Február 6. Dóra névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2021/12 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT2016525510.32400.230.862.48-0.9-1.610.851.021201
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN20161334730.2339-0.050.851.370.02-1.87-0.770.81232
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20151296760.27560.120.240.210.41-1.471.290.451205
30242TWITTERENTAILJABIR20151797800.13650.051.831.170.35-0.810.040.311269
27857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014472660.49360.210.910.710.51-1.840.740.831200
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20141283480.01480.051.021.620.59-2.081.760.621243
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHE2015236686061-0.152.291.710.54-2.562.05-0.471337
2022/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACCELERATORMOGULMAN-O-MAN2012209910576214-0.052300.730.970.272.952.1-1.1
ADMIRE-REDSWINGMAN-REDBAILEY*RC20192587569532620.15250.031.771.321.022.7123.8
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152481315514350.05290.051.791.991.132.882.41.8
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL201422841553400-3-0.011.622.132.612.892.33.2
26565AIRINTAKEEPICMAN-O-MAN2012220716286318-0.056-0.071.070.840.43.071.82.2
ALBUMEPICMAN-O-MAN2012226227054610-0.04290.040.580.17-0.022.771.31.5
ALCATRAZCOCKPITDELTA-LAMBDA20212644554540680.17240.031.992.130.732.852.73.1
ALGEBRAPOSITIVEJEDI201927727581008940.19510.071.071.58-0.132.881.82.7
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192748605583630.14390.072.171.690.872.662.11.7
ALMAMATERALCOVEMONTANA2018265558883600.2300.10.981.530.62.8123
ALOUDENFORCERSHAMROCK2013246042395020-0.06320.011.121.430.922.952.73.2
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182738784623840.21470.11.021.670.022.921.73.6
ANTARES PHESEKIEL PPHOTSPOT202127776811309680.06630.081.491.270.722.882.22.5
ARLAND SG REDARGO *RCBREWMASTER20182520500742700.14290.021.460.830.722.8431.9
ARMADADELTA-LAMBDACRUSHABULL2021239624643616012-0.012.752.751.152.832.62.1
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142544534409510.12250.040.540.15-0.112.651.84.1
ASCENDZAZZLEACHIEVER2020292410593791060.32350.080.841.180.522.750.95.2
ASPECT-REDSHIMMER*RCESCOBAR-P-RED20202639616137245-0.0336-0.021.831.91.572.771.64.7
25393ATMOSTG W ATWOODSNOWMAN20111911-2271024-23-0.2120-0.042.4521.93.182.2-1.7
ATTICGOLDWYNDURHAM20071643-399-1281-60.16-250.061.30.590.562.973.5-3.3
AVIATORSUPERSIREFREDDIE20132356344112340.11160.04-0.10.260.742.851.73
AZERTYZAZZLEACHIEVER20202845915392980.29340.080.771.470.512.841.74.7
BAD *RCBANKROLLMOGUL2016213522-51630.08-50.042.332.591.123.062.3-0.1
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142343290195510.15460.140.74-0.260.352.92.10.2
27703BANDARASFREDDIESHOTTLE20102087-573231105-0.020.350.150.583.042.3-0.6
35739BAROLO SGSIDEKICKANDRE20182477279-80540.2220.092.842.40.212.772.40.4
30813BARONCAPITAL GAINSUPERSIRE2015222394168551-0.0542-0.031.930.72-1.042.92.2-3.7
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192829810651900.23420.081.562.040.292.821.83.1
31797BEDFORDJETTPULSAR20162199240116934-0.0434-0.010.30.93-0.673.142.2-1.5
BENZ-PWINFRED-P *RCTOPNOTCH20192534559513500.11360.070.921.10.082.782.22.7
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152327303160320.09230.061.551.240.42.812.21.6
BINXCLASSICDOORMAN20172305102478230.02170.012.972.810.832.811.90.4
BLAZON-PSIMPLICITY-P-RCJEDI20182531578138546-0.024300.540.750.512.852.13
39609BLUEBLACKZAZZLEPOSITIVE202028768386681000.26480.11.821.670.212.892.13.9
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828268951093940.18460.040.8910.312.412.96.5
BLUEJAYYODADELTA20182713673447620.16310.061.81.750.212.671.84.4
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201726977941460760.07490.010.781.1-0.232.792.13.5
BRAVETIMBERLAKETRAJECTORY2019302911262205880.01800.040.752.04-0.272.841.45
BRAVEHEARTBRAVELEGACY2021291310061442700.05540.031.122.34-0.012.791.86.3
BRIGHTLITEMOGULBAXTER20122244251401460.11150.010.621.2-0.042.852.6-0.2
35962BRUCHNERROBERTFABULOUS20192662615708540.09400.061.251.470.652.772.14.5
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152358368122300.09160.041.081.090.122.912.51.4
CARAMINATORSNOWMANBAXTER20112071-36-39080.08150.10.940.390.282.92.7-1.1
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152312270-269360.1710.031.321.620.12.921.90.7
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152360387803350.012500.460.33-0.092.852.51.8
34110CASUALEUGENIOYODER20172571511194731-0.1552-0.031.221.130.422.862.23.6
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162610568235410.11450.131.21.231.152.692.12.3
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152372395185026-0.1555-0.010.150.02-0.853.081.40.4
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192743679496690.18330.061.341.230.712.612.24.3
35752CHARTPOSITIVEROBSON20192736726838890.2490.081.21.630.172.851.92.9
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN2015225876337150.01150.022.262.240.552.892-0.6
CLAYBOSAFUTURE20212993108418821020.1640.021.31.77-0.092.752.35.6
CLUSTER-PSPEEDUP-PMIRAND *RC20212430282472260.0313-0.012.782.281.32.92.32.4
CREATIONMODESTYJACEY20162485468-112480.19130.060.641.551.212.922.12.5
CROCKETMANHATTANRENEGADE202129748476171110.3510.111.811.750.392.842.13.4
DARK KNIGHTMR ROSCOSIDEKICK20212140-88-665150.15-30.062.72.090.962.972.1-0.9
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182623584782650.1218-0.021.451.66-0.192.912.53.9
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING20172527376700330.022302.262.271.182.962.32.7
DAUPHINEPICMAN-O-MAN20122053156-437-20.05-20.04-0.430.190.092.791.93
DAVIDSONDAVINCIMANIFOLD20142359321-332420.2120.081.691.790.662.921.71.1
35881DAVISCUPROBERTFRAZZLED20192730793776560.09440.070.811.160.712.671.85.9
DIGITALHOTLINEDUKE201825443881550640.0246-0.012.091.810.612.881.6-1.1
31734DIMITRIJEDIREFLECTOR201623343151638-14-0.2643-0.031.551.59-0.732.812.14.5
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172653606729680.14290.021.411.780.612.892.13.6
DISPLAY-PPMONUMENT-PMEGA-DUKE20202653713513830.22260.041.021.54-0.532.772.23.1
DOORSTEPZAZZLEDYNASTY2020276682917606905401.421.320.022.8624.7
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017261072521650.23170.060.070.7102.711.94.8
DRAFTPICKMAIN EVENTMOGUL20142190307-278230.12160.09-0.07-0.30.292.911.81.6
DRIVEMERRICKDOORMAN20161998-2201731-0.02402.981.790.792.713.4-1.8
39213EARLYRISEREPOXYRENEGADE2020289985112041010.19560.061.91.870.732.922.12.7
35296EASTWARDDELTASUPERSIRE201826267051198540.033801.211.470.222.832.14.8
ELECTSUDANMAN-O-MAN2012210544-192210.190.050.69-0.180.922.822.10
ELEGANTHULK PLUSTER-P2021288575210841010.2510.062.62.280.742.852.71.6
ELEVATOR P *RCSHIMMER*RCSIMPLICITY-P-RC202027576331188700.08450.032.791.991.912.762.33.3
EMERONUMERO UNOROBUST20122263191238300.07180.041.010.31-0.192.762.31.8
ENHANCED-P *RCMONTBLANCSIMPLICITY-P-RC20212813785909980.22480.071.371.450.742.951.92.9
ESAKISUPERHEROSILVER201626776151489590.014501.51.630.472.723
ESCAPE-P *RCZAZZLEEINSTEIN202128127938021060.26490.081.371.45-0.22.92.63.3
35708ESPNHOTJOBHELIX20192715624589750.18410.081.411.631.042.993.82.1
35860ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192718735360490.12370.091.361.65-0.192.7925.3
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152623555180946-0.0834-0.071.831.430.672.781.84.7
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152645529145649-0.0233-0.0421.971.182.7823.3
EXECUTIVEIMAXJEDI201827246851623730.04530.011.62.010.342.871.73
EXPERTPURSUITREASON201928698001028520.04510.071.681.981.272.72.35.1
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL2015235938983400.1340.010.922.050.522.672.53.6
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN2013220332193722-0.053000.350.93-0.583.1221.8
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID20102257164533550.12250.030.52-0.36-1.213.062-1.8
FASTLANEFASTBALLSKYWALKER20202900973951990.22530.080.951.350.282.781.84.6
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN20152383285298240.04260.061.250.770.722.871.62.2
39389FELLOWSHIPHIGHJUMPMARIUS2020299999016871110.16640.042.462.630.432.962.13.3
FERGUSSILVERHALOGEN20152419349-335200.12120.081.381.670.982.82.53.5
22807FEVERGOLDWYNBLITZ2005197820-429110.1-1200.6-0.10.022.822.50.5
FINALISTCRIMSONMARIUS20202782842802980.23500.090.650.960.292.782.13.8
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172522498-313630.27230.120.581.37-0.942.9521.7
39379FLORIDALAWSONMARIUS20192815893398840.24490.130.820.790.22.951.53.8
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172643551521660.16240.031.61.611.492.9422
FOLKLORISTBOMBEROMOGUL2014238043775130013-0.040.591.18-0.52.82.13.3
FORESTERMAGNITUDEFABULOUS20202722600579490.09270.031.562.490.042.72.44.4
31583FREEDOMMODESTYBALISTO20162649714181255-0.0553-0.010.811.210.342.951.53.4
35746GAFAGLITZOUTSIDERS20192664655945700.12500.071.011.170.32.8823
GALLUPTOPNOTCHMODESTY20182523520-319300.15180.11.161.90.332.91.64
32037GALORESILVERCAMARO20162447341293460.12240.051.731.080.62.852.12.3
GENERALPEPPERSUPERSIRE20142503437-519560.28150.111.241.050.92.842.31.7
GENIECHIEFG W ATWOOD20182115-271012-0.0170.012.261.970.952.922.50
GLASONFACEBOOKRACER20162254167562280.021700.80.36-0.322.811.80.5
28247GOVERNORFLAMESUPERSONIC20142189151-1108160.22-180.060.310.74-0.552.592.31.4
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152392382110135-0.0329-0.021.121.10.342.842.12.4
35854HALIFAXFASCINATORDELTA201826956501082530.04380.021.922.510.332.951.82.9
HANDPICK-PLUSTER-PBANDARES20182732568314630.18290.072.252.680.842.82.12.7
35857HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192877774718860.2350.042.462.810.892.841.63.6
38235HEDGEHOPEUGENIOSILVER201726875441162750.132-0.012.62.190.862.982.11.2
HOMEGROUNDHOUSEJEDI20182690545563650.15340.061.942.040.862.741.82.1
HOMESTEADMAESTROREASON20202890908882670.11540.091.211.320.582.612.25.5
HURRICANELAWSONIMAX20192647648282680.2380.11.210.960.562.832.23.2
ICARUSMODESTYMOGUL201625355924720.26200.070.91.430.652.7623.3
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER200820881073212-0.040-0.041.320.970.562.833.11.5
INTEGRAL *RCSYMPATICO *RCSHOTTLE20132121-136-980240.23-210.031.742.031.032.652.5-1.5
IPASS-PILLUSTRATOR-P *RCDOC20212423251124634-0.0525-0.053.062.560.972.922.81.3
IPSOS-P *RCILLUSTRATOR-P *RCDOC202125274001178470.0133-0.012.611.2912.962.72.1
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS2016212175-42230.07-10.040.851.02-0.262.8642.7
JIMJAMJABIRSHAMROCK20132502575698480.07270.02-0.37-0.720.442.5124.6
KARTOONNUMERO UNOGOLDWYN20122280271-153220.190.050.911.38-0.242.582.21.6
35853KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201624814431046420.01470.051.131.36-0.252.871.71.3
LAFONTAINEESPNLEGACY202128778227211050.27450.081.31.320.32.8533.7
35754LAMBEAUPURSUITDOC2019299390810131040.22580.092.371.740.792.822.64.5
LANDSCAPEHIGHJUMPDISCJOCKEY20212864739495740.19450.12.42.340.842.792.34
LANIGANMOGULBRUNO20132436562-670800.39120.120.881.220.52.922.11.5
LASTCALLHIGHJUMPEXCALIBUR202029569177161050.27490.092.32.220.812.823.7
LATAYOPARFECTTROPIC20212772557998680.1480.062.261.991.692.962.52.5
LAURENTIANMOGULMAN-O-MAN20122199269509380.06280.040.371.21-0.013.031.8-1.3
40000LEMAGICCHIEFIMPRESSION20212343135277390.1160.032.521.730.912.823-0.3
24918LET IT SNOWSNOWMANPLANET20112226193106629-0.04450.041.250.980.162.973.2-0.7
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172751659557610.14400.081.61.52-0.082.622.23.5
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122221186-137120.0660.041.532.480.752.812.40.4
LINKEDINMANHATTANRENEGADE2020283472310281000.21520.072.111.730.862.942.42.2
LIVENLIVE NOWLUSTER-P20212793856872940.21300.011.221.750.322.782.24.1
LOBSTERCHAMPION-REDLEGACY202129519178421050.25500.081.941.671.032.821.84.8
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162374349-7190.07150.050.561.590.462.892.13
LUGGAGEWORLDWIDESNOWMAN20132120162267150.02150.020.50.020.942.982.40.1
35880LUGNUTALCOVEEUGENIO2019286882715791000.13660.061.41.231.092.972.42.5
MACKINACZAZZLEROADY202128749717851020.25470.080.591.16-0.322.672.34.7
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192763813-17650.23250.090.641.140.712.681.66.3
MANCHINMAHOMESLEGACY20212918998875830.17510.080.751.210.372.761.55.9
35688MANHATTANPOSITIVEGUARANTEE20192791733733890.21390.061.31.8-0.172.671.94
MARCHANDMANHATTANRENEGADE20202868690-161040.37330.1221.990.512.742.33
MARCHBREAKHIGHJUMPRENEGADE20202972878422930.27400.091.912.51.112.772.14.8
MAROON SG PPA2P2-PPLUSTER-P20212707609545740.19310.052.262.220.912.8521.4
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172704793819620.11350.030.841.37-0.462.721.64.9
MAXIMMARIUSBANDARES201827497251223670.07500.041.732.090.113.012.23
MAXISEUGENIODEFENDER20162573431757400.04310.031.811.820.422.752.42.7
MCGILLTOPNOTCHMODESTY20182464528-8290.1200.070.961.590.093.022.23.7
35883METALLICAEXPLOSIONGUARANTEE20192704768148720.24420.130.630.860.112.692.24.1
39390MIDMARCHZASBERILLARENEGADE20203004882293960.3450.132.052.270.912.742.14.6
MILLBAYGAMEDAYCABOT2021298910291026940.19510.071.741.590.362.8226.2
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142279321145322-0.1128-0.060.50.77-0.092.832.12.6
MILOOUTLASTMOGUL201726827411108760.1130-0.021.242.060.982.771.33.7
MIRRORSNOWMANPLANET201120987491010-0.0922-0.020.760.230.122.871.9-0.5
MISTERGAMEDAYALTACABOT2021298910291026940.19510.071.741.590.362.8226.2
MONOLITHICLAWSONPOSITIVE20192678696101740.25320.11.121.820.242.771.93.6
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP2017259252498636-0.01440.050.910.860.592.771.42.9
MONTEVERDIZAZZLEPOSITIVE2020294896611921050.2510.051.241.760.232.771.54.7
MONTREALZAZZLELAWSON20202835873877820.17570.11.061.13-0.382.8124.7
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172559602269680.2150.020.890.830.342.6924.1
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172654578626720.17320.041.491.260.653.062.41.9
MORNINGSUNROBERTTOPNOTCH20192589562-33450.17260.10.730.760.682.742.14.6
MYBOOKCHALLENGERMODESTY20182751758384560.15320.071.172.150.142.91.85.1
38236NETFLIXPURSUITTOPNOTCH20192745757142151-0.01540.031.471.470.382.8224.9
NICETYDEDUCTIVEKOOL20142158110-36360.0740.060.821.320.652.821.81.7
40933NIKONHIGHJUMPLAWSON20202894923513870.24560.141.251.50.272.7925.1
30250OASISSILVEROAK2015239847458500.17160.050.680.930.662.832.64
39999OPINIONHIGHJUMPHUEY202029889499701070.24600.11.431.650.72.9124
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152498345579610.14280.041.8220.882.972.50
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152392237150380.11150.041.831.771.142.692.21.3
PAGEVIEWLAWSONYODA20192778867264960.3450.130.670.56-0.072.852.24.1
PAINTERTRIBUTEFASTBALL2021301910501501980.14590.040.891.340.412.731.96.2
34687PANAMERAOUTLASTYODER201727647731033870.16410.030.570.550.122.672.64.6
35954PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER2019280481210231040.22500.060.610.78-0.32.762.53.4
33284PARKAVENUEFORTUNESUPERSHOT20172532453152531-0.0939-0.031.531.12-1.392.682.12.9
39998PATTERNZAZZLECHALLENGER2021296698414581080.18590.051.351.830.152.822.24.6
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192914724938870.18460.061.742.460.752.921.83
27711PEACEJACKMANPLANET2013220915010816-0.1228-0.021.191.040.132.712.71.5
PEMBROKEDAVINCINUMERO UNO20142400319-801570.32150.1510.740.052.72.20.6
PENCHANTPURSUITGUARANTEE20192873881297650.19430.120.911.040.72.7126.6
PENTAGONSNOWMANSHOTTLE20112018-1261670-0.021-0.011.451.131.072.832.3-0.7
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201524904701020470.03360.010.671.321.632.842.71.2
PERKSZAZZLELAWSON20212881938915900.19480.070.961.37-0.282.681.85.6
PERMIT-PPERKDELTA20192598675433870.25240.040.710.510.272.822.33.4
PHILOSOPHERJABIROBSERVER20132251136-593270.18-100.030.691.620.832.661.70.4
PHOTOBOOTHPURSUITYODA20192867892761810.18400.061.751.570.532.741.75.5
PILLARHIGHJUMPLAWSON20212868811942690.11540.091.972.170.752.782.24.8
35750PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192884737591790.2410.082.092.7412.782.34
PIXELROBERTGRANITE20192731696-401700.31280.150.9811.582.9123.9
40001POLESTARMEZZOFORTEACHIEVER202029309529671020.22540.081.061.450.652.811.84.3
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192643626236770.24300.081.111.320.852.931.92.4
PONTOSJERODBOLTON20132023536000-0.089-0.03-0.090.7-0.532.892.60
33291POPSTARIMAXDELCO201727087151378750.08470.011.051.450.162.962.23.8
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172641566375390.09420.111.181.59-0.342.62.34.3
POWERSTARWHEELHOUSEBIG AL20213112115314181030.16680.081.611.290.542.612.16.7
PRESTIGE-PDRASTIC-PIMAX201926927811082650.08460.041.221.23-0.052.91.33.7
35690PRIMETIMEMARIUSIMAX20182824876720880.21400.060.731.730.172.891.44.5
35959PRIUSRNRACHIEVER20192812902810850.19440.070.720.850.212.841.75
PROCEEDCHALLENGERBANDARES20192839755291880.27380.11.862.60.392.642.83.6
38238PROFILEPURSUITGUARANTEE20192869858347600.16360.091.31.360.932.651.66.5
33439PROSPECTUSIMAXPROFIT201727887931617780.05670.061.41.050.062.823.8
PUROLATORFASTBALLTOPNOTCH202027817951571780.06520.011.571.050.562.892.44.3
33627PURSUITIMAXPROFIT201729069501448730.06570.041.661.261.282.8626.6
40929PUZZLERPARFECTLEGACY20212896835454810.22420.11.722.381.192.822.56
35960PYLONRNRACHIEVER20192780859592940.25410.080.720.63-0.042.71.94.9
QUEENSLANDHOTMAILACHIEVER20212781100411261090.23450.030.421.13-0.12.81.65.2
32996QUINCYBAYONETTROY2016255168678570.19220.070.981.270.42.971.84.2
RADETZKYCHALLENGERLEGENDARY20182835698-671660.34210.151.72.320.892.672.64.8
RAINBOW-REDSIMPLICITY-P-RCAPPRENTICE *RC20192481508850540.072700.941.371.032.912.22
33282RAINMETERGRANITESILVER20172679650702730.16340.041.551.571.732.9323
RALLYCRIMSONACHIEVER20202776902201000.35300.10.281.040.042.8424.9
REAGANZAZZLEACHIEVER202028279095791020.28390.070.761.150.082.921.74.2
REDCARPETIMAXMONTANA20182724733456730.19400.091.231.860.192.891.93.9
REDDITHOTJOBDELTA201926676081219610.05450.021.992.350.813.031.61.7
REDEYE-PWEBSTER-P *RCKINGBOY20182640492795430.04270.012.452.131.612.832.13.4
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201926577281076550.053201.421.270.22.592.46.4
REGIONSOUNDCLOUDMONTANA20192685630-225430.19160.081.481.840.462.622.35.7
RESOURCEEINSTEINACHIEVER20202850931602950.25400.070.661.280.552.751.84.7
39997RHAPSODYAURAIMAX20192835743637750.18520.112.091.830.862.941.73.3
39128RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202878995574950.26380.070.820.950.512.682.26.9
39010RICHMONDFASTBALLACHIEVER202028889218501020.24400.051.341.560.762.752.44.6
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA2018254655771320-0.03350.041.551.840.082.762.44.5
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028147611105750.11530.061.411.5812.8123.8
ROCKETMANPURSUITLEGENDARY2019283382258670.23330.111.351.271.172.732.16.1
38544ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192827766531750.19460.10.991.440.52.852.34.4
35748ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192749733505760.2400.091.11.280.552.862.23.1
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT20162408399213300.08100.010.461.28-0.012.7724.3
ROZTIMESKYWALKERMODESTY20182641774300590.17380.10.421.150.092.991.44.1
RPMMARIUSMODESTY20182733823415550.14430.110.641.970.392.8514.1
RUTILANT-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192623615576670.16240.021.350.930.82.721.94.5
SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172752777623590.12250.021.331.940.622.611.97.5
SCOREBLUECHIPSKYWALKER202129209886041130.31490.111.231.020.452.82.15.1
SIDEROADSIDEKICKEUCLID20182385204-94480.18130.062.742.0512.822.30.9
SINCLARIMAXBURNER2017267370788740.25250.081.191.860.282.761.83.9
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152442428199460.14220.060.91.10.792.8822.4
27105SNOWYLET IT SNOWG W ATWOOD2013219529-326320.1690.071.962.250.462.793.1-1.5
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132246250189140.023-0.010.710.610.492.592.13.2
SPEEDUP-PHOTSPOTZIPIT-P20192586538577490.09340.061.211.290.242.762.13.2
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO201419765346-16-0.1-7-0.060.661.050.052.931.81.2
SQUADRON-PPOWERBALL-PSUPERSIRE20152332312679350.03370.060.240.54-0.83.021.8-0.4
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201825545241060580.063400.761.4-0.452.811.63.1
STARS *RCDISCJOCKEYMOGUL20192232722240.09110.042.482.20.743.122.6-0.4
STEADY-PSIMPLICITY-P-RCSALVATORE RC20192646622639660.14240.011.451.440.62.72.25
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE20152222390-11980.0540.03-0.110.49-0.472.771.93.6
34304SUMMERTIMECLASSICCOMMANDER20182379238596360.051802.232.170.92.872.4-0.3
SUMMITJABIRPLANET20132217278-860350.2500.10.220.330.232.791.72
SUNLIGHTCOMMANDERMCCUTCHEN20152317137257390.1180.041.991.360.952.793.3-1.1
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172498559696310.0116-0.021.481.210.862.621.86
30252SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR2015257744088222-0.04300.011.531.371.162.5824.8
TARMACBAROLO SGDOC20212618426384610.16220.043.192.630.882.752.42.7
TAXIDOORMANIOTA2013212223-768310.2230.10.870.840.142.672.20
TIMECHANGEHIGHJUMPPURSUIT202029128631250960.16620.082.062.30.372.972.33.8
TOLLWAYTOPNOTCHMONTANA20182490490-135270.12140.070.731.52-0.162.771.85.1
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172697737641830.2310.040.710.740.562.722.23.7
35588TORRANCEALCOVEJEDI20182799693792690.13390.051.242.420.312.772.13.9
TOTALGAMEDAYZAZZLE202130099657881090.27570.112.031.850.922.862.24.7
TOUCHUPMODESTYTROY20172536648-521450.24140.110.421.450.332.951.84.9
TOULOUSESPRINGHALOGEN20152554618986600.08380.030.331.07-0.342.762.12.3
TOWER REDALTITUDE-REDINTEGRAL *RC20202249-74-51490.180.093.242.931.82.853.5-0.7
26221TRIBUNEEPICSUPER20122191165799-13-0.1514-0.040.750.711.052.732.34.9
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162361371-530140.13-40.050.941.040.912.651.94.4
UNICORNSPRINGTANGO20152381402-241230.12170.09-0.330.56-0.142.672.42.5
VADER-P *RCSIMPLICITY-P-RCFLAGSHIP20182514609188510.16160.040.20.830.172.811.54
VALIDATEDZAZZLEHOTJOB20202863851562910.24390.081.161.610.342.81.84.5
VANGOGHESPNCRIMSON202128698518721000.23440.060.940.970.52.7534.7
VERDICTHIGHJUMPHOTJOB20202800781578860.22320.051.622.160.822.851.74.2
VICEVERSAZAZZLECRIMSON20202810890841990.23420.060.80.730.012.841.65.2
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182561503-429330.18250.141.261.541.532.812.93.6
VOLCANOZAZZLECRIMSON20202832828697960.24400.061.271.260.252.782.25
VOLVOCABOTACHIEVER20192791844649990.26350.050.831.170.512.551.85.2
34868WINDSORACHIEVERJEDI20182788849615980.26370.061.161.270.182.741.84.2
WISHLISTPURSUITACHIEVER201929201019501980.28410.091.051.230.832.671.76
WITNESS-PP *RCREGISTER-PALTUVE *RC20212618635667500.08370.061.21.010.192.881.64.1
YAHOO-PMONUMENT-PYODA20202845859784990.24410.061.331.20.742.872.24.3
35855ZANGOFABULOUSDUKE2018277267613971040.17590.051.41.47-0.022.922.50.9