Október 24. Salamon névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2018. augusztus TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
26427SIGNATUREMAYFIELD 893FREDDIE2012212956-0.2166-0.041.690.981.14-0.951.910.131235
2018. augusztus TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACCELERATORMOGULMAN-O-MAN20122221400136546-0.024301.712.071.52.856.80.4
ACROBATEJETSETBOOKEM20142387551544440.09300.051.10.451.122.517.55.3
ACTORLET IT SNOWMAN-O-MAN20132266491465460.1310.061.431.630.382.666.92.8
ADAGIO-PPOWERBALL-PMCCUTCHEN201524865621273560.03510.042.581.951.492.818.22.2
ADDLAUTHORITYJEEVES2011223936895520-0.0622-0.032.31.90.952.82104.3
ADLIBBOASTFULSUPERSHOT20162509711989390.01400.040.951.310.772.695.77.6
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201526026671294550.02530.052.462.461.62.677.75.1
29075AFTERBURNERFLAMEMOGUL20142514651716570.11460.091.841.341.372.76.85.1
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142248401327160.01130.012.132.961.412.717.65.2
AGRIDAYMODESTYSILVER201626307831149720.1490.052.052.771.92.965.54.8
AIRSHIP-REDOLYMPIAN *RCNUMERO UNO20142374507-61290.12220.091.612.331.022.675.2
AKIMUSCADETSNOWMAN20162292522654580.12340.051.921.481.592.857.73.8
ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN201423494621250490.0129-0.032.62.771.952.795.62
ALBUMEPICMAN-O-MAN20122282474793290360.041.381.041.052.564.83.4
32039ALCOVEDUKEMVP2016283093917671200.19700.062.041.731.582.998.94.1
ALOUDENFORCERSHAMROCK20132448572124638-0.03440.022.082.51.572.868.44.7
27422ALSACEMCCUTCHENGERARD20132371484138445-0.02560.052.131.591.212.7692.2
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201626647731184650.07550.071.941.481.872.567.36.1
AMAKSNOWMANROUMARE201123926301006650.1520.081.11.351.892.687.43.4
AMERIXMODESTYBOMBERO201626267361303750.09510.042.371.982.053.016.94.1
ANALYZEDEFENDERPETRONE2014225235760217-0.02230.021.812.151.842.797.52.4
ANIMOJEDIPURE20162517695214967-0.046601.151.520.343.0584.4
32409ANKARAMONTANAMONTEREY201627198381462950.14570.042.632.191.562.857.34.9
ANTOMANDATEMOGUL20162413615197768-0.0253-0.021.610.940.852.837.12.9
APPLETONDEDUCTIVESUPERSONIC20142318543697430.06240.011.511.530.762.656.55
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142514642831640.12430.062.122.721.862.76.74.1
ARDORDRAFTPICKMVP20162667761674800.2440.082.051.631.172.666.75.2
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142371520536520.12300.051.521.090.772.65.82.8
AROMASHARMONYMONTEREY201727328651885960.09680.042.391.770.922.8584.7
28969ASTRALTANGOMOGUL2014250965115725804701.581.921.982.786.44.3
ASTROLABJABIREPIC20132272437621250.01260.031.30.8612.626.44.3
ATHABASKAEUCLIDMVP201627138081002780.15460.062.232.091.092.627.46.3
31936ATLANTISDRAFTPICKMONTEREY201625697531425830.11580.051.651.211.412.896.83.9
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172539739928630.126-0.011.92.151.632.615.27.4
31768BACARDIAFTERBURNERMONTEREY201627058201361760.09610.072.061.791.422.676.45.6
BALLISTICBALISTONUMERO UNO20142444643474860.25470.122.11.191.172.717.82.9
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142451625755710.15600.131.650.821.512.756.83.7
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE201425547661079960.2670.121.240.370.732.727.34.1
BARITONEBOMBEROMOGUL201425306411122580.063502.33.12.032.337.45.1
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152564744971810.16470.061.491.90.962.717.35
BEAULIEUPUREBOOKEM20142256490139547-0.024201.010.651.223.066.13
31797BEDFORDJETTPULSAR201625757271794690.015601.921.831.132.937.14.8
BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201626868051507640.03610.051.782.111.232.726.26.3
BERLIN-REDOLYMPIAN *RCSUPERSIRE2014227046591617-0.062901.722.450.692.688.16.1
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152500627817550.09420.062.482.181.612.697.24.8
BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201628199341804780.04620.021.72.071.732.586.98.2
BERTONMOGULROSS20122330514935490.05320.011.742.212.272.857.53
BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO201527748742171010.34260.072.452.921.362.677.86
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162646826803920.22400.061.852.531.312.866.45.4
32630BLUFFEUCLIDMONTROSS20162711810204566-0.0455-0.032.472.631.252.755.86.6
BMWEPICSUPER20122205421491210.01180.011.121.811.72.85.94.4
BREKEM *RCBOOKEMMAN-O-MAN20122291485691310.02450.091.240.970.882.896.93.6
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162673764198953-0.07650.022.132.21.142.96.56.2
BRODEURAIRINTAKEROBUST201423075381480690.0531-0.052.432.241.382.846.62.8
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL201527509112390920.0166-0.021.862.081.692.868.26.4
BUCHANANJEDIPULSAR20162664732167243-0.07570.022.232.521.142.757.26.5
BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152635716808650.13380.052.442.511.222.817.85
25569BYORNEPICGARRETT2012224244610493903201.981.282.32.876.63.5
CABALSUPERMANHALOGEN20152419639809660.13290.021.311.190.762.767.35.1
CABRIOLJACKMANIOTA20132270408703320.02320.0421.881.282.549.23.1
CALEB-PBOMBEROCASTAWAY20142471697149357036-0.031.071.650.242.576.96.5
CALVADOSCAMARONUMERO UNO20142291494595460.09300.041.881.391.092.7484.9
CAMERONPENMANSHIPYODER201626217651584660.02630.051.721.021.032.8365.7
CAPTAINOAKSUDAN201324586751639740.05570.021.951.351.092.86.44.5
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152684793888830.18360.032.592.671.942.87.25.9
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525957031266670.07440.022.372.151.512.737.94.3
CASPERMONTEREYMOGUL201624885631310570.03460.023.432.971.873.048.22.3
CASUALEUGENIOYODER20172658761204260-0.06640.012.331.881.452.847.25.6
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER201627037671072690.1630.112.12.21.662.716.44.8
CHABLISSILVERSUPERSIRE201626027981032990.22510.071.621.661.222.767.74.5
CHAMONIXEUGENIOSILVER201727158321717840.07580.022.532.21.192.797.85.5
CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152543646161947-0.05590.031.71.490.762.955.22.9
31733CHARMERJEDIMARDI GRAS20162546653185851-0.06670.041.781.911.242.847.94.2
CHILLAXMODESTYJACEY20162585670508570.14400.092.312.581.722.88.45.3
CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172618700866700.14490.081.982.120.732.848.53.7
CHOOSEENFORCERSNOWMAN20132328479170527-0.13590.021.10.490.032.727.13.4
CINNAMONALLTIMEYODER201627027701022660.1470.062.12.471.822.727.26
CITATIONSPRINGPREDESTINE20152586748972700.12440.051.361.781.352.987.86.2
CLARKSUPERMANMULTIPLY201525977681388790.1550.041.650.721.382.686.65.9
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152309415568390.06280.043.143.21.632.786.62.2
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152370480151420.13160.042.973.81.232.657.33.7
COMPASMODESTYMOGUL20162505727764870.21360.051.962.512.023.056.24
COMPLEXCAMAROMOGUL20142282505-351460.22180.111.551.821.452.595.95
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626547572106870.03740.032.631.941.392.868.83.5
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142632756221566-0.0657-0.042.422.020.822.656.16
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162578709420740.21380.091.642.221.032.657.34.5
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152683741961700.12370.032.533.291.732.688.56
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201526307761950780.025901.92.221.42.746.64.7
28579CRAYOLAPULSARMOGUL20152419562369360.08270.061.662.221.52.846.75.5
CREATIONMODESTYJACEY20162595705349630.18290.071.852.541.752.797.15.5
CREEDDELTAMOGUL201625757201886790.0349-0.032.462.912.022.977.44.2
32286CROWD-PPOWERBALL-PFREDDIE201523796011061550.06420.031.571.260.643.065.93.4
CROWNROYALDAVINCIG W ATWOOD20142346482568670.17360.072.772.171.82.667.62.6
DARESILVERDAY201526007691428830.1490.021.852.331.232.6475.6
DARTAGNANEUGENIOSPRING201727127821452690.05500.022.792.961.672.887.26
DARWINSUPERHEROSILVER201727608401288890.14510.042.572.831.442.697.35.7
DAVJETTKINGBOY201625467191580800.07560.031.581.240.782.887.24.5
DEANENFORCERSNOWMAN20132223426124637-0.03460.031.460.470.622.945.41.6
DEFIANCESILVERDAY201524756531085820.15410.032.482.71.042.827.43.2
DEFINITEAFTERBURNERDELTA201627408611367790.1600.061.451.841.072.67.16.1
DENMARKJEDIKINGBOY201626727401758670.01590.022.93.091.462.837.75
DEPARTBOMBEROSUPERSIRE201425837511332820.11440.011.671.780.882.527.55.7
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152365544125442-0.023702.172.361.22.837.44.8
DIMITRIJEDIREFLECTOR20162585639204928-0.176202.322.271.382.727.46.9
31394DOCKSIDEDOORSOPENDEFENDER20152459533667510.09350.052.672.931.412.778.83.7
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY201727147571275670.07500.043.562.951.362.617.75.9
31840DUDLEYAFTERBURNERDELTA201626187191467690.05600.052.291.861.742.648.35.1
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY2017258867017336405303.162.540.72.697.54.5
EDMONDKINGBOYMUNITION201524526011450580.01520.032.151.721.112.746.93.2
ELLERJOSUPERMCCUTCHEN201426097781894880.0654-0.011.661.40.732.758.45.1
ELVISSUPERSHOTMUNITION20152570768196168-0.02670.031.330.860.22.835.55.4
EMELINMONTROSSRUSSELL201424706831303810.114000.991.61.142.897.44.1
EMERONUMERO UNOROBUST20122375526668560.11340.051.991.060.912.657.73.6
ENERGIZEFLAGSHIPPURE20162598703847520.07380.042.442.81.422.846.36
ENTRANCE1STCLASSMCCUTCHEN20152377588339550.16180.032.072.870.852.696.34.7
EQUITYENFORCERDOMAIN20132317470109318-0.08370.010.950.350.962.875.25.1
ESTABLISHPULSARMOGUL20142374529-16630.24190.072.161.981.372.717.73.4
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152579704195966-0.0251-0.032.3220.982.837.25.1
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201526017461770720.025402.311.890.992.766.85.4
EVERTONLITTLETONMOGUL20152462673176556-0.0351-0.011.461.630.612.757.85.4
EVIDENCEJABIRSHAMROCK20132296527546320.041600.680.881.592.615.26.3
32411EWANJEDISUPERSHOT201626707901551570620.051.732.091.252.797.26.6
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142389532312500.14400.111.771.941.292.676.42.9
30814EXPANDERHIGH OCTANENUMERO UNO20152260334110729-0.0431-0.013.112.550.32.7510.22.2
EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201728118791652810.07530.012.362.532.132.696.56.5
EXTASY-PMCCUTCHENMITEY-P *RC2013224342594600.21240.081.921.241.672.8781.6
FAIRVIEWDUKESILVER201626878092387920.0168-0.022.192.041.32.858.43.8
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201525446581273520.02520.052.241.761.312.785.84.7
FERGUSSILVERHALOGEN20152475592258370.1280.072.22.961.592.617.95.6
FIRSTPICKDRAFTPICKPULSAR20162538661722720.16440.082.261.791.622.87.64.3
FLAGDAVINCINUMERO UNO201424816731022740.13440.051.771.911.062.768.24.8
FLAMENUMERO UNOFREDDIE20122322459-812550.3370.122.031.541.282.717.72.8
31940FLIRTBAYONETKINGBOY201626527341209690.08500.052.662.531.642.888.15.3
FLYNNKINGBOYHILL201423705251187510.0234-0.011.361.360.662.557.93.4
FOCUSSILVERDAY20152589722531710.19350.072.052.361.362.688.56.3
FOOTPRINTJEDIRODGERS201625266611492580.01490.011.842.060.872.786.94.8
FRANELITTLETONLANCOME20162463671165160-0.0145-0.021.351.40.172.9365.1
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626497881535700.04540.031.911.91.612.7766
FUNFESTCHEVROLETMOGUL201423906211059570.06360.010.941.621.212.767.64.3
GAELICSUPERMANJACEY20152557716994760.14490.071.811.40.932.838.75.3
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152523628667510.09470.12.121.521.292.646.75.4
GALORESILVERCAMARO20162608723910770.15460.072.741.962.132.747.35.5
GENDARMEBAYONETJACEY201626046511176500.02440.032.482.611.42.637.76
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014248766987760.27310.11.762.021.262.727.94.4
GFORCEJEDITANGO201625126241434530610.061.861.731.522.868.64.9
GLADEFACEBOOKRACER201622264281202660.083801.540.930.212.925.20.6
GLASONFACEBOOKRACER20162253412748470.07290.021.51.470.362.735.31.7
GLENROWANFACEBOOKRACER20162202360132348034-0.021.781.580.182.8881.2
GOLDDUSTCAMERONPLANET20122255470144239-0.054301.380.710.442.919.54.1
28247GOVERNORFLAMESUPERSONIC20142441581-4470.17160.061.631.770.622.587.75.7
GRAVITJEDITANGO201624956741500640.03590.051.010.641.282.7674.9
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162619649750540.09490.092.862.742.22.6184.6
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152572733184465-0.015601.661.750.662.7775.5
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142278452471570.14270.051.931.962.092.985.61.4
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727878952126920.04800.051.621.380.812.718.85.7
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625856971237610.05450.032.022.061.452.865.2
30530GYMNASTDOORSOPENJABIR201525936671173630.07500.052.451.981.222.628.15.3
HAIL-YAMODESTYMOGUL201625076501093480.03410.032.183.011.893.075.74.4
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625857491637660.0247-0.011.851.911.062.825.65.8
HANDSOMEGRANITEDRACO 15006201727588901673770.05570.022.212.261.332.896.26.9
HAPPYMODESTYMOGUL201625226491480550510.022.322.5223.146.83.8
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL201526097261166640.07500.051.642.50.492.756.13.5
HATTRICKMODESTYJABIR20162519627173749-0.0550-0.012.141.741.922.886.64.3
HAWAI *RCAPPRENTICE *RCSILVER201727909021354820.11530.041.92.20.912.576.37.1
HAYLOFT-PMONTEREYNUMERO UNO20152408539869530.07300.012.892.341.032.717.73.4
HEAVENBALISTOSNOWMAN201423676021122780.13600.091.570.631.192.76.62.7
HEISENBERGFORTUNEJEDI201727878481316750.09500.032.112.150.872.539.17.3
HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728448872036860.03640.012.662.210.972.647.76
HENNESSYFORTUNEJEDI201727457721641630.01560.022.312.491.42.618.75.9
HERALDBAYONETRACER201525816841364670.06480.022.42.670.842.875.84.9
HEROESLIQUID GOLDCAMERON20132390623179920.31260.081.411.20.462.627.62.2
HITECHFORTUNEJEDI201728238721807750.03620.022.192.561.372.617.16.6
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS201726647842055760700.032.432.271.42.877.74.9
30243HOUSTONMONTEREYOAK201524545671100530.04450.042.932.461.282.836.92.7
HUDSONEXTREMEMOGUL201524076451042640.09370.021.391.790.282.85.84.2
ICARUSMODESTYMOGUL20162660823625890.24380.072.252.71.992.857.75.9
INFORMANTENFORCERDEMPSEY20142371513183300.09270.081.681.711.12.664.94
30248INTREPIDSILVERMCCUTCHEN201525786831452630.03530.032.482.482.152.877.34.6
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152479596218169-0.046602.462.221.372.97.51.5
ISAAKSILVERMUNITION201524436471424700.0639-0.021.592.391.842.877.44.5
JACKPOT-PP-REDALTACASUAL PMARDI GRAS20162422592581460.09340.062.082.161.322.828.76.2
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142532692924830.17460.062.032.661.772.836.13.5
JIPPYJEDIJACEY20162622720173047-0.06670.051.471.031.412.767.16.7
KASHMIRKINGPING W ATWOOD20152363400124380.12220.073.683.231.822.757.82.2
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT201626317661621590550.021.491.591.492.766.96.7
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201426017111351680.06510.032.32.10.972.7184.5
KEVINELUDEALTA5G20152286417843330.0124-0.012.622.161.692.776.43.2
KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201626247271852820.05640.032.392.190.972.76.23.5
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626788211463710.06600.051.672.20.682.765.76.3
KICKOFFBOURBONSUPERSHOT20172668732184257-0.04630.022.151.761.022.836.35.1
KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN201625196621208630.063702.652.861.962.835.85
KUNZEMONTEREYMODENA201625656531065590.07480.062.612.152.032.876.53.6
KYOTOMODESTYYODER201726568321161890.16480.041.951.9922.8285.3
LAFLEURDEYJAMOGUL20142348567894410.03400.051.822.141.222.855.64.9
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162628742983670.11460.0622.351.292.726.96
LAURENTIANMOGULMAN-O-MAN20122261497917600.09440.061.332.090.82.915.91
32285LEGACYJETTYODER201627478451471840.1540.032.092.60.962.7775.4
27217LEGATOSOPRANOBOLTON20132393468940340320.012.362.731.542.719.23.9
LENNONENFORCERSNOWMAN20132214432110438-0.01370.011.481.050.992.896.22.7
LICORICESUPERHEROKINGBOY201728048621222840.14560.072.521.760.682.577.66.1
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122380498359430.11240.052.313.651.742.676.92.2
LISANDRODEDUCTIVEFREDDIE20142320522145520.17160.041.512.450.842.757.14.7
LIVELONGJETTBOMBERO201627078081372730.08540.041.732.621.122.736.35.7
LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162622719828500.07400.052.132.831.552.796.86.5
M-BOMBYJEDIMERIDIAN201624836031319490490.031.921.660.192.758.14.9
M-KARLMUSCADETALTA5G20162287445779410.04380.052.132.061.612.816.62.7
29921MACADAMSILVERMUNITION201526067651276870.14430.012.342.61.832.726.55.2
MACHINISTJEDIBOMBERO201627488631765790.05650.041.61.450.782.698.26.6
MAINSTAYMAIN EVENTPREDESTINE20142416568474440.1360.081.111.511.642.619.14.3
MAINTOPLET IT SNOWFREDDIE201323905521090690.1510.061.791.710.382.628.62.9
25119MALTAFERNANDGOLDWYN20122254417-549310.19170.131.241.291.852.476.73
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201626938321572710.04570.031.81.980.522.716.66.5
31982MARIUSJEDIBOMBERO201628429732001840.03750.051.391.870.972.696.67.3
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325256611622740.05630.052.151.671.622.85.42.6
MAURICEEUGENIOPROFIT201727819031917710610.011.722.110.772.716.57.7
31727MAVERICKJEDIDELTA20162757815167451-0.04590.031.962.211.012.666.97.6
MEGAHERTZJEDITATUM20162605674178253-0.05630.032.62.3112.688.54.4
MEMORIALPULSARNUMERO UNO20152250405254400.11100.0121.931.142.866.42.4
MESACRACKSHOTMONTROSS20162653777197070-0.016002.052.430.982.687.15
MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152661821253692-0.0171-0.022.621.840.812.836.54.2
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN20172237407151839-0.0640-0.022.52.251.112.897.22.1
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162746895231070-0.05720.011.442.010.782.687.37.7
MILFORD-POHIO STYLE PSNOWMAN201422995091045380380.021.521.7612.825.62.8
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142397590205365-0.0449-0.051.591.681.162.746.93.4
MINECRAFTMODESTYBOMBERO201626027911209670.08470.040.971.661.492.7176.2
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152522626952830.17420.052.762.711.962.868.32
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER201525726401274800.12600.072.421.811.332.927.61.8
MORIARTYPUREMCCUTCHEN20142340501145833-0.0741-0.012.12.071.412.957.53.3
MULTIPLIERMOGULMAN-O-MAN20122261417-498410.22120.11.471.811.282.686.62.2
28585MULTITUDEMONTROSSNUMERO UNO201525186621413690.06490.021.851.871.352.887.44.3
MUSKETEERJETTDELTA201626928051194800.13500.051.982.311.032.866.65.6
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525766931278610.05480.031.641.830.792.735.64.8
NORFOLKSPRINGBALISTO201526717791071640.09530.071.912.131.692.677.46.2
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201626197471103770.13480.051.731.751.162.697.44.9
NOVODOORMANSUPERSONIC20142363414359260.05330.083.483.061.362.666.43
30250OASISSILVEROAK20152635784937810.16420.052.092.261.92.687.76.4
OFFERSILVERSUPERSIRE20152540723780820.19460.081.421.821.012.837.94
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152583803710790.19350.051.461.510.732.747.77.1
OLIVERMODESTYSPRING201627418791090820.15510.062.243.241.862.845.55.7
OMNIUMAFTERBURNERRACER201625946411217590.05570.072.632.441.182.6884
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201525637261297900.15500.042.442.831.212.858.33.5
ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152502664623820.21370.071.581.931.162.647.94
OSCAR1STCLASSMOGUL20152402572-86400.16150.072.182.791.142.595.86.4
32284OTHELLOMODESTYSPRING201627207951370860.12560.053.043.51.733.038.44.2
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525327911467770.08490.021.091.180.72.95.36.4
PALACEPENMANSHIPDEFENDER20152367458571310.04370.072.071.961.22.895.62.9
PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162615716226050-0.127001.911.550.592.797.55.8
PEACEJACKMANPLANET20132220380149026-0.141-0.022.071.940.712.588.13.3
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132398567540390.07410.091.161.150.462.784.64.6
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162568693693660.15370.062.422.581.632.827.94.5
PERCOSPRINGCHEVROLET201526097241300730.09500.041.651.882.142.698.44.5
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524836121202500.02500.052.141.520.732.847.34
PETRYHONEYBEEKRUNCH2014243562713795104201.591.861.382.85.85.3
PHENIXJEDIBALISTO201626517461196780.12630.091.831.710.82.687.54.1
PHENOMJEDIBALISTO201626037311379770.09630.071.881.880.972.837.34
PHILOSOPHERJABIROBSERVER20132218409-479380.21-40.041.742.61.562.595.83.5
PHOENIXMODESTYYODER201726518531518790.08520.022.062.051.542.996.16.3
31399PISTONJEDIBALISTO201626807791364760.09580.062.331.950.842.686.95.6
PLAZAHALOGENNUMERO UNO20142269399-15960.0420.031.732.180.652.386.95
29734PLEDGEPULSARSHAN20152462558575550.12290.042.462.281.122.796.83.5
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20142470594104337-0.01370.021.782.31.512.735.14.9
28972PORTERBOMBEROMOGUL201426477111110690.1370.012.682.751.652.627.65.3
32408PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162733825283966-0.138701.971.210.762.797.26
PROPHESYFLAMEEPIC20142377517278420.12240.061.881.671.532.696.54.8
32407PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727958711946810.03700.042.32.40.772.47.85.8
PYROMOGULJET STREAM20122239396154290.09160.041.851.762.272.918.54.4
QUARTZGRANITEPROFIT201727758791415810.1480.022.63.092.042.926.56
QUINCYBAYONETTROY20162643834824790.17430.061.51.731.292.876.77.1
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE201525697191304780.1530.052.211.530.912.957.94.1
RAVJEDIALRIGHT201626287451333610.04520.042.111.880.952.647.65.8
RAYFULLMCCUTCHENOBSERVER20132348483776560.1350.042.171.891.912.827.41.9
REESESJEDIMCCUTCHEN20162533633186750-0.0752-0.022.012.110.582.697.34.6
REGGAEBANDARESRACER20162657723117238-0.02460.042.062.511.932.77.16.6
RESISTORFLAMELEXOR20142266466156480.16240.071.410.61.282.8173.7
RICOJACEYEPIC2014239346699920-0.06440.051.641.311.692.586.83.6
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162454551426540.14300.062.342.21.752.797.63.7
RIPROARCRACKSHOTSILVER201626967841619730.04540.022.412.572.172.617.15
ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162718835201268-0.02690.032.012.441.82.666.55.8
ROCKODUKESUPERSHOT201627168361774860.07640.031.912.051.562.778.95.7
RODNEYHOTSHOTREFLECTOR201625537131068620.08490.061.391.220.962.666.45.9
ROSCOECASHCOINMAN-O-MAN20132313542171138-0.0946-0.021.331.860.292.936.34.5
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201626267391384650.05480.022.222.441.282.747.26.7
ROWDYMOGULPLANET20122238454143245-0.034301.982.31.62.926.42.2
RUNAWAYLOTTOMAXSUPERSIRE201425497631708910.148-0.011.61.510.512.917.64.5
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162438536118134-0.04480.042.72.551.232.88.25
SAFRANJETTSUPERSHOT20162546741258570-0.0968-0.041.471.341.072.887.25.1
SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727628731690740.04550.012.322.51.242.496.36.7
SALVATOREDEDUCTIVEO MAN20142422684585490.1370.070.121.360.32.785.56.7
SAPPOROJEEVESGOLDWYN2010225049986331019-0.030.940.740.922.919.26.3
SARGEVOFRANCHISEMONTROSS20162531679187751-0.0752-0.021.961.931.452.975.65.6
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201526717851662730.04560.021.722.10.992.678.46
32632SECUREMONTANASILVER201627158181556960.13570.032.051.71.252.87.44.7
31397SEDUCERSUPERSHOTDEFENDER201525616691618590520.011.831.691.12.747.24.9
30235SEQUENCEMONTEREYMOGUL20152506626780640.13390.052.892.881.912.975.62.6
SERGIOMONTEREYOAK201525616731561610.01550.032.351.591.22.857.94.3
SHANGHAIMONTROSSLITHIUM20142477594165551-0.04560.021.651.321.072.877.53.8
SIGNATUREMAYFIELDFREDDIE20122203437162637-0.0842-0.031.140.530.992.885.33.7
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152526697815770.17430.071.892.021.782.786.94.4
SKITTLES-PPPOWERBALL-PPREDESTINE201523995201019390460.051.831.780.872.946.12
27105SNOWYLET IT SNOWG W ATWOOD20132260395-23510.19230.092.963.41.62.759.41.6
SOLDIERENTAILJABIR201524625971120420430.031.891.431.522.676.35.1
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142463583905510.06380.041.871.661.442.827.53.4
SOUNDTRACKSILVEROAK20152575745959580.08350.021.712.171.482.5287.5
SOUTHWESTSUPERMANENFORCER201525137151052690.11510.0710.770.232.75.95.3
SPARKSUPERSHOTMOGUL201525536971575590530.021.842.370.752.726.14.6
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142236436198367-0.0244-0.062.322.141.132.928.70.9
28736SPIDERMANPURENUMERO UNO20142471612159350-0.0343-0.022.242.091.122.96.14.7
SPIELBERGDELTASUPERSIRE2015257979511551030.21490.051.291.570.922.777.23.5
SPINOUTJABIRPLANET20132203441620360.05270.031.110.240.962.815.54.1
SQUADRON-PPOWERBALL-PSUPERSIRE201525046541176570.05530.061.661.720.572.926.23.6
STARGAZERJEDIMOGUL201625666541472740.07610.062.192.591.012.948.72.4
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525627711487950.14560.041.50.740.382.97.14.7
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525897711246640.06460.031.332.040.972.7876.4
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC20152393568148920-0.1234-0.041.532.32.552.713.84.9
SUMMITJABIRPLANET20132228477-547410.2370.091.21.181.142.595.74.8
SURPASSINGDUKESUPERSHOT201626858532347880810.031.481.590.792.928.24.7
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT201625657381638660.02530.011.431.411.242.846.55.6
30252SYLVESTEROCTOBERFESTJABIR201525656621348550.02460.022.151.441.692.516.76
SYMPATICO *RCSNOWMANPLANET201124146431567640.0239-0.031.631.871.412.766.33.7
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526528021260930.16500.041.992.511.472.696.74.2
31395TACTITIANACROBATETANGO20162512624882660.12440.061.890.841.172.747.93.7
TAKEOVERBRODIETROY201626508311583710.04620.051.591.451.642.676.66.4
TANGOSTARTANGOEPIC201423714681127620.07490.052.561.481.792.869.21.4
TENACITYMOGULOBSERVER20132379495672450.07240.012.153.31.72.6583.6
TESTIMONYMODESTYTROY20172723907672910.24410.072.122.591.792.86.27.2
TOPDOGGRANITEMONTROSS201727027471219650.07460.032.313.081.732.97.24.8
TOULOUSESPRINGHALOGEN201525506991121710.1470.051.322.130.652.796.63.8
TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162729843558650.16350.072.413.052.122.765.97.7
TREMENDOUSJEDITANGO20162606675225860-0.086901.952.041.452.8883.5
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162651745755570.1380.052.22.271.612.616.76.6
TUKOSUPERSIRESNOWMAN20132237516125925-0.0834-0.020.511.070.12.725.66
TUTORBAYONETMUNITION20152497675202665-0.046101.781.260.652.877.74.2
TWITTERENTAILJABIR201523755491185480.01410.022.161.191.662.885.44.3
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527428511087950.19490.062.031.311.172.537.66.1
UNICORNSPRINGTANGO20152639731546600.14360.071.282.021.342.618.35.9
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142356511283490.14230.051.712.211.832.8183.6
UPSHOT-PPOWERBALL-PNUMERO UNO20152574726836650.12540.11.641.880.82.865.73.5
UPSTAIRSBAYONETMUNITION201525466721568670.03530.021.961.681.132.959.34.1
USEFULYODERCAMARO20152715851583980.28490.112.211.741.842.927.45.7
UTOPIAALTASPRINGSUPERSIRE201526387961399840.11480.021.862.011.452.879.35.7
VICTORKINGPINLIQUID GOLD20162424493348430.11390.12.882.391.322.748.73
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201527008391312840.12500.042.082.751.462.696.96.2
VILLAGERDEFENDERSUPERSIRE20142319474651460.08300.041.762.171.252.915.42.3
31848VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162614746213258-0.0758-0.022.121.561.632.86.36.2
VORTEXJEDIGREENWAY20162557667172960-0.02600.032.051.791.432.826.84.3
WEEKENDMODESTYSILVER201626267801030660.1420.042.112.671.682.766.95.8
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162560657158753-0.02530.022.172.641.262.896.95.4
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA201625266341526600.01570.042.552.411.112.857.23.4
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201524636631586610.01500.010.881.270.822.755.85
WOODSTOCKJEDIDELTA20162693789199867-0.03740.052.172.230.842.877.85.3
WORLDCUPBANDARESPETY20162592696181951-0.0649-0.022.492.931.292.797.25.1
31295YAMASKASANDY-VALLEY AFTERBURNER-ETYODER20162764871835910.22580.122.071.652.032.816.86