Október 24. Salamon névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

2008-ban a Semex részt vett egy kanadai-amerikai közös kutatásban, mely a mai fejlett genomvizsgálat előfutára volt. Ennek köszönhetően a Semex összes fiatal tenyészbikája, és a már értékelődött bikák nagy része is genomvizsgálat alá került.A genomvizsgálat célja a tenyészértékek minél pontosabb megállapítása, mind a fiatal saját teljesítménnyel nem rendelkező tenyészbika vonatkozásában mind a nőivarú állomány tenyészértékeinek megbízhatóságának növelésében.
Az ivadékvizsgálati rendszer fenntartása mellett a Semex fő célja a GENOMAX szegmens bevezetésével a választható bikakínálat, genetikai variancia szélesítése volt, hogy partnereink az igényeiknek megfelelő tenyészállat kiválasztásával még nagyobb genetikai előrehaladást érhessenek el állományukban. Nem elhanyagolható tény, hogy folyamatosan naprakész információkkal szolgálunk a genomikus eredményekkel kapcsolatban, ezzel is segítve Önnek a lehető legjobb bika kiválasztásában.


Genomax szaporítóanyag ajánlatunk

2018. augusztus TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
27969ABBOTTSATISFACTIONMOGUL20142464592617560.12360.062.442.81.562.756.94.2
ACCURATEFLAMESUPERSONIC201424265781012560.07390.031.550.830.622.88.64.2
ACTUALLYSILVERMCCUTCHEN20152487638668740.18320.042.112.111.722.587.64.5
ADAGIO-PPOWERBALL-PMCCUTCHEN201524865621273560.03510.042.581.951.492.818.22.2
28586ADHERECOMMANDERSUPERSIRE201426217281403690.06570.052.212.551.342.78.45.1
ADLIBBOASTFULSUPERSHOT20162509711989390.01400.040.951.310.772.695.77.6
ADMINMUSCADETMERIDIAN201524636071341530.01440.012.382.521.012.987.44.4
ADMIRATIONFLAMESUPERSONIC20142309481-1420.16220.081.681.441.052.827.23.7
ADMIREFLAMEMAN-O-MAN20142247439-80490.19190.081.531.411.022.776.52.3
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201526026671294550.02530.052.462.461.62.677.75.1
ADVICE *RCOLYMPIAN *RCMOGUL20142405581157449-0.03530.021.862.220.912.748.44.3
29075AFTERBURNERFLAMEMOGUL20142514651716570.11460.091.841.341.372.76.85.1
AGENDABAYONETMVP20162591682564780.21400.082.141.920.892.87.74.9
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142248401327160.01130.012.132.961.412.717.65.2
AGRIDAYMODESTYSILVER201626307831149720.1490.052.052.771.92.965.54.8
AIRSHIP-REDOLYMPIAN *RCNUMERO UNO20142374507-61290.12220.091.612.331.022.675.2
AKIMUSCADETSNOWMAN20162292522654580.12340.051.921.481.592.857.73.8
AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142434587629680.16380.071.892.490.532.957.42.2
AKYOL-REDBREKEM *RCALCHEMY *RC20142206373665330.03310.041.641.630.872.787.52.9
ALARMMODESTYPURE201625337091336740.09460.021.932.431.242.967.14
ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN201423494621250490.0129-0.032.62.771.952.795.62
32039ALCOVEDUKEMVP2016283093917671200.19700.062.041.731.582.998.94.1
ALEXISBOMBEROMOGUL201424366051900740.0151-0.022.012.320.692.927.81.8
ALLCLASSALTA1STCLASSDOORMAN20152477599556490.1290.043.063.651.392.526.84.8
ALLDAYMONTEREYSUPERSIRE201525036481275660.07490.042.532.111.332.989.23.6
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201524825501181520.03400.013.292.891.332.697.12.9
ALLTIMEMODESTYAHEAD201626217741032660.1490.061.662.161.63.026.26
ALPHORNENFORCERMAN-O-MAN20132287451113433-0.03440.031.10.710.42.776.72.5
ALYSTERHUNGERSUPERSONIC20132360610130141-0.0335-0.020.871-1.182.847.25.6
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201626647731184650.07550.071.941.481.872.567.36.1
AMERIXMODESTYBOMBERO201626267361303750.09510.042.371.982.053.016.94.1
30708ANAKINJEDIPURE20162629695214168-0.04730.032.362.271.093.077.93.3
ANALYZEDEFENDERPETRONE2014225235760217-0.02230.021.812.151.842.797.52.4
ANDREFLAMESUPERSONIC20142422572467700.19320.062.341.580.112.837.62.9
ANIMOJEDIPURE20162517695214967-0.046601.151.520.343.0584.4
32409ANKARAMONTANAMONTEREY201627198381462950.14570.042.632.191.562.857.34.9
ANNUITY-REDENTITLE *RCOLYMPIAN *RC20152408532120822-0.08390.011.842.721.122.546.44.8
ANTELMANDATEMOGUL201624267002315940.0353-0.061.261.40.362.946.52.4
ANTICIPATIONMACKSUPERSONIC20142402545752530.09260.012.521.681.432.787.84.2
ANTIGUAFLAMESUPERSONIC20142406597454520.13260.041.150.960.292.577.75.4
ANTOMANDATEMOGUL20162413615197768-0.0253-0.021.610.940.852.837.12.9
APACHE-PPOWERBALL-PMOGUL20152493585723600.12430.082.472.480.853.016.82
APOGEE *RCOLYMPIAN *RCMAN-O-MAN2014229042865018-0.02350.051.091.880.282.748.13.7
APPEALNUMERO UNOPLANET20122281502916480.05300.011.310.79-0.072.6883.8
APPLETONDEDUCTIVESUPERSONIC20142318543697430.06240.011.511.530.762.656.55
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152473569558570.13320.053.043.582.282.6184
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526607861397620.04480.022.222.311.342.665.96.5
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142514642831640.12430.062.122.721.862.76.74.1
ARCHIMEDESSILVERMCCUTCHEN201525456351201580.05450.032.582.921.562.7283.8
ARCHWAYTANGOMAN-O-MAN201424396241541670.03530.021.41.040.152.818.63.4
ARCOSHOTGLASSDEMPSEY20132211410424570.15160.012.32.732.12.666.71.4
ARDORDRAFTPICKMVP20162667761674800.2440.082.051.631.172.666.75.2
27067ARKANSASSUPERSIREMAN-O-MAN201423536091215510.02430.020.840.90.122.785.14.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142371520536520.12300.051.521.090.772.65.82.8
AROMASHARMONYMONTEREY201727328651885960.09680.042.391.770.922.8584.7
ARTHUROPURENUMERO UNO20142349496168529-0.1238-0.051.962.651.113.145.83.7
ASSURANCEDEDUCTIVELAYNE201422835071132480.0229-0.021.492.30.282.687.24
28969ASTRALTANGOMOGUL2014250965115725804701.581.921.982.786.44.3
ASTROLABJABIREPIC20132272437621250.01260.031.30.8612.626.44.3
ATEAMSILVERANTON201624676101180760.11430.033.382.812.112.998.23.4
ATHABASKAEUCLIDMVP201627138081002780.15460.062.232.091.092.627.46.3
31936ATLANTISDRAFTPICKMONTEREY201625697531425830.11580.051.651.211.412.896.83.9
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132494737564690.17330.060.711.280.892.734.96.5
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172539739928630.126-0.011.92.151.632.615.27.4
AVATARSPRINGDEFENDER20152511605697590.12400.072.573.381.52.916.83.3
AVIATORSUPERSIREFREDDIE20132512683602570.13350.060.91.232.032.655.86.6
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201627058201361760.09610.072.061.791.422.676.45.6
BAD *RCBANKROLLMOGUL20162212371155330.1170.052.93.411.672.927.42.3
BALLISTICBALISTONUMERO UNO20142444643474860.25470.122.11.191.172.717.82.9
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142451625755710.15600.131.650.821.512.756.83.7
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE201425547661079960.2670.121.240.370.732.727.34.1
BANCOVERIFYSILVER20162709789710900.23390.062.683.411.22.747.23.9
BARDOFLAMEMOGUL20142432589-96770.3260.112.2821.212.927.12.9
BARITONEBOMBEROMOGUL201425306411122580.063502.33.12.032.337.45.1
30813BARONCAPITAL GAINSUPERSIRE20152436586217474-0.0259-0.022.951.60.292.766.81.6
BASEBOARDMONTEREYNUMERO UNO20152524620975570.07500.072.782.281.212.947.13.4
BASECAMPMONTANAMAIN EVENT20162676747936740.14460.062.262.651.752.817.65.5
BASKETBALLBOMBEROSUPERSIRE2014254568419337305801.981.80.732.798.74.3
BATTLEJACEYNUMERO UNO20142446546776370.03330.031.841.721.252.477.55.4
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152564744971810.16470.061.491.90.962.717.35
BEAULIEUPUREBOOKEM20142256490139547-0.024201.010.651.223.066.13
31797BEDFORDJETTPULSAR201625757271794690.015601.921.831.132.937.14.8
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201627117961485580.01530.031.942.41.562.646.97.3
BENETTONJEDIPULSAR20162669721158639-0.07520.012.542.611.422.638.17.3
BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201626868051507640.03610.051.782.111.232.726.26.3
BERINGFLAGSHIPDENVER201727108181768780.04610.022.482.680.892.6185.7
BERLIN-REDOLYMPIAN *RCSUPERSIRE2014227046591617-0.062901.722.450.692.688.16.1
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152500627817550.09420.062.482.181.612.697.24.8
BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201628199341804780.04620.021.72.071.732.586.98.2
BLACKJACKCHEVROLETMAN-O-MAN20142214440163841-0.075101.111.240.142.736.71.4
BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO201527748742171010.34260.072.452.921.362.677.86
BLOOMINGTONO-COSMOPOLITANDIGGER20132303512-31340.13110.041.242.090.42.556.75.8
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162646826803920.22400.061.852.531.312.866.45.4
32630BLUFFEUCLIDMONTROSS20162711810204566-0.0455-0.032.472.631.252.755.86.6
BOASTENTAILNUMERO UNO20152504644314690.21250.062.291.891.72.725.54.5
27109BOMBADOORMANSUPER20132212282285210.04330.093.082.241.352.838.52.1
BOMBERLITTLETONBOMBERO20162266509196851-0.0839-0.071.391.51-0.192.88.84.2
BONESJOSUPERSHAN201527319142256870.01820.051.571.34-0.332.796.96.5
BOOMERLITTLETONNUMERO UNO20152568721824880.21410.061.40.820.12.6510.14.5
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN2016236145578927-0.01300.023.313.030.92.87.44.1
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152612769664840.21410.082.122.221.052.737.45.1
BRIDGEOCTOBERFESTMASSEY201525526731258590.04500.041.591.441.292.448.55.9
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162673764198953-0.07650.022.132.21.142.96.56.2
BRODEURAIRINTAKEROBUST201423075381480690.0531-0.052.432.241.382.846.62.8
BRONZEMERJACKBOOKEM20162437455680320.02360.063.433.051.482.738.83.1
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL201527509112390920.0166-0.021.862.081.692.868.26.4
BUCHANANJEDIPULSAR20162664732167243-0.07570.022.232.521.142.757.26.5
BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER 1426201727078121951850.046002.692.760.882.458.85.2
BUDWEISERFEDEXSPRING201627208391413710.06490.022.183.031.822.596.46.8
BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152635716808650.13380.052.442.511.222.817.85
31736BULLPENJETTKINGBOY20162521652258155-0.1467-0.041.581.680.532.926.43.5
BUSINESSSUPERSHOTMOGUL201524656151515620.024502.42.391.212.78.14.5
BUSTOPSUPERSIREDORCY20132381563229540.17210.051.542.621.562.698.54.3
BUTTERFLYMONTANAPULSAR201626347691210840.14510.052.051.831.112.836.94.4
BYHEARTBOMBEROROBUST201424676291303650.06510.041.941.471.112.797.84.6
29527BYTESKINGBOYSUPERSIRE201525106361883740.01650.032.511.490.182.97.32.3
BYTHEWAYBOMBEROSUPERSIRE201425306911164710.1490.051.671.640.252.636.84.6
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152694775704840.21420.072.293.261.742.648.15.1
CABALSUPERMANHALOGEN20152419639809660.13290.021.311.190.762.767.35.1
CADILLACMONTROSSMCCUTCHEN201424125631108570.06470.051.61.811.253.096.42.7
CALEB-PBOMBEROCASTAWAY20142471697149357036-0.031.071.650.242.576.96.5
CALVADOSCAMARONUMERO UNO20142291494595460.09300.041.881.391.092.7484.9
CALVONBOMBEROMORGAN201426737921496740.06530.031.891.880.752.516.96.1
CAMERONPENMANSHIPYODER201626217651584660.02630.051.721.021.032.8365.7
CANCUNBAYONETGALAXY201525307001467830.1530.031.871.160.822.917.53.7
CAPEMAYOCTOBERFESTSUPERSIRE201526018431450780.08560.040.740.830.372.577.27.1
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152684793888830.18360.032.592.671.942.87.25.9
CAREFULL1STCLASSOAK20152412617632480.09300.041.642.240.742.765.65.6
30465CARGOKINGBOYNUMERO UNO20152516606790740.16340.042.642.241.162.6693
CARLSBERGMONTANAMONTEREY20162724803699760.18450.092.432.831.092.747.75.8
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525957031266670.07440.022.372.151.512.737.94.3
CASPERMONTEREYMOGUL201624885631310570.03460.023.432.971.873.048.22.3
CASTELENFORCERCHAP20142211359689250360.051.561.150.352.957.42
CASUALEUGENIOYODER20172658761204260-0.06640.012.331.881.452.847.25.6
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER201627037671072690.1630.112.12.21.662.716.44.8
CENTERBOMBEROMOGUL201426298101152950.19450.041.821.811.122.736.35.4
CHABLISSILVERSUPERSIRE201626027981032990.22510.071.621.661.222.767.74.5
CHAMONIXEUGENIOSILVER201727158321717840.07580.022.532.21.192.797.85.5
CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152543646161947-0.05590.031.71.490.762.955.22.9
31733CHARMERJEDIMARDI GRAS20162546653185851-0.06670.041.781.911.242.847.94.2
CHARTGOVERNORBOMBERO20162556688306670.2230.051.792.220.862.446.25.8
CHASERLOTTOMAXMOGUL20152502650298600.18230.052.22.781.332.78.65.2
CHECKERSPREDESTINEFREDDIE20132295593-777430.2720.10.720.931.162.785.17.4
CHEROKEEMUSCADETBOMBERO20162211457115126-0.0629-0.020.871.310.352.826.84.3
CHEXBOOKKEEPEROBSERVER20142316433479250.03280.052.021.851.042.678.93.4
CHIEFLITTLETONKINGBOY20162480652203171-0.0256-0.021.81.4-0.22.757.84.1
CHILIEAGLECAPITAL GAIN20172442587577630.15400.082.181.61.482.567.23.5
CHILLAXMODESTYJACEY20162585670508570.14400.092.312.581.722.88.45.3
CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172618700866700.14490.081.982.120.732.848.53.7
CHUNGPULSARJEROD2016222738859330.1180.022.121.991.532.837.23.8
26723CINDERDOORDOORMANIOTA20132191267662270.01330.053.442.211.692.768.40.5
CINNAMONALLTIMEYODER201627027701022660.1470.062.12.471.822.727.26
CITATIONSPRINGPREDESTINE20152586748972700.12440.051.361.781.352.987.86.2
CLARKSUPERMANMULTIPLY201525977681388790.1550.041.650.721.382.686.65.9
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152309415568390.06280.043.143.21.632.786.62.2
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201424855761172680.09490.052.592.110.832.538.12.8
COATICOOKCAPITAL GAINGILLESPY20152348484173860-0.02550.013.062.170.692.698.61.1
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152370480151420.13160.042.973.81.232.657.33.7
COMEOVERLANCOMEDORCY20142348551974430.02420.041.641.990.412.7284.8
COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152679804799790.18410.061.811.981.192.657.36.2
COMPASMODESTYMOGUL20162505727764870.21360.051.962.512.023.056.24
COMPLEXCAMAROMOGUL20142282505-351460.22180.111.551.821.452.595.95
CONCORDMARDI GRASROBUST20142373569335540.15240.051.412.031.052.837.44.1
CONDORNUMERO UNOSNOWMAN20132248461758530.09290.021.371.16-0.012.616.23
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626547572106870.03740.032.631.941.392.868.83.5
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142474659660520.1370.061.21.831.172.595.56.1
CONSTANTINBOMBEROSUPERSIRE201425908091390930.15500.031.461.180.392.546.75.5
CONTROLLERMAIN EVENTMOGUL20142351480122630.22150.042.532.62.212.728.53.1
CONVENTUM1STCLASSSUPERSIRE2015239453624400.14200.071.993.331.432.716.34.8
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142632756221566-0.0657-0.042.422.020.822.656.16
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162578709420740.21380.091.642.221.032.657.34.5
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152683741961700.12370.032.533.291.732.688.56
COYOTEPURECOSMO20142387541166042-0.0748-0.011.682.380.253.056.43
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201526307761950780.025901.92.221.42.746.64.7
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152419562369360.08270.061.662.221.52.846.75.5
CREATIONMODESTYJACEY20162595705349630.18290.071.852.541.752.797.15.5
CREEDDELTAMOGUL201625757201886790.0349-0.032.462.912.022.977.44.2
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142397523514550.13250.032.612.251.532.848.13.4
32286CROWD-PPOWERBALL-PFREDDIE201523796011061550.06420.031.571.260.643.065.93.4
CROWNROYALDAVINCIG W ATWOOD20142346482568670.17360.072.772.171.82.667.62.6
CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017237040095934-0.01310.014.193.852.342.798.12.1
30232DAGGERDOORSOPENNUMERO UNO20152555672635640.15320.052.582.841.182.329.15.5
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY201626367281249860.14450.023.13.460.92.787.73.9
DARESILVERDAY201526007691428830.1490.021.852.331.232.6475.6
DARTAGNANEUGENIOSPRING201727127821452690.05500.022.792.961.672.887.26
DARWINSUPERHEROSILVER201727608401288890.14510.042.572.831.442.697.35.7
DAVJETTKINGBOY201625467191580800.07560.031.581.240.782.887.24.5
DEALMAKERUNIXHUNTER20142322473626480.09210.012.553.080.42.7272.5
DEANENFORCERSNOWMAN20132223426124637-0.03460.031.460.470.622.945.41.6
DEBONAIRMUSCADETDEDUCTIVE20162298528609410.07270.031.221.790.552.736.35.2
DECMUSCADETFLAME2016233352658520.18250.091.751.361.082.916.93.8
DECORATORLITTLETONFLAME201622045071718750.0448-0.020.90.38-0.522.957.11.7
DEDUCTIONJERODPLANET20132217439-188320.1550.041.392.21-0.482.826.85
DEFIANCESILVERDAY201524756531085820.15410.032.482.71.042.827.43.2
DEFINITEAFTERBURNERDELTA201627408611367790.1600.061.451.841.072.67.16.1
DEFRAYMONTEREYKINGBOY20162391495117533-0.043703.493.251.792.885.84
DELFINOBOMBERODAY20142550704195949-0.0845-0.051.661.760.472.567.46.7
DENIMFLAMESNOWMAN20142342486543490.1280.042.432.220.972.687.32.5
DENMARKJEDIKINGBOY201626727401758670.01590.022.93.091.462.837.75
DEPARTBOMBEROSUPERSIRE201425837511332820.11440.011.671.780.882.527.55.7
DESIGNERJACEYSUPERSONIC20142516588158437-0.08530.022.161.61.242.468.95.9
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152365544125442-0.023702.172.361.22.837.44.8
DIABLOABBOTTBOMBERO20162654785987770.14440.052.472.621.292.66.56.3
DIAGOLINCOLNKINGBOY20162580566561310.04360.073.633.61.992.538.84.8
DIMITRIJEDIREFLECTOR20162585639204928-0.176202.322.271.382.727.46.9
DISCUSSIONPURENUMERO UNO20142406577145352-0.01470.011.951.761.172.956.83.8
DISPLAYSILVERDAY20152621754987760.14380.032.753.191.832.6265.5
29526DISTANCESUPERSHOTMOGUL20152531637224653-0.160-0.032.221.91.242.838.94.9
DOCFLAMESUPERSIRE20142412590374720.21250.051.751.60.622.578.63.8
31394DOCKSIDEDOORSOPENDEFENDER20152459533667510.09350.052.672.931.412.778.83.7
DOCTORSUPERHERODELTA201727739091445750.07560.041.952.140.882.598.38.4
DODGEDIAMONDNUMERO UNO20142273453478470.11240.032.141.541.292.518.13.6
28246DOORSOPENDOORMANDORCY20132371498499520.12230.032.872.691.362.4410.64.9
DRAFTPICKMAIN EVENTMOGUL20142427603359600.17330.081.561.431.62.855.44.3
DRAGONDICTATEBOOKEM20142437517978550.07500.071.961.641.252.810.22.5
DREAMEREXPANDERKINGBOY20172393417126227-0.0732-0.023.833.40.842.687.83
DRIFTEREXPANDERKINGBOY2017223825998322-0.0526-0.014.183.341.032.848.61.1
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY201727147571275670.07500.043.562.951.362.617.75.9
DRUMSTICKDAVINCIMAN-O-MAN20142352572892610.1490.081.231.910.612.726.92.7
DRYDENSUPERHEROKINGBOY201725686841292590.0436-0.012.822.640.92.6776.4
31840DUDLEYAFTERBURNERDELTA201626187191467690.05600.052.291.861.742.648.35.1
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY2017258867017336405303.162.540.72.697.54.5
DUNFEEYODERNUMERO UNO201526678352221070.36380.111.591.221.212.938.34.6
DYNAMOMONTEREYSUPERSIRE201524696221226640.06510.052.731.791.222.956.83.3
28735EAGLEASCENDMERIDIAN20142404577682650.14390.072.021.721.112.525.72.7
EDIFYDOORMANIOTA2013235054234790.29260.091.851.870.872.856.42.2
EDMONDKINGBOYMUNITION201524526011450580.01520.032.151.721.112.746.93.2
30613EFFUSIVEPUREMORGAN201526088142059830.026301.571.390.963.1165.5
ELDRIGJETSETTAPE2013240566297700.25170.050.781.130.42.576.65.5
31937ELECTRICFEDEXSUPERSHOT201627989111934850.045802.311.990.982.656.16.9
ELITISTKINGBOYMOGUL201524706071297650.06460.022.122.11.12.8172.2
ELLERJOSUPERMCCUTCHEN201426097781894880.0654-0.011.661.40.732.758.45.1
ELTOROFEDEXSUPERSHOT201627109091791870.07610.021.882.021.332.755.56.7
ELVISSUPERSHOTMUNITION20152570768196168-0.02670.031.330.860.22.835.55.4
EMELINMONTROSSRUSSELL201424706831303810.114000.991.61.142.897.44.1
31938EMERITUSJETTSUPERSHOT20162743831238783-0.02760.012.241.71.692.897.64.8
EMERONUMERO UNOROBUST20122375526668560.11340.051.991.060.912.657.73.6
ENCROACHLOTTOMAXSNOWMAN20142320541150146-0.0340-0.021.51.70.62.896.12.9
ENERGIZEFLAGSHIPPURE20162598703847520.07380.042.442.81.422.846.36
ENTAILMCCUTCHENSNOWMAN201322374581223510.02410.012.331.561.572.885.81.9
29529ENTIREKINGBOYMUNITION201524485751434650.04520.032.681.990.772.6182.5
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152430579814620.11370.042.282.422.182.926.62.5
ENTRANCE1STCLASSMCCUTCHEN20152377588339550.16180.032.072.870.852.696.34.7
30529ENZOOCTOBERFESTSUPERSIRE20152539822250394068-0.0310.540.422.87.45.6
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN20142427584848550.0819-0.022.762.621.492.76.64.5
ERUPTIONANTONROBUST20142384605741600.12300.031.351.631.052.866.14.4
ESAKISUPERHEROSILVER201627328391719770.05590.022.332.331.12.646.86.2
ESPION-PPOWERBALL-PMOGUL201524575531216460510.052.162.080.422.937.12.5
ESTABLISHPULSARMOGUL20142374529-16630.24190.072.161.981.372.717.73.4
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152415608153149-0.03550.031.461.240.112.848.34.6
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152579704195966-0.0251-0.032.3220.982.837.25.1
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201526017461770720.025402.311.890.992.766.85.4
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152613731169461-0.0147-0.022.52.51.282.756.25.4
EVERTONLITTLETONMOGUL20152462673176556-0.0351-0.011.461.630.612.757.85.4
32411EWANJEDISUPERSHOT201626707901551570620.051.732.091.252.797.26.6
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142389532312500.14400.111.771.941.292.676.42.9
EXCALIBURJACEYNUMERO UNO20142447528105136-0.01400.032.41.441.212.639.75.3
EXCELLOTTOMAXMCCUTCHEN201424195621205560.043602.531.981.282.897.83.4
EXCELLENCESUPERSTARSILVER20162674770904880.19470.072.422.180.982.498.54.6
29528EXERCISELITTLETONMOGUL201524306371606840.08530.011.861.720.133.036.31.6
30814EXPANDERHIGH OCTANENUMERO UNO20152260334110729-0.0431-0.013.112.550.32.7510.22.2
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL20152498694773690.14300.021.952.731.432.577.86.1
EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201728118791652810.07530.012.362.532.132.696.56.5
EXTASY-PMCCUTCHENMITEY-P *RC2013224342594600.21240.081.921.241.672.8781.6
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN201323616331567590530.021.281.430.9436.74.4
FAIRVIEWDUKESILVER201626878092387920.0168-0.022.192.041.32.858.43.8
FALCONDEDUCTIVEMOGUL20142383596682640.14330.041.722.231.172.766.74.3
FANCLUBDAMARISTANGO201525487631643800.07570.021.251.090.833.097.55.3
FARWELLABBOTTSILVER20162534667956530.06400.042.532.711.82.676.75.5
FEDERERMANDATELANCOME20162415713996770.14390.030.460.66-0.052.786.14.8
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL201525817581094800.1430-0.012.012.371.272.625.65.5
FELIXMUSCADETLANCOME20162284520116942-0.01480.041.011.730.53.066.23.1
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201525446581273520.02520.052.241.761.312.785.84.7
FERANMANDATEDAVINCI20162485648912670.12480.071.941.610.462.746.94
FERGUSSILVERHALOGEN20152475592258370.1280.072.22.961.592.617.95.6
FIERCEFLAMEMOGUL20142375505451530.13240.042.12.221.872.987.82.5
FIGAROMONTANASILVER20162634774984700.12450.051.712.021.672.646.15.8
FINALEPLATINUMSHAMROCK20132261483807420.04280.011.671.851.52.577.24.7
FINCHJEDIHALOGEN20162546590114126-0.06410.022.172.661.762.636.75.8
FINNEGANPOWERBALL-PMASSEY201525456581109410410.032.022.61.182.736.35.3
FIRECHIEFPEPPEROBSERVER20142363552104660.23210.072.362.111.22.775.83.2
FIREWALLJACKMANSHAMROCK20132320559465420.09310.060.431.41-0.642.516.55.8
FIRSTPICKDRAFTPICKPULSAR20162538661722720.16440.082.261.791.622.87.64.3
FITZDOORMANSNOWMAN20142282384794400.04370.053.022.171.972.628.11.8
FLAGDAVINCINUMERO UNO201424816731022740.13440.051.771.911.062.768.24.8
FLETCHERMUSCADETLANCOME20162305545847580.09480.080.961.011.053.036.42.7
31940FLIRTBAYONETKINGBOY201626527341209690.08500.052.662.531.642.888.15.3
FLUTESUPERSHOTMCCUTCHEN201525276961856700620.021.631.10.662.866.33.7
FLYNNKINGBOYHILL201423705251187510.0234-0.011.361.360.662.557.93.4
FOCUSSILVERDAY20152589722531710.19350.072.052.361.362.688.56.3
FOLKLORISTBOMBEROMOGUL201424966561335570.0335-0.021.82.480.692.686.74.9
FOOTPRINTJEDIRODGERS201625266611492580.01490.011.842.060.872.786.94.8
29922FORTUNEOCTOBERFESTTANGO201527347761242750.1480.042.472.471.512.4610.16
FOUNTAINJETTMCCUTCHEN201626487091337610.04480.032.242.281.752.676.65.2
FOXABBOTTSUPERSHOT20162398530143550-0.01500.022.712.211.192.957.13.4
FRANCOMUSCADETLANCOME20162229468112439-0.01470.051.261.090.993.086.43
FRANCOTANGOBREWMASTER201424226051589850.09590.041.921.451.072.937.20.6
FRANELITTLETONLANCOME20162463671165160-0.0145-0.021.351.40.172.9365.1
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626497881535700.04540.031.911.91.612.7766
FUELDUKEKINGBOY2016273577620161010.09680.022.872.251.332.959.22.4
FUNFESTCHEVROLETMOGUL201423906211059570.06360.010.941.621.212.767.64.3
28608GABLEENFORCERIOTA2014224036491628-0.02310.011.951.431.012.826.22.1
GAELICSUPERMANJACEY20152557716994760.14490.071.811.40.932.838.75.3
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152523628667510.09470.12.121.521.292.646.75.4
GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL20142457623914570.08360.031.62.010.722.6875.3
GALORESILVERCAMARO20162608723910770.15460.072.741.962.132.747.35.5
GALWAYCONSTABLETANGO20152510649621760.19420.081.71.240.682.667.94.1
GAMBLERJABIRSHAMROCK201423665761357530.0138-0.010.85-0.010.562.696.45.1
GATSBYCAPITAL GAINMOGUL20142348483137346-0.0235-0.022.512.131.092.767.83.6
GEMSTONEHOTRODST-LOUIS201525256171232560.04450.032.552.811.272.776.84.2
GENDARMEBAYONETJACEY201626046511176500.02440.032.482.611.42.637.76
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014248766987760.27310.11.762.021.262.727.94.4
26728GENTLEMERIDIANBEACON20132343535202557-0.0648-0.052.582.091.462.997.73
GEOGRAPHY1STCLASSSUPERSIRE20152404623684700.16370.062.031.810.132.77.54.4
GFORCEJEDITANGO201625126241434530610.061.861.731.522.868.64.9
GIANTLOTTOMAXGRAFEETI20142352531714570.11310.031.741.640.582.816.23
GLADEFACEBOOKRACER201622264281202660.083801.540.930.212.925.20.6
GLASONFACEBOOKRACER20162253412748470.07290.021.51.470.362.735.31.7
GLENROWANFACEBOOKRACER20162202360132348034-0.021.781.580.182.8881.2
GLENVILLEFACEBOOKRACER20162298503943640.1350.021.351.15-0.012.826.22.5
GLOVERMUSCADETGRAFEETI20152322497104736-0.01450.051.741.90.572.86.53.4
GOCHIMANDATEBALISTO201625057031396740.08590.062.011.520.12.835.83.9
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152474576149840-0.06510.022.692.572.442.9173.5
GOTYEMANDATEBALISTO201624797251756850.07590.021.781.140.112.7863.8
28247GOVERNORFLAMESUPERSONIC20142441581-4470.17160.061.631.770.622.587.75.7
GOYAMANDATEBALISTO201623686131388670.05520.031.660.950.342.786.43.7
GRADUALJEDIGREENWAY20162672744183155-0.05630.031.981.831.562.637.26
GRADUATERACERMOGUL20142451551942360370.032.112.461.542.735.84.2
GRAMMOGULIOTA20132550706885890.2310.012.342.182.323.086.53.4
30088GRANITEMONTEREYSUPERSIRE201526517741178850.15470.042.582.181.533.036.54.2
GRAVITJEDITANGO201624956741500640.03590.051.010.641.282.7674.9
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162619649750540.09490.092.862.742.22.6184.6
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152572733184465-0.015601.661.750.662.7775.5
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142278452471570.14270.051.931.962.092.985.61.4
30254GUARANTEEBOASTFULTANGO201626638391106740.12530.070.951.090.382.515.86.9
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727878952126920.04800.051.621.380.812.718.85.7
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625856971237610.05450.032.022.061.452.865.2
GUNPOWDERMODESTYTANGO201624416321154570.05420.021.771.651.332.916.64.6
GUTENBERGKINGBOYSHAMROCK20142449644196157-0.0650-0.031.661.421.413.056.24.7
GUYBAYONETJACEY20162635658682520.1480.12.82.432.632.7795.3
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201525936671173630.07500.052.451.981.222.628.15.3
HAIL-YAMODESTYMOGUL201625076501093480.03410.032.183.011.893.075.74.4
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625857491637660.0247-0.011.851.911.062.825.65.8
HALCYONALCORACER201625246681164660.08370.012.171.651.282.655.95
HAMILTONKINGBOYNUMERO UNO201424205211169460.01480.042.11.40.532.648.12.6
HANDSOMEGRANITEDRACO 15006201727588901673770.05570.022.212.261.332.896.26.9
HAOYUNMUSCADETALTA5G2016229842070024-0.01380.062.452.731.132.857.13.6
HAPPYMODESTYMOGUL201625226491480550510.022.322.5223.146.83.8
HAPPYDAYHARMONYDENVER201728128981951790.02650.021.491.750.962.667.95.8
29340HARMONYSUPERSHOTOAK201526517851807790.04660.041.811.530.612.697.85.2
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL201526097261166640.07500.051.642.50.492.756.13.5
HATTRICKMODESTYJABIR20162519627173749-0.0550-0.012.141.741.922.886.64.3
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727909021354820.11530.041.92.20.912.576.37.1
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152408539869530.07300.012.892.341.032.717.73.4
HEATERBALISTOSUPERSONIC201425747121296700.08560.061.991.090.562.5775.5
HEATHCLIFFSPARKST-LOUIS20152555683142248-0.02480.021.962.30.532.726.56.5
HEAVENBALISTOSNOWMAN201423676021122780.13600.091.570.631.192.76.62.7
HEBDOJABIRSUPERSONIC20132335541563540.12200.010.910.880.32.715.64.1
HEISENBERGFORTUNEJEDI201727878481316750.09500.032.112.150.872.539.17.3
HELPMONTEREYMODENA20162606685843550.08450.072.912.442.22.766.94.2
HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728448872036860.03640.012.662.210.972.647.76
HENNESSYFORTUNEJEDI201727457721641630.01560.022.312.491.42.618.75.9
HERALDBAYONETRACER201525816841364670.06480.022.42.670.842.875.84.9
HERKULESAFTERBURNERMODENA20162549654942600.09480.072.3521.612.497.24.5
HEROESLIQUID GOLDCAMERON20132390623179920.31260.081.411.20.462.627.62.2
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132248335129135-0.0529-0.043.292.860.922.758.81.7
HIJACKMONTEREYOAK20152500615808650.13420.062.782.171.022.846.73.1
HITECHFORTUNEJEDI201728238721807750.03620.022.192.561.372.617.16.6
31842HONEYCOMBLIVEWIREHALOGEN20162518635674390.05250.022.262.691.222.575.56.1
HONEYMOONSILVERJACEY201526737351085890.17450.042.92.942.042.678.13.6
HONORYBALISTODEMPSEY20142429553518520.12550.142.221.951.312.6672.8
HORACIOSUPERSHOTOAK201525537411704780.05580.021.260.80.152.636.34.9
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS201726647842055760700.032.432.271.42.877.74.9
30243HOUSTONMONTEREYOAK201524545671100530.04450.042.932.461.282.836.92.7
HOWEYMONTEREYMOGUL20152460577826610.11380.053.0531.832.986.52.9
HUDONBOMBEROSUPERSIRE201425097281673880.095201.330.840.22.697.44.5
HUDSONEXTREMEMOGUL201524076451042640.09370.021.391.790.282.85.84.2
ICARUSMODESTYMOGUL20162660823625890.24380.072.252.71.992.857.75.9
29923IMAXALTASPRINGMOGUL201527488581763900.08580.012.472.841.652.967.15.2
INCREDIBULL-REDDRESSER *RCAPPLEJACK-RED2015223232188121-0.042803.022.541.952.949.62.2
INFORMANTENFORCERDEMPSEY20142371513183300.09270.081.681.711.12.664.94
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE20132270381-633440.26-50.052.613.331.832.557.72.7
INTRA-P-REDBREKEM *RCCOLT P-RED20142384613411480.12390.10.991.190.52.87.75.5
30248INTREPIDSILVERMCCUTCHEN201525786831452630.03530.032.482.482.152.877.34.6
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152479596218169-0.046602.462.221.372.97.51.5
ISAAKSILVERMUNITION201524436471424700.0639-0.021.592.391.842.877.44.5
JACKPOT-PP-REDALTACASUAL PMARDI GRAS20162422592581460.09340.062.082.161.322.828.76.2
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142532692924830.17460.062.032.661.772.836.13.5
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152508743187951-0.0747-0.040.751.220.312.696.27.6
JINPULSARJEROD20162261425-36400.15160.061.811.611.152.868.33.6
JIPPYJEDIJACEY20162622720173047-0.06670.051.471.031.412.767.16.7
JOVIALBALISTOROBUST201424476401583660.02620.051.630.70.952.7683.9
KANEBOMBEROMOGUL20142511651172263051-0.011.942.160.962.6654
KARAMBASUPERSIRESNOWMAN201322955921669800.06560.021.330.540.112.786.82.6
KARLMUSCADETALTA5G20162328476560430.08280.042.052.381.12.836.93.1
KARTINGENTAILSUPERSIRE20152433629171164046-0.022.141.90.832.735.83.9
KASHMIRKINGPING W ATWOOD20152363400124380.12220.073.683.231.822.757.82.2
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT201626317661621590550.021.491.591.492.766.96.7
32631KENDALJACOBYHIGH OCTANE20172271340387460.121203.853.291.722.6481.8
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201426017111351680.06510.032.32.10.972.7184.5
KEVINELUDEALTA5G20152286417843330.0124-0.012.622.161.692.776.43.2
KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201626247271852820.05640.032.392.190.972.76.23.5
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626788211463710.06600.051.672.20.682.765.76.3
KICKOFFBOURBONSUPERSHOT20172668732184257-0.04630.022.151.761.022.836.35.1
KILIAMUSCADETSNOWMAN201623135211065460.02390.021.611.470.972.846.43.4
KNOWLEDGESUPERSTARSUPERSHOT201626237791771750.03630.031.461.71-0.062.678.55.4
KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN201625196621208630.063702.652.861.962.835.85
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172768828231376-0.03820.042.161.950.952.7585
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201626527851724700.02600.032.132.011.332.686.35.7
KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726827911676700.03560.022.252.21.262.875.95.9
KUNZEMONTEREYMODENA201625656531065590.07480.062.612.152.032.876.53.6
KYOTOMODESTYYODER201726568321161890.16480.041.951.9922.8285.3
LABIRINTOENFORCERFEVER20142301488799470.06320.031.40.070.442.896.93.3
LACOSTELITTLETONHEADLINER20152491623169463050-0.012.041.760.662.827.33.9
LAFLEURDEYJAMOGUL20142348567894410.03400.051.822.141.222.855.64.9
LAMINATORCARAMINATORPLANET20132219456462470.11310.061.471.360.532.757.92.8
LANDGRAVEMONTREALLAVAMAN20142250482299440.12300.081.491.511.362.896.52.9
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162628742983670.11460.0622.351.292.726.96
LAUTIONMUNITIONSNOWMAN201322565011668630530.011.41.70.513.0371.1
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162412473433580.15310.063.482.121.62.7781.6
32285LEGACYJETTYODER201627478451471840.1540.032.092.60.962.7775.4
LEGION-REDDRESSER *RCDESTINED *RC2015231742158818-0.01300.042.422.12.082.77.44.2
28978LEGOLASKINGBOYSHOTGLASS20142474601156252-0.02510.011.91.710.962.777.14
LENNONENFORCERSNOWMAN20132214432110438-0.01370.011.481.050.992.896.22.7
LEOPOLDBOMBEROLEVI201425227101228630.06470.031.261.480.712.586.25.4
LICORICESUPERHEROKINGBOY201728048621222840.14560.072.521.760.682.577.66.1
LIGHTERPURENUMERO UNO20142382628165754-0.0349-0.011.341.750.473.175.94.4
30579LIGHTHOUSEALTASPRINGDISTINCTION20152727743966630.1420.042.573.261.412.739.85.8
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122380498359430.11240.052.313.651.742.676.92.2
LISANDRODEDUCTIVEFREDDIE20142320522145520.17160.041.512.450.842.757.14.7
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132372641245971-0.0760-0.051.270.8-0.872.897.83.6
LIVELONGJETTBOMBERO201627078081372730.08540.041.732.621.122.736.35.7
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132306436123938-0.0334-0.012.662.161.662.618.92.1
LOCHLANBOMBEROSARGEANT201425076361635680.02570.032.172.070.552.697.33.7
29396LOCKHEEDWESTENRADE ALTASPRINGMERIDIAN201526427621526900.124702.743.011.562.768.14.2
26900LOTTOMAXNUMERO UNOSUPER20122378551519530.121602.172.3812.747.44.8
LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162622719828500.07400.052.132.831.552.796.86.5
LUXUSPRESIDENTMOGUL20142490616765620.12360.052.522.281.022.837.83.5
M-BOMBYJEDIMERIDIAN201624836031319490490.031.921.660.192.758.14.9
M-KARLMUSCADETALTA5G20162287445779410.04380.052.132.061.612.816.62.7
29921MACADAMSILVERMUNITION201526067651276870.14430.012.342.61.832.726.55.2
MACHINISTJEDIBOMBERO201627488631765790.05650.041.61.450.782.698.26.6
MAFIASOLOMONG W ATWOOD20162243344131490.16120.033.942.731.962.99.21.9
MAGICITYHALOGENMOGUL20142350584105239020-0.041.121.960.842.545.24.6
MAINSTAYMAIN EVENTPREDESTINE20142416568474440.1360.081.111.511.642.619.14.3
MALAWIDUKEMEGASIRE201625866641534740.06600.053.042.772.22.938.43.1
MALCOMSUPERSHOTPREDESTINE20152515674188744-0.09590.011.231.580.342.667.66
MANCHUMUSCADETALTA5G20162330473526470.1340.072.312.511.393.017.12.4
28620MANDATEDAYROBUST201325788131738920.09560.011.751.14-0.722.676.64.4
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201626938321572710.04570.031.81.980.522.716.66.5
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152564631169040-0.085202.171.881.012.666.34.6
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201626947401132530.04470.043.362.571.432.616.25.8
31982MARIUSJEDIBOMBERO201628429732001840.03750.051.391.870.972.696.67.3
MARKOVLOTTOMAXSUPERSIRE201423926071239610.0536-0.011.531.920.372.837.34.4
31939MARQUISAFTERBURNERBOMBERO201627268211119780.13550.071.991.941.122.537.16
MARSHALLKINGBOYSUPERSIRE201524215741210740.1540.061.961.461.092.917.71.4
MATTERSOCTOBERFESTMOONRAY201527128681523840.1560.031.31.31.312.667.36.5
MAURICEEUGENIOPROFIT201727819031917710610.011.722.110.772.716.57.7
31727MAVERICKJEDIDELTA20162757815167451-0.04590.031.962.211.012.666.97.6
MAXISEUGENIODEFENDER201626296791180500.02440.032.552.521.512.737.45.7
MCDAVIDBOMBEROSUPERSIRE20142473680192473053-0.021.91.80.172.78.44.5
MCGREGORPUREMCCUTCHEN201424055881416620.034301.661.761.213.137.43
MEGAHERTZJEDITATUM20162605674178253-0.05630.032.62.3112.688.54.4
MEMORIALPULSARNUMERO UNO20152250405254400.11100.0121.931.142.866.42.4
MERJACKMAIN EVENTMCCUTCHEN20142352426204300.08200.052.742.752.042.757.93.3
MESACRACKSHOTMONTROSS20162653777197070-0.016002.052.430.982.687.15
MESDOORDOORMANGOLDWYN20132316390-558350.2130.083.222.982.182.5182.8
MESMERMOGULPLANET201223125341259580.04400.011.732.030.913.015.82.3
MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152661821253692-0.0171-0.022.621.840.812.836.54.2
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN20172237407151839-0.0640-0.022.52.251.112.897.22.1
MIAMILINCOLNSILVER201726837261419790.09490.023.432.62.272.658.55
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162746895231070-0.05720.011.442.010.782.687.37.7
MICROVOLTPUREOBSERVER20142375533144950-0.014302.442.570.583.196.62.6
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626066711496760.07630.062.62.031.633.078.42.3
MILFORD-POHIO STYLE PSNOWMAN201422995091045380380.021.521.7612.825.62.8
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162836955290294-0.05900.011.661.360.822.637.96.1
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142397590205365-0.0449-0.051.591.681.162.746.93.4
MINECRAFTMODESTYBOMBERO201626027911209670.08470.040.971.661.492.7176.2
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152522626952830.17420.052.762.711.962.868.32
MODULODUKEDEFENDER201625726741309840.12550.051.962.151.222.9282
MOJOJEDIJACEY20162514649140642-0.04570.051.522.070.612.7485.6
32042MONARCHJEDIMEGASIRE201626827651504680.04650.072.392.221.582.76.95.5
MONTEREGGIO *RCENFORCERSNOWMAN2014231747796830-0.02430.051.410.621.622.886.93.7
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER201525726401274800.12600.072.421.811.332.927.61.8
MONTGOMERYPULSARPREDESTINE20142378574476430.09280.051.291.150.742.7385.8
MONTREALMOGULFREDDIE201223685931342720.0839-0.011.52.481.063.346.62.8
MOOSEEUGENIOPROFIT201727768671141810.14490.052.022.061.192.857.56.5
MORAYMAIN EVENTPREDESTINE20142478639653470.08370.061.171.551.162.7175.3
MORIARTYPUREMCCUTCHEN20142340501145833-0.0741-0.012.12.071.412.957.53.3
MOTLEYNOMINEESUPERSIRE20142440605157754-0.0246-0.011.711.390.492.6595.1
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142457548209354-0.08660.012.52.810.892.897.71.3
MOVIEINKWICKHAMMCCUTCHEN20142272415156155-0.0140-0.032.942.061.642.827.60.3
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO201525186621413690.06490.021.851.871.352.887.44.3
MUSCADETMOGULJEEVES20122346535678440.07400.071.771.711.282.916.74.1
MUSKETEERJETTDELTA201626928051194800.13500.051.982.311.032.866.65.6
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525766931278610.05480.031.641.830.792.735.64.8
MYSPACEMOGULPLANET201224136921419800.14300.971.360.42.985.43.9
NABOBSILVERSUPERSIRE201625097271614830.08570.031.091.320.922.867.54.5
NAPOLEONHALOGENNUMERO UNO20142228371-219180.140.042.292.170.762.727.44.1
NEPTUNEARMOURJACEY20152583705707650.14450.081.781.331.612.597.25.7
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152569699962730.13450.062.442.530.792.996.93.5
NEVER AGAIN-PP *RCSIFTER P *RCCAPITAL GAIN20162393475477460.1220.032.662.11.822.658.94.1
NEWSBREAKJETTCAMARO201626677681066650.09520.072.372.11.772.766.66.5
NOBLEHUNGERSUPERSONIC20142442580234510.16250.071.922.240.122.718.34.7
NORFOLKSPRINGBALISTO201526717791071640.09530.071.912.131.692.677.46.2
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201626197471103770.13480.051.731.751.162.697.44.9
NOVODOORMANSUPERSONIC20142363414359260.05330.083.483.061.362.666.43
30250OASISSILVEROAK20152635784937810.16420.052.092.261.92.687.76.4
28245OCTOBERFESTALTAOAKDORCY201325857631864840.0555-0.011.561.260.962.588.55.5
ODYSSEYDUKESUPERSHOT20162689850234180-0.02730.011.171.20.32.718.25.9
OFFERSILVERSUPERSIRE20152540723780820.19460.081.421.821.012.837.94
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152583803710790.19350.051.461.510.732.747.77.1
OLIVERMODESTYSPRING201627418791090820.15510.062.243.241.862.845.55.7
OMNIUMAFTERBURNERRACER201625946411217590.05570.072.632.441.182.6884
ONETIMERLOTTOMAXMOGUL20142334526957560.0723-0.022.152.611.632.867.33.7
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201525637261297900.15500.042.442.831.212.858.33.5
ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152502664623820.21370.071.581.931.162.647.94
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142498587167456-0.0240-0.043.112.711.472.737.33.6
OSCAR1STCLASSMOGUL20152402572-86400.16150.072.182.791.142.595.86.4
32284OTHELLOMODESTYSPRING201627207951370860.12560.053.043.51.733.038.44.2
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152532645730630.13380.062.52.531.722.537.94.8
30255OUTLASTDOORSOPENOAK201526507741339760.09480.032.362.261.012.48.66.2
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525327911467770.08490.021.091.180.72.95.36.4
OVERSEA *RCALCHEMY *RCFREDDIE20122309533681420.06360.060.81.270.012.696.95
PACIFICJETSETNUMERO UNO20132289469-283400.19140.081.341.330.442.645.83.9
30895PADAWANJEDIENFORCER20162691712162134-0.09640.051.761.951.332.736.96.2
PALACEPENMANSHIPDEFENDER20152367458571310.04370.072.071.961.22.895.62.9
PAPILLONPURENUMERO UNO201424536851232870.15430.021.691.880.323.066.62.9
PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162615716226050-0.127001.911.550.592.797.55.8
PARACHUTESUPERHERORUBICON2017280289214621010.16580.052.522.151.152.774.6
PARAMOUNTJOYRIDENUMERO UNO20142339507-43470.18260.11.781.311.152.567.14.2
PASSPORTJEDIENFORCER20162641697195544-0.1640.021.871.930.752.6585.7
PAVLOVGRANITERUBICON20172775851762970.25450.082.752.511.522.957.54.6
PEMBROKEDAVINCINUMERO UNO20142417597-150730.29300.131.771.681.272.556.83.6
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132398567540390.07410.091.161.150.462.784.64.6
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162568693693660.15370.062.422.581.632.827.94.5
PERCOSPRINGCHEVROLET201526097241300730.09500.041.651.882.142.698.44.5
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524836121202500.02500.052.141.520.732.847.34
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152669768728670.14500.12.112.021.072.645.15.3
PERTINENTSILVERTANGO201625967531282860.14530.051.831.771.132.957.53.8
PETRYHONEYBEEKRUNCH2014243562713795104201.591.861.382.85.85.3
PHABMODESTYTANGO201624576461040700.11420.042.071.571.582.964.82.9
PHENIXJEDIBALISTO201626517461196780.12630.091.831.710.82.687.54.1
PHENOMJEDIBALISTO201626037311379770.09630.071.881.880.972.837.34
PHOENIXMODESTYYODER201726518531518790.08520.022.062.051.542.996.16.3
32040PHONEDUKESUPERSHOT20162782893257687-0.03850.022.162.20.852.888.25.2
PIANISTENFORCERCAMERON20132306456145630-0.09490.021.61.070.222.956.73.4
PICASSOENFORCERNUMERO UNO20132292468273310.08270.071.51.030.442.756.53.9
PIRATEJEDISUPERSHOT20162686795247452-0.14780.011.751.851.132.726.76.2
31399PISTONJEDIBALISTO201626807791364760.09580.062.331.950.842.686.95.6
PIZZAZZMODESTYSILVER201726588381590990.14640.052.321.981.773.077.54
PLATUSPUREPLANET20152377535180963-0.025402.452.121.073.028.31.9
PLAYWRIGHTDAVINCINUMERO UNO20142440578323570.16320.0822.240.82.598.13.7
PLAZAHALOGENNUMERO UNO20142269399-15960.0420.031.732.180.652.386.95
29734PLEDGEPULSARSHAN20152462558575550.12290.042.462.281.122.796.83.5
PLEKANECBOMBEROSUPERSIRE20142549751184960-0.035501.341.26-0.072.487.36.9
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20142470594104337-0.01370.021.782.31.512.735.14.9
POLOJABIRCAMERON20132344508641430.07330.050.750.670.332.687.34.3
POPULARMODESTYRUBICON20162655830612860.23360.061.581.81.982.846.15.7
28972PORTERBOMBEROMOGUL201426477111110690.1370.012.682.751.652.627.65.3
POSITIVEDUKERUBICON2016285796717631230.2710.062.342.091.072.918.73.7
31898POWERTRAINSUPERMANMOGUL201525597181448810.1500.022.152.071.132.915.94.2
PRAISEMUSCADETENFORCER20152443567112939-0.01520.061.881.760.882.826.94.5
PRESCOREPURESUPERSIRE201424546571849740.0252-0.021.962.230.673.156.73.2
28610PRESENTBOMBEROMOGUL20142443627177061-0.0252-0.011.411.221.062.557.44.7
PRESSUREDOORSOPENSUPERSIRE20152423564884620.1440.062.682.011.452.819.34.5
32408PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162733825283966-0.138701.971.210.762.797.26
PRETENDEREUCLIDRUBICON2016282491512521020.2560.062.4821.622.667.15.4
PREVIEWSUPERHERORUBICON20172789850824950.23480.082.552.380.972.787.75.6
28622PRINCIPALTEACHEREPIC20142340487186621-0.1746-0.042.171.931.692.697.65
PROPHESYFLAMEEPIC20142377517278420.12240.061.881.671.532.696.54.8
PROSPERODOORMANPLANET20132251405109032-0.03400.022.871.971.172.727.52.6
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727958711946810.03700.042.32.40.772.47.85.8
PROUDDEDUCTIVECAMERON20142282491100331-0.0228-0.011.211.681.122.596.95.2
QUARTZGRANITEPROFIT201727758791415810.1480.022.63.092.042.926.56
30239QUICKWORKLITTLETONNUMERO UNO20152426566184339-0.149-0.022.021.880.012.6395.1
QUINCYBAYONETTROY20162643834824790.17430.061.51.731.292.876.77.1
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162497625203652-0.0854-0.032.0121.292.827.44.5
RAILROAD1STCLASSSUPERSIRE20152458661631690.16360.062.262.860.632.838.75.5
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE201525697191304780.1530.052.211.530.912.957.94.1
RAMPARTSBALISTOBREWMASTER201426017461186790.12590.082.041.221.892.625.84.7
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO201524906161069490.03360.012.262.251.322.66.35
RAVJEDIALRIGHT201626287451333610.04520.042.111.880.952.647.65.8
REALBOYSKINGBOYMOGUL201525286251413660.05480.022.672.81.012.77.52.5
REESESJEDIMCCUTCHEN20162533633186750-0.0752-0.022.012.110.582.697.34.6
REGGAEBANDARESRACER20162657723117238-0.02460.042.062.511.932.77.16.6
RESISTORFLAMELEXOR20142266466156480.16240.071.410.61.282.8173.7
RHYSKINGBOYSUPERSIRE201525416521456590.02470.012.511.850.822.67.44.1
RICOJACEYEPIC2014239346699920-0.06440.051.641.311.692.586.83.6
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162454551426540.14300.062.342.21.752.797.63.7
RIPROARCRACKSHOTSILVER201626967841619730.04540.022.412.572.172.617.15
ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162718835201268-0.02690.032.012.441.82.666.55.8
ROCKODUKESUPERSHOT201627168361774860.07640.031.912.051.562.778.95.7
ROCKWELLPULSARDOORMAN20152381448-83390.16140.063.132.881.562.717.83.2
RODEOPURENUMERO UNO201423995701450580.01480.011.811.591.063.177.62.8
RODNEYHOTSHOTREFLECTOR201625537131068620.08490.061.391.220.962.666.45.9
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201626267391384650.05480.022.222.441.282.747.26.7
ROUTERDOORSOPENSUPERSIRE201526217011181710.1430.022.682.461.142.558.75.7
ROWENLOTTOMAXSUPERSIRE201425146891031710.12360.022.071.990.632.687.85.2
ROZBOYDEDUCTIVEMAN-O-MAN2014230843261720-0.0117-0.012.363.10.522.6385.1
RUBIEFLAMESUPERSIRE20142419597545570.13330.061.581.390.552.656.63.9
30251RUGBYMONTEREYSTERLING201524795881142560.05420.032.892.21.052.8383.2
RUMMYABBOTTWICKHAM20162407540543490.1290.052.632.891.942.656.93.5
RUNAWAYLOTTOMAXSUPERSIRE201425497631708910.148-0.011.61.510.512.917.64.5
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162438536118134-0.04480.042.72.551.232.88.25
SAFRANJETTSUPERSHOT20162546741258570-0.0968-0.041.471.341.072.887.25.1
SAGARD *RCPULSARNUMERO UNO20142410532232640.2180.042.812.421.132.897.73.2
SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727628731690740.04550.012.322.51.242.496.36.7
SALVATOREDEDUCTIVEO MAN20142422684585490.1370.070.121.360.32.785.56.7
SANDBARSILVERSUPERSIRE201524676641052720.12410.031.912.441.232.7184.2
30812SANTIAGOMUSCADETOAK201524035981392520490.021.891.451.242.96.24.3
SANTORIUS *RCJEDIKINGBOY20162739801185267-0.01680.042.131.890.972.728.15.9
SARATOGABOMBEROSUPERSIRE201425697531467750.07510.021.481.390.052.626.85.8
SARGEVOFRANCHISEMONTROSS20162531679187751-0.0752-0.021.961.931.452.975.65.6
SAVAGE *RCSUPERSHOTCASHCOIN201525987471509660.03560.041.952.47-0.042.686.15.7
SAYONARASATISFACTIONMOGUL20142440580634430.07320.051.692.351.452.697.44.6
SCEPTRE1STCLASSSUPERSIRE20152403675676740.18370.061.432.02-0.042.627.15.2
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201526717851662730.04560.021.722.10.992.678.46
SCORPIONMUSCADETOAK201525807181022560.06480.061.892.51.412.746.15.4
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT201627017411231770.11460.032.92.762.132.656.85
SCROLL *RCMAIN EVENTSNOWMAN201422865301266490.0137-0.011.492.041.072.826.93.2
SEAWARDHANG-TIMEJABIR201626147301054940.2450.052.351.90.372.796.43.4
32632SECUREMONTANASILVER201627158181556960.13570.032.051.71.252.87.44.7
31397SEDUCERSUPERSHOTDEFENDER201525616691618590520.011.831.691.12.747.24.9
30235SEQUENCEMONTEREYMOGUL20152506626780640.13390.052.892.881.912.975.62.6
SERGIOMONTEREYOAK201525616731561610.01550.032.351.591.22.857.94.3
SHANGHAIMONTROSSLITHIUM20142477594165551-0.04560.021.651.321.072.877.53.8
32406SHARINGFRANCHISESPRING201728208611255610.05410.012.472.922.542.666.48.6
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142365532874500.0624-0.012.392.81.342.56.94
SHURIKENDRAFTPICKSUPERSHOT20162536705149550-0.0243-0.011.771.61.552.774.96.8
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162375450153440.14210.063.613.342.192.737.22.4
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162603722998720.12510.071.771.360.822.748.24.5
31678SILVIOABBOTTDOORMAN20162438552-273560.25190.12.843.391.72.547.44
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152526697815770.17430.071.892.021.782.786.94.4
SKITTLES-PPPOWERBALL-PPREDESTINE201523995201019390460.051.831.780.872.946.12
SKYDOMEDRAFTPICKSUPERSIRE201625306721510800.08580.042.21.471.262.967.14.1
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132438628683450.072001.651.381.532.467.27.9
SOLDIERENTAILJABIR201524625971120420430.031.891.431.522.676.35.1
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142463583905510.06380.041.871.661.442.827.53.4
SORBONNESILVERCASHCOIN20152515682779640.13320.032.223.171.372.76.85.4
SOUNDTRACKSILVEROAK20152575745959580.08350.021.712.171.482.5287.5
SOUTHWESTSUPERMANENFORCER201525137151052690.11510.0710.770.232.75.95.3
SPARKSUPERSHOTMOGUL201525536971575590530.021.842.370.752.726.14.6
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142236436198367-0.0244-0.062.322.141.132.928.70.9
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142471612159350-0.0343-0.022.242.091.122.96.14.7
SPIELBERGDELTASUPERSIRE2015257979511551030.21490.051.291.570.922.777.23.5
SQUADRON-PPOWERBALL-PSUPERSIRE201525046541176570.05530.061.661.720.572.926.23.6
STANLEYOLYMPIAN *RCNUMERO UNO20142544632539500.11280.042.513.221.322.579.15.3
STARGAZERJEDIMOGUL201625666541472740.07610.062.192.591.012.948.72.4
STARLIGHTSHOTGLASSSHAMROCK201422214651000430.0229-0.011.111.540.872.725.73.3
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525627711487950.14560.041.50.740.382.97.14.7
STRATAGEMSILVERHALOGEN20152578729397840.25300.071.932.721.152.635.74.5
STRICTSUPERSIRESUPERSONIC20132447656499690.18300.051.471.730.092.77.65
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525897711246640.06460.031.332.040.972.7876.4
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC20152393568148920-0.1234-0.041.532.32.552.713.84.9
SUCCESSOR *RCJEDIKINGBOY20162741801185267-0.01680.042.141.90.982.728.15.9
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627428302133880.0363-0.012.462.521.292.798.25.2
SUMMITJABIRPLANET20132228477-547410.2370.091.21.181.142.595.74.8
SUNLIGHTCOMMANDERMCCUTCHEN20152360448866620.11360.032.982.541.992.839.10.5
SUPERGOODSUPERMANTANGO201525157071249760.1500.040.970.890.522.786.94.4
26719SUPERMANSUPERSIREMAN-O-MAN201324777641686930.11610.030.880.19-0.082.95.24.5
26560SUPREMACYSUPERSIRESNOWMAN20132371669208273-0.02670.011.11.30.532.873.5
SUREFOOTENTAILSHAN20152483636428580.15290.061.751.991.262.575.94.9
SURFERSHANROBUST201325807701622900.1620.041.51.55-0.152.797.24.3
SURPASSINGDUKESUPERSHOT201626858532347880810.031.481.590.792.928.24.7
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT201625657381638660.02530.011.431.411.242.846.55.6
SWANKINGBOYSUPERSIRE201525246681722800.06540.012.4521.052.7582.6
30252SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR201525656621348550.02460.022.151.441.692.516.76
SYNCROBOMBEROEPIC201425326961274610.05410.011.591.90.652.587.16.4
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526528021260930.16500.041.992.511.472.696.74.2
31395TACTITIANACROBATETANGO20162512624882660.12440.061.890.841.172.747.93.7
32041TAKEOFFELUDEALTA5G20152273413744390.04300.032.792.191.723.067.92.6
TAKEOVERBRODIETROY201626508311583710.04620.051.591.451.642.676.66.4
TANGOSTARTANGOEPIC201423714681127620.07490.052.561.481.792.869.21.4
31843TECHNICACROBATETANGO20162560634854550.08430.062.111.511.572.568.34.6
TELEFAXMODESTYNUMERO UNO20162491578778490.07360.042.782.591.832.877.93.4
TESTIMONYMODESTYTROY20172723907672910.24410.072.122.591.792.86.27.2
THANKFULCASHCOINNUMERO UNO20142390619583630.15350.061.832.160.832.887.73.8
THOMASLANCOMENUMERO UNO20142300485317410.11310.081.921.591.022.866.23.4
THUNDERINGMACKNUMERO UNO201424125391149520.0329-0.022.521.772.222.728.54
TICKETSILVERTANGO20152608718720790.19470.092.262.381.472.7610.24.1
TIGERENFORCERSUDAN20142328497909480.05430.051.311.110.723.015.72
TINORDILOTTOMAXMOGUL20142334526957560.0723-0.022.152.611.632.867.33.7
TOPDOGGRANITEMONTROSS201727027471219650.07460.032.313.081.732.97.24.8
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX20162833894187968-0.01680.042.242.631.422.686.27.9
TOUCHDOWNLOTTOMAXSUPERSIRE20142398622869670.12350.031.91.870.62.776.54
TOULOUSESPRINGHALOGEN201525506991121710.1470.051.322.130.652.796.63.8
TRADEMARKDENVER 1426NUMERO UNO201626307461282890.15450.021.92.131.142.759.93.8
TRAJECTORYDRACO 15006SUPERSIRE20152667874224479-0.02780.031.191.67-0.332.847.36.2
TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162729843558650.16350.072.413.052.122.765.97.7
32038TRAMWAYMODESTYLOTTOMAX20162584728760620.12460.081.972.072.082.926.35.3
TREMENDOUSJEDITANGO20162606675225860-0.086901.952.041.452.8883.5
TRIMMINGLOTTOMAXSUPERSIRE20142412655634710.17280.031.481.960.492.816.34.7
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162651745755570.1380.052.22.271.612.616.76.6
31401TRIVAGOJEDIBOMBERO20162647758265562-0.1268-0.042.152.291.72.757.26.1
TUTORBAYONETMUNITION20152497675202665-0.046101.781.260.652.877.74.2
TWITTERENTAILJABIR201523755491185480.01410.022.161.191.662.885.44.3
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527428511087950.19490.062.031.311.172.537.66.1
ULTIMATELITTLETONNUMERO UNO201524696781444680.054501.741.66-0.232.936.24.7
UNICORNSPRINGTANGO20152639731546600.14360.071.282.021.342.618.35.9
UNIFORMLOTTOMAXMOGUL201424195781248560.0335-0.011.872.651.182.957.13.3
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142356511283490.14230.051.712.211.832.8183.6
UPPERCUTUNIXSUDAN20142419541602500.1350.062.572.30.772.876.73.3
30253UPRIGHTKINGBOYNUMERO UNO20142483636926680.12430.051.951.92-0.192.777.53.4
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152574726836650.12540.11.641.880.82.865.73.5
UPSTAIRSBAYONETMUNITION201525466721568670.03530.021.961.681.132.959.34.1
USEFULYODERCAMARO20152715851583980.28490.112.211.741.842.927.45.7
UTOPIAALTASPRINGSUPERSIRE201526387961399840.11480.021.862.011.452.879.35.7
VALERIUSHALOGENSUPERSIRE20142342448312280.06160.022.122.220.882.6874
VICEROY *RCLITTLETONNUMERO UNO201525196731201670.08490.041.641.530.252.749.24.2
VICTORKINGPINLIQUID GOLD20162424493348430.11390.12.882.391.322.748.73
VIEWERFLAMEMOGUL20142394542463580.15380.091.931.881.342.947.82.7
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201527008391312840.12500.042.082.751.462.696.96.2
VIGILANTFLAMEMOGUL2014240753674760.27250.082.782.651.982.877.12.2
VILLAGERDEFENDERSUPERSIRE20142319474651460.08300.041.762.171.252.915.42.3
VODKAMAIN EVENTSUPERSIRE20142316472671540.1260.022.081.981.992.7293.8
31848VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162614746213258-0.0758-0.022.121.561.632.86.36.2
VOLUNTEERHALOGENSUPERSIRE20142275430211340.1120.021.652.040.442.678.43.9
VORTEXJEDIGREENWAY20162557667172960-0.02600.032.051.791.432.826.84.3
WEBSTER-P *RCFRANCHISEDELTA201727117901437650.04560.042.642.661.912.95.95.5
WEEKENDMODESTYSILVER201626267801030660.1420.042.112.671.682.766.95.8
WHIPLASH-PHARMONYDELTA201726177602179930.04710.022.261.911.022.987.83
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162560657158753-0.02530.022.172.641.262.896.95.4
26715WHITESIRESUPERSIRESNOWMAN20132224486148552-0.0142-0.010.890.570.32.627.63.1
27338WICKHAMMOGULSNOWMAN201223065041510610.0244-0.011.951.591.362.796.51.4
WIKIPEDIA-PFLAGSHIPDELTA201726697461185710.1510.052.252.151.462.76.35.2
WILDWOODCAPITAL GAINDOORMAN20152550615960480.04420.052.842.170.712.466.64.4
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA201625266341526600.01570.042.552.411.112.857.23.4
WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526907621392700.06570.052.582.081.092.466.15.3
WISDOMBAYONET1STCLASS201625336711165480.02410.021.481.550.472.726.66.8
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201524636631586610.01500.010.881.270.822.755.85
WONDERSUPERSHOTMUNITION20152573738201665-0.03730.041.341.190.242.746.44.8
WOODSTOCKJEDIDELTA20162693789199867-0.03740.052.172.230.842.877.85.3
WORLDCUPBANDARESPETY20162592696181951-0.0649-0.022.492.931.292.797.25.1
31295YAMASKASANDY-VALLEY AFTERBURNER-ETYODER20162764871835910.22580.122.071.652.032.816.86
YEARROUNDJETTYODER201626628012197910.03730.021.770.941.22.937.14.2