Június 2. Anita, Kármen névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2020/04 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015279298-0.0481-0.13.1521.04-2.92.120.211393
27405ERUPTIONANTONROBUST20141477840.3560.081.682.130-2.042.211.511225
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20141560960.39910.41.970.790.34-1.312.25-0.041196
2020/04 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
33930ADONISSUPERHEROSILVER201726695601745720.025301.441.370.212.9782.5
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN20152507339526310.04290.041.721.971.062.797.92.8
AEGISFORTUNEMODESTY20172553449825430.04330.031.262.06-0.332.947.23.2
AGRIDAYMODESTYSILVER20162510478625500.09300.040.621.560.883.145.62.7
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142408329110450.14220.070.921.68-0.132.967.80.9
32039ALCOVEDUKEMVP2016278964212191020.19540.061.151.050.483.017.12.3
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182688572-24570.21250.0911.660.462.767.25.1
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY20162572477658470.08400.070.7200.882.648.54
AMERIXMODESTYBOMBERO20162521435787550.09320.031.370.961.33.177.41.7
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182820743734820.19520.10.931.220.342.856.85.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142546438512550.12290.050.870.210.392.646.82.5
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726365291307670.06490.031.430.720.132.937.83
ATHABASKAEUCLIDMVP20162654532622620.13290.031.181.150.552.77.74.5
AURAIMAXAFTERBURNER20172753574901570.08480.071.991.891.532.897.53.4
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172521486634440.0714-0.020.91.050.792.696.55.4
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY20162572466734520.08430.070.850.30.532.777.32.9
BANKSYMARIUSIMAX201829197911485790.07670.070.711.07-0.012.727.46.1
33631BATMANIMAXJEDI20172823675577850.22520.121.61.310.472.927.74.3
BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192843739752930.22430.071.441.720.222.8575
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152590511421640.17310.060.630.890.592.857.53.4
BEETHOVENMARIUSSUPERHERO20182732609594530.11420.081.11.39-0.012.7965.2
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS20162743642137749-0.01450.010.871.111.292.736.56.8
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192805736612880.22370.061.061.570.42.77.15.4
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152645551-533820.3750.081.351.99-0.212.828.23.6
BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201829017811005920.18450.051.220.990.752.469.16.7
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162532527129740.24180.050.671.420.393.016.73.4
BLUEJAYYODADELTA20182764639810590.1390.051.761.510.332.696.55.8
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162689564178449-0.0743-0.041.561.650.862.96.45.1
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162696543177838-0.15501.471.430.7937.14.9
BRUTUSPOSITIVEROBSON201827907111071980.2510.061.251.170.322.927.83.9
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152636569155860037-0.040.511.590.52.889.15
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152500388232380.1190.041.411.50.352.868.63.1
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162559493573650.15300.040.731.040.012.918.43.2
CAMERONPENMANSHIPYODER20162574463114741-0.01480.040.75-0.050.392.927.23.4
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO20152523404867490.05290.011.310.920.612.838.41.5
34110CASUALEUGENIOYODER20172637509170641-0.0851-0.011.391.030.632.897.53.9
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162555418311430.11440.120.960.840.922.787.52
CENTERBOMBEROMOGUL20142584553743810.18320.030.670.51-0.222.846.52.9
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162541494490780.21330.060.750.790.452.877.82.2
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726915581380660.04450.011.891.30.572.98.33.6
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172707576160258-0.01560.021.080.330.43.096.33.5
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172561454329550.15300.070.861.06-0.062.888.62.9
CINNAMONALLTIMEYODER20162543428212360.1220.050.61.630.142.837.93.9
CLARKSUPERMANMULTIPLY20152587491914600.09380.030.950.020.522.717.33.7
CNTOWERFORTUNERUBICON20172702594887530.07370.031.240.93-0.042.85.95.2
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201728116251724650560.011.941.820.792.86.94
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162547463-115550.21230.10.631.430.22.748.33.3
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152598438433440.1190.021.732.450.912.7510.23.8
CREATIONMODESTYJACEY20162503423-89460.18140.060.411.260.92.957.33
CROSSWORDBANDARESJETT20172611568-361720.31180.110.541.66-0.152.748.94.4
DARESILVERDAY20152604501871640.11330.021.231.291.032.817.43.3
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER20182724624785690.132401.421.63-0.152.8685.2
DARKSPACETOPNOTCHDAMIEN20182757678350620.17330.080.711.730.042.85.25.6
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201828156651312700.07450.011.562.06-0.032.688.56
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726605001140540.04400.021.981.820.742.987.93.9
32912DARWINSUPERHEROSILVER20172689524510600.14290.051.842.240.632.827.63.7
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182731652562510.1460.10.370.880.222.756.75.9
DAYTONAGRANITEKINGBOY201725944371232570.033802.111.540.992.887.42.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162530391137933-0.07460.011.922-0.12.97.32.8
DIGITALHOTLINEDUKE201827235281534720.044802.41.780.982.87.12
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172724498268500.14260.062.453.040.432.7110.14.3
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172667537485590.14250.031.72.051.22.897.74.5
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY2017263560451580.2200.070.280.970.222.767.26.4
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY20172609415642400.05320.042.582.060.492.789.43.3
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172624530-153410.17160.070.931.56-0.112.726.55.9
EASTWARDDELTASUPERSIRE201827356611411650.044501.141.410.342.86.75.9
ECLIPSE-PPYODA-P *RCDUKE201826445341091660.08460.040.831.120.152.898.13.7
33274EMERALDFORTUNERUBICON20172714570108440-0.01400.021.41.590.632.779.95.7
EMOJIOUTLASTDELTA20172626575488880.24280.051.030.54-0.142.77.34
EPOXYPOSITIVEMODESTY2018293084010421240.29520.071.031.160.282.97.13.9
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152729566200656-0.0745-0.061.91.310.862.796.94.3
ETYMOLOGYGUARANTEEJEDI20172645498114827-0.06440.031.461.54-0.072.757.65
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152666527161452-0.0341-0.031.741.550.652.816.64.1
EXECUTIVEIMAXJEDI201827015641368590.02480.021.662.040.642.846.64
EXOTICFABULOUSGRANITE201827876521026890.17470.051.651.340.473.017.23
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726695501111420500.050.780.77-0.112.88.65.5
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162582447151943-0.0544-0.011.732.280.492.786.82.6
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182914764224175-0.0459-0.031.311.731.192.827.56
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172665507130031-0.06580.061.341.95-0.262.8684.4
FINISHLINEFORTUNEMONTANA20172629475804370.02310.021.541.69-0.042.76.55.1
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172566474-227510.21210.11.061.550.242.857.63.8
FIVESTARIMAXMODESTY20172691581841630.11490.081.231.71.253.126.63.1
FLETCHERIMAXJEDI201727286121289690.07540.051.171.303.017.84.1
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172688551547740.19290.041.591.331.412.96.93
34109FOOTSPEEDIMAXPROFIT20172735608971530.05450.051.312.040.742.847.75.6
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625534931062500.03390.020.680.810.642.935.83.8
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172722553161339-0.08670.061.771.88-0.152.928.34.3
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON20172703549584410.06300.041.441.450.662.6996.2
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182617505-60350.13180.071.482.060.172.487.16.3
GAELICSUPERMANJACEY20152506411657550.1370.061.010.540.172.9410.12.8
32037GALORESILVERCAMARO20162531411374540.14270.051.840.991.192.897.73.1
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER20172697611944730.13420.040.760.830.28384
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER20172666530831610.1450.071.230.920.362.8783.2
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP20172528451844460.05380.041.11.380.463.097.12.5
GRANDCRUFASCINATORMONTANA20182692649669710.16360.050.120.98-0.092.776.75.5
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201725434501239620.0533-0.021.331.220.312.96.62.8
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152548478133245-0.0238-0.011.281.070.262.817.84.3
GUESTLISTIMAXMODESTY201826435061242470420.012.031.861.53.156.23.2
GULFSTREAMGUARANTEEJEDI20172682557597310.03360.061.31.570.352.697.36.3
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST20172639489605460.08330.051.410.870.912.6274.6
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727506641335750.084000.731.40.092.637.55
HANDSHAKETOPNOTCHMODESTY20182686595614490.09300.0411.720.042.96.86.3
33625HAPPYDAYHARMONYDENVER20172716588141951-0.01470.010.680.730.22.737.94.6
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL20152514440806440.05370.040.461.24-0.22.846.21.4
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI20182707588108940-0.01460.040.711.44-0.422.697.36.4
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN20142442391933660.1530.080.96-0.430.942.766.80.8
HELIANTHUSIMAXJEDI20172681579174560-0.02600.021.11.28-0.262.986.64.1
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI20172676525141246-0.034301.71.41-0.452.726.74.7
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172546397100121-0.06350.011.371.66-0.382.677.84.3
HERALDBAYONETRACER20152509396987470.03350.021.351.7-0.183.015.93.1
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162422321272340.08280.071.50.670.632.597.61.8
33269HERZSAM-PPSAMMY-PSUPERHERO20182514382119242-0.01480.041.621.38-0.342.938.92.3
HEXAGONFORTUNEJEDI20172501353958430.02350.021.771.38-0.542.658.82.7
HISTOGRAMIMAXJEDI201726415181253480550.061.221.730.022.977.93.5
33290HITECHFORTUNEJEDI20172596469112032-0.04400.021.281.66-0.322.695.34.3
33441HOBBSFORTUNESILVER20172720606310710.21310.081.041.77-0.342.747.64.6
HOMEGROUNDHOUSEJEDI20182709537606570.12350.061.951.970.782.7973.9
HONEYMOONSILVERJACEY20152615445682720.16310.031.791.91.32.878.61.6
34076HORIZONFORTUNEBAYONET20172652494295410.1370.11.771.660.052.726.84.5
HORSEPOWERBRENNANNUMERO UNO20172527414670490.08330.041.691.310.153.037.92.2
HOTLINE-PP *RCHOTSPOTMILFORD-P20182494366122490.16230.071.471.590.463.016.51.3
IMMERSIONMAVERICKMODESTY20182757644998570.06400.031.161.450.052.87.45.8
IMPARTIALGUARANTEEMODESTY20182742704800790.17330.030.591.070.072.786.25.2
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201827336641256750.09440.021.122.070.093.026.24
INFINITIIMAXDELTA20172675579794760.16430.061.351.270.032.967.63.4
JAMBOREEJEFRIDUKE201827135261265490510.041.581.65-0.262.669.14.3
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172673565190259-0.05610.011.381.060.963.087.73.9
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR20172720599782580.1470.081.541.920.562.836.84.5
KAYAKFABULOUSDETOUR20182737615658750.17340.051.512.160.482.766.44.1
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425964911274620.04480.031.030.92-0.222.818.91.6
33435KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201625424371160600.05400.011.361.420.242.796.12.1
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P20172678499707560.1480.091.871.920.873.039.62.2
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY20172685536549580.13360.071.410.99-0.212.677.43.7
LIMOCARFORTUNEDELTA20172651521496550.13330.061.71.680.162.67.75
MAGAZINEJEDIMODESTY20172562506151937-0.0744-0.010.811.22-0.132.96.65.4
MAINFRAMETOPNOTCHMODESTY201826805761037560.06350.011.62.060.442.917.15.5
MAJORDOMOMARIUSFRAZZLED201929198031520760.06580.040.891.380.332.617.77
MALABARFORTUNEJEDI20172603522968400.01420.040.691.08-0.542.676.65.5
28620MANDATEDAYROBUST201326155911557780.064800.950.29-1.022.787.62.6
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA20162598524850440.04330.020.791.14-0.112.87.74.8
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO20162601454619300.02310.042.341.790.582.737.64.4
MARINEBOURBONDUKE201726545601297640.05430.010.951-0.182.776.94.1
31982MARIUSJEDIBOMBERO20162775687161756-0.02620.040.580.95-0.372.766.46
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727616251446590.0142-0.011.331.190.482.835.35.7
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325724551260560.03510.041.430.911.152.816.11.3
MASTERMINDJEDIMODESTY20172555487120528-0.06390.010.721.110.032.846.85.3
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172728660780580.1370.040.761.43-0.232.746.66.2
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172768647152051-0.02500.010.921.37-0.042.86.96.1
MAXWELLMARIUSEXACTLY201828897191357860.12640.071.431.130.432.87.64.2
MECHANICGRANITEDEFENDER20172766593901690.12470.071.71.350.832.955.23.2
MEGAHIT *RCAPPRENTICE *RCTROY20172598530168140-0.0844-0.030.80.64-0.22.896.24.5
MESACRACKSHOTMONTROSS20162545464158343-0.0643-0.021.081.420.212.797.84
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152660550215370-0.0458-0.031.80.830.322.827.52.8
33009METEORCHARLEYMODESTY20172635572139544-0.03450.010.731.410.752.778.25.3
METHODGRANITEPENMANSHIP20172722564819650.12430.0610.40.632.855.33.6
33286MIAMILINCOLNSILVER20172562397898520.062802.51.531.592.88.22.8
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626594661215680.07550.061.951.310.73.0781.1
MIGGYFORTUNEMODESTY20172603520639440.07250.021.191.570.172.797.65.4
MINECRAFTMODESTYBOMBERO20162531538584500.1260.03-0.180.620.552.96.64.9
33443MOMENTGRANITEDELTA20172747642322770.23270.061.641.580.642.997.14.3
MOMENTUMMODESTYDUKE201726545841063800.13470.050.821.190.593.145.52.8
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP2017261545091933-0.01430.050.920.70.82.726.23.7
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182779638171242-0.085401.31.760.372.866.2
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172587540282700.21170.031.041.080.442.77.44.5
MOONLITCHARLEYMODESTY201726005361293600.044000.590.890.42.8673.5
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172768605776650.12380.051.351.270.522.928.84.7
34735MOTIVATEDPADAWANDUKE201828927231774690760.070.950.8-0.412.817.95
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY20182618543665440.06270.020.791.90.572.876.85.1
MUSEUMFORTUNEJEDI20172632502212360.1290.081.331.6-0.212.627.25.2
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER20152537426634420.06270.030.791.110.212.786.23.4
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182703531150734-0.084801.521.360.882.728.25.1
31396NORFOLKSPRINGBALISTO20152604487751400.04390.0511.191.072.778.44.4
30250OASISSILVEROAK20152559467348580.16250.050.941.311.322.868.83.7
OLIVERMODESTYSPRING20162579556513570.13310.050.922.070.643.025.43.7
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE20152528426579650.15310.051.651.810.693.028.41.5
33727OPTIONFORTUNEDELTA20172679568466510.12290.051.031.080.592.677.56.4
ORIGINSUPERHERODENVER20172658550853830.17370.041.421.36-0.212.99.12.5
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525855721300600.033900.440.350.162.9764.2
34687PANAMERAOUTLASTYODER20172746647868830.17390.040.970.950.292.778.64.3
PARACHUTESUPERHERORUBICON20172668573765710.14360.041.551.250.352.816.73.5
PATRIOTIMAXPROFIT201727606201403690.05540.041.291.290.552.918.14.4
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726915821122640.07420.021.181.360.072.778.63.8
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182762587651580.11370.061.842.140.572.658.64.5
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172714609516740.19380.080.80.430.412.838.94.5
30233PERCOSPRINGCHEVROLET20152560449878490.05340.020.871.281.632.819.13
34686PERIMETERGUARANTEEJEDI20182670540111540-0.01520.060.841.21-0.252.697.65
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152633493390370.08370.091.051.010.552.6864.6
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON20172762697784660.12400.050.650.880.092.667.16.5
PLATOONMARIUSFORTUNE20182742682694540.1420.070.410.87-0.392.655.86.5
PLAYLISTIMAXDELCO201727596281350880.12530.041.331.530.7838.72.4
33628PLUTOFORTUNEDELCO20172635496910460.04390.041.171.210.112.818.13.7
PODCASTGUARANTEERUBICON20172665601243630.19290.080.460.370.072.717.45.3
POETACHIEVERJETT20182643576826830.18360.040.730.750.342.896.62.6
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172764657362690.19320.070.770.890.672.687.75.9
33291POPSTARIMAXDELCO201727976491541770.06520.011.391.620.712.998.23.6
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172632479112290.09360.121.21.5202.657.84.7
PRACTICALQUANTUMRUBICON201727185671062640.08510.061.340.690.292.938.33.5
PRECIOUSMARIUSMODESTY20182772726993820.15450.050.550.860.342.866.95.3
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172646531-172680.27230.11.140.58-0.022.7383.9
PRIMETIMEMARIUSIMAX20182844757737820.19430.070.611.20.322.825.96
PROMENADEIMAXPROFIT20172623494661550.1390.061.621.70.32.9783.4
33627PURSUITIMAXPROFIT201728606991280620.04530.051.411.190.532.689.27
PYRAMIDGUARANTEERUBICON20172796695348680.19360.090.80.750.42.787.26.1
32996QUINCYBAYONETTROY20162615572283610.18260.060.740.960.6236.45.6
RADETZKYCHALLENGERLEGENDARY20182826658-592650.32180.131.652.060.92.728.56.5
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE20152523448866650.11370.040.970.51-0.13.058.42
33282RAINMETERGRANITESILVER201727806841025870.16470.051.271.051.52.896.54.2
31765RAVJEDIALRIGHT2016252642393529-0.02390.031.291.13-0.32.7284.2
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827806871156690.08450.031.251.671.122.976.95
REDCARPETIMAXMONTANA20182724606435660.17380.091.3120.52.876.84.4
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172596538355600.16240.051.141.491.293.066.53.6
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182692609182520.16250.070.831.47-0.222.568.26.8
34863RIDGELINETOPNOTCHDELTA201828576761295540.01500.031.842.210.892.777.45.3
RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY20182783669947560.07510.071.061.130.632.97.46.3
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER20162581459120545035-0.011.561.71.582.786.73.1
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162682575180545-0.085501.231.51.42.776.94.7
33444ROCKODUKESUPERSHOT201627055691447730.06550.031.011.20.42.839.13.4
ROLLSROYCECHILLAXDELTA20172681551793710.14400.051.091.220.52.779.73.5
RPMMARIUSMODESTY20182782714545580.13480.110.261.490.282.814.85.4
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172699606152757-0.0143-0.011.221.260.152.67.25
SAMSONIMAXPROFIT201727106101034640.08480.050.850.960.532.838.34.6
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172753686670630.13280.031.071.70.562.6367.6
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201526074841080550.05390.021.111.120.492.829.23.7
SCORPIONMUSCADETOAK20152523450469350.06320.061.091.620.582.825.94.1
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT20162531392650480.082001.821.970.882.716.63.7
32598SELTZFORTUNEMONTROSS20172593445912420.02410.041.361.07-0.612.787.83.7
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172625517191250-0.085801.351.531.043.017.33.9
SINCLARIMAXBURNER20172727624-7710.25250.091.362.240.72.766.85.1
SKIRESORT *RCPOSITIVEFORTUNE20182784676877780.15450.061.381.50.142.927.34.3
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182605521423540.13270.051.151.190.072.8974.4
SOUNDCLOUDOUTLASTDELTA20172728590715680.14310.031.681.570.772.647.94.9
33629SPORTSCARFORTUNESPRING20172631510648540.1310.041.331.70.112.877.43.7
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201726245311131450.01500.050.590.6-0.762.668.35.4
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201827576331456650.034501.291.440.172.727.35.5
31795SUMMERDAYDUKERUBICON20162775631189573056-0.011.671.680.242.845.84.4
34304SUMMERTIMECLASSICCOMMANDER20182388251568360.0516-0.012.192.341.182.898.30
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172696594935510.052801.671.731.042.76.25.9
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL20152565459485600.14280.051.461.80.992.836.92.4
TAKEOVERBRODIETROY201626195661123520.03470.040.730.591.012.826.75.1
34412TEADETOPNOTCHMODESTY20182720617845460.05440.060.971.370.252.835.66
TESTIMONYMODESTYTROY2017263862239730.25210.070.851.580.82.936.85.3
TOPCHRONOOUTLASTYODER20172690614532850.23300.050.880.840.32.758.23.7
TOPSOILTOPNOTCHFLAGSHIP201826936271058650.08460.050.731.09-0.162.836.74.7
TORRANCEALCOVEJEDI20182844652739640.12390.061.292.390.532.746.85.3
TOUCHUPMODESTYTROY20172602566-165530.21150.070.391.440.832.976.26
TOULOUSESPRINGHALOGEN20152521425718540.09290.020.631.140.052.837.42.1
TREND-PMAVERICKDUKE20182588449125832-0.063900.810.950.122.797.85
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162519439152340.1180.051.030.890.712.676.54.4
TROUBADOURFORTUNEJEDI20172607512851390.02380.040.931.34-0.732.726.85.1
33929TUCUMCARIFORTUNESILVER20172657575571590.13270.030.841.41-0.022.7585.1
TWILIGHTIMAXJEDI20172689580138147-0.02510.031.021.30.362.788.25.9
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152641528186680.22250.071.110.450.62.67.74.2
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152552479555500.1410.080.630.83-0.062.946.21.7
USEFULYODERCAMARO20152615542-144660.26260.111.080.840.752.966.83.6
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE20152612513898630.1300.010.910.890.52.968.83.5
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE20152612522732640.12310.031.091.570.862.867.43.6
34862VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182796650233610.18390.111.181.591.822.838.35.5
34868WINDSORACHIEVERJEDI20182810727948980.21440.051.050.990.212.836.44.4
33435WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726154761091420440.031.81.460.672.78.93.9
ZANGOFABULOUSDUKE201827986351332990.16540.041.341.150.362.958.62
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172759597199254-0.0758-0.011.351.670.212.87.54.5
ZURICHMARIUSDUKE201828987591643840.07700.060.90.92-0.062.848.25