Szeptember 25. Eufrozina névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2020/08 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
28969ASTRALTANGOMOGUL2014190068-0.02700.071.811.892.95-3.470.870.221432
2020/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN20152551320973470.032902.782.321.242.852.1-0.1
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182663541-34570.21240.090.91.570.482.751.94.5
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE20152592506143648-0.0240-0.020.970.710.162.661.74.2
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142440323130380.12190.051.632.21.542.722.12.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142547440523530.12270.040.830.210.442.61.83.2
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726044911229650.06460.031.490.790.032.922.12.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201422652073401301100.481.251.652.791.81.7
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162553442770520.08430.070.910.320.452.7622.4
BEEGEESGALAPAGOSMONTROSS2016261448488230-0.01350.031.061.560.792.841.84.8
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927626471267830.12580.060.780.26-0.113.032.13.1
34073BLIZZARDTOPNOTCHDENVER20182800644837810.17450.071.622.220.22.722.53.9
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152656547-497840.3740.071.472.07-0.052.782.23.4
BLUEJAYYODADELTA20182722595716560.1350.041.711.510.232.671.65.8
BYLAWMAVERICKMODESTY20182637499118724-0.07420.021.061.52-0.392.81.95.1
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152514409972490.043001.050.670.472.772.32
CATEGORYHOUSESPRING20182723593535840.22380.071.491.681.172.8322.9
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928607096731010.26390.061.411.550.352.832.34
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828236421838810.04610.011.771.560.162.832.33.6
COCKPITPOSITIVEDELTA20182883725779960.23410.061.881.760.512.782.24.7
COLEMANCHALLENGERRUBICON20192737630-7690.25260.091.271.510.42.71.85.7
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182712605815680.1323-0.011.471.66-0.082.882.25
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726364701120530.03380.0121.870.752.982.13.6
DIGITALHOTLINEDUKE201826474591402700.064402.311.70.742.821.91.3
DUPONTFORTUNEMONTEREY2017261746554410.14200.071.622.02-0.522.731.74
EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828877341268840.12570.061.291.59-0.112.72.55.7
ENDURANCEOUTLASTDELTA20172660576834650.11290.011.221.44-0.212.641.84.8
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182762622991890.18450.051.691.440.443.021.92.6
31839EXTERNALOUTLASTMISSOURI20172679575575600.13290.040.850.702.661.85.2
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172703542553740.18290.041.731.481.492.91.82.7
FORBESCASPERDUKE201827215481434680.04560.042.112.02-0.282.952.22.4
FORESIGHTFABULOUSYODER201827346841038860.16470.050.240.72-0.412.841.94
FRISCOFASCINATORYODER20182714642557970.26430.090.720.7-0.432.921.92.1
FROSTBITEIMAXPROFIT20172668534934610.09480.071.221.590.712.922.13.5
FUNDAMENTALPADAWANMONTANA20182658528143338-0.06510.020.550.470.152.821.84.9
GATHERINGGRANITEJEDI20172645569937720.12420.040.610.370.152.841.64.4
33932GLAMOROUSCHARLEYDELTA20172621521151048-0.0344-0.011.141.830.612.8124.7
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172650517845610.1450.061.180.870.132.862.13.2
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182671623680710.16350.050.060.95-0.112.751.85
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725084241186590.0532-0.021.241.070.272.891.72.9
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182677567553490.1290.041.121.78-0.012.921.95.8
30195HELPMONTEREYMODENA20162502358272300.07250.061.961.451.142.852.12.5
HYPERLINKPADAWANJEDI20182699511183141-0.1630.021.560.82-0.112.751.94.5
29533KANEBOMBEROMOGUL20142503407199734-0.1449-0.041.321.48-0.672.791.42.5
KAYAKFABULOUSDETOUR20182704578595770.19320.051.562.20.412.751.73.3
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT20162566475940460.03430.050.841.380.092.871.63.1
KNOWHOWFABULOUSDETOUR201827085601413650.04500.021.791.910.342.811.73.1
31764KRISTOFFABBOTTSUPERSHOT201625744601067470.02390.021.471.290.462.771.83.3
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726094861410540460.011.181.060.242.961.63.1
35566LENNYTOPNOTCHRUBICON20182797691413870.25410.11.040.61-0.062.651.95.6
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152520371384310.06170.021.522.480.452.7733.6
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY20182660550944550.06330.011.672.090.372.9225.3
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152512355105718-0.083401.361.10.432.751.83.2
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727465991473610.0242-0.011.271.070.462.831.55.2
31727MAVERICKJEDIDELTA20162601485113810-0.12430.030.881.24-0.52.741.97.2
MEZZOFORTEPOSITIVEGUARANTEE201929037561257910.15490.031.321.420.172.692.15.5
MISSIONGRANITEDELTA20172738591854780.16390.041.480.961.113.031.53.1
34865MITSUBISHITOPNOTCHDUKE201827566221208890.15630.091.250.94-0.572.932.43.3
35295MOLIERETOPNOTCHEUGENIO201828106311291660.06510.041.591.750.232.761.64.8
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182728589165236-0.095201.231.580.292.811.56.3
NEPTUNEARMOURJACEY20152586433223500.15270.071.080.61.052.592.53.7
ORIGINSUPERHERODENVER20172628529816830.18340.031.321.38-0.222.912.62.3
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182690626235762-0.0967-0.020.690.56-0.012.771.95.3
OXYGENIMAXMUSCADET201727146241166820.13420.021.341.880.262.992.24.2
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172541427131929-0.0736-0.021.311.04-0.872.662.14.6
31399PISTONJEDIBALISTO20162616475931520.06440.051.431.05-0.332.721.73.8
PLUTOFORTUNEDELCO20172597483860490.06380.040.861.15-0.292.822.13.3
POETACHIEVERJETT20182616535679820.19320.040.850.920.472.91.72.1
PORTHURONFASCINATORGRANITE201827206151150910.16540.061.250.680.323.011.92.8
PREDATORTOPNOTCHJETT201826565311236520.02520.051.221.120.182.891.74.2
RADIATORACHIEVERDELTA201827136891473850.14600.430.940.472.852.14.6
RADIOSTARSKYWALKERROBSON20192728603214660.2400.120.811.220.342.81.74.6
REGLAWSONPROPHECY20192751582390680.19480.131.491.250.832.872.44
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182696614258540.16260.060.661.29-0.292.522.36.5
RHUMIMAXDELTA201727005981546670.03510.011.11.390.72.9924
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA201828476631236550.03490.041.922.20.792.772.15.5
34961RIGHTANGLECHALLENGERDELTA20182738630982670.1370.021.212.34-0.032.822.34.7
RIVERGUARANTEEMONTANA20182719628637610.13350.050.610.65-0.472.531.85.9
ROBUCHONMARIUSDELTA20182714653201371-0.0259-0.010.61.27-0.092.831.84.7
ROLLSROYCECHILLAXDELTA20172641519700660.14390.061.081.210.322.762.73.4
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172660573150555-0.0142-0.021.111.060.132.5825
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192851643436580.14310.062.122.60.552.72.45.8
34689SHELBYMAVERICKDETOUR20182751598485520.12330.061.191.920.032.81.75.7
34597SHERPAPERSEUSSPRING20172775585776470.06450.071.331.740.92.591.85
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172687561668650.14290.031.591.360.692.6324.9
SPARKLE-PTOPNOTCHDUKE201826094831255560.033801.231.83-0.142.822.74
STORYLAWSONMODESTY20192729663629720.17460.090.730.830.143.011.94.8
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172633540910490.0526-0.011.561.50.992.691.75.6
SYMBOLTOPNOTCHDETOUR20182712618142610.2250.070.61.410.462.751.55.6
TIMELESS-PTOPNOTCHDUKE20182661546864810.17360.031.341.50.092.712.43.1
TONICNOTETOPNOTCHYODER20182716665995870.17420.040.591.21-0.342.912.24.7
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172665592529830.22280.040.80.770.262.742.33.6
TOPONYMTOPNOTCHMODESTY2018265553266619-0.02300.030.951.730.772.711.57.3
TUMBLEWEEDGRANITEMONTROSS20172622461470470.1340.071.491.480.442.91.43.1
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO2015260449330650.23210.070.960.410.562.582.14
31398UNIXNUMERO UNODOMAIN20122386244609290.0215-0.012.312.430.242.921.80.6
USEFULYODERCAMARO20152625561-56730.27290.110.820.470.822.911.83.8
VILLAGEPADAWANSILVER20182620431125436-0.04480.031.942.220.72.962.12.5
ZASBERILLACASPERDUKE2018291472310871080.23630.11.841.83-0.272.862.12.6
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172713563201354-0.0858-0.011.141.460.092.791.84.1