKFABULOUS202027566941445650.03500.022.262.06-0.352.852.63.7
PENCHANTPURSUITGUARANTEE20192873881297650.19430.120.911.040.72.7126.6
PENROSETROPICDELTA-LAMBDA20212803625602640.14410.083.092.831.612.881.72.6
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162473447320460.12230.051.051.520.532.912.81.7
PEPTALKBLIZZARDGUARANTEE20192840818-367920.38330.160.931.28-0.112.742.14.6
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182689716128444-0.02560.060.51.2-0.752.682.15.1
PERKSZAZZLELAWSON20212881938915900.19480.070.961.37-0.282.681.85.6
PERMALINKBLIZZARDGUARANTEE20192789825-19960.35450.160.520.9-0.382.812.13.7
PERMIT-PPERKDELTA20192598675433870.25240.040.710.510.272.822.33.4
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172676804654640.14370.060.320.78-0.562.691.85.6
PEWTERFORTUNERUBICON20172536507-381510.24220.120.460.67-0.922.832.13.1
35955PHENOMENONCRIMSONMARIUS20192824922696770.18520.110.180.84-0.252.731.76
PHOTOBOOTHPURSUITYODA20192867892761810.18400.061.751.570.532.741.75.5
PICTOGRAPHGUARANTEEPROFIT201728499461381700.06610.060.370.43-0.32.642.36.1
PILLARHIGHJUMPLAWSON20212868811942690.11540.091.972.170.752.782.24.8
35656PINBALLCHALLENGERIMAX201929378701140870.15410.021.672.320.922.691.95.1
32597PINKLINGFORTUNEMONTROSS201724615601396550490.02-0.330.17-2.022.941.92.6
PINTERESTMARIUSSUPERHERO20182752710874570.08420.051.181.780.322.711.93.9
35750PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192884737591790.2410.082.092.7412.782.34
PIXELROBERTGRANITE20192731696-401700.31280.150.9811.582.9123.9
PIZZAZZMODESTYSILVER20172503599896750.14400.040.680.720.413.152.31.6
PLATOONMARIUSFORTUNE20182652708503550.13390.080.241.04-0.92.751.63.8
33630PLAYLISTIMAXDELCO2017278179414901000.14550.031.261.550.623.032.42.3
PODCASTGUARANTEERUBICON20172655783262690.21330.090.120.28-0.392.7724.5
39674PODIUMPLINKOYODA20202926102714431140.2670.080.410.31-0.542.611.74.4
POETACHIEVERJETT20182560574592810.2300.040.81.160.212.831.91.8
39409POKERFACEMANHATTANDELTA-LAMBDA20212756673916990.22470.061.891.93-0.132.772.82
POLARISEPOXYPROSPEROUS2020291787310021190.28530.081.571.82-0.22.7522.9
40001POLESTARMEZZOFORTEACHIEVER202029309529671020.22540.081.061.450.652.811.84.3
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192643626236770.24300.081.111.320.852.931.92.4
POLYMERZAZZLEROBERT202129109161631060.35440.141.051.150.352.924.4
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192730810648820.2530.110.610.99-0.452.862.13.8
POMODOROMOONRISEMEDLEY20212870107910261130.25450.050.20.5-0.022.771.96.1
35919PORSCHEDANTEGRANITE201928597971682810.06600.031.791.610.43.012.44.5
PORTALGUARANTEEMODESTY201726267401008380390.030.441.02-0.022.841.85.1
35587PORTAMENTOTOPNOTCHGRANITE20182628515501560.13420.092.052.050.393.0421.9
PORTFOLIOMANHATTANMILKTIME202127847101128750.11440.031.852.280.332.612.13.9
PORTHURONFASCINATORGRANITE20182681636967850.17510.071.31.170.313.062.11.6
35817PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192767772695930.23430.070.771.2-0.122.7423.1
POSEIDONGUARANTEERUBICON201726797237860.31320.110.50.60.092.942.12.8
POTPOURRIFORTUNERUBICON20172530544-363550.25210.12-0.021.07-1.012.841.72.9
POWELLCHURCHILLBOMBA20212635425556360.05370.072.152.790.222.652.33.3
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172641566375390.09420.111.181.59-0.342.62.34.3
POWERSTARWHEELHOUSEBIG AL20213112115314181030.16680.081.611.290.542.612.16.7
PRAGMATICFABULOUSEXPRESSO201826916591505690.04550.031.051.11-0.232.862.42.7
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028608311104920.17550.071.682.190.392.8723.3
PRANCERWHEELHOUSECRIMSON20212953103114081230.23620.060.540.91-0.092.82.44.5
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182749843941830.16420.040.591.240.382.891.94.1
PRECISIONGAMEDAYFASTBALL20213030101413671010.16580.051.571.950.622.72.75.7
39408PREDATORALLEYOOPSIDEKICK20212277-7416120.0480.034.143.241.333.042.5-1.8
PREDATORTOPNOTCHJETT20182482464868330430.060.981.11-0.052.871.83.1
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172499419-459680.31190.120.450.28-0.912.892.31.7
PREFER-REDSUCCESSOR *RCALLTIME20182515430164042-0.0748-0.011.241.27-0.422.792.81.4
PREMIEREEINSTEINMARIUS202027997691146590.05490.051.792.440.652.72.24.8
PRESLEYLONE RANGERSAMURI20192417494196690.22230.060.36-0.020.012.992.51.7
PRESTIGE-PDRASTIC-PIMAX201926927811082650.08460.041.221.23-0.052.91.33.7
35690PRIMETIMEMARIUSIMAX20182824876720880.21400.060.731.730.172.891.44.5
PRISMEINSTEINACHIEVER202028638541118830.14530.061.191.680.242.82.44.5
35959PRIUSRNRACHIEVER20192812902810850.19440.070.720.850.212.841.75
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192839755291880.27380.11.862.60.392.642.83.6
38238PROFILEPURSUITGUARANTEE20192869858347600.16360.091.31.360.932.651.66.5
PROJECTPLINKOROME20212942103013121230.25630.080.620.91-0.312.742.13.9
35956PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029319029301090.25500.071.441.920.562.822.23.8
PROMENADEIMAXPROFIT20172562564720580.11390.061.411.450.292.992.22.3
35519PROMPTLYFABULOUSEXPRESSO201826376281340640.04490.031.040.86-0.162.922.12.2
PROTOCOLPURSUITROBSON20192825812261830.26420.121.10.851.122.761.84.8
PROVERBEINSTEINPOSITIVE20202885847690890.22510.11.42.310.182.832.34.7
PUERTORICOZAZZLECABOT20202851854564890.24500.111.132.17-0.32.851.34.2
PUGETSOUNDZAZZLECABOT202028939861016900.18560.080.611.39-0.262.861.45.5
PULITZERJEDIRUBICON20172549565564550.12370.070.881.09-0.812.962.42.8
PULLMANIMAXMODESTY20172693708228800.25300.081.151.020.832.991.83.8
PUNCHBALLFASTBALLPOSITIVE20202860813943940.2420.041.681.961.362.892.23.9
PUROLATORFASTBALLTOPNOTCH202027817951571780.06520.011.571.050.562.892.44.3
39443PUSHUPZASBERILLAACHIEVER202029197805801130.32530.122.052.160.32.872.31.6
40929PUZZLERPARFECTLEGACY20212896835454810.22420.11.722.381.192.822.56
35960PYLONRNRACHIEVER20192780859592940.25410.080.720.63-0.042.71.94.9
PYRENEESBATMANSUPERHERO20192804729-404820.35260.141.421.310.612.692.44.4
PYTHAGORASCHALLENGERFORTUNE20192828739519650.16380.081.272.040.012.4724.8
PYTHONPLINKOFASTBALL2021293210631929990.08660.020.670.94-0.022.91.65.3
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212781100411261090.23450.030.421.13-0.12.81.65.2
QUEENSPARKZAZZLEACHIEVER2020282596913381070.19440.010.511.01-0.152.621.65.3
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162258228165516-0.1630-0.071.031.07-0.222.872.11.3
34959RACETRACKMARIUSDELTA20182727784170261-0.01660.041.311.790.293.041.82
RADETZKYCHALLENGERLEGENDARY20182835698-671660.34210.151.72.320.892.672.64.8
RADIOSTARSKYWALKERROBSON20192650687165620.2410.130.741-0.052.881.93.3
RAINBOW-REDSIMPLICITY-P-RCAPPRENTICE *RC20192481508850540.072700.941.371.032.912.22
39378RAINFORESTMARIUSROBSON20192782765615790.19540.121.251.010.332.851.52.3
RAINMAKERJAGGEREINSTEIN20212767561217610.19350.13.473.181.452.842.53.2
33282RAINMETERGRANITESILVER20172679650702730.16340.041.551.571.732.9323
RALLYCRIMSONACHIEVER20202776902201000.35300.10.281.040.042.8424.9
34075RAMJETMODESTYDELTA201724906291303560.0237-0.010.041.030.053.152.32.6
41005RAMSESMOSALAHACHIEVER202029321043281880.27420.121.071.690.22.741.56.3
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192637570191430.13340.11.121.040.942.772.54.2
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202887909807730.15390.051.81.61.242.612.26.9
35523RAPIDLYPOSITIVEIMAX201927248081858920.075701.151.95-0.133.191.92.6
RAPTORSPLINKOACHIEVER2020291810809731070.24530.080.190.78-0.152.731.65.3
REAGANZAZZLEACHIEVER202028279095791020.28390.070.761.150.082.921.74.2
REAL-REDSWINGMAN-REDRUBICON20192647678673420.06270.021.061.21.132.571.86.6
35685RECORDERFRAZZLEDMODESTY20182603729995580.07390.030.811.390.432.931.94.4
REDCARPETIMAXMONTANA20182724733456730.19400.091.231.860.192.891.93.9
REDDITHOTJOBDELTA201926676081219610.05450.021.992.350.813.031.61.7
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182640492795430.04270.012.452.131.612.832.13.4
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201926577281076550.053201.421.270.22.592.46.4
REGLAWSONPROPHECY20192663643301700.21530.151.420.750.572.982.32.2
39069REGENERATEZAZZLELAWSON20202893939930870.18530.081.371.45-0.052.642.15.8
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192685630-225430.19160.081.481.840.462.622.35.7
REGISTER-PKENOBIFRAZZLED20192597621319560.15320.080.970.95-0.542.731.74
35742RELAYPOSITIVEFRAZZLED201927717781627840.07540.011.792.10.392.842.74
39214RELENTLESSCIRCUSYODA20202875866939870.18540.091.671.51-0.112.61.94.2
RELEVANCEDISCJOCKEYALCOVE20192660499523540.12410.091.821.930.472.832.11.8
RENEGADETOPNOTCHDRACO 1500620182563582538450.09380.071.031.59-0.362.732.44.2
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192603691841490.062700.850.940.952.611.66.4
RESOLUTEDISCJOCKEYFABULOUS20192544345127330.1270.082.092.570.092.772.62.4
RESOURCEEINSTEINACHIEVER20202850931602950.25400.070.661.280.552.751.84.7
39012RETROLOOKMAESTROALCOVE201928028251023840.15620.10.520.870.492.852.34.2
35686REUTERSPOSITIVEMODESTY20182746714272770.24320.081.321.990.792.931.73.8
35589REVERE-REDUNSTOPABULL REDBAILEY*RC20182211-22152-0.02702.412.251.253.062.70.8
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182715755168540.17290.080.751.33-0.492.542.26
REWARDCOCKPITFABULOUS20212833732340880.26350.091.972.380.352.772.23.6
39997RHAPSODYAURAIMAX20192835743637750.18520.112.091.830.862.941.73.3
39216RHETORICPURSUITGUARANTEE201928829841761740.02590.011.271.080.422.721.75.7
40927RHINERIVERMANHATTANCRIMSON2021289094417111200.18680.051.281.23-0.413.0223
39128RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202878995574950.26380.070.820.950.512.682.26.9
39010RICHMONDFASTBALLACHIEVER202028889218501020.24400.051.341.560.762.752.44.6
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827196761100630.07390.021.442.480.052.722.63.7
RIPTIDEROUTERSUPERSHOT20172528452146352-0.01500.021.010.780.282.682.32.1
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028147611105750.11530.061.411.5812.8123.8
RIVERGUARANTEEMONTANA20182740797559700.17370.070.580.68-0.72.531.75.4
ROBIN-PMIRAND *RCBANDARES20192461292395300.059-0.012.262.41-0.052.872.52
ROBSONCOCKPITFABULOUS20202640555735480.07360.051.732.310.242.742.53.1
ROBUCHONMARIUSDELTA20182644765204968-0.0456-0.030.681.66-0.182.871.83.4
ROCHESTERFULLMARKSFABULOUS20192733657300520.14280.071.622.120.052.722.35
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019283382258670.23330.111.351.271.172.732.16.1
38544ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192827766531750.19460.10.991.440.52.852.34.4
33444ROCKODUKESUPERSHOT201625625431266690.07480.030.751.210.022.8431.7
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192749733505760.2400.091.11.280.552.862.23.1
39215ROCKSONGSBLIZZARDALCOVE20192837723668770.18450.081.562.280.542.722.44.1
ROCKSTARTIMBERLAKEFORTUNE20202774734200150-0.0958-0.011.362.31-1.022.721.64.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928078441102730.11440.031.251.90.562.721.95.6
ROMULUSMARIUSBANDARES20182774798450700.19400.090.892.110.32.791.94.7
ROOKIEBRAVEFASTBALL20212962114317261030.12640.030.021.16-0.342.871.85.8
ROTTERDAMFULLMARKSFABULOUS20192705690303370.09300.071.131.87-0.32.6126.5
ROYALFLUSHDISCJOCKEYFABULOUS20202846656-26510.19370.142.43.220.512.642.85.4
ROYALYORKDISCJOCKEYFABULOUS20192555336-848310.2380.132.63.050.82.772.52.8
39209ROZTACZASBERILLADELTA-LAMBDA202029237871260760.09610.072.453.210.932.8922.8
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182641774300590.17380.10.421.150.092.991.44.1
RPMMARIUSMODESTY20182733823415550.14430.110.641.970.392.8514.1
RUBBLECONWAYEINSTEIN202129561009629860.22480.11.031.50.092.672.16.3
35882RUBLECRIMSONPROPHECY2019278183212761010.18660.090.750.39-0.442.962.63.1
35581RUGOSA-REDMARK *RCSALVATORE RC201927206891074700.131-0.011.221.320.752.82.35.4
RUSHJOBPLINKOLAWSON202129331021801860.19550.10.740.560.272.681.66.3
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192623615576670.16240.021.350.930.82.721.94.5
SALVATOREDEDUCTIVEO MAN20142323439264230.05220.05-0.70.51-0.272.851.33
SAMJAKEDURHAM20101712-286-213-13-0.02-50.01-0.4-1.110.063.272-2.1
SAMSONIMAXPROFIT201726527311112660.08490.050.570.910.032.842.43.2
SARAIDMAN-O-MANSHOTTLE2010200137129270.08130.03-0.3-0.16-1.23.212.2-1.7
SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172752777623590.12250.021.331.940.622.611.97.5
SAXO-REDOLYMPIAN *RCEPIC2014214219310188-0.1114-0.060.11.22-0.493.012.11.5
35517SCOOBYGYMNASTSUPERSHOT201727036301234680.07450.021.461.560.482.722.32.6
SCOREBLUECHIPSKYWALKER202129209886041130.31490.111.231.020.452.82.15.1
SCRABBLEFORTUNEMORAY20182621638478720.19360.07-0.020.54-1.012.752.32.5
SCROLL *RCMAIN EVENTSNOWMAN2014214323694112-0.0817-0.040.60.830.412.9321.3
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192628534-277360.17190.11.632.31-0.082.692.24.3
SECTORTAPESHOTTLE201221632205365-0.059-0.030.640.510.152.971.91.6
32598SELTZFORTUNEMONTROSS20172487404617430.07370.060.60.78-1.652.812.32.1
SENIOR-PP *RCSPLENDID-P*RCJEDI201724964341078550.05390.021.661.95-0.383.013.10.8
SENSEIEINSTEINTOPSHOT202028879111373950.14670.081.081.28-0.162.852.24.2
SEQUENCEBOSADETROIT20212962111212751240.26560.060.731.16-0.382.881.95.1
SEVENFUELERIC20202261119100330-0.0317-0.051.910.960.622.912.40.8
SHAZAMMARIUSDUKE20182696734217461-0.0765-0.010.81.65-0.672.761.93.9
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172685661605340.04410.081.081.70.472.562.24.8
SHIMMERMOONRISEPURSUIT20212965107611541170.25490.051.251.10.452.791.96.2
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202772888947770.14420.040.631.56-0.012.781.94.9
SHORTSTOPUNIXCINDERDOOR2017221769142513-0.1416-0.13.152.210.443.022.1-0.8
SHOWKINGDATELINEBANDARES20192656521818620.11450.072.052.510.392.81.80.9
SIBELIUSMOSALAHCHALLENGER2020283186681760.26340.110.982.020.32.91.75.2
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162192-62-117670.19-100.12.992.410.972.752-0.3
SIDEROADSIDEKICKEUCLID20182385204-94480.18130.062.742.0512.822.30.9
SIGNATURE *RCPOSITIVEIMAX201826826701189840.13500.041.11.750.442.992.22
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162519524407480.11360.080.84-0.070.32.712.52.6
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172657694216357-0.0962-0.021.241.430.532.992.13.8
SILVERCHAIRPOSITIVEGATEDANCER20182813850592990.27470.10.751.27-0.52.931.82.7
SINCLARIMAXBURNER2017267370788740.25250.081.191.860.282.761.83.9
SKYTREEMAESTROPOSITIVE202028028181596940.11520.011.441.280.612.912.23.9
SNOOPYARTESMAN-O-MAN20121949-96-68000.1-80.050.780.68-0.132.972.1-1.7
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182503506262550.16240.060.510.91-0.922.921.92.3
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132246250189140.023-0.010.710.610.492.592.13.2
SOLARPOWERCRUSHABULLBANDARES20192343142265140.01130.022.712.80.932.813.51.5
SOLOMANJAKEDURHAM20101793-147-312100.08-30.02-0.75-1.55-0.583.082.2-2.3
27968SOLOMONDOORMANLAVANGUARD20131912-329-584-150.03-120.022.631.630.242.912.9-1.9
SPACEX-PCOCKPITBIGHIT P20202825789383930.28340.081.472.440.352.912.63.3
SPARKLE-PTOPNOTCHDUKE20182459350928400.012901.111.91-0.492.792.82.6
SPECIMENGUARANTEEMORAY20172697713236790.25340.091.071.380.122.731.93.1
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192586538577490.09340.061.211.290.242.762.13.2
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO201419765346-16-0.1-7-0.060.661.050.052.931.81.2
33617SPIRITTOPNOTCHDUKE201825855861254580.03450.021.181.25-0.152.752.33.4
SPLASHY-REDSPLENDID-P*RCDIAMONDBACK *RC20182361213384610.16320.072.711.841.423.043.5-1.4
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT2017270975917786905501.150.330.683.051.93.8
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201725815951211510.02550.06-0.140.02-1.132.682.33.8
SQUADRON-PPOWERBALL-PSUPERSIRE20152332312679350.03370.060.240.54-0.83.021.8-0.4
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201825545241060580.063400.761.4-0.452.811.63.1
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201826025941232630.05450.021.291.55-0.452.742.43
STANLEYOLYMPIAN *RCNUMERO UNO20142528409343390.09190.031.532.06-0.092.642.83.3
STARLIGHTFLASHLIGHTLEGACY20202921978454950.27370.081.391.78-0.192.661.96.3
STARS *RCDISCJOCKEYMOGUL20192232722240.09110.042.482.20.743.122.6-0.4
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192646622639660.14240.011.451.440.62.72.25
STEINBECKEINSTEINACHIEVER2020295110051200950.17540.060.921.030.412.662.85.3
33453STICK-PP-REDLUCKY PP-REDAPOLL P RED2017221833390-1-0.02190.060.311.150.392.771.83.5
STORYLAWSONMODESTY20192624764365700.2440.120.720.520.043.091.83.4
STOXXINDEXPADAWANMORAY20182654620890340430.050.811.110.182.751.84
STRAUSSTENNYSONJANCKER20090-3542613-0.01180.020003.142.4-2.3
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172625760446580.14280.050.250.63-0.312.61.75.5
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE20152222390-11980.0540.03-0.110.49-0.472.771.93.6
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028808711395670.05590.051.822.110.062.782.64.7
34304SUMMERTIMECLASSICCOMMANDER20182379238596360.051802.232.170.92.872.4-0.3
SUMMITJABIRPLANET20132217278-860350.2500.10.220.330.232.791.72
26560SUPREMACYSUPERSIRESNOWMAN20132281399153846-0.044700.360.670.22.942.20.1
SUPREME-PHIGHJUMPDUKE20202722698896960.21520.081.331.83-0.322.941.81.1
SUV-PP-REDMIRAND *RCLUCKY PP-RED2020230025396230.0750.011.81.960.762.881.91.4
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT20162514607159249-0.044800.470.390.082.852.32.6
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182555592-239490.21160.080.31.240.22.731.43.9
SYNOPSIS-PSPLENDID-P*RCMONTEREY2018228920997218-0.072902.242.10.32.942.7-0.1
SYRAHKIPPERDUKE2018231242102423-0.0630-0.012.782.470.712.962.9-1
TAFTPOSITIVEBANDARES201827717405671040.29390.071.481.890.712.891.92.9
TAMALE-REDARGO *RCADVICE *RC20182512508282370.09220.051.172.120.272.712.63.9
TARMACBAROLO SGDOC20212618426384610.16220.043.192.630.882.752.42.7
TAROTRUMANGOLDWYN20100-391-345-130-24-0.050.30.220.123.180-3.5
34412TEADETOPNOTCHMODESTY20182562594437300.05350.080.841.22-0.162.861.44.9
40935THORGALTROPICDOC20212628404642640.14310.042.972.851.792.912.21.1
35918TIJERASARISTOCRATELDORADO20192768761534510.11290.041.532.360.732.662.16.4
TIMBERWOLFTIMBERLAKEREASON201929179211502660.03580.040.811.950.12.752.15.3
TIMECHANGEHIGHJUMPPURSUIT202029128631250960.16620.082.062.30.372.972.33.8
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182490490-135270.12140.070.731.52-0.162.771.85.1
TONICNOTETOPNOTCHYODER20182544628652720.16330.040.461.26-0.612.942.12.9
TONKAPYRAMIDPINNACLE201928709321306730.08540.050.791.09-0.452.731.86
TONYMAESTRODYNAMO20192728678182364-0.02640.021.881.760.242.832.13.2
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172697737641830.2310.040.710.740.562.722.23.7
32909TOPDOGGRANITEMONTROSS20172511447559440.08260.030.871.230.843.061.91.7
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY201825035242914-0.03210.040.591.510.22.721.66
33936TOPSECRETFORTUNEJEDI20172477486415410.09300.060.560.88-12.72.12.8
TOPSOILTOPNOTCHFLAGSHIP20182556616605500.09340.050.711.26-0.382.811.83.6
35588TORRANCEALCOVEJEDI20182799693792690.13390.051.242.420.312.772.13.9
TOTALGAMEDAYZAZZLE202130099657881090.27570.112.031.850.922.862.24.7
TOWER REDALTITUDE-REDINTEGRAL *RC20202249-74-51490.180.093.242.931.82.853.5-0.7
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182837777603750.18300.041.322.370.182.641.85.7
TREND-PMAVERICKDUKE20182424352103717-0.083100.721.12-0.12.852.23.5
TRIMMINGLOTTOMAXSUPERSIRE201423754223510.1890.030.70.97-0.082.91.82
TROUBADOURFORTUNEJEDI201725555881003480.03420.040.510.97-1.432.791.73.2
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER20172577563548650.15260.030.361.16-0.792.772.42.9
TUNDRABRAVEPOSITIVE2021298710481747970.1670.040.91.640.312.941.74.7
TURBOJETFORTUNEJEDI20172474398614280.02410.081.181.21-1.042.722.42.3
TWILIGHTIMAXJEDI20172619670158254-0.02520.010.951.120.122.842.24.4
UNICORNSPRINGTANGO20152381402-241230.12170.09-0.330.56-0.142.672.42.5
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152538570697510.08440.080.440.96-0.462.931.71.3
UPSTAIRSBAYONETMUNITION201524864851392580.024301.270.750.053.023.12.1
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182514609188510.16160.040.20.830.172.811.54
VALIDATEDZAZZLEHOTJOB20202863851562910.24390.081.161.610.342.81.84.5
VANGOGHESPNCRIMSON202128698518721000.23440.060.940.970.52.7534.7
VANGUARDZAZZLECRIMSON202028018714591080.32380.080.871.03-0.312.781.94.8
VERDICTHIGHJUMPHOTJOB20202800781578860.22320.051.622.160.822.851.74.2
40934VERMOUTHZASBERILLAHOTJOB20202910838782960.23450.071.532.460.42.741.54.1
VERSACEJEBSILVER2018273878010541020.21490.061.611.11-0.113.111.51.3
VICEVERSAZAZZLECRIMSON20202810890841990.23420.060.80.730.012.841.65.2
VIGOROSOMONTBLANCCRIMSON2020287497413221210.24550.050.460.680.172.641.93.7
39212VINTAGEHIGHJUMPCRIMSON202028999569931260.3480.061.61.360.312.8423.4
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER201928308291441120.38300.090.741.120.332.61.44.2
VIVIDMOLINECRIMSON20212957107010531260.29570.080.680.730.012.682.14.9
VOLCANOZAZZLECRIMSON20202832828697960.24400.061.271.260.252.782.25
31848VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162536570180342-0.0940-0.051.220.840.352.911.73.2
VOLUNTEERHALOGENSUPERSIRE20142195113-234140.08-9-0.010.891.19-0.022.722.81.9
VOLVOCABOTACHIEVER20192791844649990.26350.050.831.170.512.551.85.2
34866WARRANTYGUARANTEESUPERSHOT201826687891231640.06550.060.540.47-0.732.824.7
WARSIE-P *RCEXPRESSO *RCOUTLAST20192604599519560.131701.221.770.652.771.94.9
WATERMARKZAZZLETIMBERLAKE2021294210011285990.17580.060.951.96-0.362.762.35.3
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192892980621740.18460.090.442.07-0.542.611.76
WEBDEMO-P REDWEBSTER-P *RCKING ROYAL201826295431361540.01500.032.381.561.722.972.32
WELLBRED-PEXPLOSIONOUTLAST2019255570944690.24240.080.450.83-0.682.692.23.9
40925WHATSOEVERHIGHJUMPACHIEVER202029509136911160.31560.121.531.650.1831.83.2
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201724974821432600.024501.411.080.22.962.31.5
WHITECLAWENTITYACHIEVER201928609185471120.32390.080.961.060.872.841.93.6
WHYA-P-REDRUBELS REDOUTLAST20212786842800810.17340.031.511.490.292.725.5
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA20172445537345460.12230.040.421.04-0.962.781.72.5
WILSON-PP *RCCHIVAS-PPOUTLAST20192440426410370.07230.040.831.41-0.132.752.23
34868WINDSORACHIEVERJEDI20182788849615980.26370.061.161.270.182.741.84.2
WISHLISTPURSUITACHIEVER201929201019501980.28410.091.051.230.832.671.76
WITNESS-PP *RCREGISTER-PALTUVE *RC20212618635667500.08370.061.21.010.192.881.64.1
WOLFGANGZAZZLEMILESTONE2021293610061761010.33380.120.821.28-0.352.691.65.7
WOODMAN P RCMIRAND *RCDOC20202584358539450.09240.033.022.631.473.012.41.8
YAHOO-PMONUMENT-PYODA20202845859784990.24410.061.331.20.742.872.24.3
YAKOVSANCHEZSHOTTLE20101817-221575-2-0.0815-0.010.850.120.73.312.8-3.2
YANICKSANCHEZSHOTTLE20101819-213208-19-0.11-0.020.860.810.883.242.6-1.8
YIELD-PPYODA-P *RCPOWERBALL-P20182448480130270.08350.110.31.13-0.343.081.52.4
YUPSTERSANCHEZSHOTTLE20101829-213-209-20.0240.040.490.240.143.182.6-2.5
ZAIDCOCKPITHOUSE202029227507911070.27520.12.242.130.752.813.22.5
35855ZANGOFABULOUSDUKE2018277267613971040.17590.051.41.47-0.022.922.50.9
32326ZENITH-PANSWER POSILVER201726525751253860.13450.021.461.63-0.252.972.70.9
ZINGERDISCJOCKEYDUKE20192725559520860.23490.121.831.89-0.142.932.81.8
ZIRCON-PA2P2-PPZIPPER-P20212794640939830.16350.022.362.130.982.872.51.7
ZOARING P BEDROCK-PPMARK *RC202128389171728950.1630.031.41.58-0.592.951.94.4
39388ZOLTONEINSTEINHOUSE202029047317411020.26480.092.022.390.212.732.52.6
ZONEMARIUSDUKE2018287388312041130.23610.081.091.36-0.332.981.92.6
ZOOTMAN-O-MANBAXTER20101722-118473-18-0.139-0.02-0.96-0.68-0.613.212.4-2.4
40002ZUMBAHIGHJUMPPURSUIT2020299894015861240.21680.062.631.610.532.992.32.5
35741ZURICHMARIUSDUKE201828678601638950.11700.061.171.54-0.222.892.43.1