Május 13. Szervác névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

(kattintson a logóra további információkért)


Immunity+ a természetes védőpáncél

Az antibiotikumok használata nem megoldást nyújt az állomány egészségügyi problémáira, csupán a betegségek tüneteit kezeli. Ráadásul fokozott elővigyázatosságot és hatósági ellenőrzést igényel. Napjainkban azonban a betegségek kialakulása már természetes módon megelőzhető. 20 évvel ezelőtt elkezdett genetikai kutatásaink eredményeképpen megszületett az Immunity+®. Ha csapást akarunk mérni a támadó kórokozókra, nem kell mást tenni, mint Immunity+® bikák használatával genetikai úton maximalizálni az állomány ellenállóképességét. Az erős immunválaszt adó lányok esélye a megbetegedésre 30%-kal alacsonyabb, mint az átlagos vagy gyenge immunválaszt adó társaiké, így erős belső védelmükre egy sokkal egészségesebb állomány építhető.



Immunity+ szaporítóanyag ajánlatunk

2021/04 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGIkplszneveeaneveaanevszuldtetejtezsitezsztefehtefsztvegptogyilaabirt2sctecal8telonphgi
28969ASTRALTANGOMOGUL2014998440.07400.071.391.732.96-2.440.640.34141628969ASTRALTANGOMOGUL2014998440.07400.071.391.732.96-2.440.640.341416
2021/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
30706ALLIGATORKINGBOYMCCUTCHEN201525613411067490.033202.552.050.52.842.20.1
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182699559-48610.22290.111.161.720.542.791.93.8
BILLBOARDLAWSONBOURBON201927546501217840.13590.070.790.39-0.283.042.23.2
BOSATIMBERLAKEACHIEVER201929327991246960.16520.051.31.910.182.981.74.7
BRUCHNERROBERTFABULOUS201927776201009660.09480.061.541.590.452.792.14.8
CATEGORYHOUSESPRING20182648540316820.25320.081.381.720.932.832.12
CESSNAROBERTPROPHECY2019283570175730.25360.121.121.130.642.651.75.9
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE20192813682620990.26370.061.31.60.192.842.43.4
CHURCHILLDISCJOCKEYHOUSE20192647464334490.13280.062.162.570.352.642.53.5
34632CIRCUSHARDROCKDUKE201828897001897930.07660.021.871.58-0.22.812.53.6
35747COCKPITPOSITIVEDELTA20182846706717950.23400.061.771.860.342.782.54.5
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182704604796710.1422-0.011.521.70.042.92.54.8
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928407101107690.09530.061.091.340.612.731.76.1
35858DIMENSIONDISCJOCKEYDELTA20192598385-35500.18220.082.992.641.012.752.82.6
35747EINSTEINTOPNOTCHDUKE201828436981000840.16530.081.271.79-0.192.732.64.9
ELKHARTTIMBERLAKERESOLVE20192836710171361-0.02590.021.392.09-0.462.811.86.1
ENCOURAGEMILESTONEHELIX201928467251198910.15560.061.581.65-0.042.862.44.5
ESTHETICENTITYGRANITE201928837991478990.14550.031.051.590.733.041.84.7
35567EXOTICFABULOUSGRANITE20182801636918900.19460.061.941.750.443.012.12.5
EXPERIENCELAWSONACHIEVER20192756718-369840.35200.110.591.010.942.771.56.2
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182877670788770.16420.062.12.030.382.852.54.7
FOOTLOOSESOUNDCLOUDFORTUNE20192726510550550.12360.072.391.960.912.822.63.4
FORBESCASPERDUKE201826885131275620.04510.042.122.4-0.052.942.32
FROSTBITEIMAXPROFIT20172665539971660.1490.071.161.470.562.912.13.1
31729FUELDUKEKINGBOY2016277355817531060.13570.012.411.80.252.992.4-0.3
35854HALIFAXFASCINATORDELTA20182727568955560.07360.021.662.380.462.91.84.3
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT20162559464997480.03480.060.891.37-0.362.871.72.3
MALACHITEROBERTPADAWAN20192779615512590.14410.090.991.270.642.722.14.6
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727435931438590.0142-0.011.221.140.362.821.75.3
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192795657668820.2450.081.561.630.012.652.44
MISSIONGRANITEDELTA20172723580667770.18350.051.421.331.313.071.52.9
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192786683341750.22380.11.061.990.042.6625.3
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192748622280630.18350.090.760.980.662.762.15.6
MOZILLADISCJOCKEYTOPNOTCH20192753605137500.16300.091.472.020.272.852.15.9
ODOMETERCABOTOUTSIDERS201928257551172700.09470.040.331.220.312.731.66.3
ORLANDOMARIUSBUBBLEBOX20182734641225165-0.0765-0.020.910.97-0.062.782.15.4
OZONEROBERTOUTSIDERS20192809671602780.19350.060.660.660.922.891.94.9
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019291581511621070.21500.050.670.650.142.762.55
POLYNESIACRIMSONMARIUS20192918797978880.17570.090.850.930.252.782.15.8
PORSCHEDANTEGRANITE201929517521684860.07630.042.151.950.382.972.35.6
PRIUSRNRACHIEVER20192840759705870.21410.071.0210.52.881.65.5
PROLOGUEEINSTEINACHIEVER202029938339961170.27520.071.551.810.752.882.24.3
PROTOCOLPURSUITROBSON20192783662201800.26400.120.910.780.692.7425.1
PYLONRNRACHIEVER20192824747507980.27390.081.10.830.342.761.95.3
RANDOLPHROBERTFABULOUS20192746575442570.14400.091.441.120.622.792.24.6
REGLAWSONPROPHECY20192737579350700.2500.141.41.110.692.882.43.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192737605-117500.19180.081.491.80.492.632.36.2
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192675624923580.08310.010.851.010.922.621.76.4
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182731643117560.18270.080.921.35-0.312.512.46.3
RIVERGUARANTEEMONTANA20182749653487640.16370.080.820.77-0.52.551.95.5
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192901743752880.21460.081.231.210.852.742.15.1
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928487141089780.12450.041.231.70.422.691.75.7
RUBLECRIMSONPROPHECY2019294080814891090.18680.070.940.150.212.92.84.6
SEAPORTDISCJOCKEYRESOLVE20192746564123510.16240.071.922.380.242.732.44.9
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172664541603610.13260.031.531.330.742.652.24.8
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172569496770420.0421-0.011.421.420.892.71.85.8
TIJERASARISTOCRATELDORADO20192865701694550.1320.041.732.511.252.681.97.4
ZASBERILLACASPERDUKE201828576769051010.23590.111.792.14-0.012.842.62
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172689551197350-0.0957-0.011.121.502.791.84.5