Február 25. Géza névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2020/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
28969ASTRALTANGOMOGUL2014131747-0.01490.051.371.663.14-2.810.680.151462
2020/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192690559623710.16300.041.751.381.12.711.83.8
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525783461079490.033302.732.220.812.842.10.1
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182643521-47550.2240.090.921.530.52.761.74.1
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142442328255400.11220.051.532.061.342.7122.2
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142538433459500.11260.040.750.350.12.591.73.3
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162568453863540.07460.070.980.320.492.771.92.3
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS20162664528967360420.040.891.410.492.851.75
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927416351196820.12570.070.730.34-0.263.0523.1
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152660540-511850.3840.071.61.920.192.752.23.2
BYLAWMAVERICKMODESTY20182630494114925-0.07410.020.981.41-0.462.821.85.1
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152415350897400.022800.470.290.122.762.22
CATEGORYHOUSESPRING20182680560398820.23340.081.351.631.012.811.92.4
CESSNAROBERTPROPHECY2019281067489690.23350.111.21.160.632.681.55.9
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192844691676990.25380.061.381.680.322.852.33.6
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192671482433500.12300.062.192.520.432.622.23.9
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828746801969870.04660.021.861.6-0.142.812.33.5
COCKPITPOSITIVEDELTA20182857701740930.22400.061.881.790.282.792.14.6
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192708605-14670.24250.091.231.440.422.71.85.2
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182722606833670.1224-0.011.51.71-0.052.892.15
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726324601166520.02390.011.952.010.812.9923.1
DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA2019262740657530.18240.082.972.6812.722.62.9
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172612448-3400.14200.071.71.9-0.482.731.83.6
EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828907211121850.14560.071.331.85-0.222.722.55.1
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192829703174258-0.03590.021.472.1-0.382.811.66.2
ESTHETICENTITYGRANITE201928907981521980.13560.031.081.580.683.031.64.7
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182782630979890.18450.051.811.670.363.011.92.6
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192743697-319830.34180.10.520.831.022.81.46.2
FORBESCASPERDUKE201827205351407640.03530.032.112.4-0.022.922.12.3
FROSTBITEIMAXPROFIT20172664532951630.09480.061.141.490.542.9223.2
31729FUELDUKEKINGBOY201626864861674930.15202.11.63-0.0432.2-0.5
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182649527142338-0.06500.020.470.45-0.012.841.85.1
GATHERINGGRANITEJEDI20172634549872690.12400.040.590.80.12.891.73.7
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172654525859610.1460.071.230.930.062.871.73.2
HALIFAXFASCINATORDELTA201827545971079580.06390.021.622.360.462.881.44.6
30195HELPMONTEREYMODENA20162471331276300.07240.052.011.31.022.8922.1
29533KANEBOMBEROMOGUL20142489394191432-0.1446-0.041.331.6-0.642.781.32.2
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425164221156540.03430.020.920.93-0.092.792.41.1
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626004991112510.03480.050.841.31-0.032.861.52.7
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT20172613483142853-0.014501.231.350.1731.52.9
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162553500758460.06330.030.510.59-0.492.851.94.9
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727425851446580.0142-0.011.311.180.442.821.75.1
MEZZOFORTEPOSITIVEGUARANTEE201928867381195880.14470.031.41.5802.725.6
MISSIONGRANITEDELTA20172751599771780.17370.051.41.291.093.071.33
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192798638288540.15340.091.522.090.242.851.96.2
NEPTUNEARMOURJACEY2015253440673450.15250.080.760.560.52.572.43.6
ODOMETERCABOTOUTSIDERS201928247511168700.09460.030.311.180.372.751.46.3
ORIGINSUPERHERODENVER20172617513820800.17340.031.361.35-0.112.932.42.1
29073ORIONKINGBOYMOGUL20142572404141050-0.0130-0.052.072.120.182.821.92.4
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182672600224459-0.0964-0.020.740.68-0.052.7825.2
OXYGENIMAXMUSCADET201726926101197830.13430.021.251.580.13.0123.8
OZONEROBERTOUTSIDERS20192803669594780.19340.050.670.690.952.911.75.1
PROTOCOLPURSUITROBSON20192752629190750.24380.110.870.740.72.761.95.1
RADIOSTARSKYWALKERROBSON20192678560174630.2390.120.690.90.322.831.64.1
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192756577533580.13410.091.421.110.742.8224.6
REGLAWSONPROPHECY20192718550337660.19470.131.51.090.632.882.13.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA201927486109490.17190.071.41.710.522.6226.6
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192679621939590.08320.010.90.980.872.621.56.2
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182712628244530.15270.070.761.25-0.312.512.16.7
RHUMIMAXDELTA201726705821545670.034901.031.190.472.992.24
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182694592945630.09330.011.232.1402.812.54.7
RIVERGUARANTEEMONTANA20182734639607610.13360.060.650.69-0.472.531.65.9
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192896740814860.19460.071.171.140.872.721.95.4
ROLETZZAREKFRAZZLED201928597201138780.12450.031.371.720.542.691.45.9
30251RUGBYMONTEREYSTERLING20152546412997450.02390.031.861.210.072.742.22.3
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172651562145352-0.0140-0.021.161.140.092.5725.3
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192804601317540.15280.062.122.490.392.712.25.3
SEAWARDHANG-TIMEJABIR20162633476797760.16350.041.71.410.122.972.11.5
SERGIOMONTEREYOAK20152526403121242-0.02410.011.160.530.652.912.22.6
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182750590454540.13330.071.081.820.042.831.75.1
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172694563710640.13290.021.581.330.782.6324.9
STORYLAWSONMODESTY20192705644548720.18440.090.740.810.023.021.74.6
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172609513841450.0423-0.011.61.550.982.671.75.6
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR2018270160470610.21240.080.491.360.472.761.45.1
TONICNOTETOPNOTCHYODER20182695645883860.18400.040.611.27-0.342.932.14.2
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172685607613840.21310.040.790.80.322.732.23.5
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172640469454470.1340.071.521.760.492.931.32.8
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO2015257647542640.22210.070.890.430.482.612.13.7
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN20122355222548260.0212-0.022.42.4-0.052.951.70.8
USEFULYODERCAMARO20152650575-40720.26320.120.760.480.652.851.84
VILLAGEPADAWANSILVER20182606425123837-0.04480.031.842.050.472.972.12.4
ZASBERILLACASPERDUKE2018288969110301030.22590.091.792.11-0.032.842.62.2
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172683538196849-0.0956-0.021.191.540.152.781.64.1