Június 20. Rafael névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2019. április TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
27422ALSACEMCCUTCHENGERAR20131637650.05690.151.621.080.03-1.74-0.250.431214
23246JUTLANDPLANETSHOTTLE2009155838-0.1945-0.061.811.061.65-2.241.361.491245
2019. április TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
28618ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN201422814211124440.0125-0.032.772.572.262.765.42.2
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201524765521238540.03420.023.192.851.392.696.82.8
27422ALSACEMCCUTCHENGERARD20132316459125843-0.01530.052.021.611.072.88.92.5
AMAZON-REDDRAKE-REDPITBULL *RC201721593007639-0.07260.012.562.811.572.748.22.8
APACHE-PPOWERBALL-PMOGUL20152440555722590.12430.082.432.360.653.046.72
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526197751388630.04490.022.052.151.172.635.76.5
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142475607610590.13370.072.452.952.152.656.94.7
28355ARCHWAYTANGOMAN-O-MAN201424486281536720.05540.031.521.080.142.938.62.9
ARDORDRAFTPICKMVP20162579691421690.19410.11.881.651.172.667.25.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142498628795680.14380.051.831.190.742.525.83.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726518081756920.09650.042.211.660.812.838.14.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201424556301237560.04400.011.42.12.342.776.24.2
AVATARSPRINGDEFENDER20152419533709550.1390.062.543.321.332.926.82.3
26044AZNAVOURFERNANDSHOTTLE20122280450-98390.16130.062.132.541.742.548.53.3
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625527261095680.1550.081.561.251.092.6475.4
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626867841336540.01500.031.932.461.482.656.77.8
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152489627807560.09440.072.522.191.562.76.94.9
BERTONMOGULROSS20122316502929480.05300.011.812.272.272.857.52.9
BLIZZARDTOPNOTCHDENVER201828499271344990.17610.072.533.21.122.6386.2
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152718847158970.34250.072.382.851.222.667.86.4
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725897811459730.07540.031.421.860.992.846.96.3
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN20162338439711270290.033.212.990.92.884.1
BREKEM *RCBOOKEMMAN-O-MAN20122280471738290.01470.091.310.980.832.9173.8
BRONZEMERJACKBOOKEM20162349410610270.02350.063.222.931.162.728.63.1
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152541660726590.12370.052.362.521.062.797.64.7
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR201625667221008800.15460.051.961.9612.816.94.5
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152633735742810.19420.072.353.291.612.678.54.4
27707CABRIOLJACKMANIOTA20132235381680310.02340.051.962.061.432.559.22.1
26246CALANDOMOGULOBSERVER20132167407-102650.26260.111.92.241.162.887.50.5
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER201323324781888760.0249-0.032.781.550.532.758.41
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152621758764790.18340.042.342.511.682.786.25.2
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525476731261680.07440.022.241.991.292.7283.8
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152263394540370.06260.032.933.181.532.776.21.7
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152282422171410.13170.042.823.821.072.677.52.1
COMPLEXCAMAROMOGUL20142210465-628400.24110.111.451.581.522.5665.5
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142362594450430.1290.060.771.850.342.625.56.4
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152592673935660.11360.032.573.371.592.729.15
COURIERJABIRRUSSELL20132442678673800.2340.050.580.770.082.766.64.5
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152366525274350.09260.061.482.251.332.856.84.6
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142392513436510.13230.042.492.131.412.8583.3
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726217261300630.05470.032.632.771.262.856.85.8
DAYTONAGRANITEKINGBOY201725476521435660.04470.013.082.841.62.767.34.1
DEALMAKERUNIXHUNTER20142323486742530.09250.012.263.230.32.686.92
DEDUCTIVENUMERO UNOPLANET20122194472693380.04230.011.082.04-0.282.686.54.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162536643171455-0.03600.032.732.860.82.887.34.6
DISCUSSIONPURENUMERO UNO20142368561151251-0.02480.011.861.871.072.9673.6
25056DOORMANBOOKEMSHOTTLE2011230137326370.13260.093.512.621.762.547.82.2
DUNFEEYODERNUMERO UNO201526017951071020.36350.121.340.990.862.917.74.6
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172726787759680.14400.062.762.81.072.666.56.1
EDIFYDOORMANIOTA2013234355263800.29270.091.661.810.712.826.42.1
EMERONUMERO UNOROBUST20122318483531480.1310.051.971.030.752.667.43.7
ENDURANCEOUTLASTDELTA201727609041472880.12530.032.262.720.72.576.87.1
ENVIOUSMCCUTCHENSNOWMAN20132177387524490.11300.052.071.581.232.778.21.8
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN20142409586884570.0920-0.022.852.751.532.736.54.7
ESTABLISHPULSARMOGUL20142345513-3630.23200.071.971.81.242.727.52.8
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152339554137142-0.03500.031.251.2102.8184.5
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142357522249480.14390.121.831.81.242.666.33.7
EXCALIBURJACEYNUMERO UNO20142363490670360.04320.042.031.230.842.589.65
EXCELLOTTOMAXMCCUTCHEN201423745521195570.0434-0.012.471.951.282.927.83.8
EXEMPLARJABIRSHAMROCK20132229452131340.11100.020.31-0.360.692.695.25.4
30814EXPANDERHIGH OCTANENUMERO UNO2015221230695226-0.0327-0.013.052.610.442.7910.62.5
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID201022954501064790.14440.041.320.45-0.42.966.2-0.5
FALCONDEDUCTIVEMOGUL20142308537573590.14290.041.652.051.362.696.63.7
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL20152517728832770.172502.012.321.322.635.46
FLAGDAVINCINUMERO UNO201424886881159760.12460.041.871.621.262.8585
26730FLAMENUMERO UNOFREDDIE20122369509-696620.33120.131.811.460.972.687.72.9
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172698785835840.19400.052.72.82.072.767.34.8
FOLKLORISTBOMBEROMOGUL201424036171234500.0131-0.021.642.420.132.726.65.2
FOUNTAINJETTMCCUTCHEN201625336541067550.05420.031.892.541.042.686.85.3
FROSTBITEIMAXPROFIT201727058211435810.1640.072.232.331.372.867.45.5
31729FUELDUKEKINGBOY2016265774619561040.11690.032.72.270.682.968.82.2
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL20142453619831540.08320.021.651.90.752.776.75.6
GATHERINGGRANITEJEDI201726598341308850.13550.051.71.660.882.756.26.4
GATSBYCAPITAL GAINMOGUL20142254423117344031-0.022.492.021.162.87.83.3
GLAMOROUSCHARLEYDELTA201726938291799800.05600.022.132.721.362.717.46.2
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201726157551817870.075502.552.221.382.8175
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152522687179660-0.025601.81.940.712.7474.9
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142294479328600.17260.061.922.122.192.945.62.2
HALCYONALCORACER201624396421068670.1350.011.721.41.072.665.84.9
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152386532778520.08300.022.822.371.052.726.93.7
30195HELPMONTEREYMODENA20162532638800530.08440.072.682.311.932.7373.9
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132199316135136-0.0530-0.043.132.780.782.768.61.9
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER2008212436473227018-0.022.031.881.172.79.53.8
JAZZNIGHTDOORMANMAN-O-MAN20132328471366440.11330.082.231.941.662.695.82.3
JIMJAMJABIRSHAMROCK20132246502499440.09230.030.44-0.280.712.536.55.6
23246JUTLANDPLANETSHOTTLE2009213641398929-0.0321-0.030.711.271.32.777.24.4
29533KANEBOMBEROMOGUL20142560712216567-0.0564-0.011.892.150.892.654.94.2
32631KENDALJACOBYHIGH OCTANE20172169262114360.12403.783.381.752.658.41.6
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425847251548690.04570.032.051.840.652.6884.8
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626067741379720.07580.061.552.360.852.766.65.7
KIPPERHIGH OCTANEALTA5G2016216727498430-0.022903.312.781.152.889.41.3
33265KODIACIMAXSUPERSHOT201727498531960830.03720.041.952.351.192.866.95.2
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172663763214770-0.03770.041.991.920.612.757.84.9
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625957471498690.05560.042.122.151.172.656.45.4
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726147481672690.02580.022.022.190.972.8665
LANIGANMOGULBRUNO201324187141991080.37360.111.561.740.992.896.42.3
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162343427351530.15300.073.292.091.562.788.51.2
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152639685923610.1410.052.653.261.382.759.64.9
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132250403120539-0.0235-0.012.41.891.382.658.91.5
LOPERAMASCALESEMAN-O-MAN20132183369270410.11290.081.681.250.282.735.80.2
26900LOTTOMAXNUMERO UNOSUPER20122388583588580.131802.152.251.152.787.45.4
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625927661401640.04520.031.561.950.412.686.16.2
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152510598152633-0.08480.011.981.851.032.636.44.8
MARTINIFORTUNEDELTA201727288061006710.12380.032.492.71.312.636.46.8
31727MAVERICKJEDIDELTA20162702783164843-0.06600.031.762.260.42.677.18.4
MERJACKMAIN EVENTMCCUTCHEN20142313426266270.06220.052.552.641.72.77.74.2
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142362579195859-0.0547-0.041.381.630.832.746.54.5
MILOOUTLASTMOGUL2017271788815591000.15500.012.242.91.242.756.25.6
MISSIONGRANITEDELTA201727228411108900.17480.052.322.191.622.875.75.3
MONTREALMOGULFREDDIE201222425301190660.0834-0.011.422.290.583.366.62.9
MYSPACEMOGULPLANET201223846781453780.084300.921.330.172.985.43.7
NAPOLEONHALOGENNUMERO UNO20142225386-358240.1420.051.92.10.72.717.23.8
NEPTUNEARMOURJACEY20152594710798710.15470.081.951.351.512.617.85.4
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152529681928720.13440.062.242.370.862.986.83.7
30707NOMINEENUMERO UNOMASSEY201224156101393520500.030.970.40.442.636.55.3
23351NUMERO UNOMAN-O-MANSHOTTLE20102318478-296540.2450.051.932.140.442.617.43.5
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152436633578800.21330.061.491.731.012.697.94.3
ORIGINSUPERHERODENVER2017270385515341070.17580.042.272.350.542.838.74.7
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142539633171359-0.0243-0.032.952.611.322.76.34.2
OXYGENIMAXMUSCADET201727819191701960.11600.032.493.021.052.97.36.2
33283PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162539654221243-0.13700.011.91.440.132.797.55.5
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172686771197662-0.0458-0.012.661.940.922.627.46.3
PEMBROKEDAVINCINUMERO UNO20142371575-244680.29280.131.681.580.932.566.94
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524605961240500.01520.052.121.470.682.876.93.8
PIANISTENFORCERCAMERON20132231414166227-0.12530.011.420.89-0.43.046.72.4
31399PISTONJEDIBALISTO201626497601412710.06620.072.322.050.482.676.85.9
29734PLEDGEPULSARSHAN20152477579718580.11320.042.452.41.182.86.43.4
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727388291547820.09590.042.082.061.32.737.95.2
POLOJABIRCAMERON20132391572764510.08360.050.820.46-0.112.667.25.2
26426PRESIDENTNUMERO UNOMILLION20122287515117739-0.023701.471.140.052.777.63.4
PROUDDEDUCTIVECAMERON2014229851499231-0.022901.251.770.872.596.85.5
27106PULSARMCCUTCHENSUPER20132253358-178230.1150.042.432.551.562.777.93.4
26566PUREMOGULMAN-O-MAN20122237463198756-0.0657-0.011.912.320.783.56.20.5
RHUMIMAXDELTA201727899282110890.04680.011.982.291.472.96.86.5
RICOJACEYEPIC20142366478118020-0.09470.041.170.821.552.556.94.6
ROCKWELLPULSARDOORMAN20152370445-161390.17140.072.962.931.592.727.32.7
30251RUGBYMONTEREYSTERLING201524455791081530.05420.032.872.21.092.837.93.7
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727318751684750.04560.022.162.421.062.56.27.4
27551SANTANAMOGULPLANET20122298514678660.15370.061.922.011.392.966.82.2
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162534671818880.21410.062.511.970.452.817.23.9
SERGIOMONTEREYOAK201525216411521560530.022.371.591.232.847.64.4
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142337508695450.072202.362.991.332.497.24.1
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142490616943530.06400.041.641.61.332.797.73.8
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142266464114833-0.0329-0.021.842.110.842.895.84.2
SPINOUTJABIRPLANET20132224475729410.05290.021.130.330.992.765.54.4
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525177371263610.05460.031.261.90.962.796.56.1
SUPERSEDESUPERSONICMAN-O-MAN2012227345187926-0.02350.031.592.040.552.896.23
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726918441168700.09410.022.562.871.972.615.57.7
TOPCHRONOOUTLASTYODER2017271687610681000.21480.061.921.971.332.678.35.4
TRIMMINGLOTTOMAXSUPERSIRE20142389645552730.19260.031.621.990.612.856.24.8
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527138301052930.19490.062.081.291.272.557.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615719542580.14370.071.352.151.222.617.75.5
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142287469235430.13210.051.462.021.492.8483.4
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN20122377497928480.05310.013.163.291.072.856.12.2
30253UPRIGHTKINGBOYNUMERO UNO20142444612929710.13460.061.91.56-0.242.857.72.8
USEFULYODERCAMARO20152631793392910.28440.121.831.711.42.916.74.9
UTAHDOORMANROBUST20132420549111331-0.04400.022.4220.852.665.74.6
ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172702798203369-0.02640.012.242.71.052.716.95.9