December 15. Valér névnapja van

5820 Mezőhegyes, Külterület 0646/15 hrsz. Tel.: +36 68 566-200 & Mobil: +36 30/337-7650 info@semex.hu


Image

MAGAS FERTILITÁSÚ TENYÉSZBIKÁINK


Fertility First szaporítóanyag ajánlatunk

18/12 TÉB - Magyar Egyedmodell alapján
KplszNévApaAnapaSzül.Tej kgZsír kgZsír %Feh. kgFeh. %Végp.Tőgyi.Lábi.Szom.sejt.Ell.Hasz. Ét.HGI
25568TAKORMOGULMOSAIC20131459800.27530.053.22.551.9-0.071.3-0.561318
26423BRYANTMOGULSUPERSTITION20122006760.026603.132.780.7-0.7600.271339
25157WINGATEWINDBROOKSHOTTLE20121343710.22490.052.691.422.84-1.910.38-0.11351
18/12 TÉB - Amerikai Egyedmodell alapján
KplszBika neveApaAnyai nagyapaSzül.évTPINetMeritTej fontZsír fontZsír %Fehérje fontFehérje %TípusTőgykompozitLábkompozitSzom.sejtEll.mut.Hasz.Ét.
ACOUSTIQUEDAYGERARD20132229413145049-0.02460.012.391.970.683.049.11.2
ADMINMUSCADETMERIDIAN201524025701357550.02440.012.22.460.6837.53.4
AGRIDAYMODESTYSILVER201625957731072720.11460.051.842.581.93.025.45
AHEADSUPERSONICMAN-O-MAN201223555921174750.11480.041.520.90.793.216.12.2
26565AIRINTAKEEPICMAN-O-MAN20122224407108536-0.0219-0.051.981.971.42.936.12.9
27857AKIRA *RCMARDI GRASSNOWMAN20142434595626660.15380.071.982.50.552.947.42.6
ALBUMEPICMAN-O-MAN20122270469815290370.041.411.1112.574.93.5
32039ALCOVEDUKEMVP2016279790417021130.17700.062.11.91.312.978.84.1
ALOUDENFORCERSHAMROCK20132452587125041-0.02450.021.922.31.632.98.54.8
27422ALSACEMCCUTCHENGERARD20132327462132944-0.02530.042.011.531.062.778.92.2
29731APPLICABLESILVERMCCUTCHEN20152463571671610.13340.053.083.552.272.78.13.7
29341APPRENTICE *RCKINGBOYSUPERSIRE201526577931385640.04490.022.042.11.132.645.76.6
30244APTITUDEDAVINCIEPIC20142515652781630.12440.072.152.531.722.656.64.7
ARDORDRAFTPICKMVP20162583685617650.15420.081.951.570.942.666.75.3
27067ARKANSASSUPERSIREMAN-O-MAN201423476081303480480.030.820.86-0.212.875.15.1
28851ARMOURJABIRSUPERSONIC20142500619846620.11380.041.841.140.752.625.83.6
ARTICATSUPERSIREDOMAIN20132249514622310.03270.031.31.66-0.532.716.85.8
28969ASTRALTANGOMOGUL201424596161462550460.011.461.951.672.836.23.7
ATHABASKAEUCLIDMVP20162645767987740.13440.052.051.950.912.67.26.1
30578ATTICO-REDSYMPATICO *RCBAXTER20132213486746510.08300.031.841.911.672.95.63
26028ATWORK *RCSUPERSIRESUPER20132458713483670.18310.060.61.320.782.764.96.2
AVATARSPRINGDEFENDER20152455554800570.1400.062.533.311.382.966.92.2
26044AZNAVOURFERNANDSHOTTLE20122271432-150370.16120.062.152.571.792.538.42.9
27600BALTHAZARBALISTOEPIC20142431609822700.14600.131.620.81.462.766.63.3
27503BALZACBALISTOSUPERSIRE201425367441072890.17670.121.240.370.682.757.34.2
BARDOFLAMEMOGUL2014242559327760.28270.12.11.891.052.917.33.2
BAUTISTAENTAILDOORMAN20152132290131335-0.0538-0.013.242.681.282.97.10.5
BELMONTSUPERSIREOBSERVER20122241522552520.11220.021.121.660.232.725.44.2
33107BENJAMINAFTERBURNERMONTROSS201626587821359620.04580.061.662.160.982.697.26.4
BERINGFLAGSHIPDENVER201726598011736750.04600.022.242.60.52.627.95.8
32409BLUFFEUCLIDMONTROSS20162691797200665-0.0355-0.022.342.511.292.785.96.5
BRICKMAKERSILVERSUPERSIRE20152591754666820.21400.072.072.181.042.817.45.3
26423BRYANTMOGULSUPER201223124871363650.05430.012.472.361.422.936.82
BUDWEISERFEDEXSPRING201626938361341730.08480.032.132.931.692.636.26.9
BUSINESSSUPERSHOTMOGUL201523875471356550.024202.282.341.052.6483.4
BUTTERFLYMONTANAPULSAR201625977261018760.14470.0621.880.962.8174.4
BYROADSHOTGLASSWINDBROOK20132370568428540.14260.051.412.851.372.676.84
29527BYTESKINGBOYSUPERSIRE201525096341869740.02650.032.571.390.172.927.32.3
26246CALANDOMOGULOBSERVER20132189418-61670.26270.111.852.241.192.917.50.1
CAMERONPENMANSHIPYODER201626237601467660.04630.061.60.920.992.866.15.5
27706CAPITAL GAINMCCUTCHENOBSERVER201323414831970750.0149-0.042.691.440.482.738.30.9
CASPERMONTEREYMOGUL201624895641334560.02460.023.332.981.873.027.82.3
CHABLISSILVERSUPERSIRE20162550754956950.21490.071.661.721.22.827.54.3
CHECKINMUNITIONMAN-O-MAN20132226399113623-0.0720-0.052.032.521.832.8753.1
CHOOSEENFORCERSNOWMAN20132293461166926-0.13570.021.090.470.112.7873.4
CLEVELANDBOMBEROMCCUTCHEN201425176021207730.1500.052.692.060.892.548.12.9
28737COMEOVERLANCOMEDORCY201423595521004460.03430.041.682.010.412.727.94.4
30238COMMISSARSPRINGSUPERSIRE20152642775849770.16400.051.761.971.152.697.35.7
COMPLEXCAMAROMOGUL20142297527-262480.22210.111.471.661.442.65.95.2
32459CONFIDENTDUKESUPERSHOT201626027172039820.02740.042.571.970.92.838.93.3
CONSPIRECRABTREEMOGUL20142378593570420.08320.050.892.040.462.625.65.9
CONSTABLEMOGULOBSERVER20132306516413470.12310.071.551.420.632.756.64.5
CONVERSEDOORMANROBUST20132467596106690.24320.112.442.321.472.386.84
29735COPIOUSBOMBEROMORGAN20142619749209566-0.0455-0.032.432.030.852.676.26.2
COUNTRYSPRINGBOMBERO20152609684939660.11350.022.553.321.692.748.75.4
28966CRACKSHOTSUPERSHOTMOGUL201525657291905730.015701.862.141.362.736.94.5
CREWKINGBOYNUMERO UNO20142425538486530.13240.032.582.171.472.8583.6
CRYWOLFENFORCERSNOWMAN20132237432121035-0.04460.031.450.210.652.727.63
DANFORTHWRAPPLANET20122156389621420.07270.031.421.97-0.452.9971.9
DARKMERIDIANMAN-O-MAN20121993101-2420.01140.053.213.590.82.877.2-0.4
DEDUCTIVENUMERO UNOPLANET20122208472701370.04240.011.122.08-0.352.686.54.3
DEFRAYMONTEREYKINGBOY20162384490115936-0.03370.013.433.241.692.885.83.8
DELFINOBOMBERODAY20142565725198350-0.0845-0.051.771.860.572.597.47.1
DENIMFLAMESNOWMAN20142356492571470.09280.042.482.340.952.637.22.7
DESIGNERJACEYSUPERSONIC20142419523162133-0.1520.011.751.140.82.58.95.4
DYNAMOMONTEREYSUPERSIRE201524726371262640.06520.052.611.761.12.936.53.7
EDIFYDOORMANIOTA20132369564173800.27290.091.751.820.792.816.32.3
27337ELUDEMCCUTCHENSNOWMAN201322574881316550.024001.960.81.833.0572.8
EMERONUMERO UNOROBUST20122346501601510.1330.051.981.030.772.677.53.4
ENERGIZEFLAGSHIPPURE20162569695818490.07370.042.22.791.142.866.46.2
ENTAILMCCUTCHENSNOWMAN201322444671336540.01440.012.371.691.522.95.71.7
29529ENTIREKINGBOYMUNITION201524655761493640.03540.032.681.930.772.617.92.3
ENTOURAGEMONTEREYMOGUL20152443600736640.13370.052.232.372.112.96.73
28852EQUITYENFORCERDOMAIN2013230445291512-0.08340.020.990.331.152.865.15.4
EWANJEDISUPERSHOT20162601742146348-0.02610.061.541.90.762.766.96.3
29528EXERCISELITTLETONMOGUL201523875931603810.07530.011.881.750.223.056.30.6
EXHAUSTJABIRSNOWMAN20132122361796400.04280.011.370.450.922.817.42.2
30234EXPOSITOEXTREMEMOGUL20152518714802690.14320.031.822.691.272.577.96.5
26726EXTASY-PMCCUTCHENMITEY-P *RC20132250434100640.22270.091.860.941.522.947.81.6
28248EXTREMESUPERSIRESNOWMAN20132369640162458-0.01550.021.131.460.832.946.74.5
23728FACEBOOKMAN-O-MANAIRRAID201023114581088790.14440.041.320.42-0.412.966.2-0.5
FELIXSUPERSHOTMCCUTCHEN201525056361296480510.042.081.71.252.755.84.6
22807FEVERGOLDWYNBLITZ20052014305-46300.1230.021.350.870.572.757.52.8
31845FINCHJEDIHALOGEN20162513561111321-0.07420.031.982.611.252.626.85.6
26730FLAMENUMERO UNOFREDDIE20122357492-746570.3290.121.891.531.062.657.73.2
FOXABBOTTSUPERSHOT20162397527144551-0.01500.022.752.211.222.946.93.1
FRANCOTANGOBREWMASTER201424135971686880.09620.041.851.370.922.917.20
31729FUELDUKEKINGBOY201627027552019990.08690.032.752.250.932.9392.2
GALAHADPENMANSHIPJACEY20152474583648470.08470.12.041.341.292.666.95.1
32037GALORESILVERCAMARO20162566691881740.15450.072.741.931.912.847.25.1
GALWAYCONSTABLETANGO20152492638631740.18430.091.591.210.542.6883.9
GEMSTONEHOTRODST-LOUIS201525036091250570.04440.022.512.731.212.796.74.3
26728GENTLEMERIDIANBEACON20132350535194457-0.0548-0.042.712.141.63.027.32.8
GEOGRAPHY1STCLASSSUPERSIRE20152365586602680.17350.061.951.770.152.77.43.7
GORDONSILVERMCCUTCHEN20152422537145636-0.06490.022.72.532.422.997.23.1
GRIFFAFTERBURNERJACEY20162565614543520.12440.12.632.671.882.628.34.5
30049GUARANTEEBOASTFULTANGO20162631829998720.12510.070.710.950.052.536.57.2
31841GUITARBRODIEDEFENDER201625596821292570.03460.021.962.031.372.835.95.2
GUTENBERGKINGBOYSHAMROCK20142484668217361-0.0754-0.041.71.431.493.0564.5
HAILSTORMMODESTYSUPERSHOT201625657441444650.044401.811.871.152.825.75.8
30195HELPMONTEREYMODENA20162555648825530.08440.072.692.271.92.757.13.9
25380IMPRESSIONSOCRATESPOTTER2008213036770927017-0.021.981.891.092.699.54
27069INFORMANTENFORCERDEMPSEY20142304469184280.08260.081.441.361.012.6953.6
28970INVESTORMONTROSSMCCUTCHEN20152493608213068-0.046502.492.111.372.917.52.2
31776JACKPOT-PP-REDCASUAL *RCMARDI GRAS20162414590599460.09340.061.882.081.062.788.66.3
JANUARYSNOWMANGOLDWYN20112045326149024-0.1138-0.031.361.441.692.856.31.1
JERICHOSUPERSHOTSHAMROCK20152478723180649-0.0646-0.030.641.130.212.656.17.3
JOVIALBALISTOROBUST201424766481660650.01620.041.890.781.252.757.94.2
KEYSTONEDETOURSUPERSHOT201626798191520740.06600.051.682.370.92.756.45.9
28453KICKBALLNIAGRAARMSTEAD201122324751173470.013601.481.081.42.998.23.2
27108LABIRINTOENFORCERFEVER20142266473666450.07310.041.16-0.310.412.977.43.7
LATHERMUNITIONMAN-O-MAN20132353570960390.01370.031.581.680.632.825.64.6
LAUDERDALEDRAFTPICKBOMBERO20162570700933590.09440.061.922.271.072.786.86.1
LAUTRUSTSUDANMAN-O-MAN201223435581092620.08470.051.591.321.222.897.52.4
24918LET IT SNOWSNOWMANPLANET201122214601489550620.062.031.710.822.879.61.7
30579LIGHTHOUSESPRINGDISTINCTION20152656685967610.09410.042.653.221.352.77104.8
LISANDRODEDUCTIVEFREDDIE20142325516159500.16160.041.662.670.972.766.84.2
LITTLEROCKCASHCOINROBUST201325587881164640.07540.070.741.26-0.532.735.76
26898LITTLETONSUPERSIRESNOWMAN20132363617252468-0.0960-0.061.140.8-0.812.887.62.8
27332LIVEWIREMCCUTCHENSNOWMAN20132305437131840-0.0337-0.012.582.021.342.638.91.8
LIVINGEPICMAN-O-MAN20122127321113830-0.04370.012.392.030.222.817.22
27854LOCKHEEDSPRINGMERIDIAN201525747041501860.114702.722.891.312.88.23.1
LOPERAMASCALESEMAN-O-MAN20132201395289410.11290.071.661.270.192.715.81.2
26230LOTUSHEADLINERAL20132374562575620.15370.071.841.370.842.79.14.2
29921MACADAMSILVERMUNITION201525797491220860.14420.022.372.541.892.846.44.9
MAGNIFICENTSUPERSIREMAN-O-MAN201323386011059880.17480.061.570.96-0.052.927.21.9
MANGA-REDAIKMAN *RCEVOLVE20132057297127410.13200.060.910.471.172.797.81.9
32410MANITOBASUPERSHOTDELTA201626457951493650.03540.031.591.930.52.676.66.1
MANSFIELDSUPERSHOTMCCUTCHEN20152544613158134-0.09500.012.111.851.12.646.14.6
27335MASTERFULMOGULSNOWMAN201325146521568740.05630.052.151.651.762.85.32.1
24332MERIDIANDOMAINPLANET20102280422219136-0.1651-0.052.842.530.412.955.91.7
MESMERMOGULPLANET201222794961229510.023701.771.970.893.025.61.9
31296MIDNIGHTDUKEDEFENDER201626006821608760.06670.062.462.021.243.0582.6
30466MIRADORSILVERMCCUTCHEN20152524644999870.18440.052.752.661.922.958.22.1
MODULODUKEDEFENDER201625596701364830.11560.051.942.340.852.917.52
MOGYLNIMOGULFREDDIE20132254521557750.2320.051.361.941.242.8972.2
MONTREALMOGULFREDDIE201223335771270720.0936-0.011.482.390.823.376.62.6
MORIARTYPUREMCCUTCHEN20142293468147531-0.0841-0.012.032.031.312.967.43.1
28621MOTOCROSSMONTROSSSHAN20142445546205553-0.08650.012.442.770.822.937.71.5
MR JOHNSONSNOWMANGOLDWYN20112046326149024-0.1138-0.031.521.421.552.856.31.1
MUSCADETMOGULJEEVES20122336533691440.07400.071.681.771.062.896.73.8
MYSPACEMOGULPLANET201224226891491780.0843-0.010.971.350.282.955.43.6
NETIZENMONTEREYNUMERO UNO20152550690982730.13440.052.322.440.822.986.83.4
30250OASISSILVEROAK20152601772964800.16420.051.992.131.752.757.26.3
OMNIUMAFTERBURNERRACER20162511596985550.07520.082.262.210.682.678.33.9
OPTIMISTSILVERSUPERSIRE201525387061273870.14490.042.532.81.182.957.63.4
30236ORDERSOCTOBERFESTFACEBOOK20152487657671820.21350.051.481.781.112.6584.1
30089OUTFITTERSILVERMASSEY20152484618660610.13350.052.442.531.592.617.84.7
PACIFICJETSETNUMERO UNO20132246446-181420.18170.081.160.990.112.655.73.4
30895PADAWANJEDIENFORCER20162672698160629-0.11650.061.681.820.922.7476.3
28611PENMANSHIPENFORCERNUMERO UNO20132362542472350.06430.11.070.880.492.834.84.6
30233PERCOSPRINGCHEVROLET201525636861294700.08480.031.711.951.982.718.54.1
PHOENIXMODESTYYODER201726118291384760.09480.021.9221.63.016.36.3
PICASSOENFORCERNUMERO UNO20132275452241290.07270.071.490.980.412.756.63.8
31399PISTONJEDIBALISTO201626797651394700.06600.062.311.950.542.687.45.9
POLOJABIRCAMERON20132364551715510.09330.040.710.39-0.082.667.24.6
30582PRESSUREDOORSOPENSUPERSIRE20152398553856600.1430.062.541.981.332.818.94.3
PROUDDEDUCTIVECAMERON20142315529105233-0.0230-0.011.181.640.872.66.95.6
26566PUREMOGULMAN-O-MAN20122272481201656-0.0758-0.011.952.240.843.526.30.8
30239QUICKWORKLITTLETONNUMERO UNO20152396541179938-0.148-0.021.831.74-0.012.668.84.3
QUIZJEDIMCCUTCHEN20162434572201642-0.1153-0.031.91.970.932.87.34.4
RAILROAD1STCLASSSUPERSIRE20152446657606700.17340.062.082.830.492.828.75.2
RANDALLLOPTIMUMNUMERO UNO201524766161116480.02360.012.142.111.192.636.85.5
RECEIVELET IT SNOWMAN-O-MAN201322704857590.22460.171.511.660.182.6610.22.1
REDHOT-REDSYMPATICO *RCDESTRY*RC20142170371493490.11290.052.442.131.393.019.41.8
REGGAEBANDARESRACER20162629688110432-0.03430.032.092.431.892.727.26.3
RICOJACEYEPIC20142377470113718-0.09470.041.180.811.692.546.94.2
RIGELAFTERBURNERCAMARO20162412534368520.14290.072.182.091.552.817.63.6
RIGORMASCALESEROBUST20132322564155453-0.02580.041.240.430.322.856.83.5
RIPROARCRACKSHOTSILVER201626637571648690.03550.022.312.512.122.6474.6
ROUNDUPMONTANASUPERSHOT201625276681159540.04430.031.912.331.122.737.36.3
27551SANTANAMOGULPLANET20122328531718670.15380.061.891.971.312.956.82.1
SATURDAYSHOTGLASSWINDBROOK201321794851515820.094600.60.831.513.057.30.7
SCORPIONMUSCADETOAK201526057481036590.07500.071.952.51.242.755.75.6
SHERIFFBOMBEROMOGUL20142378535858480.062602.522.891.372.537.14.3
30580SIXPACKSILVERSUPERSIRE20152475658785750.16410.061.842.091.722.876.93.9
27105SNOWYLET IT SNOWG W ATWOOD20132205378-35490.19220.092.683.11.312.739.21.9
26561SOCIETYSUPERSIREBAXTER20132398596623420.071901.521.451.272.4777
29074SPEAKERMOGULPLANET20122331469126021-0.09420.011.752.382.222.946.84.1
SPHINXCAPITAL GAINMOGUL20142210402193367-0.0244-0.052.32.021.252.938.50
SPINOUTJABIRPLANET20132244481775410.04300.021.110.290.992.795.44.2
STONEWALL REDSYMPATICO *RCSNOWMAN201323465531028430.0227-0.020.961.271.992.845.94.2
30237TABASCOOCTOBERFESTMOGUL201526417921296920.15500.0422.341.282.76.84.3
25568TAKORMOGULMOSAIC20132306541835830.19360.041.942.011.063.067.62
THAIBOXMUNITIONMAN-O-MAN20132222425573450.09310.051.31.530.713.15.21.5
28971TOUCHDOWNLOTTOMAXSUPERSIRE20142385621921640.11360.031.841.760.642.796.44.4
TOULOUSESPRINGHALOGEN201524866401064670.1450.041.422.090.612.826.62.9
TRITONAFTERBURNERLOTTOMAX20162606726637560.12340.051.982.211.422.626.86.7
UNIVERSALMAIN EVENTNUMERO UNO20142347509359480.13240.051.532.041.582.828.13.4
27854UPPERCUTUNIXSUDAN20142435554664510.09360.062.642.340.962.886.83.4
30811VIEWPOINTSILVERSUPERSIRE201526087751276820.12490.041.982.471.372.786.55.3
VOLUNTEERHALOGENSUPERSIRE20142295447277340.09130.021.52.040.482.678.44.1
WEEKENDMODESTYSILVER201626328001009710.12420.042.012.51.82.816.86.2
WHISK-PJEDIMARDI GRAS20162575654157548-0.04550.022.162.750.872.856.85.3
26715WHITESIRESUPERSIRESNOWMAN20132208481146449-0.0241-0.010.810.610.292.697.43.3
WINDMILLSUPERSHOTDOORMAN201526497411340690.07560.052.481.920.982.435.95.1
WIZARDHOTSHOTDEFENDER201524006231540600.01490.010.771.090.682.8564.4
31295YAMASKAAFTERBURNERYODER20162696813732850.21540.1121.731.872.87.65.3