December 12. Gabriella névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2019/12 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
27405ERUPTIONANTONROBUST20141501840.29560.071.742.010.11-1.822.131.361231
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20141395920.42860.411.970.730.43-1.282.24-0.311187
2019/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
33930ADONISSUPERHEROSILVER201726067932159890.03690.012.142.230.812.917.74.1
AEGISFORTUNEMODESTY201725727211319680.07490.032.112.990.562.836.45
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142384581596650.16390.081.672.570.332.97.32.4
32039ALCOVEDUKEMVP2016273189817371230.2700.062.052.050.992.987.94.1
ALMAMATERALCOVEMONTANA20182655816516770.21420.11.772.520.972.77.46.6
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201625307181102650.09530.071.590.961.42.558.16.1
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201525947861714690.02560.011.721.870.492.615.66
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142505664993730.13430.051.771.110.872.525.94.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201725897701637870.09630.052.241.730.72.838.24.9
28969ASTRALTANGOMOGUL20142365550972390.01340.021.452.252.622.6363.9
ATHABASKAEUCLIDMVP201625767551007780.14440.051.921.980.782.627.46.1
AURAIMAXAFTERBURNER201727118111313740.09610.072.782.742.272.836.95.2
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142375575586710.18590.151.710.621.372.776.63
33631BATMANIMAXJEDI2017277690510431000.22660.122.482.241.242.857.16
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201726338261624820.08580.031.912.10.692.737.35.8
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162654770203655-0.07670.022.212.371.222.916.96.5
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL201525817891834720.0152-0.011.442.491.212.828.37
32727BUTTERFLYMONTANAPULSAR20162510709901800.17420.051.7220.742.87.64.9
CAMERONPENMANSHIPYODER201625477221574620.01630.051.540.910.982.8565.3
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525146601323680.07460.022.171.891.162.737.93.4
34110CASUALEUGENIOYODER20172609747215559-0.076702.221.991.182.86.75.4
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162515663805620.12580.121.811.81.432.77.24.2
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162506751944960.22490.071.661.781.132.817.34.5
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726668121820840.06620.022.752.341.042.817.65.4
CHAMPAGNEGRANITEYODER20172628773200672-0.01690.031.841.290.773.015.84.9
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172558695820740.16460.081.812.050.612.818.34.6
CINNAMONALLTIMEYODER20162530677745570.11380.061.462.520.972.727.35.8
CNTOWERFORTUNERUBICON201726968421400780.09530.042.141.910.782.735.86.1
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727628462114840.02700.022.842.651.642.756.25.3
COSMICBOASTFULMARDI GRAS20162508692326710.22360.11.462.30.752.657.64.9
CROSSWORDBANDARESJETT2017257981389890.32330.111.42.560.412.658.36.6
DARKFLASHBLOOMFIELDYODER201827419121386910.14440.012.232.520.62.887.1
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726597671595720.04570.032.842.81.162.897.15.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201726537641021790.15460.052.533.011.352.757.35.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA201827169011134730.11630.11.251.830.792.76.37.3
DENMARKJEDIKINGBOY20162509623174954-0.04600.022.742.850.632.846.94.3
DIGITALHOTLINEDUKE201826687631914870.05610.013.112.741.592.726.34.1
DISCOVERIMAXBOASTFUL20172630765969770.15400.042.632.992.052.826.95.9
DROPKICKSUPERHEROKINGBOY201725936651117580.06490.053.322.970.932.77.85.1
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172629785389640.18320.071.712.420.782.6167.2
EASTWARDDELTASUPERSIRE201826848961832840.05600.011.962.311.012.736.57.5
33274EMERALDFORTUNERUBICON201727598541573680.03560.032.342.581.592.687.77
EMOJIOUTLASTDELTA2017254880210201030.23440.051.791.490.362.66.85.8
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN201425076761136670.0926-0.033.032.91.522.666.25.4
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152655784224571-0.0459-0.032.552.131.252.786.46.1
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525707721971800.0258-0.011.971.780.932.8275.5
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152681808207370-0.0260-0.012.472.5812.665.56.3
32411EWANJEDISUPERSHOT20162531705151247-0.03620.061.491.940.492.737.36.2
EXECUTIVEIMAXJEDI201826858061757790.05610.032.462.971.352.755.85.7
EXOTICFABULOUSGRANITE2018269286814081030.18600.062.552.31.062.9474.9
EXPOSUREGUARANTEESUPERSHOT201726878191636650.01680.061.661.650.462.757.97
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201727058521729850.075402.052.261.382.725.76.4
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162567712190165-0.025902.543.141.262.686.74.6
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172650737164351-0.04710.072.242.730.432.767.15.9
FINISHLINEFORTUNEMONTANA201726107241236620.06450.032.322.610.892.626.26.5
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172571760384760.23380.11.832.481.122.757.46
FLETCHERIMAXJEDI201726498231683840.07660.051.932.110.642.987.35.8
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN201726227721013880.18440.052.442.361.82.8374.8
34109FOOTSPEEDIMAXPROFIT201726578091383690.06580.062.162.881.452.767.76.8
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172656751189156-0.05780.072.582.630.542.848.15.4
33731FULLMARKSFORTUNERUBICON201727128131067660.09450.042.262.371.62.587.97.8
FUNCTIONFORTUNEMONTANA20182666789546630.15370.072.43.031.212.386.97.9
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201726428441447900.13560.041.621.750.962.937.46
34634GOLIATHGUARANTEEDENVER201726558011417830.11640.072.131.8812.874.6
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725327261306670.06540.051.972.371.092.996.64.9
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL201525257121663650.015202.012.070.762.7175.6
GUESTLISTIMAXMODESTY201826407681669670.02570.022.822.712.263.045.65.1
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727519072259960.04840.051.691.390.842.729.16.1
HAMMERHEADPERSEUSOCTOBERFEST201726027371053700.11470.052.231.751.522.526.35.8
HAMONDFRAZZLEDSILVER201726909031711920.1550.011.532.260.622.567.16.9
HEATPROOFTOPNOTCHJEDI201827188281452590.02590.051.552.280.382.596.88.1
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN201423476181287820.12640.091.710.491.52.686.12.9
30139HERKULESAFTERBURNERMODENA20162406570794540.09450.072.231.571.222.497.23.5
HEXAGONFORTUNEJEDI201725306411517700.05530.022.672.310.482.568.14.4
HISTOGRAMIMAXJEDI201725817361605660.02670.062.022.580.732.947.35
33441HOBBSFORTUNESILVER20172702860875940.22470.071.772.660.532.6676.1
HOMEGROUNDHOUSEJEDI201826807891074760.13500.062.642.841.332.666.65.9
IMMERSIONMAVERICKMODESTY201827078711333730.08530.041.952.240.592.77.27.7
34111IMPERIALIMAXJEDI2017272688221051000.07730.032.272.081.52.916.85.4
INFINITIIMAXDELTA201725937991277930.16570.062.042.060.652.897.25
JURASSICIMAXSUPERSHOT20172633807231277-0.03750.022.21.991.593.0375.6
KANSASCITYTOPNOTCHDETOUR201726468191273740.09610.082.272.821.122.745.96.3
KINGSIZE-PKING ROYALPOWERBALL-P201726337391140730.11610.092.592.761.612.989.14.3
30261KUNZEMONTEREYMODENA201624876161035590.07480.062.572.211.742.886.33.7
33934LICORICESUPERHEROKINGBOY201726927841043750.13530.082.241.920.392.577.25.6
LIMOCARFORTUNEDELTA201726688041051820.15500.062.62.631.132.487.26.8
MAGAZINEJEDIMODESTY20172543743188656-0.05590.011.552.080.542.816.47
MALABARFORTUNEJEDI201726468101517680.04600.051.512.040.582.566.57.1
MARINEBOURBONBOMBERO201726247901631820.07560.021.791.980.362.76.65.9
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627439181947750.01750.051.371.850.252.695.97.7
31837MARK *RCAPPRENTICE *RCSUPERSHOT201727168571792780.04570.012.042.150.882.765.67.3
MARTINIFORTUNEDELTA20172601729790600.11330.032.372.710.882.665.96.7
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325076811632740.05650.052.251.781.782.735.13
MASTERMINDJEDIMODESTY20172559728161949-0.04540.021.532.030.612.726.26.9
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172704868195867-0.02650.021.692.260.352.7177.7
31727MAVERICKJEDIDELTA20162669761157338-0.07590.041.912.310.342.646.68.3
MECHANICGRANITEDEFENDER201726607861297810.12600.072.472.191.162.894.94.7
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152554774237389070-0.012.381.710.782.826.34.4
METHODGRANITEPENMANSHIP201726027501185770.12550.071.741.310.922.784.95.1
33286MIAMILINCOLNSILVER201725266431320720.08430.013.382.562.282.717.84.5
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625676751627830.08680.062.662.151.143.067.52.7
MIGGYFORTUNEMODESTY201726388051181700.09430.021.962.561.072.687.37.1
33443MOMENTGRANITEDELTA20172663852763880.21420.072.392.481.022.936.66.5
MOMENTUMMODESTYDUKE201725988351573970.13630.051.662.161.173.066.15
MONOPOLYBLOWTORCHPENMANSHIP201725856851340510570.061.851.631.482.635.85.6
34633MONTANAMAVERICKMAGNUS20182734853201258-0.06660.022.242.661.052.725.67.9
MOONBEAMOUTLASTMODESTY20172555807928910.2360.031.752.050.852.586.76.4
MOONLITCHARLEYMODESTY201725758091651820.07550.021.191.880.862.756.15.6
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201727168391251810.12540.062.152.181.012.837.46.6
34735MOTIVATEDPADAWANDUKE201828379512203870.02900.081.681.660.12.767.56.7
MULBERRYTOPNOTCHMODESTY201826218001110640.08420.031.642.751.232.7867
MUSEUMFORTUNEJEDI20172648765742610.12450.082.172.490.722.527.17
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182722775191956-0.05630.022.442.291.52.627.56.6
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201525467101113550.05520.061.82.11.562.687.45.9
30250OASISSILVEROAK20152596798943800.16470.071.862.21.922.696.86.6
OLIVERMODESTYSPRING20162538790936760.15450.061.633.031.12.924.85.2
33727OPTIONFORTUNEDELTA20172688833970750.14450.061.942.061.682.597.48
ORIGINSUPERHERODENVER2017265081114301020.17560.042.272.380.42.828.64.3
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525167871686780.05550.011.291.170.82.945.35.8
34687PANAMERAOUTLASTYODER201726758801458990.16550.041.721.830.72.667.15.9
PARACHUTESUPERHERORUBICON201726678201283890.15540.052.252.130.842.76.65.2
PATRIOTIMAXPROFIT201726768211769830.06670.052.162.161.192.837.45.8
33931PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201726488201583840.09580.031.942.220.742.688.15.4
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON20172671839868930.22520.091.591.520.892.748.66.1
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525446941318740.09500.031.731.981.992.78.54
PERSEUSPENMANSHIPDOORMAN20152582721782580.1500.091.961.771.052.614.85.8
34074PERSUASIVEGUARANTEERUBICON201727199211364860.12570.051.511.770.532.617.17.6
PHOENIXMODESTYYODER201725198061370770.09470.021.571.931.173.026.36.4
PLAYLISTIMAXDELCO2017266284217061050.14640.042.112.421.442.957.83.7
33628PLUTOFORTUNEDELCO201726257541405700.06540.041.922.130.972.737.45.1
PODCASTGUARANTEERUBICON20172658853848850.19480.081.261.270.52.637.36.5
POETACHIEVERJETT201825777881186940.18480.041.651.780.962.836.54.7
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172757915944910.2510.081.651.791.152.67.47.4
33291POPSTARIMAXDELCO201727128691845920.08630.022.172.551.372.947.35.3
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172635701574470.09500.122.072.510.572.567.56.1
PRACTICALQUANTUMRUBICON201726978051455840.1650.072.231.770.852.868.14.7
PRECIOUSMARIUSMODESTY2018271995513291010.18580.061.21.690.862.776.87
PREDICTIONFORTUNERUBICON20172631791443940.28410.11.951.50.72.638.25.3
PROMENADEIMAXPROFIT201725757241123710.1540.072.522.620.972.9275.1
33627PURSUITIMAXPROFIT201727608871578740.05630.052.252.021.242.617.38.1
33264QUARTZGRANITEPROFIT201726368201485820.09520.022.432.541.52.965.65.2
32996QUINCYBAYONETTROY20162564814740780.18420.071.6321.272.956.47.3
33282RAINMETERGRANITESILVER201726808771397980.16590.062.082.131.962.826.95.7
RECORDERFRAZZLEDMODESTY201827379411623870.09590.031.992.551.622.896.77.1
REDCARPETIMAXMONTANA20182677835895830.18520.092.092.91.22.86.56
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172574798807780.17400.061.912.351.812.965.95.7
REVERSOGUARANTEEMONTANA20182708878852740.15450.071.722.360.382.4788.3
RIGHTAWAYMARIUSLEGENDARY201827639101398740.08660.081.892.041.172.827.18.4
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201625286981628630.014902.242.572.132.686.55
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162621799220263-0.07690.011.952.441.742.76.96.2
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626148041844890.07690.041.692.040.822.88.95.3
ROLLSROYCECHILLAXDELTA201726248031183860.15530.061.932.211.052.6895.8
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC201727489571070850.16430.042.022.671.22.535.59.3
31390SCHUMACHERSPRINGSUPERSIRE201525697211651710.03570.021.862.020.892.748.35
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT20162524642991670.11350.022.662.871.552.626.35.5
34077SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172602768235270-0.067302.272.511.742.967.15.5
SINCLARIMAXBURNER20172709889545910.26420.092.283.311.352.686.26.7
33614SNOWBOARDFORTUNEMODESTY20182614793972790.15430.051.982.090.912.786.66.4
33629SPORTSCARFORTUNESPRING201726137691153780.12470.042.162.640.982.776.95.3
33288SPOTIFYGRANITEPROFIT201726118182064830.02670.011.890.960.622.946.46.2
STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826978732004870.046101.962.340.732.677.47
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525017401626950.12610.041.510.630.382.947.83.9
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627128642368910.017102.462.720.662.85.86.1
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726508391337720.08430.012.412.61.572.615.67.4
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525017161044850.16460.051.992.521.082.756.33.7
TAKEOVERBRODIETROY201625337761445660.04590.051.531.451.582.776.66.8
TESTIMONYMODESTYTROY20172586870546890.25370.071.62.351.362.835.77.4
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172736889212867-0.04710.022.172.940.692.846.27.1
TOUCHUPMODESTYTROY20172571814282700.22300.081.282.341.472.886.28.1
TREND-PMAVERICKDUKE20182586703170552-0.04550.011.611.740.712.747.26.9
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162529685651540.11340.051.91.931.272.66.46.1
TROUBADOURFORTUNEJEDI201726107751392650.05550.041.782.180.112.646.36.3
TWILIGHTIMAXJEDI201726257951746640630.031.912.31.052.737.47
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO20152672821970910.2490.0721.311.192.57.36.2
UNICORNSPRINGTANGO20152542675456530.13350.081.242.090.992.647.55.2
USEFULYODERCAMARO20152633819452920.27440.111.921.721.372.96.35.5
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201525527411315770.1460.021.812.021.172.938.45.3
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525287431119780.13450.041.862.451.32.816.45.5
VINCENTMAGICTOUCHRUBICON20182788939819880.21550.112.012.582.362.757.57.2
WILDCARDROBSONDENVER201827719688941160.3550.11.621.541.022.717.56.4
WINDSORACHIEVERJEDI2018272193612921100.22570.061.911.90.932.756.16.5
ZANGOFABULOUSDUKE2018271588817771160.17690.052.052.090.882.9184.5
34637ZEBRA *RCAPPRENTICE *RCSPRING20172667799219771-0.046802.072.590.692.746.95.6