Október 24. Salamon névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

Repromax (Fertilitás) csomagunk, bikáink közül a legjobb termékenyülési eredménnyel rendelkezőeket jelöli, melyek a világon egyedülálló módon az amerikai és kanadai termékenyítési eredmények alapján kerülnek megállapításra. A számításba került az összes jól ismer és megalapozott fertilitás-elemzési formula, így az SCR (Sire Conception Rate), az ATA (Agri-Tech Analysis) és a kanadai NRR (Non-Return-Rate) is, ami jelentős mértékben növeli a fertilitási mutatók megbízhatóságát.
A Semex egyedülálló ebben a tekintetben a világon, hiszen Repromax mutatójában kombinálta az Estimated Relative Conception Rates (ERCR) és az Agri-Tech Analysis (ATA) adatait az USA-ból, és a Kanada-i Non-Return (NRR) adatokat.

Sperma fertilitási információk több mint 3,000 Semex bika esetében állnak rendelkezésre, gyakorlati adatokból, közvetlenül a lányok vemhesülési adataiból kiindulva. A tények alapján csak a legjobb vemhesülési mutatókkal rendelkezők lehetnek fertilitás specialisták azaz Repromax bikák.

A REPROMAX bikák a SEMEX legfertilisebb bikái a 70 napon belüli eredményes első tehén termékenyítés alapján.


Repromax szaporítóanyag ajánlatunk

2018. augusztus TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
25568TAKORMOGULMOSAIC20131225740.3460.063.342.582.02-0.171.35-0.411323
26423BRYANTMOGULSUPERSTITION20121825710.0459-0.012.942.521.07-1.23-0.180.351368
25157WINGATEWINDBROOKSHOTTLE20121286690.22470.052.681.42.84-2.02-0.530.121380
2018. augusztus TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACCELERATORMOGULMAN-O-MAN20122221400136546-0.024301.712.071.52.856.80.4
ACOUSTIQUEDAYGERARD20132267440147853-0.01470.012.472.020.643.0391.4
ACTORLET IT SNOWMAN-O-MAN20132266491465460.1310.061.431.630.382.666.92.8
ADMINMUSCADETMERIDIAN201524636071341530.01440.012.382.521.012.987.44.4
AHEADSUPERSONICMAN-O-MAN201223675961112750.12470.051.50.860.823.262.1
26565AIRINTAKEEPICMAN-O-MAN20122226402105535-0.0218-0.0521.991.512.916.12.5
ALBUMEPICMAN-O-MAN20122282474793290360.041.381.041.052.564.83.4
ANALYZEDEFENDERPETRONE2014225235760217-0.02230.021.812.151.842.797.52.4
ANCHORFACEBOOKGOLDWYN201123905221089820.1531-0.012.322.210.153.014.6-0.9
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526607861397620.04480.022.222.311.342.665.96.5
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142514642831640.12430.062.122.721.862.76.74.1
ARDORDRAFTPICKMVP20162667761674800.2440.082.051.631.172.666.75.2
27067ARKANSASSUPERSIREMAN-O-MAN201423536091215510.02430.020.840.90.122.785.14.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142371520536520.12300.051.521.090.772.65.82.8
ARTICATSUPERSIREDOMAIN20132258530596340.04260.031.211.68-0.542.716.95.9
28969ASTRALTANGOMOGUL2014250965115725804701.581.921.982.786.44.3
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132494737564690.17330.060.711.280.892.734.96.5
AZNAVOURFERNANDSHOTTLE20122243410-103360.15120.062.152.511.752.548.42.8
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142451625755710.15600.131.650.821.512.756.83.7
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE201425547661079960.2670.121.240.370.732.727.34.1
30813BARONCAPITAL GAINSUPERSIRE20152436586217474-0.0259-0.022.951.60.292.766.81.6
BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201626868051507640.03610.051.782.111.232.726.26.3
BENZSUPERSIREBOOKEM201323195581355660.05430.012.141.780.72.9173.2
BLIZZARDSNOWMANMILLION201122144661340660.064201.921.891.292.97.20.3
BREAKTHROUGHHEADLINERFEVER20132287473264540.16270.071.741.170.772.727.72.7
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152612769664840.21410.082.122.221.052.737.45.1
BRYANTMOGULSUPER201223114861338660.06430.012.522.291.452.916.81.9
BUSINESSSUPERSHOTMOGUL201524656151515620.024502.42.391.212.78.14.5
25569BYORNEPICGARRETT2012224244610493903201.981.282.32.876.63.5
BYROADSHOTGLASSWINDBROOK20132355563404540.14260.051.172.731.262.636.73.8
29527BYTESKINGBOYSUPERSIRE201525106361883740.01650.032.511.490.182.97.32.3
31400C-SUITESPRINGBOMBERO20152694775704840.21420.072.293.261.742.648.15.1
CALANDOMOGULOBSERVER20132208433-50690.26260.11.882.311.132.947.50.7
CALVADOSCAMARONUMERO UNO20142291494595460.09300.041.881.391.092.7484.9
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER20132329468189871047-0.042.841.710.22.788.50.9
CHABLISSILVERSUPERSIRE201626027981032990.22510.071.621.661.222.767.74.5
CHECKINMUNITIONMAN-O-MAN20132211402112225-0.0621-0.051.662.021.652.754.93
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201424855761172680.09490.052.592.110.832.538.12.8
COMEOVERLANCOMEDORCY20142348551974430.02420.041.641.990.412.7284.8
COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152679804799790.18410.061.811.981.192.657.36.2
COMPLEXCAMAROMOGUL20142282505-351460.22180.111.551.821.452.595.95
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142474659660520.1370.061.21.831.172.595.56.1
CONSTANTINBOMBEROSUPERSIRE201425908091390930.15500.031.461.180.392.546.75.5
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142632756221566-0.0657-0.042.422.020.822.656.16
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152683741961700.12370.032.533.291.732.688.56
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142397523514550.13250.032.612.251.532.848.13.4
CRYWOLFENFORCERSNOWMAN20132251429121433-0.04470.041.480.250.592.737.73.2
DAUNTLESSMOGULOBSERVER20122280495348470.12270.061.992.70.822.975.62.9
DEFRAYMONTEREYKINGBOY20162391495117533-0.043703.493.251.792.885.84
DELFINOBOMBERODAY20142550704195949-0.0845-0.051.661.760.472.567.46.7
DENIMFLAMESNOWMAN20142342486543490.1280.042.432.220.972.687.32.5
DESIGNERJACEYSUPERSONIC20142516588158437-0.08530.022.161.61.242.468.95.9
DYNAMOMONTEREYSUPERSIRE201524696221226640.06510.052.731.791.222.956.83.3
27337ELUDEMCCUTCHENSNOWMAN201322444621358540.0139-0.012.050.861.932.997.12.1
EMERONUMERO UNOROBUST20122375526668560.11340.051.991.060.912.657.73.6
EMPHASISMERIDIANMAN-O-MAN20122243395989410.01340.012.221.591.662.7651.8
26071ENFORCERFACEBOOKSHOTTLE2011220737895225-0.04420.051.160.240.192.885.42
ENTAILMCCUTCHENSNOWMAN201322374581223510.02410.012.331.561.572.885.81.9
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152430579814620.11370.042.282.422.182.926.62.5
EQUITYENFORCERDOMAIN20132317470109318-0.08370.010.950.350.962.875.25.1
32411EWANJEDISUPERSHOT201626707901551570620.051.732.091.252.797.26.6
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL20152498694773690.14300.021.952.731.432.577.86.1
EXTASY-PMCCUTCHENMITEY-P *RC2013224342594600.21240.081.921.241.672.8781.6
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN201323616331567590530.021.281.430.9436.74.4
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID201023204671062800.14440.041.430.48-0.352.966.1-0.4
FARWELLABBOTTSILVER20162534667956530.06400.042.532.711.82.676.75.5
FESTIVALBREWMASTERMAN-O-MAN20122224403138540.18320.11.741.170.42.786.91.4
FINALEPLATINUMSHAMROCK20132261483807420.04280.011.671.851.52.577.24.7
FINCHJEDIHALOGEN20162546590114126-0.06410.022.172.661.762.636.75.8
31940FLIRTBAYONETKINGBOY201626527341209690.08500.052.662.531.642.888.15.3
FUELDUKEKINGBOY2016273577620161010.09680.022.872.251.332.959.22.4
28608GABLEENFORCERIOTA2014224036491628-0.02310.011.951.431.012.826.22.1
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152523628667510.09470.12.121.521.292.646.75.4
GALORESILVERCAMARO20162608723910770.15460.072.741.962.132.747.35.5
GALWAYCONSTABLETANGO20152510649621760.19420.081.71.240.682.667.94.1
GEMSTONEHOTRODST-LOUIS201525256171232560.04450.032.552.811.272.776.84.2
GEOGRAPHY1STCLASSSUPERSIRE20152404623684700.16370.062.031.810.132.77.54.4
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152474576149840-0.06510.022.692.572.442.9173.5
GRAMMOGULIOTA20132550706885890.2310.012.342.182.323.086.53.4
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162619649750540.09490.092.862.742.22.6184.6
GROOVINMCCUTCHENSUPER20122284380136726-0.0928-0.052.441.861.652.68.42.7
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625856971237610.05450.032.022.061.452.865.2
GUTENBERGKINGBOYSHAMROCK20142449644196157-0.0650-0.031.661.421.413.056.24.7
HELPMONTEREYMODENA20162606685843550.08450.072.912.442.22.766.94.2
HOWEYMONTEREYMOGUL20152460577826610.11380.053.0531.832.986.52.9
29923IMAXALTASPRINGMOGUL201527488581763900.08580.012.472.841.652.967.15.2
INDEXMOGULGOLDWYN201222284421537620.0245-0.011.691.471.32.797.30.8
INFORMANTENFORCERDEMPSEY20142371513183300.09270.081.681.711.12.664.94
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152479596218169-0.046602.462.221.372.97.51.5
JACKPOT-PP-REDALTACASUAL PMARDI GRAS20162422592581460.09340.062.082.161.322.828.76.2
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152508743187951-0.0747-0.040.751.220.312.696.27.6
JOVIALBALISTOROBUST201424476401583660.02620.051.630.70.952.7683.9
KENMORENUMERO UNOBOWSER20122228364-459240.1590.092.122.241.362.827.62.8
28453KICKBALLNIAGRAARMSTEAD201122464841177480.013601.531.111.4838.23.4
LABIRINTOENFORCERFEVER20142301488799470.06320.031.40.070.442.896.93.3
LANESHAWDAYPLANET20132268435132211-0.14460.021.752.310.152.838.73.9
LATHERMUNITIONMAN-O-MAN201323635631071420.01380.021.591.840.742.815.53.8
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162628742983670.11460.0622.351.292.726.96
LAUTIONMUNITIONSNOWMAN201322565011668630530.011.41.70.513.0371.1
LAUTRUSTSUDANMAN-O-MAN201223385451085620.08460.051.571.271.232.887.82.2
LIBERIAFERNANDBAXTER20122271456747730.16380.052.191.332.133.158.60.3
LIONELMCCUTCHENROBUST20132508706216476-0.0262-0.011.471.240.62.97.63
LITTLEROCKCASHCOINROBUST201325627941086650.09520.070.891.34-0.522.725.76.3
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132372641245971-0.0760-0.051.270.8-0.872.897.83.6
29396LOCKHEEDWESTENRADE ALTASPRINGMERIDIAN201526427621526900.124702.743.011.562.768.14.2
LOYALTYFACEBOOKMAC20122254493608690.17320.050.810.33-0.372.825.81.5
LUNDIDAYPLANET20132265466103224-0.0526-0.022.443.350.232.748.84.9
29921MACADAMSILVERMUNITION201526067651276870.14430.012.342.61.832.726.55.2
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201626938321572710.04570.031.81.980.522.716.66.5
31767MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152564631169040-0.085202.171.881.012.666.34.6
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325256611622740.05630.052.151.671.622.85.42.6
24332MERIDIANDOMAINPLANET20102300440221236-0.1652-0.052.932.710.632.916.12.1
MESMERMOGULPLANET201223125341259580.04400.011.732.030.913.015.82.3
MIX-UPLEXOROBSERVER2013220540628550.2270.11.650.730.452.946.61.4
MODULODUKEDEFENDER201625726741309840.12550.051.962.151.222.9282
MOGYLNIMOGULFREDDIE20132293542530760.2320.061.471.941.482.857.12.8
MONTREALMOGULFREDDIE201223685931342720.0839-0.011.52.481.063.346.62.8
MORIARTYPUREMCCUTCHEN20142340501145833-0.0741-0.012.12.071.412.957.53.3
24272MOTEGASNOWMANPLANET201122055631726720.0351-0.010.990.670.062.8562.4
MUNITIONROBUSTPLANET201124306471045540.05440.041.041.290.482.8764.9
MYSPACEMOGULPLANET201224136921419800.14300.971.360.42.985.43.9
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152569699962730.13450.062.442.530.792.996.93.5
30250OASISSILVEROAK20152635784937810.16420.052.092.261.92.687.76.4
28245OCTOBERFESTALTAOAKDORCY201325857631864840.0555-0.011.561.260.962.588.55.5
OMNIUMAFTERBURNERRACER201625946411217590.05570.072.632.441.182.6884
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201525637261297900.15500.042.442.831.212.858.33.5
ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152502664623820.21370.071.581.931.162.647.94
PACIFICJETSETNUMERO UNO20132289469-283400.19140.081.341.330.442.645.83.9
PARTISANSHOTGLASSOBSERVER20132247497166458-0.0140-0.041.612.030.982.866.92.2
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132398567540390.07410.091.161.150.462.784.64.6
PERCOSPRINGCHEVROLET201526097241300730.09500.041.651.882.142.698.44.5
PICASSOENFORCERNUMERO UNO20132292468273310.08270.071.51.030.442.756.53.9
31399PISTONJEDIBALISTO201626807791364760.09580.062.331.950.842.686.95.6
POLOJABIRCAMERON20132344508641430.07330.050.750.670.332.687.34.3
28972PORTERBOMBEROMOGUL201426477111110690.1370.012.682.751.652.627.65.3
PRESSUREDOORSOPENSUPERSIRE20152423564884620.1440.062.682.011.452.819.34.5
PROUDDEDUCTIVECAMERON20142282491100331-0.0228-0.011.211.681.122.596.95.2
26566PUREMOGULMAN-O-MAN20122285493197257-0.0656-0.011.932.180.963.56.20.9
30239QUICKWORKLITTLETONNUMERO UNO20152426566184339-0.149-0.022.021.880.012.6395.1
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162497625203652-0.0854-0.032.0121.292.827.44.5
RICOJACEYEPIC2014239346699920-0.06440.051.641.311.692.586.83.6
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162454551426540.14300.062.342.21.752.797.63.7
RIGORMASCALESEROBUST20132393603164957-0.02620.041.340.570.342.817.13.7
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201626267391384650.05480.022.222.441.282.747.26.7
SATURDAYSHOTGLASSWINDBROOK201322235101444820.14500.681.171.392.997.31
SCEPTRE1STCLASSSUPERSIRE20152403675676740.18370.061.432.02-0.042.627.15.2
SCORPIONMUSCADETOAK201525807181022560.06480.061.892.51.412.746.15.4
31397SEDUCERSUPERSHOTDEFENDER201525616691618590520.011.831.691.12.747.24.9
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142365532874500.0624-0.012.392.81.342.56.94
SILVADAYPLANET20132231435144127-0.0928-0.062.252.150.892.697.74.5
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152526697815770.17430.071.892.021.782.786.94.4
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132438628683450.072001.651.381.532.467.27.9
SPECIALSUPERSIRESUPER20122333579845720.15410.051.250.50.32.8572.9
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142236436198367-0.0244-0.062.322.141.132.928.70.9
SPINOUTJABIRPLANET20132203441620360.05270.031.110.240.962.815.54.1
STONEWALL REDSYMPATICO *RCSNOWMAN20132352551990420.0227-0.010.981.272.142.875.94.4
SUMMITJABIRPLANET20132228477-547410.2370.091.21.181.142.595.74.8
24147SUPERSONICSUPERSHOTTLE201023655951106680.1400.021.130.79-0.612.987.43.5
SWANKINGBOYSUPERSIRE201525246681722800.06540.012.4521.052.7582.6
SYNCROBOMBEROEPIC201425326961274610.05410.011.591.90.652.587.16.4
TAKORMOGULMOSAIC20132316555753830.2360.051.962.040.983.037.62.3
TEMPESTMCCUTCHENDOMAIN20122242415181510.16220.062.091.531.962.797.52.7
TIGERENFORCERSUDAN20142328497909480.05430.051.311.110.723.015.72
TOUCHDOWNLOTTOMAXSUPERSIRE20142398622869670.12350.031.91.870.62.776.54
TOULOUSESPRINGHALOGEN201525506991121710.1470.051.322.130.652.796.63.8
TRAJECTORYDRACO 15006SUPERSIRE20152667874224479-0.02780.031.191.67-0.332.847.36.2
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162651745755570.1380.052.22.271.612.616.76.6
UPPERCUTUNIXSUDAN20142419541602500.1350.062.572.30.772.876.73.3
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201527008391312840.12500.042.082.751.462.696.96.2
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162560657158753-0.02530.022.172.641.262.896.95.4
26715WHITESIRESUPERSIRESNOWMAN20132224486148552-0.0142-0.010.890.570.32.627.63.1