Április 20. Konrád, Tivadar névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu

Image

A Semex Robot Ready bikái az automatizált, robotfejőgépekkel működő telepek tenyésztőinek segít a robotfejőgépeknek megfelelő fejhetőségi tulajdonsággal bíró tehenek tenyésztésében. A Robot Ready bikák kiválasztását segítő indexben a tejtermelési teljesítmény, a betegségekkel szembeni ellenálló képesség és a könnyű fejhetőséggel szoros kapcsolatot mutató küllemi tulajdonságok szerepelnek:

Zsír és fehérje termelés

Tej leadási sebesség
Fejési temperamentum
Szomatikus sejtszám
Tejelő rendszer
Bimbóhossz
Tőgymélység
Elülső és hátulsó bimbóhelyeződés
Láb-, lábvégek


RobotReady szaporítóanyag ajánlatunk

2019. április TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
27422ALSACEMCCUTCHENGERAR20131637650.05690.151.621.080.03-1.74-0.250.431214
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20141490820.28830.342.060.730.59-1.372.280.611277
2019. április TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ADONISSUPERHEROSILVER201726868442280970.04710.012.262.20.992.97.64
30246ADORABLESUPERSHOTMCCUTCHEN201525566271169510.03500.052.392.491.652.637.54.8
AEGISFORTUNEMODESTY201726987981433780.09540.042.232.921.032.836.85
AGENT-REDOLYMPIAN *RCMOGUL20142243397338200.03120.012.163.071.752.77.34.5
AGRIDAYMODESTYSILVER201625607621000730.13460.061.662.441.73.025.34.9
28618ALBANIADEFENDERMCCUTCHEN201422814211124440.0125-0.032.772.572.262.765.42.2
32039ALCOVEDUKEMVP2016279692716221210.21710.082.111.951.242.9984.3
ALOUDENFORCERSHAMROCK20132456584121041-0.01460.031.962.311.672.888.44.2
27422ALSACEMCCUTCHENGERARD20132316459125843-0.01530.052.021.611.072.88.92.5
AMADEUSAFTERBURNERMONTEREY201625357021007630.09510.071.510.981.552.548.56.1
AMAZON-REDDRAKE-REDPITBULL *RC201721593007639-0.07260.012.562.811.572.748.22.8
AMERIXMODESTYBOMBERO201625266931163750.11480.042.11.821.953.037.44.2
APOLLO-REDSUNFISH *RCSAVAGE *RC2016205626169516-0.04320.042.22.260.582.829.71.5
APPSAPPLICABLESUPERMAN201724535851387620.04500.033.223.181.72.778.53.8
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142475607610590.13370.072.452.952.152.656.94.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162579691421690.19410.11.881.651.172.667.25.6
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142498628795680.14380.051.831.190.742.525.83.1
32908AROMASHARMONYMONTEREY201726518081756920.09650.042.211.660.812.838.14.5
28969ASTRALTANGOMOGUL201424556301237560.04400.011.42.12.342.776.24.2
ATHABASKAEUCLIDMVP20162631760946730.14450.062.122.120.972.67.16.3
AURAIMAXAFTERBURNER201727718251268710.08590.072.862.82.352.87.15.5
AUTUMN-REDAPPRENTICE *RCATWORK *RC20172519729837610.112601.792.141.622.5857.3
BALLISTICBALISTONUMERO UNO20142436652504950.28480.121.990.821.312.747.93.1
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142427599645690.16600.151.810.671.52.756.73.5
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE20142489720949930.21660.131.30.340.362.797.54.1
BARDOFLAMEMOGUL2014247864786870.31310.12.11.981.22.897.43.1
BARITONEBOMBEROMOGUL201425386611050570.06340.012.073.411.872.327.45.3
33631BATMANIMAXJEDI2017286096211471030.21680.122.482.271.192.857.36.4
BEATTLESSILVERSUPERSIRE20152511711858780.17450.071.441.840.842.797.25
BERLIOZMONTEREYJACKMAN20152489627807560.09440.072.522.191.562.76.94.9
32764BERMUDACRACKSHOTMONTROSS201627418921735730.03590.021.521.941.552.587.38.5
BERTONMOGULROSS20122316502929480.05300.011.812.272.272.857.52.9
BINXCLASSICDOORMAN20172347445856430.04320.023.513.611.782.736.22.7
31380BLOOMFIELDDELTANUMERO UNO20152718847158970.34250.072.382.851.222.667.86.4
BLUEGOLDMODESTYSILVER20162563811657950.26370.061.452.171.032.926.45.8
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162655778200863-0.0455-0.022.342.631.242.775.96.6
33277BOREALISIMAXDRACO 15006201727238731712830.07590.022.062.080.672.687.46.5
BREKEM *RCBOOKEMMAN-O-MAN20122280471738290.01470.091.310.980.832.9173.8
BRIGHAMNUMERO UNODORCY20132452560497490.111502.572.581.422.87.64.5
BROADCASTEUCLIDMONTROSS20162654754192450-0.07650.022.142.331.132.876.96.8
BRODEURAIRINTAKEROBUST201422545221569670.0328-0.072.292.350.92.945.63.5
30815BUBBLEBOXJOSUPERMOGUL201527318942352900.0165-0.021.922.161.632.878.46.7
31393BUFFALOSPRINGMCCUTCHEN20152541660726590.12370.052.362.521.062.797.64.7
CABALSUPERMANHALOGEN201523986321010680.11340.011.281.130.392.767.44.6
27707CABRIOLJACKMANIOTA20132235381680310.02340.051.962.061.432.559.22.1
CAMERONPENMANSHIPYODER201625907461484670.04620.061.560.861.122.866.15.2
CANCUNBAYONETGALAXY201524566521525830.09540.032.041.350.632.987.72.7
CAPTAINOAKSUDAN201324286561628710.04560.022.071.471.082.826.34
CARDINALSYODERMCCUTCHEN20152621758764790.18340.042.342.511.682.786.25.2
30196CASANOVAKINGBOYNUMERO UNO201525476731261680.07440.022.241.991.292.7283.8
CASPERMONTEREYMOGUL201624505411280570.03460.023.292.951.883.038.12.2
CASUALEUGENIOYODER20172611736191857-0.05620.012.171.841.282.816.55.4
CAYDENAFTERBURNERCOMMANDER20162547672744620.12580.131.751.81.462.77.44.4
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162537749945960.22500.081.641.691.162.87.44.4
CHAMONIXEUGENIOSILVER201726677971637800.07570.022.562.181.12.827.55.5
CHAMPAGNEGRANITEYODER201726987941861720.01660.032.041.640.972.996.44.8
32281CHARLES-PPOWERBALL-POAK20152533656174851-0.05630.031.581.320.662.9653.3
31733CHARMERJEDIMARDI GRAS20162484607187543-0.09700.041.61.880.72.884.3
CHILLAXMODESTYJACEY20162508642451580.15390.091.992.371.452.8395.1
32405CHIVAS-PPHOLOGRAM-PPOWERBALL-P20172670764936790.16520.081.932.10.722.88.34.6
CINNAMONALLTIMEYODER20162566703779610.12400.061.452.320.942.757.35.8
CLARKSUPERMANMULTIPLY201526027811462790.09580.051.750.81.072.686.15.9
30247CLASSIC1STCLASSMCCUTCHEN20152263394540370.06260.032.933.181.532.776.21.7
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201425356111174750.11520.062.792.010.992.58.12.6
CNTOWERFORTUNERUBICON201728029131522880.11560.032.271.91.222.766.16.5
COINMONEY1STCLASSMCCUTCHEN20152282422171410.13170.042.823.821.072.677.52.1
COMPLEXCAMAROMOGUL20142210465-628400.24110.111.451.581.522.5665.5
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142598741206265-0.0456-0.022.342.020.772.685.65.8
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL20152513706190670053-0.021.782.121.312.746.65.1
CREATIONMODESTYJACEY20162525686315660.2310.081.512.251.592.836.75.5
CROWNROYALDAVINCIG W ATWOOD20142310482554660.16320.052.742.181.582.677.53.1
32914CRUSHABULLCRUSHMOGUL2017228233677324-0.02270.014.033.632.162.757.62.1
DARESILVERDAY201525096971316770.1480.031.752.141.222.716.94.5
33624DARTAGNANEUGENIOSPRING201726217261300630.05470.032.632.771.262.856.85.8
32912DARWINSUPERHEROSILVER201727098041152860.15480.052.452.921.372.737.35.3
DAYTONAGRANITEKINGBOY201725476521435660.04470.013.082.841.62.767.34.1
DENMARKJEDIKINGBOY20162536643171455-0.03600.032.732.860.82.887.34.6
DEVRIESEXTREMEMOGUL20152306513123940-0.023801.982.260.942.897.34.5
33623DISCJOCKEYFORTUNEMONTEREY20172838851905820.17460.073.353.91.582.627.86.4
DISCOVERIMAXBOASTFUL201726907961003760.14410.042.662.922.082.797.16.4
27215DIVODAYMETEOR2013222137615044-0.1838-0.032.673.071.183.0573.9
31394DOCKSIDEDOORSOPENDEFENDER20152367481524490.11320.062.512.771.122.778.43.3
DOUBLESTARGUARANTEEMODESTY20172707917729880.22420.071.211.8212.656.18.1
DRYDENSUPERHEROKINGBOY201724946281237550.0335-0.012.732.580.842.676.95.7
DUMBLEDORESUPERHEROKINGBOY20172518619177561-0.025503.022.520.62.717.53.7
DUPONTFORTUNEMONTEREY20172726787759680.14400.062.762.81.072.666.56.1
E-BANKINGFORTUNEMODESTY20172734848513730.2360.072.022.451.142.636.57.3
EDMONDKINGBOYMUNITION201524636251493590.01530.032.081.560.962.786.83.7
EDWARDDEFENDERMAYFIELD20142153327347400.1230.052.152.271.212.966.40.9
33276EMBELLISHFORTUNERUBICON201728129321261980.18570.072.22.051.472.628.16.6
33274EMERALDFORTUNERUBICON201728549061666740.04600.032.472.642.082.718.17.1
EMOJIOUTLASTDELTA2017266186611551040.22490.0521.670.812.617.26.7
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152417599669640.14350.052.22.372.182.96.63.5
ENTRANCE1STCLASSMCCUTCHEN20152343586378550.15190.031.832.820.622.716.34.8
28852EQUITYENFORCERDOMAIN201322264038799-0.09320.020.970.311.042.865.14.7
ERICLOTTOMAXMCCUTCHEN20142409586884570.0920-0.022.852.751.532.736.54.7
ESTABLISHPULSARMOGUL20142345513-3630.23200.071.971.81.242.727.52.8
29524ETESIANSUPERSHOTMCCUTCHEN20152544681185162-0.0249-0.032.161.970.942.816.95.1
29732EUCLIDSUPERSHOTMCCUTCHEN201525367131718660.01540.0121.830.82.736.85.6
29733EUGENIOSUPERSHOTMCCUTCHEN20152556702157656-0.0144-0.012.272.441.122.715.35.7
EVERTONLITTLETONMOGUL20152429646184455-0.0552-0.011.481.730.472.797.64.5
EXACTLYDAVINCIMAN-O-MAN20142357522249480.14390.121.831.81.242.666.33.7
30814EXPANDERHIGH OCTANENUMERO UNO2015221230695226-0.0327-0.013.052.610.442.7910.62.5
EXPANSIONGUARANTEESUPERSHOT201726988521809690.01720.061.431.380.652.647.56.6
32913EXPRESSO *RCAPPRENTICE *RCRUBICON201727548511541800.08510.012.192.471.842.716.36.6
32765FABULOUSJETTKINGBOY20162657762181466-0.01570.012.53.11.292.667.35.8
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201524736171249470510.052.021.71.232.745.74.6
FERGUSSILVERHALOGEN20152436578304390.1300.082.132.91.492.77.85.5
33280FIELDTRIPJEDIPROFIT20172746805174157-0.03740.072.212.810.562.87.26.3
FIRSTPICKDRAFTPICKPULSAR20162428594513670.17410.091.851.671.352.838.13.9
FITTIPALDIFORTUNEMODESTY20172689829524850.24420.092.12.471.572.7586.2
FITZDOORMANSNOWMAN20142234342769320.01340.043.152.582.192.618.11.7
FLAGDAVINCINUMERO UNO201424886881159760.12460.041.871.621.262.8585
FLORIDIANGRANITEDOORSOPEN20172698785835840.19400.052.72.82.072.767.34.8
FOCUSSILVERDAY20152495649465680.18320.062.112.341.292.758.25.1
FOOTPRINTJEDIRODGERS20162427585146246-0.03490.021.722.060.462.7575
FOOTSPEEDIMAXPROFIT201727578631524730.06610.052.232.881.432.757.97.2
FOXABBOTTSUPERSHOT201623735141230520.02470.032.82.351.212.9473.1
31583FREEDOMMODESTYBALISTO201625457441438690.05530.031.611.661.432.85.46
33287FRESHAIRJEDIPROFIT20172739807195161-0.04800.072.542.610.672.898.25.7
FULLMARKSFORTUNERUBICON201728528881220750.1500.052.52.462.252.628.27.7
GAELICSUPERMANJACEY201525136911061750.13520.071.731.270.542.848.95.3
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152435555640470.08450.092.121.291.462.666.84.6
32037GALORESILVERCAMARO20162516660779720.15420.072.631.911.892.837.25.2
GAMESHOWIMAXAFTERBURNER201727028741455910.13570.041.651.711.042.97.66.2
GENDARMEBAYONETJACEY201625546231148490.02430.032.742.781.222.6985.9
GENERALPEPPERSUPERSIRE2014253669489740.26320.112.132.041.532.627.95.1
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152392518139935-0.06480.022.692.582.412.997.23.2
GRADUATERACERMOGUL20142387516881320350.032.042.461.362.765.84.1
GRAMMARMODESTYPENMANSHIP201725867391256670.07530.052.222.351.332.966.85.1
33434GREATLAKESOUTLASTDELTA201726157551817870.075502.552.221.382.8175
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162478567472480.11430.12.462.31.812.628.14.4
GRIZZLYSUPERSHOTMOGUL20152522687179660-0.025601.81.940.712.7474.9
GRYFFINDORDEFENDERMCCUTCHEN20142294479328600.17260.061.922.122.192.945.62.2
32633GUINNESSMAGNUSSUPERSHOT201727538952198950.04820.051.511.240.712.718.85.8
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625166581161560.05430.032.012.091.362.855.65.3
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625267251404650.044401.661.890.982.835.95.5
HAMONDFRAZZLEDSILVER201727399321720950.11580.021.462.050.842.66.97.1
HASHTAGPOWERBALL-PMOGUL201525366821159600.06520.061.552.390.362.775.83.4
27502HEAVENBALISTOSNOWMAN201424036411193810.13630.091.830.821.282.716.23.1
32911HEMINGWAYFORTUNEJEDI201728008622005800.02630.012.692.240.82.677.16.3
33294HENNESSYFORTUNEJEDI20172672725160456-0.01550.022.382.541.112.647.85.7
HEXAGONFORTUNEJEDI201726367121642800.07570.022.742.20.892.618.74.6
HISTOGRAMIMAXJEDI201726517691658660.01680.062.092.610.762.937.55.2
33290HITECHFORTUNEJEDI201727268071707680.02590.022.242.620.982.646.46
33441HOBBSFORTUNESILVER2017280492710211050.24530.081.882.590.842.727.56
31842HONEYCOMBLIVEWIREHALOGEN20162458592533400.07200.012.262.681.012.596.15.4
HORIZONFORTUNEBAYONET20172764811987760.14570.12.752.541.362.647.45.5
HORSEPOWERBRENNANNUMERO UNO201725586981088660.09480.052.572.240.912.917.14.9
HOTSPRINGEUCLIDMONTROSS20172597749198071-0.01690.032.22.171.352.847.65.1
30243HOUSTONMONTEREYOAK201524225691123520.04460.042.792.461.242.846.63.3
HUDSONEXTREMEMOGUL20152369619960560.07380.031.451.940.122.845.94.7
ICARUSMODESTYMOGUL20162565788541900.25350.071.922.521.732.8975.7
IMPERIALIMAXJEDI201727819102127990.07740.032.282.081.512.946.85.7
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER2008212436473227018-0.022.031.881.172.79.53.8
ISAAKSILVERMUNITION201524226301265700.083801.692.421.942.937.34.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162378552570410.07330.061.952.181.072.799.66.2
28846JAVELOTDAVINCIMOGUL20142351578630690.16380.071.622.41.312.867.33.7
KASSIDYDRAFTPICKSUPERSHOT20162464648136048-0.01510.031.141.411.292.767.15.9
29390KERRIGANKINGBOYNUMERO UNO201425847251548690.04570.032.051.840.652.6884.8
KEVINELUDEALTA5G2015224840786229-0.012502.442.021.562.856.63.6
33435KEYPUNCHMONTANAKINGBOY201625236601596770.06570.032.312.2112.696.13.4
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626067741379720.07580.061.552.360.852.766.65.7
33265KODIACIMAXSUPERSHOT201727498531960830.03720.041.952.351.192.866.95.2
31388KOOLKATMODESTYMCCUTCHEN201624216171079630.083302.412.761.832.8464.5
32993KRYPTONGRANITESUPERSHOT201726147481672690.02580.022.022.190.972.8665
30261KUNZEMONTEREYMODENA201625266321074600.07490.062.512.151.992.876.53.5
KYOTOMODESTYYODER201726058201070890.18470.051.581.791.772.837.95.7
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162531683838640.12450.071.752.221.132.7875.3
27552LEEROYGALAXYSNOWMAN20132435589193254-0.0651-0.032.272.161.42.87.93
LIVELONGJETTBOMBERO201625747431141690.09470.041.352.690.262.766.35.5
29921MACADAMSILVERMUNITION201525537281184850.15410.022.392.571.892.816.34.8
MAGAZINEJEDIMODESTY20172625792195061-0.04620.011.62.060.722.846.87.2
MAGNETICIMAXMODESTY201726628441756810.055401.832.491.892.846.46
MALABARFORTUNEJEDI201727728821699800.06650.051.752.081.142.626.96.8
MAPLETREEMONTEREYBOMBERO201626146951084520.04470.053.282.611.322.656.45.3
31982MARIUSJEDIBOMBERO201627539161960760.01750.051.241.820.292.717.87.6
MARTINIFORTUNEDELTA201727288061006710.12380.032.492.71.312.636.46.8
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325086621558730.05630.052.221.741.772.775.22.5
MASTERMINDJEDIMODESTY20172624763162553-0.03550.021.542.010.832.756.87
32910MAURICEEUGENIOPROFIT20172706856177463-0.01590.021.542.140.532.696.17.9
MECHANICGRANITEDEFENDER201726927881144770.12560.082.492.481.342.865.34.7
MEGAHERTZJEDITATUM20162527609161945-0.05610.042.652.50.592.688.54.3
MERJACKMAIN EVENTMCCUTCHEN20142313426266270.06220.052.552.641.72.77.74.2
MESACRACKSHOTMONTROSS20162587736194866-0.025801.952.350.832.677.45.4
31387MESQUITEJOSUPERMCCUTCHEN20152617790247288-0.0170-0.022.511.820.912.826.44.4
MESSENGER-P REDLOYOLA-P *RCCAPITAL GAIN20172175365145238-0.0638-0.022.592.271.22.947.42
METHODGRANITEPENMANSHIP201726487551024730.12500.071.841.691.152.755.45.1
33286MIAMILINCOLNSILVER201725816711299760.1440.023.372.532.32.698.44.9
31835MICHELOBJEDIBOMBERO20162653831219164-0.06700.011.31.950.222.6787.5
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201625676811512820.09670.072.372.0213.067.92.8
MIGGYFORTUNEMODESTY201727748711327790.1470.022.232.571.692.677.96.9
29392MILFORD-POHIO STYLE PSNOWMAN20142277524903430.03360.031.331.690.942.845.43.1
30249MILLENIUMMONTROSSPARISH20142362579195859-0.0547-0.041.381.630.832.746.54.5
MILOOUTLASTMOGUL2017271788815591000.15500.012.242.91.242.756.25.6
MINECRAFTMODESTYBOMBERO201625257671003660.1420.040.671.521.152.746.16.4
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152481616936860.18430.052.692.621.892.9582
33443MOMENTGRANITEDELTA20172708855670860.22380.062.472.811.162.886.36.4
MOMENTUMMODESTYDUKE201726478461519970.14630.061.792.111.243.036.34.8
31391MONTFORTHOTRODDEFENDER201525185991335750.09600.072.461.691.232.9181.7
33270MOOSEEUGENIOPROFIT201727148321037770.14480.061.92.111.082.827.36.7
MRMIGHTY-REDDESTINED *RCMAGNA-P *RC20132156398122613-0.1234-0.011.011.270.692.795.44.3
31385MUSTANGSUPERSHOTDEFENDER201525076411070560.06440.041.561.850.712.685.64.6
NEPTUNEARMOURJACEY20152594710798710.15470.081.951.351.512.617.85.4
31396NORFOLKSPRINGBALISTO201526257521118620.07540.071.952.221.572.687.46
30250OASISSILVEROAK20152577764914810.17410.051.972.131.752.7476.3
OFFSHOREOCTOBERFESTSUPERSIRE20152536786714760.18340.041.261.370.562.747.77.3
OLIVERMODESTYSPRING20162637834972800.16480.071.93.121.452.875.35.5
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201524926781207860.15470.042.462.771.192.947.93.5
OPTIONFORTUNEDELTA201728219151097850.16500.062.12.072.072.597.58.3
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152436633578800.21330.061.491.731.012.697.94.3
ORIGINSUPERHERODENVER2017270385515341070.17580.042.272.350.542.838.74.7
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152420577496580.14310.062.372.551.512.67.94.6
28592OUTLOOKSUPERMANMOGUL201525287971590800.07540.021.111.120.372.95.36
OVERWING *RCHIGH OCTANEMOGUL20162106261134550.18130.033.342.921.643.018-0.4
PALACEPENMANSHIPDEFENDER20152283392548270.02360.072.021.831.422.895.62.1
PARACHUTESUPERHERORUBICON201727478741441980.16570.052.320.932.726.95.1
PAVAROTTIFRAZZLEDSILVER201727028431593860.09610.041.972.0612.728.15.4
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132339525497350.06400.091.160.830.922.814.64.2
PENTHOUSEMODESTYKINGBOY20162468642517650.17320.062.042.391.252.829.24.5
PEPPERMINTCHARLEYRUBICON201727448771009980.22560.091.571.40.982.748.55.8
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525726971290730.09500.041.721.961.962.688.63.8
PERFORMER-PPOWERBALL-PNUMERO UNO201524605961240500.01520.052.121.470.682.876.93.8
PERSUASIVEGUARANTEERUBICON201727759471392920.14590.061.481.730.552.616.77.3
PHOENIXMODESTYYODER201725778221336780.1480.031.761.921.3836.26.5
33630PLAYLISTIMAXDELCO2017273887617831050.13660.042.212.441.52.937.93.9
33628PLUTOFORTUNEDELCO201727388291547820.09590.042.082.061.32.737.95.2
PODCASTGUARANTEERUBICON20172715884837900.21480.081.291.260.592.646.86.7
POLAROIDGUARANTEERUBICON20172788923975960.21520.081.571.71.172.627.16.8
33291POPSTARIMAXDELCO201727869101928950.08650.022.182.521.332.917.45.5
28769PORTERBOMBEROMOGUL201425936951107690.13402.532.611.592.657.65
POWERHOUSEBANDARESJEDI20172688732634490.09500.112.052.560.72.587.76.4
PREDICTIONFORTUNERUBICON201727798876411070.3480.12.051.461.122.658.35.4
PROMENADEIMAXPROFIT201726877911249740.1560.062.692.651.042.97.15.9
33627PURSUITIMAXPROFIT201728799611720790.05660.052.312.011.282.597.68.9
32996QUINCYBAYONETTROY20162623842833790.17440.071.691.831.082.946.27.3
RAINFALLMONTEREYSUPERSIRE201524896791244770.11530.051.871.410.682.967.73.9
33282RAINMETERGRANITESILVER201727418911331970.17580.062.252.532.072.87.25.4
REGGAEBANDARESRACER2016252161073821-0.02340.042.012.481.772.776.5
32287REMBRANDTMODESTYNUMERO UNO20172635809758780.18400.062.152.42.22.935.95.7
RICOJACEYEPIC20142366478118020-0.09470.041.170.821.552.556.94.6
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162309469206470.14260.071.971.771.552.817.63.4
33281RIPROARCRACKSHOTSILVER201626187331645680.02520.012.282.512.112.667.14.8
33272ROBOTICSCRACKSHOTSILVER20162673811212766-0.05680.012.052.431.822.716.96
33444ROCKODUKESUPERSHOT201626568191745870.08660.041.62.030.852.7895.6
RODNEYHOTSHOTREFLECTOR20162461653978610.09480.071.381.230.782.716.75.3
ROWDYMOGULPLANET20122236453140642-0.0441-0.011.942.351.652.886.42.7
RUSS-PP-REDLOYOLA-P *RCSUPERSHOT20162369484101330-0.03440.052.632.621.182.788.14.6
33297SALUKIAPPRENTICE *RCDELTA201727318751684750.04560.022.162.421.062.56.27.4
31846SARGEVOFRANCHISEMONTROSS20162403611178349-0.0651-0.011.711.820.862.9765.5
31732SCOTCHMONTANASUPERSHOT201625906601146690.09400.022.912.821.962.6465
32632SECUREMONTANASILVER201626037301244860.14480.042.061.861.262.8484.8
30235SEQUENCEMONTEREYMOGUL20152418576697600.12380.062.642.711.832.935.42.7
SERGIOMONTEREYOAK201525216411521560530.022.371.591.232.847.64.4
31793SIDEKICKABBOTTMCCUTCHEN20162348433-37450.17170.073.743.522.122.736.72.5
SILHOUETTEIMAXSUPERSHOT20172669800242071-0.077402.312.451.742.9375.6
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152453640744740.17400.061.842.081.712.876.83.7
SOLSTICE *RCKINGBOYLADD P-RED20142490616943530.06400.041.641.61.332.797.73.8
31763SOUNDTRACKSILVEROAK20152508702862560.09330.021.752.181.412.598.27.1
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142197409190267-0.0144-0.052.292.061.172.928.60.7
SPINOUTJABIRPLANET20132224475729410.05290.021.130.330.992.765.54.4
33629SPORTSCARFORTUNESPRING201727288441344870.13520.042.252.541.422.787.55.6
33289SPOTLIGHTFORTUNEPROFIT201727568851862820.04710.051.631.560.632.598.27.3
STETSON-PSUPERMANMCCUTCHEN201525547821610980.13620.051.450.630.22.887.84.7
STUTTGARTSPRINGSUPERSIRE201525177371263610.05460.031.261.90.962.796.56.1
STYX-REDENTITLE *RCSYMPATICO *RC20152396586149823-0.1236-0.031.422.222.562.73.85.6
31795SUMMERDAYDUKERUBICON201627738862277930.036902.392.70.782.87.46
SWAGDRAFTPICKSUPERSHOT201623866241483600.02480.011.091.290.932.877.24.8
SWINGMAN-REDAPPRENTICE *RCDELTA201726918441168700.09410.022.562.871.972.615.57.7
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201525967751224900.16490.041.972.31.32.726.24.6
32041TAKEOFFELUDEALTA5G20152245397777340.02300.022.712.191.593.088.43
TAKEOVERBRODIETROY201625717781482670.04590.051.581.51.62.746.76.3
TESTIMONYMODESTYTROY20172644888610920.25390.071.732.361.412.826.17.1
33293TIMBERLAKEIMAXSUPERSHOT20172835934219369-0.04730.022.332.90.932.816.27.4
TOUCHUPMODESTYTROY20172624826355710.21330.081.492.421.622.846.47.9
TOULOUSESPRINGHALOGEN201524966581090680.1450.041.422.090.492.86.53.4
33106TRAMLINEMODESTYLOTTOMAX20162658829456670.18310.062.052.811.952.815.98
31844TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162503668522530.12320.061.791.861.412.626.56.4
TROUBADOURFORTUNEJEDI201727448631631760.05610.041.842.150.622.686.96.6
TUCUMCARIFORTUNESILVER201727679041266930.16480.031.862.31.212.6886.7
TUTORBAYONETMUNITION20152485693198467-0.02620.011.811.360.362.927.54.6
TWILIGHTIMAXJEDI20172735853193267-0.02670.031.972.281.072.747.67.4
U-BESTJOSUPERNUMERO UNO201527138301052930.19490.062.081.291.272.557.46.2
UNICORNSPRINGTANGO20152615719542580.14370.071.352.151.222.617.75.5
USEFULYODERCAMARO20152631793392910.28440.121.831.711.42.916.74.9
31731UTOPIASPRINGSUPERSIRE201526177821395830.11490.021.952.071.332.888.65.4
VICTORKINGPINLIQUID GOLD20162430477464460.1420.12.972.431.312.758.51.9
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201525937721188800.13480.041.972.481.362.796.45.8
VORTEXJEDIGREENWAY20162488626169752-0.04620.041.941.880.962.8274.6
WEEKENDMODESTYSILVER20162600797952730.13420.051.82.381.62.796.36.3
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162543641157547-0.04560.032.072.810.782.836.75.5
WILLRICH-P *RCJEDIDELTA20162475611149953-0.01580.042.362.280.732.816.94.3
WIMBLEDONROBSONDENVER201728129803931110.35520.151.591.711.132.677.67.2
WINFRED-P *RCCHARLEYDELTA201726517501467640.03590.052.542.371.392.68.45.6
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201523966381535620.02510.010.771.120.632.8264.8