Október 19. Nándor névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2021/08 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
28969ASTRALTANGOMOGUL2014964400.05390.071.51.883.3-2.550.820.51442
2021/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142459365431460.1270.051.411.851.232.682.21.8
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927747971268860.13610.070.710.35-0.193.022.23
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201928959611272960.16510.0411.79-0.092.951.84.6
BRUCHNERROBERTFABULOUS20192795723993650.09480.061.551.70.622.782.15
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928867986681060.28400.071.341.830.452.812.43.6
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828768121951940.06670.021.891.6-0.272.812.53.6
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182801795664920.23380.061.721.910.192.812.84.5
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928358891161700.09530.060.961.250.562.711.86.3
DRESSCODERNRFABULOUS202027718231002700.11480.061.091.240.562.722.25.5
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE20182789787843810.17500.081.091.66-0.282.732.65
ELEGANCEEINSTEINMEDLEY20202853884638960.25510.110.330.9-0.562.652.25.2
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192846898179364-0.02620.021.261.99-0.492.811.95.9
ENCOURAGEMILESTONEHELIX201928048701085810.14520.061.631.86-0.162.842.34.4
38237ESTHETICENTITYGRANITE201928479281520960.13540.021.091.650.693.071.84.6
EVENTEINSTEINMARIUS202028729181131840.14570.080.761.3-0.042.622.46.1
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182895758781780.17420.062.252.260.642.812.64.7
FLORIDALAWSONMARIUS20192904945375860.25470.120.811.020.472.881.74.9
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192748574606560.11380.072.462.060.832.82.43.4
31729FUELDUKEKINGBOY2016275154816681020.135302.441.990.52.942.40.1
GREYCUPZAZZLECRIMSON2020299211608821060.25540.090.210.41-0.242.711.97
HOMERUNEINSTEINPOSITIVE202029289411090940.18520.061.111.86-0.392.762.45.9
HOROSCOPEHEROICACHIEVER2019286099910031210.28390.030.720.770.312.781.74.8
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928978721477970.14640.061.321.371.392.992.23.6
MALACHITEROBERTPADAWAN20192780710532580.13400.080.91.260.762.712.25
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727446891404580.0142-0.011.371.240.422.821.75.3
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192779670553790.2430.091.71.790.182.652.43.9
MILLWRIGHTEINSTEINMEDLEY202028819561020670.1480.060.961.760.12.661.97.1
MILWAUKEEEINSTEINMILKTIME20202812799768960.23500.090.721.38-0.332.82.34
OZONEROBERTOUTSIDERS20192806803568790.2340.060.560.620.932.891.94.9
PACEMAKEREINSTEINMILKTIME202029179141060930.18520.071.161.590.042.632.15.8
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER201928728829221030.23450.060.750.820.342.732.44.8
35919PORSCHEDANTEGRANITE201929068511630830.07600.031.951.830.362.982.45.6
PRAGUEEINSTEINACHIEVER202028868501068990.2540.071.812.110.462.9123.6
PRISMEINSTEINACHIEVER202028968811083890.16520.061.351.650.392.852.14.8
PRIUSRNRACHIEVER20192834892693850.2400.060.930.930.552.841.65.5
PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029639368971150.28490.071.541.810.692.862.34.3
PROTOCOLPURSUITROBSON20192795790266830.26410.120.790.640.732.741.95.5
PUSHUPZASBERILLAACHIEVER202029508334901210.36510.131.871.910.522.862.32.2
PYLONRNRACHIEVER20192807854464950.27380.080.920.720.222.7225.5
35582RANGER-REDRUBELS REDSALVATORE RC20202884911743720.15380.051.741.521.272.6427
REGLAWSONPROPHECY20192769721345740.21510.141.391.080.742.872.43.5
RELENTLESSCIRCUSYODA20202910900916900.19540.091.591.47-0.372.6225.2
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192654733883570.08310.010.790.940.792.621.76.5
RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029379349441040.23430.051.551.641.132.742.54.8
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182711677937640.1340.021.342.390.192.782.64.2
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192860839659820.2430.081.271.340.832.7524.7
ROCKSONGSBLIZZARDALCOVE20192874775804750.15470.081.642.360.912.742.35.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928358591028760.13430.041.231.840.392.691.75.8
RUBLECRIMSONPROPHECY2019286388912201030.19620.080.940.290.152.882.84.2
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172638689138449-0.0139-0.011.21.240.052.612.25.7
SEAWARDHANG-TIMEJABIR201627035981017820.15420.041.871.770.12.972.31.1
STORYLAWSONMODESTY20192719841515740.19460.110.660.790.04324.4
SUGARHIGHEINSTEINJUICY202028678731166650.07530.061.692.040.282.752.15.7
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172602657774450.052301.441.40.742.671.86.3
35918TIJERASARISTOCRATELDORADO20192845825670530.09310.041.832.611.252.6727.2
ZASBERILLACASPERDUKE201828557768981020.23600.111.792.07-0.152.842.72
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172662656194948-0.0955-0.021.191.530.12.81.84.5