November 16. Ödön névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2019/08 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
23246JUTLANDPLANETSHOTTLE2009139736-0.1541-0.051.821.021.59-2.271.551.631203
2019/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
32190ANKARAMONTANAMONTEREY201625937661175920.17480.042.372.061.22.817.25.1
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526307941507650.03530.021.962.171.342.65.76.3
ARDORDRAFTPICKMVP20162511656426680.19400.11.721.491.012.667.35.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726127981709930.1650.052.191.640.672.828.24.8
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201625237261135690.09560.081.571.171.052.6575.7
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS201626587741277510.01490.042.062.491.552.656.17.8
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER201828279251391980.16620.072.573.191.032.6386.4
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO201527308763361000.32310.082.32.811.152.697.86.5
BOTANISTBOURBONDAMARIS201725787971614780.06590.031.211.660.82.847.16.4
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162537719941810.16440.051.741.980.732.87.24.7
BYLAWMAVERICKMODESTY20182711829168252-0.04580.021.872.450.212.696.87.4
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152599720747820.2420.072.313.311.552.668.84
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152534713678750.18310.042.292.491.592.776.25.2
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525136651313680.07450.022.181.911.242.737.93.6
CATEGORYHOUSESPRING20182710861929980.23520.082.42.781.792.757.35.2
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152584684955670.11360.022.553.381.522.7295.1
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726107281379630.04510.032.712.821.322.866.85.8
DENMARKJEDIKINGBOY20162502631175654-0.04610.032.692.860.642.897.34.6
DIGITALHOTLINEDUKE201826227491924850.05610.012.82.541.32.716.54
DUNFEEYODERNUMERO UNO20152591805741020.37340.121.30.970.832.917.65
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172649757636650.15370.062.72.861.022.626.16.4
ENDURANCEOUTLASTDELTA201726788541409830.11490.022.362.850.742.576.76.8
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI201726508111096730.11440.042.092.080.852.576.97.1
FAIRVIEWDUKESILVER2016266283524681040.047402.132.150.652.938.64
FIGAROMONTANASILVER20162525726717700.16370.051.292.031.182.656.16
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172622764848840.19390.052.672.661.942.7875.3
FLUTESUPERSHOTMCCUTCHEN201525107132018770.01660.021.461.050.692.826.34.1
FROSTBITEIMAXPROFIT201726267801418790.09630.072.222.371.412.847.35.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016265975620851060.1710.032.742.340.542.988.12.1
GATHERINGGRANITEJEDI201726078211337850.12550.051.671.580.652.755.96.7
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA201726538171753790.05600.022.182.811.222.727.46.3
GOLIATHGUARANTEEDENVER201726598051414830.11630.072.111.881.012.787.24.8
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725297181744850.0751-0.012.542.261.32.826.94.9
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152519708183762-0.025601.81.960.732.727.15.4
30195HELPMONTEREYMODENA20162542656819530.08440.072.82.351.92.7374.5
HOMEGROUNDHOUSEJEDI201826707981127780.13510.062.652.821.352.686.96.2
29533KANEBOMBEROMOGUL20142581719250866-0.0967-0.032.172.480.592.6653.8
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425046961566730.05570.031.731.740.462.748.14.1
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201625947751384690.06590.061.582.30.822.7675.8
32994KICKOFFBOURBONSUPERSHOT20172502638179054-0.04620.031.621.540.432.857.14.1
33265KODIACIMAXSUPERSHOT201726998342008830.03730.041.92.341.122.8675
KRAKENBOURBONSUPERSHOT20172622755231474-0.04820.041.771.710.282.767.94.5
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625777471555690.04570.032.222.241.132.666.15.5
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201725407201696670.01570.021.992.180.752.875.75.2
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152622685930610.09410.052.63.251.312.759.95.1
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201625827801364630.04510.031.592.030.472.76.26.7
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727408661701780.05560.012.162.271.352.745.47.4
MARTINIFORTUNEDELTA20172637771880680.13350.032.422.691.252.646.16.9
31727MAVERICKJEDIDELTA20162664781171641-0.08610.031.82.280.312.687.18.9
MILOOUTLASTMOGUL201726428481503980.154702.312.911.262.756.15.4
MISSIONGRANITEDELTA201726588281112900.17480.052.322.191.572.915.45.7
MONTANAMAVERICKMAGNUS20182724866210760-0.06680.012.132.590.952.7368
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY201826158001133650.08430.031.642.741.232.796.37.2
NEPTUNEARMOURJACEY20152582714807710.15480.081.921.371.542.5686
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625197011025770.14470.061.461.350.942.784.5
23351NUMERO UNOMAN-O-MANSHOTTLE20102285467-293530.2450.051.892.150.312.627.43.5
ORIGINSUPERHERODENVER2017265781913731030.18550.052.42.470.572.838.64.5
29073ORIONKINGBOYMOGUL201425376621753710.0246-0.032.692.450.992.716.33.8
OXYGENIMAXMUSCADET201727299001706970.12590.022.482.980.982.97.36.1
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172616744187559-0.0455-0.012.611.910.822.597.16.5
31399PISTONJEDIBALISTO201626447621493710.05630.062.322.040.432.696.65.8
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727058211491800.09570.042.012.061.32.727.55.3
32408PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162606748279455-0.168601.791.160.132.817.16.3
33264QUARTZGRANITEPROFIT201726278161397800.1490.022.492.811.612.935.45.5
RHUMIMAXDELTA201727419102110890.04680.011.952.321.492.96.86.2
RIVERGUARANTEEMONTANA201827178861148810.14520.061.611.690.22.486.97.4
ROADSHOWGRANITEDELTA201727628771304860.13500.042.782.691.062.846.16.7
ROLLSROYCECHILLAXDELTA201726438161234880.15540.061.982.1912.6696
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201726968741746760.04570.012.042.311.022.496.27.2
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162504659808850.2410.062.512.020.542.8273.9
SHELBYMAVERICKDETOUR201828209061139780.13530.072.092.930.692.746.57.5
SHERPAPERSEUSSPRING201727088121055650.09580.092.242.41.682.566.26.5
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA201726868401237830.13480.042.742.721.672.557.57.1
STRIKEOUTGUARANTEEMORAY201726678851127860.16500.061.21.520.622.556.67.3
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726588441218710.09420.022.482.751.982.615.67.8
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE201826918431531990.15570.042.22.540.92.677.95.6
TOPCHRONOOUTLASTYODER201726348351027980.21450.051.931.931.292.678.25.4
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172557681724570.11440.082.342.630.932.786.25.5
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201526698081067930.19500.061.991.251.212.567.55.6
UNICORNSPRINGTANGO20152593709488570.14360.081.322.141.152.627.65.2
USEFULYODERCAMARO20152628816416930.28440.111.91.761.452.96.85.6
ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172674796205269-0.03660.012.132.71.082.736.95.7