Október 19. Nándor névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2021/08 TÉB - Magyar Egyedmodell
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
30242TWITTERENTAILJABIR20151785740.08640.041.831.180.31-0.760.050.531262
27857AKIRA*RCMARDI GRASSNOWMAN2014503650.47360.190.960.710.62-1.850.740.891209
29599POLARIZESATISFACTIONMOGUL20141170440.01440.051.021.580.6-1.981.740.691220
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN2015230984058-0.162.281.60.59-2.492.050.391361
2021/08 TÉB - Amerikai Egyedmodell
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ALLDAY-PLUSTER-PPOWERBALL-P20192715580361590.16350.081.91.470.832.72.22
AMPLIFIERMARIUSMODESTY20182781827449850.24450.111.111.540.242.871.94.5
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142459365431460.1270.051.411.851.232.682.21.8
AURAIMAXAFTERBURNER201727596821033690.1520.071.91.611.442.911.92.8
35913AUTOBAHN-PSOUNDCLOUDIMAX202027777731390790.09510.031.731.320.282.652.13.9
35522BCMAPCHALLENGERACHIEVER20192866855644950.24410.071.672.10.522.821.93.9
BENNIETIMBERLAKEROBSON201927947971810790.03670.041.311.52-0.072.923.6
BLACKBOXCHALLENGERACHIEVER20192790832492900.25330.061.151.860.622.672.14.7
BLACKJACKCHALLENGERACHIEVER20192831849557880.23380.070.951.620.492.791.74.4
35568BLUECHIPFRAZZLEDRUBICON201828759241034960.19450.0411.10.432.43.26.8
BREVILLECHALLENGERSUPERHERO20192813832992730.12380.021.111.640.222.752.25.3
BRUCHNERROBERTFABULOUS20192795723993650.09480.061.551.70.622.782.15
BRUTUSPOSITIVEROBSON20182714783917980.22450.061.071.110.022.892.23.8
31935CHALLENGERSUPERHEROSILVER20172850795586840.21310.041.382.630.152.662.24.7
33728CHAMONIXEUGENIOSILVER201726975981376680.054201.951.480.712.872.43.7
CHAPTERCHALLENGERJEDI201928657881058730.11440.042.062.510.182.771.94.4
34994CHARLESTONSOUNDCLOUDSOUND SYSTEM20192780723550740.18360.071.41.170.862.612.34.6
34649CHEESEBOYCHALLENGERGRANITE201928867986681060.28400.071.341.830.452.812.43.6
34631COPYRIGHTIMAXJEDI201727907031835740.015601.791.650.332.831.93.6
DARMOUTHCHALLENGERDUKE201827887201227670.07420.011.582.250.312.672.55.3
DASHBOARDGUARANTEEDELTA20182715819506520.11470.110.390.96-0.082.711.95.6
DAVISCUPROBERTFRAZZLED201928358891161700.09530.060.961.250.562.711.86.3
DRESSCODERNRFABULOUS202027718231002700.11480.061.091.240.562.722.25.5
ESSENTIALEMBELLISHMARQUEE20192806790541550.12390.081.712.040.332.7826.6
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152642583179350-0.0636-0.071.841.430.682.751.84.5
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152690599154955-0.0136-0.041.91.851.122.791.94.2
EXECUTIVEIMAXJEDI201827416881542740.05520.011.652.020.412.841.63.2
35159FASTBALLFRAZZLEDFERDINAND20182839875208170-0.0353-0.041.161.740.872.822.86.1
FERRAROCHALLENGERBURLEY20182895758781780.17420.062.252.260.642.812.64.7
FIREFLYMAESTRODYNAMO2020291810091233970.17590.070.961.180.422.842.35.5
FLETCHERIMAXJEDI201727457781357810.1550.040.971.21-0.2532.23.7
FLORIDALAWSONMARIUS20192904945375860.25470.120.811.020.472.881.74.9
35746GAFAGLITZOUTSIDERS201927557581207780.11550.060.891.10.22.842.13.6
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201727177931126860.15460.040.50.540.052.972.33.6
35916GIOVANNIPURSUITGUARANTEE202029069201208950.17500.041.150.720.812.782.35.8
35747HANLEYCHALLENGERDELTA-LAMBDA20192891811609880.23320.052.382.841.052.851.74.5
35745HELIUM-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927338561162590.053700.931.120.132.721.56.8
HOLIDAYPYRAMIDFABULOUS20202829770224720.22290.081.942.090.572.71.85.3
HOROSCOPEHEROICACHIEVER2019286099910031210.28390.030.720.770.312.781.74.8
HURRICANELAWSONIMAX20192699675295690.2360.091.21.230.592.762.34.1
INDIGENOUSFABULOUSMODESTY201827126921074750.12420.031.392.31-0.013.031.52.7
LAMBEAUPURSUITDOC2019297988610291120.25580.092.141.60.452.82.53.8
LUGNUTALCOVEEUGENIO201928978721477970.14640.061.321.371.392.992.23.6
MAINSTREETROBERTPOSITIVE20192877934389750.21350.080.671.050.382.671.77.8
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627697911244590.04530.051.121.80.162.8624.6
MASTERSGUARANTEEMODESTY20172715762680530.09350.051.041.52-0.262.731.65.5
32910MAURICEEUGENIOPROFIT2017274780514815704600.81.29-0.022.811.75.6
MCCORMICKBLIZZARDGUARANTEE20192779670553790.2430.091.71.790.182.652.43.9
MICROSOFTHONDAMARIUS20192808838666820.2500.10.970.960.82.81.94.5
MINEBUSTERFULLMARKSMAVERICK20192805791686710.16370.051.111.5-0.072.636
35584MINGUSPURSUITSUPERHERO20192889890922900.19520.081.160.820.662.82.54.8
33270MOOSEEUGENIOPROFIT20172718641688690.15330.041.391.410.742.942.43.6
MOVIOLACRIMSONPOSITIVE20192837945666810.19410.070.450.82-0.162.582.16.7
NAPAVALLEYROBERTTOPNOTCH20192824816263670.2390.110.520.450.692.681.86.2
34599NEMBOPADAWANRUBICON20182650589138429-0.08450.011.271.570.742.692.35.3
NETFLIXPURSUITTOPNOTCH201927477741389550.01540.041.251.260.062.82.15.1
NEXUSCABOTFRAZZLED20192760826860600.09390.040.20.970.142.541.87.1
35953OBSIDIANMERRIMACGRANITE201929679405601070.3400.081.241.761.022.711.65.3
35951OVERVIEWCHALLENGERGRANITE20192991880342950.29310.071.72.190.522.652.36.3
PARISMATCHCRIMSONCHALLENGER201928728829221030.23450.060.750.820.342.732.44.8
PAYDAYPROSPEROUSSUPERHERO20182703567524560.13330.061.742.10.362.612.73.9
35654PAYPALCHALLENGERGRANITE20192927769834910.2420.061.662.460.562.92.33.8
PEGASUSDROPKICKFABULOUS202028127321390700.06490.022.452.23-0.052.852.64.1
PINBALLCHALLENGERIMAX201929418751047910.17390.021.552.181.062.682.25.6
34960PISTOLEROGUARANTEECOMMANDER20182787776511570.13360.070.831.370.432.641.55.7
PITTSBURGHCHALLENGERGRANITE20192918811574840.22400.081.972.661.042.7825
POLYCOMEXPLOSIONGRANITE20192704672303770.23310.081.371.341.172.942.13.9
33291POPSTARIMAXDELCO201727547591549830.08510.011.131.550.133.012.23.2
35158PRECIOUSMARIUSMODESTY20182787869786840.19410.060.681.190.522.862.15
PRIUSRNRACHIEVER20192834892693850.2400.060.930.930.552.841.65.5
38238PROFILEPURSUITGUARANTEE20192863834354620.17350.081.181.260.562.641.86.7
PUNCHBALLFASTBALLPOSITIVE202029138561179970.18490.041.691.841.22.852.44.8
33627PURSUITIMAXPROFIT201728779161399780.08560.041.140.840.52.722.36.4
PYLONRNRACHIEVER20192807854464950.27380.080.920.720.222.7225.5
33282RAINMETERGRANITESILVER20172740727805800.17400.051.321.491.452.922.13.8
REDCARPETIMAXMONTANA20182747750449780.21400.091.211.750.272.851.94.1
REDWINGS-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC201927317851145650.07370.011.441.39-0.032.632.46.2
REGLAWSONPROPHECY20192769721345740.21510.141.391.080.742.872.43.5
34995RENOWN-REDSWINGMAN-REDSALVATORE RC20192654733883570.08310.010.790.940.792.621.76.5
RETROLOOKMAESTROALCOVE20192901916955910.19600.10.771.170.612.842.35.3
RHAPSODYAURAIMAX20192862750677790.18530.112.091.80.952.911.93.5
RHETORICPURSUITGUARANTEE201928719611668800.05570.021.020.790.112.721.96
RIBOFLAVINFASTBALLACHIEVER20202909972672970.25400.070.951.020.752.72.27
RICHMONDFASTBALLACHIEVER202029379349441040.23430.051.551.641.132.742.54.8
RISINGTIDEMAESTROALCOVE202028708371035790.14510.061.481.761.122.812.34.9
ROCKNROLLPYRAMIDALCOVE20192859779542740.19430.091.271.691.062.792.35.2
ROCKSOLIDHOTJOBROBSON20192860839659820.2430.081.271.340.832.7524.7
35747ROLETZZAREKFRAZZLED201928358591028760.13430.041.231.840.392.691.75.8
RPMMARIUSMODESTY20182763832259580.17410.120.591.80.512.831.24.5
RUBLECRIMSONPROPHECY2019286388912201030.19620.080.940.290.152.882.84.2
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA20172638689138449-0.0139-0.011.21.240.052.612.25.7
33207SAVIO *RCSALVATORE RCSALSA RC20172776786674640.13270.021.341.920.582.6427.4
34962STAMKOS *RCPOSITIVEFORTUNE201826055941231580.043700.931.31-0.352.771.74.7
33626SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA20172602657774450.052301.441.40.742.671.86.3
WEATHERMANTIMBERLAKEGUARANTEE20192840911377700.2400.10.51.8-0.572.631.86.3
ZANGOFABULOUSDUKE2018282372012471050.19560.061.541.590.172.932.51.5