December 15. Valér névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

18/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACOUSTIQUEDAYGERARD20132229413145049-0.02460.012.391.970.683.049.11.2
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201525976561279540.02520.052.492.461.742.627.74.8
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142236395354180.02140.012.072.941.562.757.54.9
AGRIDAYMODESTYSILVER201625957731072720.11460.051.842.581.93.025.45
28618ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN20142298433121446028-0.032.592.681.852.825.51.8
ALBUMEPICMAN-O-MAN20122270469815290370.041.411.1112.574.93.5
32039ALCOVEDUKEMVP2016279790417021130.17700.062.11.91.312.978.84.1
ALOUDENFORCERSHAMROCK20132452587125041-0.02450.021.922.31.632.98.54.8
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201626117411090640.08520.071.71.341.592.5486.1
AMATORYPLAYBALLSHOTTLE20132161436801440.0521-0.011.121.791.092.727.52.9
AMAZON-REDDRAKE-REDPITBULL *RC201721582917188-0.07240.012.572.851.632.758.12.6
AMERIXMODESTYBOMBERO201625827111219720.09480.042.261.922.173.037.44.4
32190ANKARAMONTANAMONTEREY201626497701338850.12520.042.622.121.542.847.34.8
APPLETONDEDUCTIVESUPERSONIC20142365581801460.06290.021.61.570.662.646.25
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142515652781630.12440.072.152.531.722.656.64.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162583685617650.15420.081.951.570.942.666.75.3
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142500619846620.11380.041.841.140.752.625.83.6
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726908291845930.08660.032.231.630.82.8484.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201424596161462550460.011.461.951.672.836.23.7
ATHABASKAEUCLIDMVP20162645767987740.13440.052.051.950.912.67.26.1
ATLANTISDRAFTPICKMONTEREY201625177051312740.09560.061.61.091.212.9174.1
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132458713483670.18310.060.61.320.782.764.96.2
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172558750928620.12701.822.121.632.585.17.4
BALLISTICBALISTONUMERO UNO20142415624483830.24460.112.051.21.262.737.92.9
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142431609822700.14600.131.620.81.462.766.63.3
BARITONEBOMBEROMOGUL201425526681048580.073302.263.11.912.37.45.7
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152547737911810.17460.071.481.890.872.797.35
BEDFORDJETTPULSAR201625227011566670.03510.011.541.90.52.917.34.9
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152506637830580.1440.072.462.151.52.774.7
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201627919141775750.03610.021.61.941.642.577.28.2
BERTONMOGULROSS20122328511968480.04320.011.752.232.262.857.52.9
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152737842151950.33240.072.372.881.262.677.75.9
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162602819773920.23390.061.612.241.232.926.65.7
BLUETOOTHJACEYMAN-O-MAN20143820.010.068.2
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162691797200665-0.0355-0.022.342.511.292.785.96.5
27109BOMBADOORMANSUPER20132213261140180.05290.093.322.651.262.778.52
BREKEM *RCBOOKEMMAN-O-MAN20122293481690310.02460.091.250.960.942.8973.5
BRIGHAMNUMERO UNODORCY20132483575508480.1114-0.012.622.781.562.777.94.9
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162656749191351-0.07630.022.142.231.172.886.66.3
BRODEURAIRINTAKEROBUST201422675231553640.0227-0.072.232.3312.925.73.5
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL20152758903242088-0.0166-0.031.982.131.762.888.56.7
BUCHANANJEDIPULSAR20162602684153934-0.08550.032.032.530.52.747.36.6
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152591688817620.11390.052.412.521.042.827.64.6
BUTTERFLYMONTANAPULSAR201625977261018760.14470.0621.880.962.8174.4
27814BYWAYMERIDIANG W ATWOOD2012198096589-6-0.110-0.033.393.231.072.97.51.4
CABALSUPERMANHALOGEN20152404617950630.1310.011.31.110.682.777.34.6
27707CABRIOLJACKMANIOTA20132246382610290.02310.041.972.071.492.549.22.4
CAMERONPENMANSHIPYODER201626237601467660.04630.061.60.920.992.866.15.5
CAPTAINOAKSUDAN201324616841696750.04580.0221.381.042.796.34.3
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152640754878820.18360.032.452.571.712.86.64.3
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525816931246680.08440.022.282.031.342.727.94.2
CASUALEUGENIOYODER20172646748194558-0.05620.012.251.851.372.816.65.1
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162626717864650.12590.121.932.151.462.727.34.7
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162550754956950.21490.071.661.721.22.827.54.3
CHAMONIXEUGENIOSILVER201726708031677800.06570.022.52.131.032.837.55.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER201727358111859730.01660.032.131.651.022.996.54.7
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152567673169451-0.04620.041.631.360.782.975.13.3
CHECKINMUNITIONMAN-O-MAN20132226399113623-0.0720-0.052.032.521.832.8753.1
CHILLAXMODESTYJACEY20162557660537570.13400.092.142.461.62.838.55.2
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172664740917760.15520.092.022.120.752.858.44.1
CINNAMONALLTIMEYODER20162650745859650.12430.061.662.451.152.757.25.8
CLARKSUPERMANMULTIPLY201526037671419780.09550.041.710.81.312.76.25.6
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152310413587380.06270.033.053.251.672.756.11.6
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152311431150400.13160.042.913.811.242.657.52.4
COMPLEXCAMAROMOGUL20142297527-262480.22210.111.471.661.442.65.95.2
CONCORDMARDI GRASROBUST20142444625468580.15260.041.582.121.212.827.14.8
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626027172039820.02740.042.571.970.92.838.93.3
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142619749209566-0.0455-0.032.432.030.852.676.26.2
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152609684939660.11350.022.553.321.692.748.75.4
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201525657291905730.015701.862.141.362.736.94.5
CREATIONMODESTYJACEY20162580704349630.18300.071.632.361.722.836.75.5
CROWNROYALDAVINCIG W ATWOOD20142367502569670.17350.062.852.181.732.677.63.2
DARESILVERDAY201525407211397790.09480.021.782.161.232.774.8
DARTAGNANEUGENIOSPRING201726527461396650.05480.022.632.771.372.887.15.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201727358121180850.15480.042.512.961.362.717.45.3
DAYTONAGRANITEKINGBOY201726056911561680.03500.013.072.831.642.757.44.4
DENMARKJEDIKINGBOY20162602677174058-0.02600.022.822.90.952.877.94.7
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152347537123443-0.0139022.241.042.867.44.5
DICOMCASHMONEYMAN-O-MAN20132162413237370.1290.081.061.131.082.817.72.2
DIESELMCCUTCHENSUPER201324135471134660.08500.052.442.480.782.698.81.5
31734DIMITRIJEDIREFLECTOR20162526580185019-0.17580.012.362.321.052.757.36.6
27215DIVODAYMETEOR2013224339315015-0.1838-0.032.673.061.133.0574.2
31394DOCKSIDEDOORSOPENDEFENDER20152406495653490.09340.052.562.721.232.778.73.4
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY20172578660180565-0.015603.092.510.652.77.64.1
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172776872619750.19380.071.952.461.232.6377.4
EDMONDKINGBOYMUNITION201524946421549610.01540.022.071.5412.776.83.6
EDWARDDEFENDERMAYFIELD20142186352397420.1250.052.12.31.192.986.30.8
27337ELUDEMCCUTCHENSNOWMAN201322574881316550.024001.960.81.833.0572.8
EMBELLISHFORTUNERUBICON2017286595813401010.18590.062.192.031.542.628.46.6
EMERALDFORTUNERUBICON201728939201743760.04620.032.472.642.162.718.46.9
EMOJIOUTLASTDELTA2017269387412081030.21500.052.021.60.822.617.46.6
ENTRANCE1STCLASSMCCUTCHEN20152386601407560.15200.031.962.880.782.696.24.6
28852EQUITYENFORCERDOMAIN2013230445291512-0.08340.020.990.331.152.865.15.4
ESTABLISHPULSARMOGUL2014237353043640.23210.072.031.841.232.717.52.8
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152554685185962-0.0349-0.032.191.90.922.827.14.9
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525437071649670.025102.051.770.852.746.95.2
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152591717166358-0.0146-0.022.352.391.162.725.45.4
EVERTONLITTLETONMOGUL20152458659177455-0.0451-0.011.431.650.572.797.74.6
EVIDENCEJABIRSHAMROCK20132332552640350.0418-0.010.590.851.62.595.16.4
EWANJEDISUPERSHOT20162601742146348-0.02610.061.541.90.762.766.96.3
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142373534281480.14390.111.751.771.162.666.53.6
EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201728068791588820.08520.012.242.461.92.716.36.5
26726EXTASY-PMCCUTCHENMITEY-P *RC20132250434100640.22270.091.860.941.522.947.81.6
FERGUSSILVERHALOGEN20152487613394420.1320.072.192.891.512.717.85.5
FIELDTRIPJEDIPROFIT20172774810176357-0.03730.072.252.690.712.87.36.1
FIRSTPICKDRAFTPICKPULSAR20162452596643640.14420.082.051.681.292.848.14
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172717784864810.18400.052.72.822.042.767.44.6
FOCUSSILVERDAY20152529677526690.18330.062.152.361.312.758.25.6
FOOTPRINTJEDIRODGERS20162485612145048-0.02480.011.791.980.572.757.14.9
FOXABBOTTSUPERSHOT20162397527144551-0.01500.022.752.211.222.946.93.1
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201626127731467680.05530.031.711.671.532.815.66
FRESHAIRJEDIPROFIT20172785829203363-0.04800.062.592.520.872.898.45.6
31729FUELDUKEKINGBOY201627027552019990.08690.032.752.250.932.9392.2
GAELICSUPERMANJACEY201525126831055730.12500.061.711.280.812.878.85.1
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152474583648470.08470.12.041.341.292.666.95.1
32037GALORESILVERCAMARO20162566691881740.15450.072.741.931.912.847.25.1
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014247367248720.26300.111.592.061.012.687.94.8
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201726187411312640.05540.052.322.491.512.976.95.1
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162565614543520.12440.12.632.671.882.628.34.5
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152565718187964-0.025701.831.890.762.7574.9
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142298474440590.16280.0522.112.173.035.61.7
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727468752138890.03790.051.561.280.692.718.85.8
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625596821292570.03460.021.962.031.372.835.95.2
GUNPOWDERMODESTYTANGO201624426391179610.06420.021.711.631.392.916.74.4
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625657441444650.044401.811.871.152.825.75.8
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL201525596891145610.07500.051.62.420.362.7963.3
HATTRICKMODESTYJABIR20162481611160348-0.0447-0.011.941.591.762.97.14.4
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN201423596011093770.13590.091.590.711.252.726.72.9
HEISENBERGFORTUNEJEDI201727818401353710.07520.042.122.140.642.558.67.4
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728588912124840.026502.742.290.942.667.46.1
HENNESSYFORTUNEJEDI20172716746164958-0.01560.022.322.481.192.648.25.8
HERALDBAYONETRACER201525636971323690.07480.032.252.560.652.935.75.3
HITECHFORTUNEJEDI201727868341782710.02610.022.222.571.062.636.66.1
HOBBSFORTUNESILVER2017281592611131050.23540.071.812.590.832.717.95.8
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS20172607751198672-0.01680.032.182.161.312.867.64.7
30243HOUSTONMONTEREYOAK201524645881171530.03470.042.772.451.252.856.73.1
HUDSONEXTREMEMOGUL201523936321001600.08360.021.431.920.192.825.94.5
ICARUSMODESTYMOGUL20162587785610870.23350.062.022.591.872.897.45.7
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER2008213036770927017-0.021.981.891.092.699.54
27069INFORMANTENFORCERDEMPSEY20142304469184280.08260.081.441.361.012.6953.6
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152493608213068-0.046502.492.111.372.917.52.2
ISAAKSILVERMUNITION201524346431355710.0739-0.011.682.41.912.957.34.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162414590599460.09340.061.882.081.062.788.66.3
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142404588757690.15430.071.82.411.382.867.23.2
JOVIALBALISTOROBUST201424766481660650.01620.041.890.781.252.757.94.2
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT20162544696148747-0.03520.021.311.391.242.767.36.7
KEVINELUDEALTA5G2015225140188031-0.0125-0.012.442.061.582.826.33.1
KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201625536651644740.04580.032.322.160.932.76.43.2
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626798191520740.06600.051.682.370.92.756.45.9
28453KICKBALLNIAGRAARMSTEAD201122324751173470.013601.481.081.42.998.23.2
32994KICKOFFBOURBONSUPERSHOT20172595673172752-0.04600.031.991.780.912.846.54.6
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN201624796431162620.073402.562.841.972.8464.8
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625646581079590.07480.052.532.121.972.876.53.8
KYOTOMODESTYYODER201726478341145890.16480.051.731.861.912.857.95.4
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162570700933590.09440.061.922.271.072.786.86.1
24918LET IT SNOWSNOWMANPLANET201122214601489550620.062.031.710.822.879.61.7
LICORICESUPERHEROKINGBOY201727638351204810.13540.062.361.690.592.577.56
27334LINEMANMOGULMAN-O-MAN20122367483379400.09240.052.43.691.762.6572.1
LINKED-INGOLD CHIPPLANET2012198227013534-0.1616-0.091.261.010.382.578.23.9
LISANDRODEDUCTIVEFREDDIE20142325516159500.16160.041.662.670.972.766.84.2
LIVELONGJETTBOMBERO201626227611166710.1470.041.472.580.652.756.45.7
31392LOVESICKMODESTYMAIN EVENT20162568679739450.06370.052.022.71.632.837.16.6
29921MACADAMSILVERMUNITION201525797491220860.14420.022.372.541.892.846.44.9
MACHINISTJEDIBOMBERO201627198361738720.03650.041.481.40.252.6886.7
MAGNIFICENTSUPERSIREMAN-O-MAN201323386011059880.17480.061.570.96-0.052.927.21.9
MAINSTAYMAIN EVENTPREDESTINE20142402566421420.1360.080.991.391.22.5894.6
MARINEBOURBONBOMBERO201726928021647780.06560.021.982.250.912.677.15.9
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627899331923750.01740.051.261.770.452.76.47.5
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325146521568740.05630.052.151.651.762.85.32.1
MAURICEEUGENIOPROFIT20172746877185564-0.02600.011.552.050.622.76.38
MECHANICGRANITEDEFENDER201727238031178770.12550.072.482.411.412.875.65
MEGAHERTZJEDITATUM20162551622160145-0.05600.042.632.40.642.678.64.2
MESACRACKSHOTMONTROSS20162648764197267-0.026102.012.380.922.667.45
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152656814252489-0.0271-0.022.61.830.92.836.44.4
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN20172189374150937-0.0738-0.032.512.21.172.917.32
METHODGRANITEPENMANSHIP201726987841091740.12520.071.851.671.042.755.55.3
MIAMILINCOLNSILVER201726086791314760.1460.023.42.532.212.718.54.7
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626006821608760.06670.062.462.021.243.0582.6
29392MILFORD-POHIO STYLE PSNOWMAN20142295522829380.03340.031.521.871.042.825.63.5
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142394590201161-0.0549-0.041.431.60.92.756.84
MINECRAFTMODESTYBOMBERO201625627801127660.09440.030.791.61.332.746.16.4
MOMENTGRANITEDELTA20172736862713840.21380.062.482.781.242.886.46.2
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER201525496211439780.09610.062.451.731.232.9381.6
MOOSEEUGENIOPROFIT201727398441083770.13480.051.872.031.152.837.46.6
MORIARTYPUREMCCUTCHEN20142293468147531-0.0841-0.012.032.031.312.967.43.1
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142445546205553-0.08650.012.442.770.822.937.71.5
MRMIGHTY-REDDESTINED *RCMAGNA-P *RC20132166401116113-0.1132-0.011.011.250.882.795.44.5
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525526731171600.06460.041.611.790.772.75.64.5
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201526547671123640.08540.071.882.191.562.77.46
NOTABLEAFTERBURNERCAPITAL GAIN201625897301015770.14450.051.561.711.012.697.74.9
30250OASISSILVEROAK20152601772964800.16420.051.992.131.752.757.26.3
OFFERSILVERSUPERSIRE20152499689836810.18440.071.461.931.062.927.73.4
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152561798749780.18350.041.251.320.632.717.77.4
OLIVERMODESTYSPRING201626728401065790.14490.062.063.141.642.895.35.4
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201525387061273870.14490.042.532.81.182.957.63.4
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152487657671820.21350.051.481.781.112.6584.1
OTHELLOMODESTYSPRING201626507491247820.13510.052.923.361.753.078.24.2
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525137741557770.07510.011.071.090.532.945.25.7
PALACEPENMANSHIPDEFENDER20152315420562280.03380.081.931.811.192.915.62.7
PAPRIKAJEDISUPERSHOT20162583683224045-0.13700.011.921.40.252.787.65.6
PARAMOUNTJOYRIDENUMERO UNO20142356530-58460.18260.11.651.350.992.557.15
PAVLOVGRANITERUBICON20172796868813960.24480.082.682.51.392.957.34.9
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132362542472350.06430.11.070.880.492.834.84.6
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162516663645650.15340.052.172.471.362.839.24.5
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON2017280491210821020.22570.091.671.461.112.738.15.7
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525636861294700.08480.031.711.951.982.718.54.1
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524666031213490.01510.052.121.490.662.8874
PHOENIXMODESTYYODER201726118291384760.09480.021.9221.63.016.36.3
32040PHONEDUKESUPERSHOT20162788893257787-0.03870.032.192.310.642.848.25.1
24919PLANNERLAUTHORITYPLANET20112077299113834-0.03380.012.061.691.673.0380.7
PLUTOFORTUNEDELCO201727738451606850.09590.042.072.031.332.728.35.2
POPSTARIMAXDELCO201728179171941960.08650.022.232.551.332.927.45.1
28769PORTERBOMBEROMOGUL201426307091134690.1360.012.592.661.612.647.65.2
PRESTIGEJEDISUPERSHOT20162670772268457-0.14840.011.781.020.352.787.46
PRODUCTIONPETRONEPLANET20122212463471430.094-0.041.381.550.872.857.64
PROSPEROUSMAGNUSSUPERSHOT201727388461880790.03690.042.072.190.532.4385.8
QUINCYBAYONETTROY20162626840853780.17430.061.561.731.292.966.37.3
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE201525236961242780.11520.051.911.450.672.977.74
RAINMETERGRANITESILVER201727619061409970.16580.052.242.542.062.87.25.4
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172677819747760.17380.052.342.552.412.926.15.8
RICOJACEYEPIC20142377470113718-0.09470.041.180.811.692.546.94.2
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162412534368520.14290.072.182.091.552.817.63.6
RIGORMASCALESEROBUST20132322564155453-0.02580.041.240.430.322.856.83.5
RIPROARCRACKSHOTSILVER201626637571648690.03550.022.312.512.122.6474.6
ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162714834208267-0.04690.022.092.451.842.716.95.9
ROCKODUKESUPERSHOT201626738091717800.06650.041.692.031.052.7595.7
RODNEYHOTSHOTREFLECTOR201624956611039610.08490.061.431.220.812.736.75
ROSCOECASHCOINMAN-O-MAN20132307543179238-0.148-0.021.171.680.122.966.24.2
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201625276681159540.04430.031.912.331.122.737.36.3
ROWDYMOGULPLANET20122253461142644-0.0342-0.011.992.381.622.96.42.4
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162375489110129-0.04450.042.582.511.172.768.34.6
SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727598841691740.04550.012.182.41.12.56.17.3
SALVATOREDEDUCTIVEO MAN20142445701626470.09370.060.141.50.262.795.56.8
30812SANTIAGOMUSCADETOAK201523885941328520.01490.031.821.3912.964.2
31846SARGEVOFRANCHISEMONTROSS20162482655185252-0.0653-0.011.821.712.9865.5
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525917191622680.03560.021.732.170.792.718.45
SCOTCHMONTANASUPERSHOT201626206721200660.08420.022.92.761.952.656.54.9
SECUREMONTANASILVER201626527531305840.13500.042.081.861.222.857.64.6
30235SEQUENCEMONTEREYMOGUL20152463599739620.12390.062.682.721.842.955.32.4
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162374441201440.13210.053.673.392.152.746.62.3
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152475658785750.16410.061.842.091.722.876.93.9
27105SNOWYLET IT SNOWG W ATWOOD20132205378-35490.19220.092.683.11.312.739.21.9
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142455577867490.06370.041.71.571.352.827.63.6
31763SOUNDTRACKSILVEROAK20152555728948580.08350.021.82.181.462.618.37.2
SPENCERSHAMROCKALEXANDER201221854441021520.0516-0.051.21.321.222.788.62.7
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142210402193367-0.0244-0.052.32.021.252.938.50
SPINOUTJABIRPLANET20132244481775410.04300.021.110.290.992.795.44.2
SPORTSCARFORTUNESPRING201727658571449880.12540.032.292.541.552.787.85.6
SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201727899011892840.05710.051.591.610.82.598.67.4
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525417571521950.13580.041.460.640.512.917.64.6
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525507471339620.04470.021.261.891.042.796.35.8
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC20152411593149023-0.1136-0.031.462.22.642.693.85.5
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627678522277880.0167-0.012.462.690.922.788.15.4
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT20162440650163358-0.015001.231.240.82.8775.1
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526417921296920.15500.0422.341.282.76.84.3
32041TAKEOFFELUDEALTA5G20152255399795360.02300.022.712.191.613.068.22.6
TAKEOVERBRODIETROY201626308181540690.04610.051.571.471.612.776.6
TANGOSTARTANGOEPIC201423944971165630.07510.062.591.551.842.898.81.8
TESTIMONYMODESTYTROY20172673889672900.23400.071.92.431.612.836.27
TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172860941219270-0.04730.022.352.920.972.826.47.1
TOUCHUPMODESTYTROY20172671844494710.19340.071.632.51.922.856.67.8
TOULOUSESPRINGHALOGEN201524866401064670.1450.041.422.090.612.826.62.9
32874TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162704844549660.17330.062.182.862.112.868
30810TREMENDOUSJEDITANGO20162571634222551-0.11700.012.022.051.122.878.53.5
TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162606726637560.12340.051.982.211.422.626.86.7
TUTORBAYONETMUNITION20152480681199466-0.036101.761.340.622.937.74.3
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527338381057920.19480.062.071.281.252.577.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615720600600.14370.071.312.091.252.657.95.5
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142347509359480.13240.051.532.041.582.828.13.4
USEFULYODERCAMARO20152654796445930.28440.1121.741.552.937.14.3
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201526317861451830.1500.021.992.061.392.99.15.4
VICTORKINGPINLIQUID GOLD20162453497434450.11410.13.022.441.442.748.32.7
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201526087751276820.12490.041.982.471.372.786.55.3
28612VILLAGERDEFENDERSUPERSIRE20142292453594450.08310.051.722.111.212.985.41.8
VOLTAGEAFTERBURNERSUPERSHOT20162534692198152-0.0850-0.0421.581.422.815.96.1
VORTEXJEDIGREENWAY20162519637167354-0.03600.032.051.811.072.827.34.5
WEEKENDMODESTYSILVER201626328001009710.12420.042.012.51.82.816.86.2
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162575654157548-0.04550.022.162.750.872.856.85.3
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA201624946111451530570.042.432.230.882.837.13.8
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726837641491660.04590.052.632.411.532.618.35.3
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201524006231540600.01490.010.771.090.682.8564.4