Február 6. Dóra névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2022/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
AIRSHIP-REDOLYMPIAN *RCNUMERO UNO20142355317-154220.1180.080.480.790.212.7223.2
ALMAMATERALCOVEMONTANA2018265558883600.2300.10.981.530.62.8123
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201627017721030580.06500.060.750.20.812.612.54.4
41004ANGLECONWAYLEGACY202128879198471010.24450.061.651.190.892.752.44.5
32409ANKARAMONTANAMONTEREY20162594597700780.18290.031.381.080.522.872.42.8
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152381187-408300.1740.062.152.561.652.722.51.4
APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE20152558632147741-0.0539-0.020.780.70.262.681.95.2
ARDORDRAFTPICKMVP20162610547638590.12370.060.920.610.162.6922.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142544534409510.12250.040.540.15-0.112.651.84.1
ASCENDZAZZLEACHIEVER2020292410593791060.32350.080.841.180.522.750.95.2
ATHABASKAEUCLIDMVP201626936171030680.13301.281.150.472.612.24.2
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027157381341720.07470.021.581.350.132.642.13.8
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172445509522360.068-0.030.840.881.022.661.85.9
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202845915392980.29340.080.771.470.512.841.74.7
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201627727871209770.1620.080.860.230.842.752.12.3
BAROMETERSKYWALKERROBSON20192633700746740.16450.080.580.88-0.472.991.43
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016257659692214-0.07360.030.861.610.092.751.84.3
BERINGFLAGSHIPDENVER20172463558138350-0.014200.671.91-1.952.7321.9
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152327303160320.09230.061.551.240.42.812.21.6
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162736772188949-0.0855-0.010.861.480.912.821.95.1
BILLBOARDLAWSONBOURBON201926597251171830.13590.080.54-0.08-0.473.092.11.7
BLACKTIELAWSONMODESTY20192636695-129900.34410.161.090.480.042.9922.3
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER2018270759691810.28300.11.552.31-0.332.572.22.8
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152615590-543870.3910.071.481.770.122.792.43.5
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828268951093940.18460.040.8910.312.412.96.5
BLUEJAYYODADELTA20182713673447620.16310.061.81.750.212.671.84.4
BLUESFESTTOPNOTCHDENVER20182493483133138-0.04480.021.151.52-1.142.8422.1
32630BLUFFEUCLIDMONTROSS20162723663220443-0.1449-0.061.462.190.232.791.74.8
BONUSBLIZZARDROBSON201927827366431070.29450.091.271.27-0.132.662.82.4
BOSATIMBERLAKEACHIEVER20192952102315591010.14580.030.972.050.122.961.74.3
BOWLINGMONTEREYCASHCOIN201622271462750-0.04901.891.97-0.392.92.62.5
BROOKLYNLAWSONPROPHECY2019256968355560.19380.130.750.530.193.1223.6
BRUNSWICKMAESTROJARED20202749860647550.11440.080.341.02-0.122.661.76.7
33436BUDGETAPPRENTICE *RCDENVER201725815151581640.0147-0.011.561.21-0.352.492.92.8
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152358368122300.09160.041.081.090.122.912.51.4
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162563538726750.16390.060.550.7-0.372.832.21.7
39646CALLAN-PLOGISTICSCHARL202128436961149820.13530.062.181.951.252.842.52.9
34860CALTHROPTOPNOTCHSPARK20182548574577230380.071.611.680.122.61.75.2
CAMBRIDGESLAMDUNKJETT20172509564420440.1240.040.891.43-0.472.572.63.9
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER2013219655154148-0.0430-0.061.780.93-0.292.92.7-3.8
CAPPUCCINOLAWSONFORTUNE20192625618-482510.25260.150.350.28-0.112.62.15.1
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152312270-269360.1710.031.321.620.12.921.90.7
34110CASUALEUGENIOYODER20172571511194731-0.1552-0.031.221.130.422.862.23.6
26406CELEBRATEMAN-O-MANBOLIVER20102116130167-8-0.05120.020.280.79-0.092.691.72.4
CELEBRITYEINSTEINSKYWALKER202028588771366780.09610.060.851.4102.732.45.2
CESSNAROBERTPROPHECY20192754747-269620.26300.141.080.981.062.641.75.6
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192743679496690.18330.061.341.230.712.612.24.3
40931CHRONICLEEINSTEINFRAZZLED20202895868764960.23400.061.692.210.322.624.9
CHUNGPULSARJEROD20162192144-291180.11-40.020.680.830.452.932.11.7
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE2019256432952370.12270.092.12.670.622.632.52.5
CINNAMONALLTIMEYODER20162540477255340.09230.050.151.80.32.772.32.5
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828217302067900.04660.011.961.660.062.822.52
40003CLAROPARFECTCLARITY202029137521135650.07440.0322.291.182.812.45.4
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN2015225876337150.01150.022.262.240.552.892-0.6
CLAYBOSAFUTURE20212993108418821020.1640.021.31.77-0.092.752.35.6
COGNACCOCKPITMARIUS2020298793615391070.16600.041.982.17-0.032.762.44.5
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142223267-278100.0790.06-0.090.51-0.172.741.83.6
DAILYAPPLICABLEMONTEREY2018240125719300.1130.042.52.871.642.92.31.2
31297DALLASHANG-TIMEKINGBOY20162501373157470.15160.042.442.640.522.6621.8
DANTERIDGELINEACHIEVER20202710729385880.26360.081.431.420.462.722.53.1
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING20172527376700330.022302.262.271.182.962.32.7
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182756894622570.12530.120.220.93-0.012.761.75.4
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192730793776560.09440.070.811.160.712.671.85.9
DAYTIMEHAILEDCRIMSON202128279701551760.06660.060.010.9-0.212.932.15.4
DEDUCTIVENUMERO UNOPLANET20122159240331160.018-0.010.361.05-0.972.781.92.5
DELAWAREHUNTERPLANET20122136117-111180.08130.060.480.5-1.82.762.5-0.2
DENMARKJEDIKINGBOY20162453370100031-0.03370.021.782.2-0.972.852.12.2
DIABLOABBOTTBOMBERO20162617488321610.17260.061.732.040.012.741.72.1
DIGITALHOTLINEDUKE201825443881550640.0246-0.012.091.810.612.881.6-1.1
DISPLAY-PPMONUMENT-PMEGA-DUKE20202653713513830.22260.041.021.54-0.532.772.23.1
33442DOCTORSUPERHERODELTA201726597381029460.02400.030.971.370.522.72.34.8
25056DOORMANBOOKEMSHOTTLE20112142-69-475130.1190.092.471.60.682.672.70.3
DOTNETMOONRISECRIMSON20212917101812991050.19560.050.91.06-0.032.881.75.8
34867DRACAENAGUARANTEEDUKE201826587421015450.02450.050.610.84-0.672.512.55.5
34861DREAMBOATMARIUSDUKE201827387871661650540.010.651.38-0.172.711.74.7
DRESSCODERNRFABULOUS202027177931169650.07510.050.891.070.172.72.24.7
DREWBARRYMCCUTCHENMAN-O-MAN20132200184461360.06270.0410.840.373.012.4-1.8
34108DUPLOFORTUNEMONTEREY20172563372-433280.16130.12.142.41-0.252.582.13
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172551422-143330.14190.081.521.87-0.732.6922.9
35818EASTBOUNDMARIUSACHIEVER20192766835835820.17380.040.61.480.432.631.35.1
35296EASTWARDDELTASUPERSIRE201826267051198540.033801.211.470.222.832.14.8
ECHELON-PP *RCDELSON PSIMPLICITY-P-RC20202505496-48470.17250.091.031.070.42.972.43
34736EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828478171082820.14530.071.11.72-0.352.622.44.8
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202853867746930.22520.10.421.02-0.32.625
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192921986209066-0.05670.011.312.42-0.262.811.65.9
ELNINOEINSTEINYODA2020287694813201050.19610.071.041.49-0.652.7623
EMERONUMERO UNOROBUST20122263191238300.07180.041.010.31-0.192.762.31.8
35958ENCOURAGEMILESTONEHELIX20192750842991850.16500.071.361.83-0.52.862.43.6
ERNIE-PPLIMELIGHT-PPADAWAN202026626471310740.08570.061.521.21-0.062.931.91.5
35708ESPNHOTJOBHELIX20192715624589750.18410.081.411.631.042.993.82.1
ESTEEMSUPERSHOTNUMERO UNO20152342394126026-0.084000.260.13-0.392.992.52.4
EVENTEINSTEINMARIUS202029039191339860.12600.060.931.45-0.092.562.25.3
40932EVERGIVENZAZZLEMILESTONE202129028771067920.18560.081.872.240.072.9723.4
EVITEPURSUITMAVERICK201928628931304770.09600.071.281.090.392.7225.7
32411EWANJEDISUPERSHOT2016244550569322-0.02400.060.541.12-0.482.82.14
EXEMPLARJABIRSHAMROCK20132277288322230.0490-0.62-1.04-0.042.791.53.8
EXODUSMARIUSFORTUNE20192658693402460.11390.0911.7-0.332.711.84.7
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT20172659740153144-0.05600.040.630.73-0.12.722.34.2
EXPEDITIVEPLINKOFASTBALL20212867112813431210.24540.04-0.61-0.08-0.772.871.65.1
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192691810-500850.38200.130.440.620.712.781.55.1
EXPERTPURSUITREASON201928698001028520.04510.071.681.981.272.72.35.1
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT20172678715138945-0.03570.050.630.99-0.432.812.34.7
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI20172705752712630.12320.030.90.720.172.681.94.9
EXTRATIMECHALLENGERRESOLVE20192825790447540.13370.081.182.090.012.61.96.2
EZEKIELESPNRIVETING20212815816633800.19340.051.712.081.442.652.95.2
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID20102257164533550.12250.030.52-0.36-1.213.062-1.8
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182782870193564-0.0346-0.051.011.620.782.82.36.1
FASTLANEFASTBALLSKYWALKER20202900973951990.22530.080.951.350.282.781.84.6
29391FEDEXLOTTOMAXMOGUL20152337454168380.11-4-0.030.561.22-0.12.681.74.8
FIGAROMONTANASILVER20162498558227390.11220.050.151.030.682.661.73.9
FINALISTCRIMSONMARIUS20202782842802980.23500.090.650.960.292.782.13.8
39374FLOATTROPICTOPNOTCH20202741475267520.15380.112.682.731.642.782.23
39379FLORIDALAWSONMARIUS20192815893398840.24490.130.820.790.22.951.53.8
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192723565556520.11360.072.322.180.612.782.63.1
35859FORBESCASPERDUKE201826425731412610.02540.031.892.29-0.482.952.21
FORESTERMAGNITUDEFABULOUS20202722600579490.09270.031.562.490.042.72.44.4
FORTITUDEFORTUNEMODESTY20172520557-477540.26110.090.151.36-0.882.681.73.5
FOUNTAINJETTMCCUTCHEN20162380278750320.01270.010.961.510.152.792.20.2
31583FREEDOMMODESTYBALISTO20162649714181255-0.0553-0.010.811.210.342.951.53.4
FRISCOFASCINATORYODER20182681754576960.26450.090.721.08-0.662.922.21
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182561565-169390.16170.080.871.67-0.722.4624.7
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182616667164641-0.08570.020.10.49-0.152.871.84
FUTURITYMILKTIMEDELTA20182566629181546-0.0849-0.020.781.37-0.012.712.23
28974GALAPAGOSDEDUCTIVEMOGUL20142376382367280.05150.010.790.87-0.012.862.12.3
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182523520-319300.15180.11.161.90.332.91.64
GATHERINGGRANITEJEDI20172579607575660.15340.060.690.810.422.851.82.8
GILBERTOGUARANTEEJEDI201726838041513620.01540.020.490.73-0.612.8124.7
GOLDMEDALGUARANTEEDELTA20172705825638680.15510.110.390.6-0.462.821.74.2
GOLDMININGCASPERFORTUNE20192520389171220.05310.091.782.090.152.592.43.1
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172562566824570.09450.071.270.86-0.262.91.91.8
GRADUALJEDIGREENWAY20162160197196-10-0.06140.030.560.92-0.82.7222.4
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182603681646680.15360.06-0.010.92-0.262.791.83.2
33279GRANDPRIXFORTUNESPRING20172523479297520.14260.061.441.8-0.562.712.32.5
34958GREENWICHGUARANTEEJEDI20172723813767790.17420.060.30.56-0.942.562.14.6
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152392382110135-0.0329-0.021.121.10.342.842.12.4
GUIDEGUARANTEEPROFIT20172682714598560.12470.10.740.4302.592.24.6
35854HALIFAXFASCINATORDELTA201826956501082530.04380.021.922.510.332.951.82.9
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST20172665576683550.1340.041.320.970.532.611.93.7
HAMONDFRAZZLEDSILVER201725596611076660.083200.20.63-0.242.572.24.3
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182563539221340.09210.050.981.83-0.312.861.54.8
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152279239182290.08140.031.581.38-0.342.782.20.8
HEADSUPEINSTEINJARED20202890890786860.19470.081.21.84-0.222.761.74.8
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI20182584588739290360.050.471.11-0.712.662.25.5
HEBDOJABIRSUPERSONIC20132317368270340.084-0.02-0.24-0.09-0.332.71.52.9
33296HEISENBERGFORTUNEJEDI20172527502371360.08250.050.651.16-1.782.532.53.9
HELMETRIDGELINEREASON20202800694114634-0.03500.052.291.840.52.612.45.7
30195HELPMONTEREYMODENA20162483370399310.06290.062.051.231.012.862.21.3
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI2017245544394636025-0.021.161.08-1.422.71.72.5
33294HENNESSYFORTUNEJEDI2017238030862121-0.01260.020.631.48-1.92.712.21.7
27333HIGH OCTANEMCCUTCHENOBSERVER20132129-15611238-0.1215-0.072.492.150.732.862.8-1.4
HIKEBOSATAHITI20213117121513581160.22620.071.272.060.492.8425.2
33290HITECHFORTUNEJEDI20172569508118344-0.01410.010.411.42-1.572.721.52.8
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202826789238740.23320.091.831.840.142.711.74.9
39373HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029389361121960.18520.061.192.03-0.312.772.34.9
HOMESTEADMAESTROREASON20202890908882670.11540.091.211.320.582.612.25.5
HOOSICKSPARTACUSDELTA20202811688482690.18290.052.732.461.123.041.93.4
HOROSCOPEHEROICACHIEVER201928439958501130.28340.030.810.840.322.732.25.2
HUMORISTHEROICSKYWALKER20202799842690780.18410.070.841.40.062.791.95.1
HURRICANELAWSONIMAX20192647648282680.2380.11.210.960.562.832.23.2
HYPERLINKPADAWANJEDI20182661590173940-0.09610.021.441.2-0.352.772.13.7
ICARUSMODESTYMOGUL201625355924720.26200.070.91.430.652.7623.3
ICEBREAKERGUARANTEEMODESTY201828159331248860.13600.070.380.7-0.632.982.33.7
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY201827468971051850.15370.010.340.95-0.392.771.63.9
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER200820881073212-0.040-0.041.320.970.562.833.11.5
INTERACIMAXMONTROSS201726827841277660.06450.020.561.02-0.382.7124.7
INTERNETEINSTEINPROPHECY2020291191612881010.18630.081.021.07-0.132.922.33.9
JAZZNIGHTDOORMANMAN-O-MAN20132233148-42270.1220.081.230.940.542.81.9-1
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152344437125021-0.0919-0.07-0.090.7-0.012.821.74.4
JIMJAMJABIRSHAMROCK20132502575698480.07270.02-0.37-0.720.442.5124.6
JINPULSARJEROD20162234151-357230.1350.060.720.580.112.982.30.9
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT20162364426108726-0.053300.050.040.232.812.14.1
34600KATMAIFORTUNEABBOTT20182617578459580.14350.070.821.39-0.922.721.72.8
KAYAKFABULOUSDETOUR20182676594595730.18330.051.642.480.142.731.82.6
35853KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201624814431046420.01470.051.131.36-0.252.871.71.3
35622KODIAKSOUNDCLOUDWINDMILL20192763747797650.12430.061.571.730.512.521.84.3
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172658623232258-0.1770.021.170.84-0.462.922.71.9
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201626165801406600.02460.011.281.150.532.791.82.7
34635KUDOSTOPNOTCHJEDI20182637679201029-0.1660-0.011.271.31-0.132.681.95.5
LEAP YEARMONTEREYDOORMAN20162174-66-475290.1760.082.581.230.772.972.6-1.9
35566LENNYTOPNOTCHRUBICON20182593576-41690.25290.110.920.54-0.42.622.34
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172751659557610.14400.081.61.52-0.082.622.23.5
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122221186-137120.0660.041.532.480.752.812.40.4
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN2013222111380913-0.0618-0.021.31.110.382.762.80.2
LOBERRYSHAMROCKMAN-O-MAN20122263465325210.03160.02-0.91-0.21-0.692.831.43
25826LOCARNOPIERREMAN-O-MAN2012200626-714-60.08110.12-0.280.330.252.782.1-0.1
MAASTRICHTBRAVEPYRAMID2021305611631280950.16570.060.891.89-0.212.641.97.2
MACKINACZAZZLEROADY202128749717851020.25470.080.591.16-0.322.672.34.7
34630MAESTROIMAXDUKE201727417531200690.08510.051.271.340.542.7624.4
MAGICEINSTEINROLAN202029138841033790.14550.081.211.860.612.712.14.9
39011MAHOMESELDORADOMILKTIME201928849171260730.08510.040.981.650.242.731.55.4
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182512546425360.07200.021.452.080.012.924.5
MAINFRAMEMCCUTCHENMAN-O-MAN20132056-71812-0.0290.011.311.22-0.282.92.3-1.1
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192763813-17650.23250.090.641.140.712.681.66.3
MALACHITEROBERTPADAWAN20192690631321470.12350.090.881.290.892.6824.2
MAMMOTHROBERTPADAWAN20192685652-83610.23400.150.370.520.272.7523.7
MANCHINMAHOMESLEGACY20212918998875830.17510.080.751.210.372.761.55.9
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162579640621490.09300.040.6710.42.7824.7
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN2015245829195718-0.063001.341.290.22.781.92.2
MAPLELEAFSESPNSOHOT202128959888191060.26520.090.731.050.362.862.14.3
41006MARASCHINOZAZZLEROADY2021288710256671110.3430.080.530.65-0.142.762.15
34688MARBLEGUARANTEEDUKE20172692751906750.14430.050.160.59-0.722.5624.4
MARTINIFORTUNEDELTA20172417379-69310.12110.050.871.21-0.532.942.12.8
MAYFAIRCOCKPITRANDALL20202691507832850.18310.022.681.910.582.672.61.5
35961MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192742644372810.23400.11.561.71-0.212.622.23
MEASURE-PZAZZLEDELSON P20212718744552840.22410.081.421.25-0.662.812.33.3
MEGAHERTZJEDITATUM20162420377112023-0.07400.021.831.62-0.482.792.62.1
MERRITTWHEELHOUSEROADY20212923106613721170.22700.090.270.480.072.862.23.4
35883METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192704768148720.24420.130.630.860.112.692.24.1
35743MEZZOFORTEPOSITIVEGUARANTEE201927717661052880.16440.041.171.670.062.761.73.5
MILANOSIDEKICKALLIGATOR20182252134-106270.1180.042.151.240.692.821.90.5
32412MILKTIMEDUKESUPERSHOT20162620685276564-0.1476-0.030.540.88-0.622.7122.1
MILLBAYGAMEDAYCABOT2021298910291026940.19510.071.741.590.362.8226.2
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142279321145322-0.1128-0.060.50.77-0.092.832.12.6
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028679391129660.08490.050.851.730.052.611.96.7
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202813802924970.21520.080.591.45-0.432.772.33.3
MISTERGAMEDAYALTACABOT2021298910291026940.19510.071.741.590.362.8226.2
35295MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201826025471011420.01420.041.61.790.192.751.92.9
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192678696101740.25320.11.121.820.242.771.93.6
MONTREALZAZZLELAWSON20202835873877820.17570.11.061.13-0.382.8124.7
MOOKIEZASBERILLAROME2020298891913011090.2630.081.92.1-0.092.732.93.6
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172559602269680.2150.020.890.830.342.6924.1
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172654578626720.17320.041.491.260.653.062.41.9
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192589562-33450.17260.10.730.760.682.742.14.6
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY20182423491187290.08150.030.761.690.582.941.83.9
MUSEUMFORTUNEJEDI20172574536-70390.15250.10.871.5-1.012.692.14.1
MYBOOKCHALLENGERMODESTY20182751758384560.15320.071.172.150.142.91.85.1
MYSPACEMOGULPLANET20122294454931470.0424-0.02-0.040.4-0.833.061.61.2
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192716731-10570.2340.120.370.20.662.671.85.3
NEPTUNEARMOURJACEY20152584533312480.13310.080.920.40.662.682.53.6
35749NEXUSCABOTFRAZZLED20192665723444490.11300.060.21.060.322.531.66.4
NOMADEINSTEINYODA2020289694710101130.26550.081.311.25-0.612.692.74.2
31396NORFOLKSPRINGBALISTO2015249354188829-0.02370.030.620.950.512.722.34.1
NOVELTYSILVERCHAIRNOBLE20212896104513111020.18500.030.21.27-0.722.911.84.9
23351NUMERO UNOMAN-O-MANSHOTTLE20102225120-839300.23-130.050.960.98-0.472.772.31.5
35819ODOMETERCABOTOUTSIDERS20192737796814610.1400.050.231.360.52.761.75.5
39819OVERDOHIGHJUMPGRANITE2020307910595981190.34460.11.52.071.072.671.65.1
35951OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192975835347900.27320.071.892.280.852.642.75.4
35744OZONEROBERTOUTSIDERS20192703705187670.21250.070.610.661.132.91.94.4
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202029269001267920.15550.051.271.71-0.012.612.24.8
30895PADAWANJEDIENFORCER2016251545211921-0.15500.040.681.35-0.332.781.84.3
PAGEVIEWLAWSONYODA20192778867264960.3450.130.670.56-0.072.852.24.1
PANACHEMEZZOFORTEACHIEVER2020287886110421090.24430.041.221.740.282.921.93.3
PANCOSTANGOPARADISE20142158119-417170.12-30.040.780.52-0.112.72.10.9
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019280481210231040.22500.060.610.78-0.32.762.53.4
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172532453152531-0.0939-0.031.531.12-1.392.682.12.9
PENROSETROPICDELTA-LAMBDA20212803625602640.14410.083.092.831.612.881.72.6
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172678711456820.23400.090.590.20.372.892.72.7
PEPTALKBLIZZARDGUARANTEE20192840818-367920.38330.160.931.28-0.112.742.14.6
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182689716128444-0.02560.060.51.2-0.752.682.15.1
PERKSZAZZLELAWSON20212881938915900.19480.070.961.37-0.282.681.85.6
PERMIT-PPERKDELTA20192598675433870.25240.040.710.510.272.822.33.4
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152699667456490.11420.10.851.15-0.082.661.63.6
PHOTOBOOTHPURSUITYODA20192867892761810.18400.061.751.570.532.741.75.5
31399PISTONJEDIBALISTO201625765221228570.03400.011.541.37-0.612.721.82.4
POETACHIEVERJETT20182560574592810.2300.040.81.160.212.831.91.8
POLICEGERARDPLANET2010206418-20710.0310.030.541.190.153.021.41.1
POLOJABIRCAMERON20132392369444390.08260.040.08-0.2-0.762.892.32.3
POLYMERZAZZLEROBERT202129109161631060.35440.141.051.150.352.924.4
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192730810648820.2530.110.610.99-0.452.862.13.8
POMODOROMOONRISEMEDLEY20212870107910261130.25450.050.20.5-0.022.771.96.1
PORTALGUARANTEEMODESTY201726267401008380390.030.441.02-0.022.841.85.1
35817PORTLANDACHIEVERFORTUNE20192767772695930.23430.070.771.2-0.122.7423.1
POWELLCHURCHILLBOMBA20212635425556360.05370.072.152.790.222.652.33.3
POWERSTARWHEELHOUSEBIG AL20213112115314181030.16680.081.611.290.542.612.16.7
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028608311104920.17550.071.682.190.392.8723.3
PRECISIONGAMEDAYFASTBALL20213030101413671010.16580.051.571.950.622.72.75.7
26426PRESIDENTNUMERO UNOMILLION2012225427868113-0.0517-0.010.50.1-0.072.892.32
PRISMEINSTEINACHIEVER202028638541118830.14530.061.191.680.242.82.44.5
35959PRIUSRNRACHIEVER20192812902810850.19440.070.720.850.212.841.75
35956PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029319029301090.25500.071.441.920.562.822.23.8
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727576731572670.02620.041.872.030.342.542.33.5
PROTOCOLPURSUITROBSON20192825812261830.26420.121.10.851.122.761.84.8
PUROLATORFASTBALLTOPNOTCH202027817951571780.06520.011.571.050.562.892.44.3
33627PURSUITIMAXPROFIT201729069501448730.06570.041.661.261.282.8626.6
40929PUZZLERPARFECTLEGACY20212896835454810.22420.11.722.381.192.822.56
35960PYLONRNRACHIEVER20192780859592940.25410.080.720.63-0.042.71.94.9
PYRENEESBATMANSUPERHERO20192804729-404820.35260.141.421.310.612.692.44.4
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212781100411261090.23450.030.421.13-0.12.81.65.2
QUEENSPARKZAZZLEACHIEVER2020282596913381070.19440.010.511.01-0.152.621.65.3
RAINMAKERJAGGEREINSTEIN20212767561217610.19350.13.473.181.452.842.53.2
RALEIGHDOORMANWINDBROOK20132121901931-0.02280.081.61.4-0.262.8420.6
RALLYCRIMSONACHIEVER20202776902201000.35300.10.281.040.042.8424.9
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192637570191430.13340.11.121.040.942.772.54.2
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202887909807730.15390.051.81.61.242.612.26.9
REAGANZAZZLEACHIEVER202028279095791020.28390.070.761.150.082.921.74.2
REAL-REDSWINGMAN-REDRUBICON20192647678673420.06270.021.061.21.132.571.86.6
REDCARPETIMAXMONTANA20182724733456730.19400.091.231.860.192.891.93.9
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201926577281076550.053201.421.270.22.592.46.4
31735REESESJEDIMCCUTCHEN20162521481184349-0.0746-0.040.980.98-1.042.662.41.7
39069REGENERATEZAZZLELAWSON20202893939930870.18530.081.371.45-0.052.642.15.8
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192685630-225430.19160.081.481.840.462.622.35.7
REGISTER-PKENOBIFRAZZLED20192597621319560.15320.080.970.95-0.542.731.74
39214RELENTLESSCIRCUSYODA20202875866939870.18540.091.671.51-0.112.61.94.2
RESOURCEEINSTEINACHIEVER20202850931602950.25400.070.661.280.552.751.84.7
39012RETROLOOKMAESTROALCOVE201928028251023840.15620.10.520.870.492.852.34.2
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182715755168540.17290.080.751.33-0.492.542.26
REWARDCOCKPITFABULOUS20212833732340880.26350.091.972.380.352.772.23.6
39216RHETORICPURSUITGUARANTEE201928829841761740.02590.011.271.080.422.721.75.7
39128RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202878995574950.26380.070.820.950.512.682.26.9
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA2018254655771320-0.03350.041.551.840.082.762.44.5
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA201827196761100630.07390.021.442.480.052.722.63.7
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028147611105750.11530.061.411.5812.8123.8
RIVERGUARANTEEMONTANA20182740797559700.17370.070.580.68-0.72.531.75.4
ROADSHOWGRANITEDELTA20172691619874700.13320.021.811.480.582.941.92.8
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162577596190444-0.155-0.011.281.890.842.781.93.1
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192749733505760.2400.091.11.280.552.862.23.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928078441102730.11440.031.251.90.562.721.95.6
ROTTERDAMFULLMARKSFABULOUS20192705690303370.09300.071.131.87-0.32.6126.5
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT20162408399213300.08100.010.461.28-0.012.7724.3
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182641774300590.17380.10.421.150.092.991.44.1
RUBBLECONWAYEINSTEIN202129561009629860.22480.11.031.50.092.672.16.3
35882RUBLECRIMSONPROPHECY2019278183212761010.18660.090.750.39-0.442.962.63.1
30251RUGBYMONTEREYSTERLING201525895461121510.03430.031.651.070.032.832.42.2
RUSHJOBPLINKOLAWSON202129331021801860.19550.10.740.560.272.681.66.3
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192623615576670.16240.021.350.930.82.721.94.5
SALVATOREDEDUCTIVEO MAN20142323439264230.05220.05-0.70.51-0.272.851.33
SCOREBLUECHIPSKYWALKER202129209886041130.31490.111.231.020.452.82.15.1
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192628534-277360.17190.11.632.31-0.082.692.24.3
SENSEIEINSTEINTOPSHOT202028879111373950.14670.081.081.28-0.162.852.24.2
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172685661605340.04410.081.081.70.472.562.24.8
SHORELINEZAZZLESOLUTION20202772888947770.14420.040.631.56-0.012.781.94.9
SIGNUPAFTERBURNERSUPERSIRE20162519524407480.11360.080.84-0.070.32.712.52.6
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172662651489530.12230.031.61.570.562.592.34.7
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192586538577490.09340.061.211.290.242.762.13.2
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO201419765346-16-0.1-7-0.060.661.050.052.931.81.2
SPINOUTJABIRPLANET20132250306418230.02170.010.21-0.490.22.91.62.6
33617SPIRITTOPNOTCHDUKE201825855861254580.03450.021.181.25-0.152.752.33.4
33616STANDPOINTTOPNOTCHDUKE201826025941232630.05450.021.291.55-0.452.742.43
STEINBECKEINSTEINACHIEVER2020295110051200950.17540.060.921.030.412.662.85.3
STORYLAWSONMODESTY20192624764365700.2440.120.720.520.043.091.83.4
STOXXINDEXPADAWANMORAY20182654620890340430.050.811.110.182.751.84
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY20172625760446580.14280.050.250.63-0.312.61.75.5
STRONGDIAMONDARMITAGE20132210318471270.0310-0.02-0.69-0.52-1.472.531.52.7
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE20152222390-11980.0540.03-0.110.49-0.472.771.93.6
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028808711395670.05590.051.822.110.062.782.64.7
SUMMITJABIRPLANET20132217278-860350.2500.10.220.330.232.791.72
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172498559696310.0116-0.021.481.210.862.621.86
30252SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR2015257744088222-0.04300.011.531.371.162.5824.8
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182555592-239490.21160.080.31.240.22.731.43.9
TAMALE-REDARGO *RCADVICE *RC20182512508282370.09220.051.172.120.272.712.63.9
34412TEADETOPNOTCHMODESTY20182562594437300.05350.080.841.22-0.162.861.44.9
35918TIJERASARISTOCRATELDORADO20192768761534510.11290.041.532.360.732.662.16.4
TIMECHANGEHIGHJUMPPURSUIT202029128631250960.16620.082.062.30.372.972.33.8
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182490490-135270.12140.070.731.52-0.162.771.85.1
TONICNOTETOPNOTCHYODER20182544628652720.16330.040.461.26-0.612.942.12.9
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172697737641830.2310.040.710.740.562.722.23.7
31728TOPNOTCHJEDILOTTOMAX2016242143455911-0.04330.050.961.47-0.462.752.14.3
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY201825035242914-0.03210.040.591.510.22.721.66
TOPSOILTOPNOTCHFLAGSHIP20182556616605500.09340.050.711.26-0.382.811.83.6
TOTALGAMEDAYZAZZLE202130099657881090.27570.112.031.850.922.862.24.7
TRAVELDEALCHALLENGERIMAX20182837777603750.18300.041.322.370.182.641.85.7
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162361371-530140.13-40.050.941.040.912.651.94.4
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152405362-505510.2680.090.550.15-0.222.622.23
UNICORNSPRINGTANGO20152381402-241230.12170.09-0.330.56-0.142.672.42.5
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN2012232221360521-0.0111-0.032.372.210.212.951.80.8
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182514609188510.16160.040.20.830.172.811.54
40934VERMOUTHZASBERILLAHOTJOB20202910838782960.23450.071.532.460.42.741.54.1
VITALSIGNSSOHOTACHIEVER201928308291441120.38300.090.741.120.332.61.44.2
VOLCANOZAZZLECRIMSON20202832828697960.24400.061.271.260.252.782.25
VOLVOCABOTACHIEVER20192791844649990.26350.050.831.170.512.551.85.2
WATERMARKZAZZLETIMBERLAKE2021294210011285990.17580.060.951.96-0.362.762.35.3
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192892980621740.18460.090.442.07-0.542.611.76
WEEKENDMODESTYSILVER20162345450351360.08140.010.571.260.22.861.92.3
WELLBRED-PEXPLOSIONOUTLAST2019255570944690.24240.080.450.83-0.682.692.23.9
WHYA-P-REDRUBELS REDOUTLAST20212786842800810.17340.031.511.490.292.725.5
WIKTIONARYROBSONDENVER20172569572-410610.28270.140.560.04-0.232.822.13.1
33935WIMBLEDONROBSONDENVER20172700726-1021640.38260.210.510.410.362.661.94.4
33438WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN20152453360536380.06280.041.881.50.072.611.72.8
WOLFGANGZAZZLEMILESTONE2021293610061761010.33380.120.821.28-0.352.691.65.7
ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172589607202934-0.1554-0.031.181.57-0.042.82.14.2
ZOARING P BEDROCK-PPMARK *RC202128389171728950.1630.031.41.58-0.592.951.94.4